6730
  • Stranger
    #171
    Most minek kell beszólni? Ez neked ronda?? Ok hogy PS2-es képek, de ez már így is nagyon életszerűen néz ki, gondoljátok el milyen lesz PC-n! Meg hogy milyen vas kell hozzá
  • magus
    #172
    magyarorszagon kb a szamitogep tulajok egy ezredenek fog igy kinezni a jatek.
  • 12346
    #173
    :DD ezt azér erősen kétlem. nem P2-esekkel tolonganak az emberek. ált 2ghz procik fordulnak elő, és ehez nem hiszem, hogy 4 megás S3 van. + ált fél giga ram. nehogy már ne legyen elég... azért annyira nem egy "húbazeg". de nem randa:) gta után meg pláne felüdülés lesz:)
  • M@TriX
    #174
    nem lesz ronad az biztos, amúgy elkészült a hivatalos honlapja.
    Már ez is elég ütős sztem. Ki se kell adni a játékot. ;)
    Amúgy a megjelenés is ki van írva, március...
  • zaki
    #175
    ja, március, konzolra :(
  • neménvoltam
    #176
    Márciusban el leszünk látva: Driv3r, Sims 2
  • Taranov
    #177
    Ezt honnan gondolod? :)
  • Taranov
    #178
    Mondjuk az igaz, hogy a számítógép tulajok nagy részének az a szar GeForce 2 MX400 van, amit összevásároltak és nem tudták, hogy szart vesznek, mert a GeForce-ban úgy hisznek, mint a saját anyjukban.
  • Tibre
    #179
    a geforce 2 nem szar :P,csak már régi
  • Taranov
    #180
    Hát azért 2003-ban már elég szar, mégis egy csomóan veszik.
    Nem egy haverom volt, aki csak mer olcsó megvette, aztán 2 hét múlva már Radeont akart.
  • Taranov
    #181
    mutatós :)
  • Tibre
    #182
    Akkor elég hülyék a haverjaid,ha 2003-ban geforce 2-őt vesznek és geforce fx 5900 ultrás teljesítményt várnak el.Mellesleg te mit vársz egy 3 éves kártyától milyen legyen,ennyi erővel minden régi kártya szar :P.
  • Taranov
    #183
    Nem várnak el GeForce fx 5900 ultrás teljesítményt, ha 2003-ban geforce 2-őt vesznek, akkor gondolhatod, hogy nem nagyon értenek hozzá, csak azt várják el, hogy menjenek a játékok rajta, de nem mennek.
    Amint látod én nem a GeForce 2-őt szídtam egyoldalúan, hanem azt írtam, hogy
    "...a számítógép tulajok nagy részének az a szar GeForce 2 MX400 van, amit összevásároltak és nem tudták, hogy szart vesznek..."
    Tehát azt is írtam, hogy buták, akik ilyet vesznek, de mivel mégis ebből a kártyából van a legtöbb az összes közül (szerintem, nincs alátámasztva semmilyen felméréssel), ezért tényleg félő, hogy a Driv3r a géptulajdonosok "1/1000"-ének fog menni, ahogy MAGUS mondta.
  • Tibre
    #184
    Nem tudom te milyen problémáról beszélsz,de egyik pcm-be nekem is van geforce 2 mx400 és a régebbi játékok,de akár újak is elfutnak rajta,szóval ez hülyeség,hogy nem indulnak el rajta a játékok,ez inkább pont a radeonokra jellemző :P.Az meg,hogy mennyi embernek fog ilyen grafikán futni a driver 3 megint más kérdés,ez nagyban is függ attól,hogy pc-re mennyi idő jut optimalizálni gondolom a 3 hónap a konzol-pc verzió között ezért is kell főleg.
  • Taranov
    #185
    Az egy más dolog, hogy neked megfelel az egyik gépedben a Geforce 2 mx400, de ettől még akit ismerek és van neki ilyen, annak nem fut pl. a Max Payne2, Flight Simulator 2004, és valószínű, hogy a Driv3r sem fog. Másrészt meg ha zavar, hogy a hőn szeretett kártyádat valaki leszólja, akkor ne azzal vágj vissza, hogy a Radeonokra jellemző, hogy nem mennek rajta a játékok, hisz magam is Radeont használok, meg szerencsére egyre több ember az országban és erre senki sem panaszkodik.
    Persze, ha Open GL-lel indítasz valamit Radeon kártyával és nem DirectX-szel, akkor nem fog menni :)
  • Tibre
    #186
    Akkor próbáld csak ki régi játékoknál azt az atit mindjárt megváltozik a véleményed :P.Egyébként sztem ez kölcsönös,te szarozod az nvidiát én meg az atit.
  • 12346
    #187
    ha már mindenképp occsón akarnak régi kártyát venni, akkor mér nem vesznek gf 3at? vagy sztem egy gf2ti se vágná földhöz. nekem is az van. anno 36 ruganyért vettük és még mindig megy minden. nfsu, mp2 stb is full gráfon. max 1-2 effekt kimaradt az életemből. azt meg megnézem az öcsémnél:)
  • Stranger
    #188
    Nekem csak egy MX440 van, de ezeddig nem volt vele sok bajom. Minden megy szinte full graffal, nfsu, mp2 is, ezeddig nem volt szükségem újításra. Viszont egy-két program aminek már kell a pixel shader, az nem megy pl. Silent Hill 3, Deus Ex 2. Még egy jó fél évig ki fogom húzni ezzel. 2000Xp-m van, sztem ehhez a procihoz bőven elég egy Ti4200, akár használtan is. DirectX 9-es progik meg még odébb lesznek.
  • Stranger
    #189
    Ja még anyi, hogy a büdös életbe ki nem adnék 60-80e Ft-t egy szaros videókártyára, amikor fél év múlva negyedannyiért meg lehet venni. Az én szerény véleményem szerint, az akinek most Ati9800pro-ja, vagy FX5900pro-ja van és csak játékra használja, az az alábbiak közül valamelyik:
    -gazdag
    -sík hülye
    -apuci megvette
    -féláron meg tudta szerezni
  • antijedi
    #190
    az ha valaki féláron meg tudja szerezni mért bün? :PPP
  • Stranger
    #191
    Ki mondta hogy bűn? Azt írtam, hogy valamelyik azok közül. Az alsó pl. szívesen lennék...meg az első...najó meg a 3. is
  • Stranger
    #192
    De ha tudsz féláron szerezni, akkor szólj
  • antijedi
    #193
    jah ok :PPP
  • Fefe
    #194
    Én kb 2évig használtam Gef2 gts-t és most adodott egy lehetőségem,hogy vegyek egy Ati 9200 kártyát majd az kb 1 napig volt a gépembe és jött egy jobb üzlet,hogy ingyen tudok szerezni egy GefFX5600-ost. Tehát pénzembe nem került,csak az Ati ami bruttó 14000 Ft volt.Különben én se ruháznék be 50-100 ezer forintos kártyára
  • zaki
    #195
    olvastátok már?
  • Fefe
    #196
  • zaki
    #197
    csak azt nem vágom, hogy miért nem adnak ki olyan képeket, amikor az emberkével vagyunk, és lövöldözünk...
  • Carlos
    #198
    Várom sok szeretettel... :)
    Mi lesz a gépigény?
  • Carlos
    #199
    Az Atari Inc. megpróbálja gumicsizmával az agyagos földbe taposni a GTA univerzumot és egész népszerűségét. Megbízták a híres filmrendezőt Ridley Scottot, aki többek között az Alien, Szárnyas fejvadász, Gladiátor és a Black Hawk Down filmeket rendezgette, hogy RSA nevű cégével készítsen egy betonkemény akcióval dúsított, három perces mini-filmet. A konkurrencia-elsöprésnek szánt mű címe a "The Gauntlet" lett, és ebből adódóan, valószínűleg gyilkos iramú autósüldözést ábrázol majd amolyan nitroglicerin-robbanékony tempóban. Az Atari számít Ridley Scotték tehetségére. Természetesen Hollywoodi minőségű alkotást akarnak. A harmadik részben Tanner egyébként még mindig a globális autólopkodó maffia ellen harcol. Na, meglátjuk, mennyire izmosodik ki a Driver márkanév ettől a szteroidokkal telenyomott csodatrélertől..
  • zaki
    #200
    200.
  • Carlos
    #201
    Lámer!
  • Carlos
    #202
  • hen-tes
    #203
  • Carlos
    #204
  • Taranov
    #205
    Na látod, 1., 3., 4. jó, akkor legyen már jó a 2. eshetőség is :))
  • Torry
    #206
    Naon jo lesz ez a game.
  • Taranov
    #207
    Bizony
  • Bucser
    #208
    NA csak hozzászólnék a videókártya trémához. GF2MX400 GF4MX440. Ez a két kártya a legnagyobb parasztvakítás a világon ami csak létezhet. És az Nvidia követte el. A Gf256 jobban ment mint gf2 MX400!!!!!! Volt egy GF2 GTS-em és egy GF2 Ti-om. Mindkettő 32 megás csak. Imádtam őket. de amikor meglattam egy két gammat GF2 MX400-on a hányinger kerülgetett. Egyrészt csúnya volt másrészt pedig lassú... A Radeonaoknal talan a 8500 - 9100 széria az ekkora parasztvakítás. A GF4 Mx 440 bizonyitottan lassabb mint a GF2 GTS!!!! Kérem mi ez??? CSak a memoria nagyobb rajta. semmivel nem tud többet. Na bumm!!!! Támogatja a Dx8-at csak az a szépséghibaja, hogy kifekszik tőle. Nincs olyan dx8-as effekt amit lehetne rajta érdemben használni. Szal GF2 után javasolnék inkább egy 9600-os vagy 9500-ös Radeont vagy egy GFX5600-at... és azt lehet majd ujabb 3-4 évig hasznalni mint a GF2-t.

    A Driverről: Láttam nagyfelbontású képeket. A honlapon azt hiszem PC-s képek vannak ,de szegényesek voltak a textúrák és a videoban pre renderelt képeken kívül a karakterek mozgása a gta3 (az első GTA3!!!) szintjén volt. A MAfiáét meg sem közelítette. Másrészt szerintem senki ne bánmntsa a Mafiát az LS3d enbgine a mai napig gyönyörű szerintem... Bekapcsolod a 4xAA és 4x-es anisotropic filtert.... A mai gépek bírják is és szebb így mint a GTA3 VC BŐVEN!!! NA csak ennyit akartam mondani és bocsi az offért.. És lehet, hogy a Driver 1 mai szemmel csúnya,de olyan hangulata volt!!!!! HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ imádtam.... és a visszajátszások tetszettek és tényleg iszonyat jó Fizikája volt. Nem szimulátor,de nem is arcade... Olyan jól keveredett... NA be is fogtam

    byebye
  • Stranger
    #209
    Való igaz, nekem MX440 van és tényleg nem egy gyors kártya, az összes Ti magasan veri. Viszont amikor vettem a gépet, akkor egy GF2 Ti200 majd a duplájába került. Ezeddig viszont szépen elvoltam vele, már 1,5 éve vettem eddig egyik programmal sem voltak gondjaim, csak az utóbbi néhány hónapban megjelent játékok közül nem indult el pár - pl.pixel shader miatt. Nem érzem kidobott pénznek, mert 1,5 év alatt kb. 10.000 Ft-t vesztettem rajta, egy komolyabb videókártyán meg akár 50 eFt-t is bukhattam volna.

    Való igaz, most már nem érdemes ilyet venni, de akkoriban nem volt az olyan rossz.

    Most egy Ti4200 v. 4800-t keresek, akár használtan is, akinek van egy az privi rám! Ahhoz a géphez ami nekem van (2000Xp) egész egyszerűen nem érdemes jobb kártyát beletenni.
  • gumikacsa
    #210
    Kártyázunk vagy DRIV3R-ezünk