143
  • Draco
    #54
    Mar akkor bejelentette a fatav hogy megszunik a mindenkinet es a 150 HUF amikor meg a cigany volt kormanyon. Vaj miert nem tett semmit?
    Szerintem ebben az ugyben teljesen mindegy hogy milyen kormany van hatalmon. A fatav az fatav...
  • Dikkma
    #50
    na igen :DD én is átlagos netező vagyok, 18:00-tól feljövök és vagyok. de ha 5-től lenne kedvezmény, 5-től jönnék, iszonyú mekkora seggek ülnek a fatávnál.
  • mikike
    #43
    Magyarország többet érdemel
    röhej
  • Supergamer_real
    #42
    Most miert mondod Dikkma?:)
    Hat nem nagyszeru, hogy a Matav igy vigyaz az idonkre?:(

    (Miert nem az anyjaval jatszik?)
  • Dikkma
    #41
    1984 van, emberek. Ha tavaly 35 deka csokit kaptunk évenként, és most 25, akkor átírják a tavalyi 35-ös bejelentést 20-ra és máris nőtt a csokiadagunk!
    Mindenki fogja meg az összes cd-jét, és szórja ki a kukába. Egy darab maradhat! Így ha nyáron két teljes cd-t le lehet szedni flashgettel, az 5 perces levél checkolások alatt, akkor máris többet szedtünk, mint eddig! Tehát JÓL FOGUNK JÁRNI!
    Eddig mi nem 400 órát használtuk a netet havonta (nem mondom, ennyit ültem előtte, de én a teljes kedvezményes időszakban neten tartottam gépem) hanem csak 12-őt. Miről beszéltek, hogy kevesebb lesz? Hiszen ezentúl 15, vagy akár 40 (!!) órát is fenn lóghatunk!
    Ezek az csomagok az eddigieknél kedvezőbbek, hiszen ezt tegnap a Híradóba is bejelentették!

    Igenigenigenigen!
  • Sith
    #40
    Én csar arra céloztam hogy nem mindenki tölti le a StarWars episode 2-öt netről akár milyne meglepő vanak aki csak simán szörfölgetnek esetleg chatelnek de ott is irtam hogy nmem mindkei akar letölteni gigabytokat..
  • silanor
    #36
    Napi 1 ora 20 perc. Ez aztan a kedvezmeny! :(
  • Supergamer_real
    #35
    En csak ennyi mondok:
    Flordia - 2002 Jan... uj szolgaltato Fibre optic cable 100MBIT (!!!!) downstream, de csak 128kbps upstream 199Dollar.

    A Matav elmehet a sunyiba.
  • Tomcat.no1
    #34
    Valamit nem értek: mit jelent az, hogy hatósági áras tarifa?
    Mert ugye mindenhol azt írják, hogy "az új kedvezményes éjszakai internettarifa révén jelentősen csökken az internetelérés telefondíja a hatósági áras tarifához képest: az éjszakai kedvezmény esetén 85%-kal, a 15 órás csomag esetén 47%-kal, a 40 órás csomag esetén 49%-kal."

    Azaz ez egy kicsit olyan mintha állam az államban lenne. Szerintem ebben is van egy jókora pénzmosás...
  • Sub
    #33
    jaja 1etértek!
  • Frenzy
    #29
    SZVSZ az uj csomagoknak koze nincs a kedvezmenyhez ... en eddig havi 8500ert neteztem a kedvezmenyes idoszakban korlatlanul (4000 mindenkinek csomag + internet). Es most 8500ert mennyit kapnek majd? A havi 200+ oram helyett 40. Viccesnek tartom, hogy ezt meg kedvezmenynek nevezik ... a vilag tulso felen, amire sokan hivatkoznak nemcsak atalanydij van, pl. Kanadaban havi 4000 Ftert kapsz korlatlan kabelnetet (ilyen T1, semmi 60k/s korlat).

    Ezek utan mondja valaki hogy ezek kedvezmenyek ...
  • Sub
    #28
    Azért az sem semmi hogy egy megyeszékhelyen (Eger) ahol én lakom még csak jövő hónapban tudját bevezetni az ADSL-t! Eddig csak tetves ISDN-em volt. (na jó valakinek még ez sincs) Az ISDN modemek meg ugye Németországról lettek kiselejtezve és Magyarországnak eladva! Azé a fejlettség megvan!
  • Gabest
    #22
    Király hogy a csomagokat a felhasználók átlagos igényeihez igazítják, így pont a felüknek lesz kevés (a másik felének meg sok). Gratulálok a sok iq bajnoknak.
  • AnarchoiD
    #21
    csak azon imadkozom, nehogy valamejik vizfeju politikus + matav kitalalja hogy az adsl-eeknek is eleg havi 40ora net .. es megszivassanak minket ;(
  • varia
    #18
    Na, ha mar tobb kulfoldi is irt, en is megteszem.
    MATAV bassza meg a jo kurva mutarjat!
    Az usa-ban a telefon araban, az az abban, hogy van vonlad vagy benne van a helyi beszelgetes, vagy egyszer fizetsz erte 10.61C-et, pl. New York-ban, es addig beszelsz, netezel amig akarsz.

    AOL mas, ott helyi szamot hivsz, de ingyenes!!!

    A masik, cabel. Nekem is az van, 29$ korlatlan, es a Transmission Speed 3249 Kb/s eppen most.
    Azt hiszem hogy ez nem 50K....
    Es igy is megeri a szolgaltatonak, szoval a szemlelettel van a baj.

    MATAv egy rablo!

    Varia
  • Laci73
    #17
    Amíg telefonon lógtam, akkor is fenn voltam havi 150-200 órát. Nem tudom honnét van ez a 40 órás adat.
    Hello Sith! Minek a gyorsabb Net? Mert pl. négy óra alatt letöltöd a Star Wars Epizód2-őt, és hiszed vagy nem de olcsóbb is! Kábelnetért fizetek havi 9000-et, éjjel töltök 60kbyte/sec-ot!
    Hello Hahóöcsi! És Te hány évesnek látszol? MAGYARORSZÁGON VILÁGVISZONYLATBAN A LEGDRÁGÁBB A TÁVKÖZLÉS! És nem a készülékek árai miatt...
  • Sith
    #15
    CSak egy két apróság nem hiszem hogy ma ithon valaki a fizetése jó esetben 1/10 ét netre fogja költeni bár szerintem az ország nagyrésze nem keres 100.000-et másrészt anak aki nem Monitor függő tehát nem CS-zik neten nemtölt le több gigát. anak mindek gyorsabb internet? hogy olvasgason? hogy monjuk emailt irjon? hogy Chatlejen? vagy hogy a max 10-15 megás pachek vagy egyéb apróságok gyorsaban jöjenek le? azért ez nevetésges van aki egyszerüen ne mtud és nem is akar töbet fizetni a netért
  • Dikkma
    #12
    A matáv egy segg cég. fejberúgom mindet nézegethetnek majd.
  • rage
    #11
    Még valami:

    Ha hiszed, ha nem , van egy-két hely az országban, ahol szívesen fizetnének 10 ezret Chello-ért, meg ADSL-ért
    De nem teszik
    Vajon tudod-e miért nem?
  • rage
    #10
    Neked elég a 40 óra, Ok

    Ez kerül majd neked 8500 Ft-ba
    Plusz, mondjuk töltögess 3-4 órát minden nap éjfél után. Semmi gond, az csak 240 óra 1 hónapban, ami alig jelent többletköltséget,
    mindössze 240*30 Ft-ot ....

    Igen, divat ma szidni a Matávot. te ne szidd, írj nekik köszönőlevelet.
    S netezz 4-től, sajnos én addig dolgozom
    De utána hazamegyek, s netezek 10900-ért Chellon,
    s töltök 50 K-val
    Éjjel. Meg nappal is. Korlátlan
    Tudod, ettől nézek ki 15 évesnek....
  • Draco
    #8
    Hahoocsi te meg bekaphatod a faszom ott ahol ulsz egyhelyben. Ez neked nem gaz? 12ezer forintot kifizetni analog modemes kapcsolatra egy EU fele tarto orszagban? Mas helyeken mar reg altalany dijas az egesz arrol nem is beszelve hogy egybe van az internet a telefon kapcsolattal (jo mondjuk amcsiban ha allomon belul csevegsz telefonon arra is van altalany dij). A matavot meno fikazni mi? Hat te ugy vagy hulye ahogy vagy. Ha normalis arakon lenne net es lehetne tovabbra is 4000-ert netezni havonta akkor messze nem fikaznak ennyien... hogy a jo k***a anyjat b***na meg az osszes
  • Hahoocsi
    #7
    +valami: Más cuccok ára (pl.:kaja) ötször ilyen ütemben emelkedik, mégse hőbörög senki, hogy b@sszák szájba magukat az állandóan síránkozó parasztok, akik a romlott húst (párizsibadaráltpatkány) etetik velünk arany árában.

    Szerintem a legnagyobb probléma az ADSL lassú terjedése. Fizessen mindenki havi 10e-t, és netezzen gyorsan, ne ilyen tetű szaron (56k), mert ez nevetséges. Aki meg nem akar/hajlandó/tud 10e-t fizetni, az meg olvasgasson újságot a modem mellett, tuti ingyen internet úccse lesz, ez nem levegő, ami csakúgy van.
  • Hahoocsi
    #6
    Senkit nem akarok megbántani (és a Matávot sem akarom védeni), de szerintem annyira nem gáz a helyzet. Mégis mire számítottatok? Hogy Freestart után már a telefon is ingyen lesz? Mér mi van igyen ebben a kib..... életben? Tudomásul kell venni, hogy az árak emelkednek. Így, hogy D-209-es ügynök támogatja, az áremelkedés nem lesz felháborítóan nagy. Fizeted a 4000 Ft-ot (40 óra), mint a MindenkiNetre eddig, ha meg hosszabb dolgod van, mint pl. letöltés, elintézed éjfél után, vagy kora reggel. Én pl. most is havi 12e Ft-ot költök analóg modemes netre, és ezután sem fogok többet költeni (se kevesebbet netezni!) Ha azt nézed, még jó oldala is van, mivel mostantól 4-től lehet netezni, nem 6-tól. Sz'al szerintem így nem olyan gáz, bár a múltkor mindenkinél kiborult a bili, és a Matávot amúgyis menő fikázni... Ettől látszanak a 14 évesek 15-nek:)
  • Tomcat.no1
    #5
    Eggyet értek veled... ha az ADSL 5000-7000 HUF lenne afával akkor egyből mennék ADSL-re, de a fizetésem 1/7-1/6 -odát azaz 10eHUF -ot semmikép nem hagynám ott az internet kedvéért!!!
    Amúgy én is mindenkineket használok és mellé a Freestart-ot amivel így havi 4000HUF-ot tejeltem a netért.
  • JZO
    #4
    ez lószar, 8500 Ftért 40 óra? bekaphatják
  • Tomcat.no1
    #3
    csesszék meg magukat (MATÁV & kormány)