2118
Championship Manager 4
  • zaki
    #1762
    Real Madridra gondoltam
  • Buddy
    #1761
    persze....Real Betis, az is jó, az lenne a Newcastle és a Lazio után a következő kedvenc
  • Buddy
    #1760
    ja, az uefa-kupa első körében hozzámvágták a Betist.....idegenben 1-0-ás vereség, otthon 3-1-es győzelem

    most a Nürnberg jön, idegenben kezdek.....ezért kérdeztem vmi idegenbeli játékjavító technikát.....kigondoltam egy új fölállást, kipróbálom mire jó.....na pápá
  • zaki
    #1759
    és a Real?
  • Buddy
    #1758
    csak azért, mert ugyanaz a taktika, ami hazai pályán bejön, idegenben egy nulla.....pedig a játékosok ugyanazok.....ezért nem értem
  • Buddy
    #1757
    Franzstadt über alles
    utána FC Bayern, utána Celtic
  • zaki
    #1756
    4.06-os patchet le kell tölteni (de lehet hogy a 4.07-est...
  • zaki
    #1754
    játékban, vagy az életben?
  • zaki
    #1753
    hi!
  • D.
    #1752
    melyik csapatot-ot kedvelitek leginkább ?
  • zaki
    #1750
    na ja, szarból nem lehet várat építeni...
  • D.
    #1749
    Elsősorban nem a taktikán, hanem a játékosokon múlik a dolog, kit hova raksz, milyen jó játékos stb...
  • D.
    #1748
    Én meg mindig 4-4-2-őt, a két szélső középpályás pedig a vonalig felfut. És szinte mindig nyerek.
  • zaki
    #1747
    én mindig mindenhol 3-4-1-2-t játszom
  • D.
    #1746
    Erre nemigen van tuti módszer, ki kell tapasztalni!
  • Buddy
    #1745
    Előző bajnokságban hazai pályán 100%-os teljesítmény, azaz 48 pont, idegenben viszont csak 18.......ezért kérdezem, mi a hiba az idegenbeli dolgoknál
  • Buddy
    #1744
    csak példák : Nyíregyházán kaptam 4-et, Zalaegerszegen 2-t
  • Buddy
    #1743
    azt szeretném megkérdezni, milyen taktikát nyomjak idegenben......rendre szemetül játszanak a srácok idegenben, hazai pályán viszont nincs legyőzőm.....ti mit ajánlanátok, mire figyeljek az idegenbeli felállásnál?....magyarul : MIT LEHET TENNI?
  • D.
    #1742
    Diego-nak hamarosan lejár a szerződése, akkor megszerzem, Kaká-val az a baj, hogy nem lenne hely a csapatomban, így is már komoly meccshiányok vannak a játékosoknál. Ha Sorín szerződése lejár, akkor majd egy csomóan meg akarják venni, én akkor 5 millióért vettem meg, most 23 milliót ér. Őt mindenképp vedd meg, ha lejárt a kölcsönszerződése, Mendiétát szerintem nincs értelme, sok pénzt kérnek majd, és annyit nem ér meg. Meg a játék elején vedd meg majd Ronaldinhot, én akkor 13.5 millióért vettem, most 25-öt ér. meg még van jópár jó játékos.
  • zaki
    #1741
    vedd meg Kakát, és Diego-t (Santos), ők az 1ik kedvenceim a játékban
  • D.
    #1740
    Érdekes nem, hogy a Barcának mennyi lóvéja van. több mint 100milla kezdéskor, pontosan nem tudom, de jóval 100 fölött van. én mosz a 2004/2005-ös szezonban vagyok, eddig egy spanyol kupa kivételével mindent megnyertem. 55 milliót költöttem összesen játékosok igazolására. Robinho-t pl ingyen szereztem meg nemrég.
  • zaki
    #1739
    elmúlt pár napban csomószor elkezdtem a játékot (Ajax, Celtic, Man Utd) de nem játszottam sokáig, most én is a barcával vagyok
  • D.
    #1738
    Ja, ok kösz. Majd csak belejövök az eladásokba, csak már annyi sztá játékosom van mint a fene, és nem tudom mindet játszatni, a cserepadon meg nincs értelme nagy játékosokat tartani
  • raziel.
    #1737
    Fenn van magyar bajnokság:))))
    ETO-val kezdtem, de az miért van hogy minden évbe ugyan az az átigazolási keretem???
    kb 120 milla, pedig van már 800 milkám és nem adnak több zsugát hogy játékosokat vegyek már kb 3-4 éve csak enyit adnak:DDD
  • zaki
    #1736
    nem, az azt jelenti, hogyha jön egy 25 milliós ajánlat, akkor őt el kell engedni, nem lehet elutasítani az ajánlatot
  • D.
    #1735
    Az gond lehet, hogy a Barcelonával vagyok és a minimális elengedési díj záradék 25millió, és én mondjuk 20 millióért akarom eladni ?? vagy csak 25-nél több pénzért lehet ???
  • zaki
    #1734
    nem tudom, de nem 1szerű eladni játékosokat, kell hozzá egy kis mázli is
  • D.
    #1733
    Vannak érdeklődők, de akármennyit ajánlok fel, nem veszik meg a játékost. ez mitől van ???
  • zaki
    #1732
    zetonért=zsetonért
  • zaki
    #1731
    not needede by the club, és transfer list-re tegyed a játékost, és kööv. nap látod az érdeklődőket, utána ajánld fel nekik a játékost, annyi zetonért amennyit nem szégyellsz
  • D.
    #1730
    Hello! Nem tudna valaki segíteni nekem abban, hogy hogyan lehet egy játékost jó pénzért eladni. Nekem sose sikerül eladni senkit. Mit és hogyan kell csinálni, hogy megvegyék ?? előre is köszi.
  • Jabba
    #1729
    dettó
  • zaki
    #1728
    mesélj, mi történt
  • Buddy
    #1727
    asszem szar lesz ez a szezonom.....nem nagyon jönnek az eredmények
  • viktorg
    #1726
    akkor avas be minket is
  • Jabba
    #1725
    Nem attól függ elsősorban ...
  • Buddy
    #1724
    én örültem, hogy a Kaiserslauternt megvertem 2-1-re......de odakint még ez is kevés lesz.....pedig mindig a legjobb morállal rendelkezőket tartom a pályán /ha tudom/
  • zaki
    #1723
    má te is kezded? :)
  • Jabba
    #1722
    alap :D
  • zaki
    #1721
    nem kicsit vagy szerény :DDD