641
XBOX vagy Playstation2?
  • CHEAPBOY
    #419
    az hogy BME-s mit magyaraz?:))
  • Laza
    #418
    huhh... remelem beleteszik a multiplayer opciot... nem lehet majd levakarni a netrol.. :DDDD
  • ember
    #417
    de csak mert jön majd pc-re is :))
  • Laza
    #416
    vegre egy 'emberhez' melto velemeny.. :DDDD
  • ember
    #415
    ja GTA rulz, nem kell szidni
  • Laza
    #414
    khmm... erdekes, az akcio-lovoldozos reszeken kivul a Maffia egy nagy turo... a 'jatekmenete' meg sem kozeliti egy GTA-et...

    pl semmi elvezet nincs a vilagon a Maffia autos reszeiben... halal unalom, amikor a varos egyik vegebol a masikba kell kocsikazni turoert... (pl a versenyauto elvitele a szervizbe, majd vissza a palyara... tok ertelmetlen, elvezet mentes baromsag... a GTA hasonlo kuldeteseit meg sem kozeliti :)
  • And5
    #413
    ps2 isoból hogy lehet ps2 romot csinálni?
  • And5
    #412
    privát ftp
  • Kis Szabó
    #411
    Egyik se.
  • UNREG
    #410
    hát ha neked a vice city csak egy golf3.... majd kiváncsi leszek, hogy akkor is ezt mondod, amikor kijön pc-re?
  • Oldern the 1st
    #409
    GAMECUBE :)))
  • greco
    #408
    Honnan töltötted le?
  • FREAK
    #407
    "Mafia..van GTA-Vice meg Getaway"

    Hát ja. Ferrari helyett is van Manta meg 3-as Golf..... LOL
  • Zozo76
    #406

    XBOX - PlayStation 2 - GameCube - PC
  • And5
    #404
    letöltöttem az X-BOX-os Mortal Kombat 5-t ISO formátumban van és mivel kell kiírni vagy mivel lehet emulálni egyátalán el lehet indítani?vagy kell vmit szenvedni vele plz írjatok ha tudtok
  • mohus
    #403
    "azonban a dnf egy oltari game lesz, es nem a hiper effektek miatt, hanem a 6 eves folyamatos munka, miatt, na meg amiatt is, mert szivbol keszitettek, nem ugy mint a rakat sorozat konzolgameket, amin az a cel, hogy ket nap utan 6 millios eladott peldanyszam legyen..."

    hát ebben sem vagy otthon...szerinted pl a Granturismo3-at mennyi ideig fejlesztette Yamauchi?
  • mohus
    #402
    "Man bocsesz, hogy beszolok a konzolos kemeny gyerekek koze, de ne varjatok, hogy mostanaban lesz a doom 3 bol console atirat, na meg azt se varjatok, hogy a nemsoka megjeleno duke forever jijojjon konzolra... Ezt nem szidaskent mondom, de a mafia lassan fel eves, es meg mindig nincs belole pcn kivuli platformon relase.( es mar fel eve igergetik...) . Ebben az egyben mi pcsek tarolunk:) Eloszor shadow of destiny, majd silent hill 2, majd metal ge solid 2, es meg sorolhatnam( ja es rallysport challenge:), szal a lenyeg, hogy most a pc ivel felfele...
    Es hogy melyik konzol a jobb? Hat nezzetek meg a wreckless the yakuza missiont a 3 konzolon( gc, ps2 xbox) En lattam mind a 3om rendszerbol videokat, shotokat, es---- Az xbox verio rulla, a tobbi ketto? Olyan fos, hogy megemliteni se szabad...... Tehat egyertelmuen xbox mar, ha valamilyen konzol, de aki torzs pcs, az maradjon meg annak( esetleg egy dreamcastot ingyer szerezzen be( ami leveri a ps2ot!), ja es egy emulatort romokkal, es garantalt a szorakozas"

    wow:)
    FPS-t mindig is PC-n kellett játszani, úgyhogy ez gyenge
    Mafia..van GTA-Vice meg Getaway...akkor most én is mondhatom mikor is lesz PC-s átirat?
    Yakuza helyett nézd meg az NFS-t, bármin..és hopp máris fordult a kocka..de ha már autókást akarsz akkor Colin3 WRC2 Burnout GT3Concept...és a pc megint nem felfelé ível , hanem lefele:)

    én az éppen most konzolt vevőknek ajánlom a boxot , ha azokat a játékokat komázza, amik a gépen vannak...

    ha PS2-s cuccokra van beizgulva akkor azt vegyen...
    szóval mindegy...inkább én is a boxot javaslom, mert nagyon sok mannát paszíroznak bele és még fognak is billyék

    de ez a topic mán ne hari de nem a PC-s gammákról szól...FPS RTS Sturmovik...ezeket jegyzem PC-n
  • barret
    #398
    hi itt vagy még?
  • Laza
    #397
    acca ide nekem is... :)
    mekkora, melben el tudod kuldeni?
  • barret
    #396
    aha
  • Laza
    #395
    marmint N64 emuhoz?
  • barret
    #394
    van hozzá egér pluginom,egész jó!
  • Laza
    #393
    na ez a tipikus PCs...

    fingja nincs a konzolos jatekokrol, de rogton Xbox kell neki...
  • barret
    #392
    psx csak egy érvet mondok...suikoden 3.kiváló kiváló kiváló kiváló kiváló öt-ször.10 pont a végeredmény.
  • Laza
    #391
    hahahahhahaaaa, ilyen funny fickot is reg lattam... :D
    beszaras...

    mutass ICOt PCn... Code Veronicat... stb.
  • Laza
    #390
    az, hogy atkonvertalnak 2 gamet az egyik geprol a masikra, meg nem viszonyitasi alap... csak az ilyen lammereknel.. :)
  • Laza
    #389
    miert, te szerinted "erdemben" szoltal hozza?! :D
  • Laza
    #388
    adjak neked kulonorat olvasasbol? :D

    butafijju, a Doom3 meg a mai gepeken is sovin fog futkarozni... :)

    ja, jatszottal valami F1es gameval... :)
    akkor mar van viszonyitasi alapod... :DDDDDD
    en meg jatszottam PCn a Passzianszal... :DDDDD

    RallysportC. PCn egy akkora kalap sz.r, hogy csak na.. :D
    a masodik kanyar utan toroltem.. :)
  • Laza
    #387
    kimaradtunk a Duke-bol?!?!

    bazz, konzolon van a legtobb resze a Duke Nukemnek... :)
    es SZVSZ eddig meg mindig az N64-es Zero Hour a legjobb resz... :DDDD
    (folleg, ha mar 3Ds Dukerol beszelgetunk:)
  • Jinchuu
    #386
    Vagy azért nem adtak ki mert egy fostalicska az egész. Túl sokat tökölnek vele, ebből semmi jó nem sülhet ki, de ne legyen igazam és akkor kapunk egy újabb fps-t amivel el lehet ütni az időt egy darabig.
    Azért nem véletlen hogy késik, mivel szerencsétleneknek a quake2 motorrol át kellett álniuk az unreal-ra, pedig már eléggé előrehaladott állapotban volt a game. Az unreal óta volt váltás a grafikus motorban? Mert ha nem akkor már most el van késve a game, ha váltottak akkor talán megint addig húzzák a game megjelenését hogy vehetnek majd új engint és akkor talán a doom3-éval meg is jelenthet. :)))
    Lehet hogy jó lesz, de mikor????
  • gergou
    #385
    Na jolvan, de az origin is elhiheted nekem, hogy nem a nyereszkedes vegett csinalta 20 evig az ultima sorozatot( Richard Garriottal az elen),
    es ha a 3drealms nyereszkedni akarna( jobban mondva a Take 2 int.) akkor mar 4 eve lenne valami dnf szeru szarunk...
  • Alien!
    #384
    Amikor én még mániákusan gyűjtöttem a cégek gammáit,akkor olyan csapatok csinálták a játékokat mint a System 3,az X-ample Architectures,vagy akár a Team 17....Akkor még valóban nem a nyerészkedés volt a tényleges szempont...
  • gergou
    #383
    Az igazsag az, hogy tudom, de nem jobbak azok az atlag pc gameknel, en is nyomnek am blinxel, meg much odeesyvel, de en sajna ezt nem engedhetem meg magamnak, hogy pc+dc+xbox... De kellene egy xbox, az biztos...
  • Alien!
    #382
    sorry csak a stilusodból következtettem...de inkább csak szarul adod elő....
  • UNREG
    #381
    Ha tudnád, hogy hány remek konzolos game nem jön pc-re....!! ...de honnan is tudnád...?
  • gergou
    #380
    Ize: Tom Hall
  • gergou
    #379
    Egyebkent John Romero ugye az ion storm fejlesztoje volt addig, amig az egesz ceg meg nem szunt. Namost, ha nincs JR, az eletben nem jelenik meg az Anachronox, melyet Tomm Hall keszitett el( az ion storm berkein belul), szoval kellett ide a daikatana!
  • gergou
    #378
    A daikatana valamilyen szinten csalodas, de nekem meg igy is tetszett. A dnffel ezzel ellentetben mas a helyzet, ti is meglatjatok majd egyszer, ha tenyleg megjelenik,.. Az biztos, hogy ujra definialja az fps fogalmat
  • gergou
    #377
    Egyebkent az alap lenyeg az, hogy konzolra is keszulnek neha remek programok, csak azok pcre is kijonnek( mert a kiado ebbol is hasznot akar huzni), de a pcn tarolo gameket nem igazna portaljak mostanaban konzolra, vagy ha igen , akkor olyasmi szar lesz belole, mint anno a sofbol, es sorolhatnam...
  • ember
    #376
    nana, ha ennyire várod a DNF-et, lehet hogy csalódni fogsz.

    sok idő telt már el a DN3D óta, és az ENNYIRE hosszú fejlesztés (tökölés) nem ígér sok jót egy fpsnél. (lásd Daikatana: JR-ról sem gondolta addig senki hogy szar fpst is tud csinálni, mégis sikerült neki)