641
XBOX vagy Playstation2?
  • gergou
    #375
    Hat 5 evet tevedtel kereken Alien baratom, de te biztos fiatalabb vagy nalam....
  • gergou
    #374
    Te, latszik hogy konzol gamer vagy, nem akarlak fikazni, de tudod egyaltalan azt, hogy mi az a 3d realms? Monddj egy olyan gamet, amit ok csinaltak, es szar... Hat valaszolok helyetted, olyan nincs. Nekem az osszes gamezuk megvan( az osszes mission diskekkel egyutt), szal nagyon ujat nem mondasz
  • Alien!
    #373
    lehetsz vagy 14 éves....
  • UNREG
    #372
    A Capcom is az egyik legjobb konzolos fejlesztő cég, mégis van szar játékuk! Attól, hogy az egyik játékuk jó, nem következik egyenesen az, hogy a másik is jó lesz, ne légy nevetséges!!
  • gergou
    #371
    Te nem vagy lamer. A lamerek legalabb erdemben hozza tudnak szolni a temahoz
  • gergou
    #370
    En meg hiszek latod a 3d realmsben, de a vilag legjobb jateka azert:

    Ultima IX : ascension
    Anachronox,

    de ezt neked hiaba mondom, meg nem is hallottal roluk
  • UNREG
    #369
    ..és még én vagyok a lamer....:)))
  • gergou
    #368
    Bocsi hogy szolok, de magyarul leirnad a kerdesed, akkor talan meg is ertenem, no mindegy Szoval En csak azt mondom, hogy itt van a resident evil: code veronica, meg a headhunter, mindketto latvanyosabb dreamcaston, es a soul calibur latvanya meg plane... Nem mondom, vannak latvanyos gamek ps 2on, de egyetlen elonye a dc vel szemben, hogy meg fejlesztenek ra progikat. Rengetegszer nyomtam mar ps2 vel, legutobb egy forma 1 es jatekkal, de olyan randa volt, hogy mar a nevere sem emlexem... De egyvalami biztos, a pcvel mar nem veheti fel a versenyt a ps2, gondoljunk csak bele, mi lett volna, ha a rallisport challenge megjelent volna ra: Hat ugy lebutitottak volna mint allat( mar a grafikot), es a ps 2 semmi pixel shaddert nem tud kezelni egyebkent( csak egy par szakallas bump mappinget), szal doom 3 at se varjatok valami gyonyorunek, ha egyaltalan lesz...
  • UNREG
    #367
    A Duke mint a világ legjobb játéka??? LOL vagy vazze!! :)))
  • gergou
    #366
    hat eloszor is, a duke forever valszleg a vilag legjobb jateka lesz ha megjelenik, ezt te is tudnad, ha 6 eve ugy varnad mint en, de errol ne nyissunk vitat, egy unreg lamerrel, mar bocs hogy ezt mondom, de aki elottem meri fikazni a dukot, az nekem ne szoljon semmit.... a gta 3 miert konzolos szar? es miert beszelek en a vice cityrol amig ki sem probaltam?

    Na akkor valaszolok. Eloszor is tenyleg nem jatszottam a vice c. al, es visszaszivom amit a vice cityrol mondtam, lehet nagyon fog tetszeni, majd meglatjuk. A gta 3 azert gagyi konzol game, mert lapos story, lapos moviek, gyengus grafik( a Mafiahoz kepest), es az egesz gameplay olyan unalmas lesz 2,3 ora game utan, hogy a szarnak sincs vele kedve jatszani...( naja, meg 100 szor ujra nyomni a kuldetest, mer 2 seccel kesobb ertem volna oda, vagy stb...)

    A dukra visszaterve, majd meglatjatok, az a game aztan tenyleg jobb lesz, mint barmi eddig, csak ti ezt meg nem ertitek, nem eltetek at anno a duke 3d lazat, es az utana kovetkezo mission diskeket, majd a 6 evi varakozast( na jo csak 5:) szoval a lenyeg az, hogy kimaradtok ebbol konzolosok, esvegre van miert pcsnek lenni!

    En szandekosan nem emlegetem mostmar a doom 3 at, mert a grafikon kivul ( ami ugye megveri a konzolt) semmi nagy durranasra nem kell szamitani, azonban a dnf egy oltari game lesz, es nem a hiper effektek miatt, hanem a 6 eves folyamatos munka, miatt, na meg amiatt is, mert szivbol keszitettek, nem ugy mint a rakat sorozat konzolgameket, amin az a cel, hogy ket nap utan 6 millios eladott peldanyszam legyen...

    A 3d realms kijelentette mar evek ota, hogy addig nem adjak ki a gamet, amig nem biztosak benne, hogy minden idok legjobb fpse... Es ez az ido nemsoka eljo, erzem itt a szivemben...
  • Laza
    #365
    a Maffianak kozel nincs olyan 'jatekmenete', mint a GTA3-nak...
    ott kezdodik, hogy a GTA3-ban kuldetesek nelkul is el tudsz szorakozni... mert maga a jatekmenet is egy elmeny... SZVSZ...

    azt, hogy mi mirol maradunk le, es mirol ti, azt inkabb ne fejtegessuk (folleg, hogy van PCm is:)

    a hihetetlen jatekismereted lattan meg az is megkerdojelezheto, hogy szerinted mivel alazza agyon az X (v. a DC:) a PS2ot?! (tood, nekem 2evig volt DCm:)... es hogy mivel jatszottal te rajta.. :)))))))))
  • ember
    #364
    hejj, a Duke legenda, klasszikus, nem illik tucatgame-nek kikiáltani (mégha a DNF lehet hogy az is lesz..., ha lesz)
  • ember
    #363
    te miről beszélsz? 800ezer egy ennél rosszabb gép legálisan?

    vagy csak a compaq meg az ibm a legális?

    szerintem kicsit el vagy tévedve az árak tekintetében...
  • UNREG
    #362
    A Duke Nukem nem jön konzolra és akkor mi van, ki nem sz@rja le magasból!!! Az is csak egy tucat lövöldözős game, varacskosdisznó meg polip alienekkel!!
    Arra azért kiváncsi lennék, mitől "konzolos szar" a gta3??
  • Árnyvadász
    #361
    Magamról azt képzelem, hogy egy balfasz vagyok. Most örülsz remélem. Amúgy pedig valóban. Elolvastam amit írtál. Tehát rosszul olvastam el. Igy jobb. De azért még így is van realitásérzete a dolgoknak. Mégha elbasztam a dolgokat egy kissé. Kissé az idézőjelben, ugyanis ez már sértő szint volt feléd. Ezért elnézést. A többi marad.
  • TheZsenyka
    #360
    ALIEN:

    "Épp azt nézem,hogy te pont az ilyen "nemlettsikeresakoncepciómiatt" konzolokba nyúltál bele,nem csodálom,hogy ki vagy bukva a Sony-ra,mindkettőt az ő gépe tette tönkre....Ennyi erővel írhatnám,hogy az Amiga volt a legjobb,mert nekem azon teccettek legjobban a játékok....Ha megjelenik a Doom 3 valszeg te is szépen átrohansz a haverodhoz,akik gazdagok és a srácnak 400E forintos gépe van,és játszol rajta egy fél órát,majd hazarohansz,megrángatod anyád szoknyáját,hogy adjon egy kis pénzt upgrade-re,és elgondolkozol rajta,hogy milyen g*ci az élet...."

    ÉN:

    --"akik gazdagok és a srácnak 400E forintos gépe van"

    Nekem kb. 500 ropit ér a gépem, de király, akkor gazdag vagyok? :)--

    Nyílvánvaló iróniával fogadtam a kijelentést. Tehát hol is neveztem magam királynak?
  • TheZsenyka
    #359
    "Akkor ezt jól összelophattad és még örülsz is neki"

    1., megkérdezték milyen gépem van
    2., nem loptam

    "Te nem király vagy fiam, hanem egy szánalmas kis bünőző"

    1., sosem mondtam hogy király vagyok, te találtad ki
    2., nem vagyok bűnöző


    "Méghogy király. Ember térjél már észhez.."

    Most már tényleg fel vagyok háborodva. Mit képzelsz Te magadról? Sűrgősen mutasd meg, hol írtam olyat, hogy hol neveztem magam királynak.
  • UNREG
    #358
    Látszik, hogy még csak nem is láttad a Vice cityt!! A grafika szebb, az autók szétverhetők baseball ütővel, az ablakot kilőheted, sőt a kereket is, az autóban ülő sofőrt is, aki a lövés hatására egy elegáns mozdulattal kibukik a kocsijából.
    kismiillio vezethető jármű, motor, golfkocsi, helikopter, hajó, hidroplán!! A küldetések annyira változatosak amennyire egy ilyen játékban csak lehetséges, a szabadság 100%!!
    Vazze, elöbb játsz egy játékkal, azután fikázd le!!!
  • Árnyvadász
    #357
    Akkor ezt jól összelophattad és még örülsz is neki. Ehhez külön gratulálok. Te nem király vagy fiam, hanem egy szánalmas kis bünőző, aki ott seftel ahol tud. Másfelől pedig egy ennél rosszabb gép is kb. 800ezer forintba kerül, ha legálisan veszed meg. Egy jó gép manapság nem olcsó mulatság. 300-400ezer forintért középmezőnyt lehet vásárolni. És hol van még a monitor! Egy jobb 21-es akár 260.000Ft-ot is kóstál. De ez most nem annyira fontos, minthogy A a a a a Nagy Zsenyka... talán Zsenike?... a király.. Ez nem fekszik valahogy a gyomromnak. Méghogy király. Ember térjél már észhez..
  • ember
    #356
    az a négy HDD azért nem olcsó mulatság, SCSI főleg nem
  • gergou
    #355
    jobban szemre veve esetleg, na de akkor sem fel milla...
  • Alien!
    #354
    fiatal még na....
  • ember
    #353
    ebben is ddr van ahogy látom

    (tudod a ddr is sdram)
  • gergou
    #352
    Ja es meg a kulonbseg, hogy nem sdram van bent, mert azzal megolod a p4et... minimum ddr...(nekem az van), de jobb esetben rambus.
  • gergou
    #351
    Az en hardwarem ettol csak annyiban kulonbozik, hogy csak 15 gigas vinyom van, es a proci 2.53 gigahzes, ja es sony flat `19 colos a monitor...
    de a gep kozel nem fel millas, ha a monitort nem szamolom( ami 100 ezer huf), akkor 300 ropi az egesz....ja, es minek annyi giga hely?? Kell egy cdiro, es kiirsz mindent, ami nem fer el......
  • TheZsenyka
    #350
    Nemrég dobtam össze:

    ASUS P4B 533 alaplap
    Intel Pentium 2.4B (533MHz/512KB)
    Intel BOX Cooler
    512MB DD400 SDRAM PC3200 RAM
    Innovision GeForce4 Ti4200 128MB TV OUT video
    18GB Ultra160 SCSI HDD (main reaktor)
    80GB IBM 7200RPM HDD (reaktor1)
    80GB IBM 7200RPM HDD (reaktor2)
    100GB IBM 7200RPM HDD (reaktor3)
    Philips 16xDVD 32/12/40 CDRW
    Creative Sound Blaster Live!
    Adaptec UltraWide SCSI controller PCI
    Logitech wireless bill. + egér
    Logitech MouseMan optikai egér (két egérrel nyomom)
    Eicon Diva ISDN modem PCI
    3COM ParalellTask II-es 10/100Mbps HLO
    Superstack II-es 3COM 12 portos switch
    Mobil Rack
    ATX nagy toroeny + 400W Mercury táp
    1.44FDD

    Moncsi: IBM P260 21" FD Trintron monitor
    Scanner: EPSON GT9600-as SCSI scanner
  • ember
    #349
    500ezres gép? mi van abban??
  • Alien!
    #348
    Nem...mondjuk virágnyelven: Pcbuzi
  • TheZsenyka
    #347
    "akik gazdagok és a srácnak 400E forintos gépe van"

    Nekem kb. 500 ropit ér a gépem, de király, akkor gazdag vagyok? :)
  • gergou
    #346
    Nem csak a graf, hanem a hangulat, a valtozatossag, es az izgalmakkal teli jatekmenet vegig! --alapjan dolt el....
  • Alien!
    #345
    gobdolom nálad a graf alapján eldőlt minden.....
  • gergou
    #344
    Ez ihgaz, hogy a Mafia linearis mint a seprunyel, de megis muveszib a gta 3 nal, es nekem ez fontos... Aki azt a szabadsagot szereti, amit a gta 3 nyujt, gyenge megvalositas mellett, az jattszon azzal.....
  • Ramza
    #343
    Én ugyan egyik játékot sem szeretem, meg a vita sem érdekel, de azért megkérdezném, hogy a Mafiát és a GTA3-at linearitásban miért nem hasonlítottad össze?
  • gergou
    #342
    Javitanam a gta 3 new game utani moviejat, az 3ds, bocsesz a 2d miatt:)
  • gergou
    #341
    Ez latod igaz, de nem teljesen: a jelenlegi hardwaremen a doom 3 alfa ugy fut( na jo geforce 3 ti 500, meg p 4 2.53 ghz proci, meg 512 ddr memory,)mint egy alom... De gyengebb gepeken is elvezheto, nem kell mindent fullosra allitani....
  • gergou
    #340
    Na ezt meg leirom:

    Miert sokkal jobb a mafia a gta3 nal?

    1. Inditsuk el a ket jatekot!
    A gat3 szepen elindul, egy gyenge introdution video utan a menuben talaljuk magunkat. Gyenge 2ds egyszeru menu. Ok, inditsunk uj jatekot... Egy gyenge 2ds movie jon, ami eleg szuk savu, majd elindul a game... az egesz eleg egyszeru, semmi nagy latvanyossag egyszeru... En rengeteget vartam erre a gamre , a megjelenes elotti napokban gorcsben allt minden testreszem, es az installt kovetoen oriasit csalodtam...


    Mafia: Elinditvan a jatekot:
    Lefut az illusion softworkos animacio, mely mar hangulataval levett a labamrol... Majd ezt kovetoen betoltodik a csodalatoshangulatu latvanyu 3ds menu! itt mar majd leestem a szekrol! Nah, hat inditsunk new gamet, lassuk a javat... Egy gyonyoru animaciot lathatunk, a varosrol, majd a foszereplorol, amint belep a barba... No itt valt at a program az enginere, es azonnal tepkedheti minden gta 3 fan a hajat, hogy ilyen latvanyt vajon hogy ertek el a fejlesztok... A karakterek valami hihetetlen reszletesek, a szajmozgasuk, arcmozgasuk.... Es a lenyeg, hogy ez a latvany vegigkiseri az egesz jatekot...

    Na de lassuk a ket jatekot a uldetesek folyaman:

    A gta 3ombam rengeteg kuldetes van egymas hegyen hatan, nagyjabol ugyanazt csinaljuk mindegyikben kisebb modositasokkal, time limit mellett, neha kiszallunk a kocsibol...

    Mafia: Minden kuldetes annyira mas, es olyan latvanyos, hogy a gta 3 a nyomaba sem er...

    Es szamomra meg egy fontos dolog, az autok ripityara toresei...

    Gta3: Nagyon szar, semmi dinamikus tores, elore letarolt karosszeria deformalodasok, es ha kiszaltunk a kocsibol, fegyverrel meg az ablakot sem tudjuk szetloni( mindegyik golyoallo mi?)

    Mafia: Szajjunk ki a kocsibol, majd vegyuk elo a baseball utot, es ajjunk neki a kaszni formalasanak ahogy akarod, ugy vered szet, de dinamikus horpadasok mellett!

    Osszesitesben: A Mafia egy muveszi game, rengeteg munkaval

    A gta 3 egy gyenge game szinten rengeteg munkaval, de en a 20. kuldetes utan vegleg meguntam, elment tole a kedvem, es kesz...
  • Alien!
    #339
    Épp azt nézem,hogy te pont az ilyen "nemlettsikeresakoncepciómiatt" konzolokba nyúltál bele,nem csodálom,hogy ki vagy bukva a Sony-ra,mindkettőt az ő gépe tette tönkre....Ennyi erővel írhatnám,hogy az Amiga volt a legjobb,mert nekem azon teccettek legjobban a játékok....Ha megjelenik a Doom 3 valszeg te is szépen átrohansz a haverodhoz,akik gazdagok és a srácnak 400E forintos gépe van,és játszol rajta egy fél órát,majd hazarohansz,megrángatod anyád szoknyáját,hogy adjon egy kis pénzt upgrade-re,és elgondolkozol rajta,hogy milyen g*ci az élet....
  • Jibe
    #338

    Én vagyok egy marha, hogy leállok egy ilyen lamerrel.
  • gergou
    #337
    Hat hadd mondjak valamit: A gta 3 engem nem erdekel, meg a vice city sem... Mar csak azert sem, mert tipikus gyenge konzole gamek... Nem irom le, most hogy mi a bajom a gta 3al, de en apszolut nem varom a vice cityt.... Es hogy ps2 vs. dc? Hat ne haragudj meg: A ps2 elonye annyi, hogy meg most is fejlesztenek ra gameket... Ha jattszottal volna a soul caliburral dcn, akkor tudnad, hogy leveri a ps2ot, de ezt ugy is hiaba mondom...
  • gergou
    #336
    Ja, meg annyit megjegyeznek, hogy az n64 ugye mindenki tudja, fossaveri a ps2ot, meg az xboxot ises ez igy is van... Sosem lesznek olyan nagyszeru gamek mas platformon, mint n64en...

    Ja, es hogy miert nem keszitenek a duke foreverbol ps2es verziot?? Hat azert, mert rondabb lenne, mint a duke advance

    A doom 3ommal kapcsolatban meg: Megjelenik a game 170 nap mulva,(170 mar csak telleg:), es minden kis gagyi konzol gamer futva megy a haverhoz, hogy lccilecci 1 orat hadd nyomjak vele , mire a haver: Takarodja vissza a retkes konzolodhoz! Erre a piti konzolgyerekek hazamennek, beizzitjak a szejjeljatszott konzoljukat, beteszik a koszos poros, karcos timesplitters 2 es cdjuket, ami mar be se tolt, mer elfustol kozben a gep, hat mi a megoldas? 0. emelet, ablak, ugras.... Masnap a helyi ujsagban: Ongyilkos lett a gyerek, mer nem doom 3 azhatott, szegeny