2118
Championship Manager 4
  • Buddy
    #1806
    Team instruction :
    Attacking módszer, Teljes területi lezárás

    mást nem nyomkodtam
  • raziel.
    #1805
    Hihetetlen vazze:
    3 évet mentem ETO-val és
    állandóan a fradi kapusa Szücs gecca lett mindig év végenként a gólkirály.......:)
    jövőre tuti leigazolom aztán a Nyinyenkóval lesz csatár...:D
  • Jabba
    #1804
    Team Instruction ???
  • Buddy
    #1803
    Most fejeztem be a szezont; megnyertem a bajnokságot és a kupát is

    nagyon jó ez a taktikai fölállás
    23 győzelem 4 döntetlen 5 vereség mellett eddigi rekord 73 pöttyel lettem első......tavaly 66 volt, azelőtt 65......gólkülönbség 63-14

    az első 2-3 meccsen még a régi taktika szerepelt, be is csúszott egy vereség és egy döntetlen, az utolsó két meccsre meg már ember nem volt, mindenki sérült.....ez két döntetlenre volt elég (mindkettő idegenben, 2-2 ill. 1-1)

    tehát ha ezeket leszámítjuk, akár 10 alatti kapott góllal is befejezhető lett volna a bajnokság
  • Buddy
    #1802
    ez az, hogy alig különbözik......viszont eredmények közt ég és föld a különbség :
    1 db GK (Szűcs)
    3 db DC (Gyepes, Dragóner, Vukmir) középső DC-re kapu felé nyíl
    3 db DMC (Kapic, Lipcsei, Zováth) két szélső DMC-re szélre mutató nyíl
    1 db ML (Kardos) nyíl fölfelé, ameddig megy
    1 db MR (Halgas) nyíl fölfelé, ameddig megy
    2 db FC (Gera, Nógrádi)
  • raziel.
    #1801
    Rájöttem hogy tegnap mért nem tudtam menteni...................:)))
    ugyanis elötte kivettem a mentésemet aztán windows reinstall volt, visszatettem de amikor a cd-ről rámásolta a gépre akkor irásvédetten tette fel az a fax.......)))))))))))
  • zaki
    #1800
    miért, milyen az új felállásod?
  • zaki
    #1799
    "Baktalórántháza" esküüszöm most hallok előszőr ilyet :D
  • Buddy
    #1798
    ez az új fölállás nagyon tetszik......idegenben is használ.....most örülök :)
  • Buddy
    #1797
    Magyar kupa, legjobb 4 között : ellenfelem a Baktalórántháza lesz....és hogy még nehezebb legyen, otthon játszom ellenük ......ők verték ki az Újpestet is, hosszabbításban 3-2-re
  • Jabba
    #1796
    Mocskos Dortmund
  • Jabba
    #1795
    Kiszoptam 4 : 3-ra
  • Jabba
    #1794
    Nem ... :D
  • zaki
    #1793
    http://www.cmhungary.tk/
  • Buddy
    #1791
    jó, tudom, te a döntőben vagy :)
  • Jabba
    #1790
    Én átjutottam a csoportkörön ...
  • Buddy
    #1789
    viszont úgy látszik megoldódni látszódnak idegenbeli gondjaim.....zsinórban 8 győzelem, ezalatt csak 2 kapott gól......a REAC-ot 8-0-val küldtem haza......én is meglepődtem
  • zaki
    #1788
    mi van veled? :)
  • Buddy
    #1787
    hapci.....lemaradt az alt+shift :)
    mindegy, a lényeg, nem akarok a bl-ben bokszzsák lenni
  • Buddy
    #1786
    na eyért nem akarok én a bl-be bejutni......úgz 0ssyepofoynának, hogz mindenki verz poor morállal rendelkeyne :)
  • zaki
    #1785
    ez nem semmi, gratula
  • Tono34
    #1784
    Bejutottam a BL-be!
    Hazai 2:0 győzelem után idegenben 3:1-re kaptam ki az Ajax-tól.
    További csoport eredmények:
    Boavista-Honvéd 0:0
    Honvéd-Galata 2:3
    Juve-Honvéd szerencsével "csak" 3:0
    Most jön a 2. kör.
  • zaki
    #1783
    én meg a Real Madridot
  • zaki
    #1780
    tudom, hallottam
  • Buddy
    #1779
    kis offt.: Makaay a Bayerné, 2007-ig lesz ott
  • Buddy
    #1778
    lassan meg kényszerből be is kell fejeznem, és újra kezdenem, mert annyit tölti/menti a kimentett állást, hogy azalatt a vacsorát begurítom
  • Buddy
    #1777
    azér' Barca meg Fradi között van különbség :))

    most viszont találtam egy fölállást, ahol kicsit jobb lesz az idegenbeli teljesítmény.....legalábbis nem szórnak már meg....majd hosszútávon meglátom mire elég
  • zaki
    #1776
    így jártam én is, a 8. szezonomat kezdeném újra a Parmával, de nem tudom megnyitni z elmentésemet... ilyenkor mi van, lehet még vmit csinálni, hogy betöltse a játékot?
  • raziel.
    #1775
    felraknám én a 4.08 at csak már egyszer felraktam:DDDDD
    meg az elöbb menteni akarok, aztán kinyom az asztalra hogy nem tudja elmenteni:DDDD
  • D.
    #1774
    Barca: 26 meccs 20 győzelem 5 döntetlen 1 vereség ebben a szezonban.
  • zaki
    #1773
    jó neked, én most vagyok hullámvölgyben 10 meccs alatt 1X nyertem, csomó x meg vereség, pedig az 1. 15-20 meccsen csak ontottam a gólokat 3-asával 4-esével...
  • D.
    #1772
    Mondom rakd fel a 4.08-as-t nekem azzal ilyen gond nincs. A Barcával vagyok, és idegenben a legroszabb eredményem is 0-0.
  • Buddy
    #1771
    megint tipikus idegen-hazai eredménysor :
    Nürnberg idegenben 3-1-es vereség, otthon 4-0-ás győzelem.....ennyire nehogy már befolyásoló legyen egy hazai pálya.....a játékosok meg idegenben elfelejtenek játszani......vmi itt nem jó
  • Buddy
    #1770
    miben jobb a 408-as? mert én már nem töltöm le őket, csak ha tényleg használnak vmit
  • zaki
    #1769
    hát ezek nem kis bugok :D
  • D.
    #1768
    Passz. Melyik verziót használod ?? Rakd fel a legújabbat, az a legjobb a 4.08-as.
  • raziel.
    #1767
    Ezek hogy lehetnek:
    :DDDD
    1.
    fenn van magyar bajnokság etoval vagyok de minden évbe csak 120 milla az átigazolási keretem, és nem adnak többet pedig van már 800 millám:DD
    2.
    egyik évben: ez volt
    5. lett x csapat 32 pontal
    6. lett y csapat 44 pontal............:DDDD
    ja meg a gólkirály vazzzeeeeeeeeeeeee 32 mecs/39 gól ---->Szücs Lajos:DDDDDDDDDDDDD kapus
  • zaki
    #1766
    www,cmfaq.com
  • raziel.
    #1765
    Nem tudthok egy olyan oldalt ahol teljes leírás van a cm4-ről, pl milyen edzést nyomjunk stb.?
    :)
  • zaki
    #1764
    hát azt most meg nem mondom neked, olvass vissza esetleg, van itt vhol biztos 1 link, csak nem tudom, hogy működik-e még...