3766
  • deep
    #959
    De.Tegnap óta lehet kapni az éjféli premierre jegyeket, de csak arra.
    Május 19-én, 0:01-kor vetítik.
  • Punkerwork
    #958
    ti miről bezséltek? nem május 19 a hivatalso bemutató?
  • Szid
    #957
    Csak pesten lehet megnézni május 1. elött?
  • Blasta
    #956
    Ja, az mégjobb.
    Éjfélire nem akarok beülni, majd akkor Máj 1-től megyek venni.
  • rezsofiz
    #955
  • deep
    #954
    Nem foglalni, megvenni:D
    De csak az éjfélire.A többi előadásra majd csak május 1-től sztem.
  • Blasta
    #953
    Huhh, már lehet foglalni?
    Este foglalok énis a Plázába!
  • deep
    #952
    Én már bebiztosítottam a helyem 19-én 0:01-re:)
    Duna Plaza, nemtommelyik terem, 14.sor:D
  • Sephi
    #951
    =))
  • Blasta
    #950
    Ehhe-ehhe
  • Bucser
    #949
    Sittesek bosszúja:D
  • Blasta
    #948
    "A másik reklámban egy fénykard-chipset lenyúló Csubakka szerepel "

    na ettől már felfordul a gyomrom...
    Asszem nem lennék jó marketinges :-)
  • rezsofiz
    #947
    ""lordvader-yesmaster-rise" néven emlegetett testgyakorlat"
    ?D:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddddddddd
  • Mhosah Myth
    #946
    Múlt hétvége óta vetítik az amerikai tévécsatornák a Csillagok háborúja befejező részének, A Sithek bosszújának három különböző tévéreklámját. A film hivatalos oldalán is megnézhető spotok három témát dolgoznak fel.

    A Teaser című a november elején debütált kedvcsináló mozielőzetes (teaser trailer) rövidített változata. Néhány új jelenet ebbe is bekerült, de a lényeg továbbra is Vader átalakulása, a fekete páncélos nagyúr felemelkedése. A rajongók által csak "lordvader-yesmaster-rise" néven emlegetett testgyakorlat még mindig nagyon hatásos.

    A Dark Side Unleashed című tévéreklám szerint "május 19-én elszabadul a sötét oldal". Ebben már több új jelenetet láthatunk a filmből, a fő témája pedig Anakin a klónokból álló halálbrigád élén, amint a jedi templomba tartanak. A kétségbeesett Threepión és a vad űrcsatán kívül többek között láthatunk egy újabb részt Anakin és Obi-Wan fénykardpárbajából is, méghozzá egy a lávafolyamon vadul sodródó kőtábla tetején.

    A harmadik reklám a Tragedy címet viseli viseli, témája pedig Anakin átfordulása a sötét oldalra. Ez tartalmazza a legtöbb párbeszédet, köztük egy talán túl banálisra sikeredettet is Padmá szájából: "Anakin, összetöröd a szívemet!". Összesességében persze ez is átadja a címéhez méltó tragikus hangulatot.

    Ezek mellett április 2-án beindult a premier előtti szokásos kereskedelmi kampány is. A nyitónapon több száz amerikai üzlet úgynevezett midnight madness keretében már éjfélkor kinyitott. A betóduló rajongók a Star Wars-termékek százaiból tudtak kedvükre valót választani: játékfigurák, képregények, könyvek, kitűzők, de még párnak, bögrék, uzsonnás táskák, ágyneműk, és ki tudja még, mik lepték el a polcokat. Az aznapi eseményekről itt láthatunk fényképes beszámolót.

    És hogy a két témát összekapcsoljuk, álljanak itt a merchandisinghoz kapcsolódó tévéreklámok is:

    Az M&M's idétlen kerek Star Wars-szereplőkkel rukkolt elő. A kampánynak van azonban egy ötletes része is, az eddig megszokott tejcsokis cukorkák mellett ugyanis most megjelennek a keserűcsokisak (dark chocolate) is, azaz Anakin Skywalkerhez hasonlóan őket is elnyeli a sötét oldal. A reklámfilm megtekinthető az M&M's Chocolate Mpire oldalán.

    A másik reklámban egy fénykard-chipset lenyúló Csubakka szerepel (arrgh!), ez pedig a Pringles weboldaláról tölthető le. Akinek a gyomrát nem fekszik meg a Star Wars-kampány ehhez hasonló csilis-hagymás ízei, jutalmul néhány újabb képkockát csíphet el A Sithek bosszújá-ból.
  • Johnyy
    #945
    ....
    megtanulható ez a erő?
    nem! egy jeditől? egy jeditől, nem !

    áááááááááááááááááááááááááááááá
  • Sephi
    #944
    -Veder nagyur!
    -Igen mester?
    -Emelkedj!


    :DDDDDDDDDD
  • Solid Snake GH
    #943
    Én is jobban szeretem a feliratos movie-kat, márcsak a hangulat miatt is ugye. Csak felvetettem a tényt, hogy az SW filmek szinkronja hálistennek kitűnik a többi borzalmas szinkronú filmtől (főleg a régi trilógia szinkronjai).
  • Aspyrin
    #942
    dettó
  • Blasta
    #941
    Az a gond, hogy a feliratos verzióra hamarabb elfogynak a jegyek, az SW fanatikusok úgyis arra ülnek be.
    De én akkor is feliratosra ülök be, hányok a szinkrontól.
  • Punker
    #940
    a régi :)
  • Solid Snake GH
    #939
    Lucas állítása szerint a magyar szinkron a legjobban sikerült SW3 szinkronok egyike.
  • rezsofiz
    #938
    :DDDdd
  • Aspyrin
    #937
    április után :P
  • rezsofiz
    #936
    Mikor lesz má május? :|
  • Aspyrin
    #935
    remélem felirattal is nyomják majd a mozik, mert szinkronnal vmi rémálom
  • bigapó
    #934
    Ez odab*sz:))) MÉG MÉG MÉG... Mikor lesz má május?
  • Blasta
    #933
    Tuti. Eleget láttam már eddig belőle, eleget tudok több nem kell, élvezni akarom a befejező epizódot!
  • franco
    #932
    emiatt a 2 video miatt kissé alábbhagyott bennem a lelkesedés. eszembe jutott hogy az amcsiknak muszáj volt belerakni néhány igen szirup jelenetet...
  • Morpheus
    #931
    Biztos?:) Szerintem ezzel semmit nem veszítesz a film értékéből... Maximum úgy járunk, mint az első résznél. Nagyon jó előzetesek jöttek, és egy eléggé megosztott film lett a vége. Remélem ezzel nem így lesz.
  • Blasta
    #930
    Én ezeket már nem nézem meg, azt a kicsivel több mint egy hónapot már spoiler nélkül fogom kibírni. :-)
  • Morpheus
    #929
  • rezsofiz
    #928
    Pont most akartam berakni :D
  • Morpheus
    #927
    Üdv mindenkinek!

    Egy kis nézegetnivaló . Hátha nem volt még...:)

    Morpheus
  • Serpa
    #926
    bexarok.
    előbb adják le a vodafone -os reklámot, mint a film előzetesét.
  • rezsofiz
    #925
    Remélem.
  • Sephi
    #924
    Vajon vilagpremier leszen?
  • rezsofiz
    #923
    nem 48?
  • Kandurex
    #922
    még 49
  • CSOCSO
    #921
    hat tenyleg nagyon komoly ez a magyarul beszelo cuccos..
  • Sephi
    #920
    Aj em not ejble tho vejt 4 zis muvi 2 kom aut!!!!!!!!!!!!!!!!