6730
  • ScoobyDoo
    #1561
    Mikor jön ki a game? :D
  • jAsOn VoOrHeEs
    #1560
    hűűh tök kira én már szedem lefele !!!
    Már nagyon kivi vagyok rá :)
  • traXion
    #1559
    persze, ez PCs topig.
  • GiGa master
    #1558
    oké azért kösszi de pc-re ugye
  • traXion
    #1557
    persze, ha nem hiszed olvass vissza.
  • GiGa master
    #1556
    nem!de most komoly?
  • traXion
    #1555
    persze, nem tudtad?
  • GiGa master
    #1554
    kom?? az jó köcci
  • traXion
    #1553
    holnap, már mondtam.
  • GiGa master
    #1552
    mikor jön ki a game?
  • Pyx #1551
    Honnan lehet letölteni? :D
  • rezsofiz
    #1550
  • zaki
    #1549
  • Rasti
    #1548
    Mikor jön ki a game?
  • cSuwwi
    #1547
    Mikor jön ki a játék?
  • zaki
    #1546
    ha még1X megkérdezi valaki, hogy mikor jön ki a játék, esküszöm magamhoz nyúlok
  • traXion
    #1545
    holnap.
  • 12346
    #1544
    még mindig ősszel
  • gercse
    #1543
    Mikor jön ki a játék?
  • Taranov
    #1542
    Én aszittem játék lesz
    Egyébként normális, hogy az oszlop nem dől ki, ha az életben nekimész egy villanyoszlopnak, simán meg is halsz, nem dől ki.
    Mondjuk ettől még deformálódhatna.
  • Sephi
    #1541
    Ekkora baromsagot.
  • Sephi
    #1540
    Tudok baz! Kepzeld tudok.
  • xido
    #1539
    jómagam ma láttam meg a PS2-es verziót és egyik szemem sírt a másik nevetett..egy havernál épp kölcsön volt egy gép egy másik havertól és pár percre megkuksiztam..a feeling a régi driveres..a "GTA" hangulat le sem tagadható,de sose rémlett,hogy konzolos játékban ennyi bug található:))..az irányítás is picit erős,de exkuzálnám is magamat,hogy már elszoktam nagyon a kontrollertől,amióta PSX 1-ről átszoktam PC-re:))..szóval alapjátéknak tűnik ugyan..mert mégiscsak Driver,de vannak piciny fenntartásaim a sokkhatást illetően,amit ősszel okozni fog:))
  • erfro1
    #1538
    Folyamatosan írjátok, hogy az oszlopok megállítják az aútókat, meg a gép nem ütközik,stb.stb.
    Egy interjúban feltették valamelyik készítőnek a ezeket a kérdéseket, mármint, hogy miért????
    A válasz:
    oszlop= csak az oszlopok illetve még egy pár FAL nem deformálodik illetve döl ki, ha nekimennek a játékosok, de valamivel rá kellett kényszeríteni a játékosokat, hogy ne vágják le a kanyarokat, ne menjenek végig a járdán tehát valamilyen szinten szabályok között autózzanak. Szerintem ez igy korrekt!!!!
    A gép csal= a játék azon szakaszára gondoltok, amikor üldözni kell valakit: addigra illik megtanulni vezetni annyira, hogy még igy is utolérd, ráadásúl a gép több mint harminc programozott útvonalon menekűl és karambolózik is, tehát aki azt mondja, hogy kitérnek előlle, az egy esetet kivett a sok-sok próbálkozása közűl.
    A játékot pedig teljesen felesleges a GTA- illetve VC-hez hasonlítani, mert messze felűlmúlja azt grafikailag, illetve a játék egy film, ami egy forgatókönyv szerint lejátszódik és a film azon jeleniteit, ahol akció van a játékos játsza.( ezért is lehet a küldetéseket megvágni, miután lejátszottuk, vagy meghaltunk, igy lesz az egész a végére egy lejátszható film amit utána végignézhetünk.)
    Ha valaki nem ezt várja le se üljön, mert ez nem egy "játék" hanem egy film.
    Mellesleg a játékban annyi kivetni valót találok, hogy lehetne ez egy lényegesen hosszabb film is.
    Remélem senkit nem tartottam fel, sziasztok
  • cyrus #1537
    Off:

    Ne felejtsd el, konzolban azért megy, mert mind ugyanolyan, így nem kell a hardverhez konfigurálni.
    Pc-nél, beállíthatod, ahogy akarod....

    On: Elég az offból....:D
  • Bucser
    #1536
    Többmindenre is használod nem csak a TV-t videot meg videogamet bamulod vele.... PS2-vel tudsz fórumozni???
  • Taranov
    #1535
    Pontosan. Nem kell atomerőmű, ígyhát olcsóbb, meg berakod és megy is, és amit Sephi írt az is nagyon igaz. Hamarabb jelennek meg. De a grafikája azért suxxos. Szóval én nem vagyok konzol hívő, de a PC azért jobban szívja le az emberről a pénzt a kemény VGA-kkal stb.
  • Police88
    #1534
    A jó pc-k jobbak de a gyengébb kategúriásaknál már gáz van.
    Az a jó a konzolokban ,hogy bearkod azt megy is...
  • Sephi
    #1533
    Konzolnak talan az egyetlen elonyei azok hogy elobb jelennek meg rajta a jatekok es van egy tonna exkluziu. Masban egyaltalan nem veri a Pc-et. No meg talan az hogy a legujjab jatekhoz sem kell atomeromu-s konfiguracio :)
  • Taranov
    #1532
    Nincs értelme pontozni, a PC úgyis jobb :P
    Na jó, van előnye a PS-nek is.
  • Sephi
    #1531
    Miota pontozunk?
  • Police88
    #1530
    szeptemberben valamikor...(segítőkészek nagyon )
  • traXion
    #1529
    holnap
  • bodesz
    #1528
    pc re mikor lessz?
    a ps2(nem biztos hogy ps2 es de 51 mb) es videó nagyon jó csak aki csinálta az béna :)
  • REAL_CIÁN
    #1527
    Akor meg miről beszél ez az ember???
  • zaki
    #1526
    miféle videót? még képek sincsenek
  • REAL_CIÁN
    #1525
    Mellesleg hol találni pécés videót, én még nem láttam, szivesen megnézném....
  • M@TriX
    #1524
    :)
  • REAL_CIÁN
    #1523
    LOL, te bedölsz a videóknak? Megnyugtatlak, a konzolos videókban sem mutogatták a hibákat, amik aztán játék közben szépen előjöttek.
  • Wing Rockling
    #1522
    A konzolos verziók tényleg tele vannak hibával, de a PC-s videók mintha egy teljesen más játékról szólnának, annyira jó... Na megint csak + egy pont a PÉCÉNEK!