3766
  • rezsofiz
    #999
    Na vigyétek az 1000et jofiuk nem tékelem le
  • rezsofiz
    #998
    Zsir akkor töltöm
  • Rohamoszti
    #997
    Egy kicsit kelett volna csak visszaolvasnod bágge... - http://thepsychotic.web1000.com/
  • Stark
    #996
    ???????
  • Rohamoszti
    #995
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, az előző linkre amit megadtam felkerült a TELJES Ep3 OST!!!!
  • Stark
    #994
    Nem tudjátok honnan lehet letölteni a Clone Wars összes részét (magyaru vagy) angolu?
  • Blasta
    #993
    Há persze, valszeg kismillióan fognak jelentkezni, annyi a felesleges jegy, meg minket amúgysem érdekel annyira :-)))))))))))

    (sorry :D)
  • IceTom
    #992
    hello skacok!sajnos kicsit felelőtlen voltam, így nem sikerült jegyet szereznem a feliratos éjféli premierre:((
    meg szeretném kérdezni hogy van e valaki, akinek van 2-4,a Duna Plaza éjféli feliratos premierjére "felesleges" jegye,lehetőleg minél hátrább és középre!? aki tudna nekem ajánlani a fent említett számban , kérem írjon az [email protected] ra .\akár az eredeti ár 3x is megadnám érte\

    köszönöm!
  • Verseghy
    #991
    Az is meglehet hogy III. részben nem kezdik el épiteni. Bármi meglehet, ami megmagyarázza, ha nincs, hát, öök is hibázhatnak:)
  • Blasta
    #990
    Mondjuk 20 év alatt igazán tudomást szerezhetett volna az egész galaxis a halálcsillagról szvsz. Mert ugye nem 20évig épült.

    Pláne, hogy a másodikat is pár év alatt húzták fel majdnem kész állapotra a Jedi Visszatérben...

    De mind1, ez csak szőrszállhasogatás, forget it.
  • Blasta
    #989
    Naaaa, ezt nem tudtam, hogy hány évvel játszódik a klónháborúk után a New Hope!

    Így már világos.
  • Punker
    #988
    eltelt a 3. és 4. rész között 20 év ez nem elég indok? megöregedtek elfogytak stb.....
  • Blasta
    #987
    Na de érdekelne, hogy miért?

    Elvileg lehetnek klónok közöttük, nem?
    (biztos nem tudok valami háttérinfót, azért kérdem)
  • Johnyy
    #986
    Ugye a klónok a köztársaságnak voltak hivatottak engedelmeskedni, de az mint olyan megszűnt és nem volt rájük szükség klónharcosként, de közülük toborozhattak rohamosztagosokat, akik feltétlen hívei az uralkodónak.....
  • Johnyy
    #985
    Lehetnek köztük klónok is mert ha feloszlott a klónsereg akkor azokból is toborozhattak katonákat, mivel azt az űrálomást £látni emberekkel nemkönny, és még nembeszéllve a többiről
  • Bucser
    #984
    Ja igen akkor lehet. De ha a IV -V- VI után pár (3-4) évvel voltak klónozott rohamosztagosok akkor a IV-V-VI idején is lehettek nem?? Érti a logikát
  • Punker
    #983
    én arról beszélek hogy az eredeti IV-V-VI. részben a Rohamosztagosok sorozott emberek és nem klónok.
  • Rohamoszti
    #982
    http://thepsychotic.web1000.com/ - 4 teljes szám a 3. rész OST-jéből ;) Köztük Anakin vs Obi-Wan
  • Bucser
    #981
    mármint milyen eredeti 3. részhez?? nem az erdeti 3. részről beszéltünk, hanema klónkatonákról a lázadás idejében nem??? Úgyhogy megint nem sikerült semmi választ adnod...

    Egyébként ennek az eredeti 3. részhez nagyon is köze van (vagyis a 6.: Jedi visszatérhez)... Ugyanis azután 3 évvel játszódik és a Coruscant elfoglalását regéli el..
  • Blasta
    #980
    Elvileg a IV epizódban még lehetnek klónkatonák a rohamosztagosok, nem?
    Nem játszódik az annyival a III epizód után!

    Vagy az uralomátvétel után "eltüntetik" őket?
  • Punker
    #979
    nem a klónok a hülyék hanem Palpatine 1 zseni, úgy lettek tenyésztve/kiképezve hogy az ő szava az elsődleges parancs.
  • Johnyy
    #978
    ".....az uralkodó végérvényesen feloszlatta, és a vezetők személyesen fogják gyakorolni a hatalmat"
  • bigapó
    #977
    Asszem most kicsit bakot lőttél:)

    egyrészt Punker szétcincál, mert ilyet írtál:), másrészt látogass el a starwars.hu-ra, ahol sok más érdekeset is megtudhatsz.

    Nem fogadnak szót mindenkinek, csak akinek felesküdtek, ez pedig maga a Császár, az Uralkodó, a Főguru:)
  • Stark
    #976
    Szal a klónok olyan hülyék hogy mindenkinek "szótfogadnak"?
  • Stark
    #975
    az joo, meg kell szereznem:D
  • deep
    #974
    Ja és könyv formában létezik a 7-8-9. rész.
    Timothy Zahn nevű illető írta, Lucas által hivatalosként elfogadott folytatás.
  • deep
    #973
    Ezt meg nemtom, nekem is egy haveromtól van meg:)
    A Dc++ on ajánlatos körbenézni...
  • deep
    #972
    Mert, mint az már kiderült a 3. episode legutóbbi traileréből Vader a klónkatonák vezetésével fog bemasírozni a jedi templomba:)
    Illetve ott még Anakin, nincs rajta a páncél...
    Lényeg, hogy átveszik az irányításukat Darth Sidious vezetésével.
  • Stark
    #971
    A Clone Warst honnan lehet leszedni magyarul(vgy angolul)?
  • Stark
    #970
    VII, VIII, IX?
    Hallottam roluk + régen volt teoria h lesz, de aztán mégse de....
    Kül a klón katona a képen mé nem Vödört lövi?
  • Punkerwork
    #969
    annak sincs sok köze az eredeti 3 részhez.
  • Bucser
    #968
    Michael A. Stackpole : X-szárnyúak sorozat. Ott már van Klónkatona... ÉS ott is egyszerű rohamosztagos gúnyában vannak...
  • Punkerwork
    #967
    ezt pontosan honnan vetted? mert a IV-V-VI-ban nincs klón katona (VII-VIII-IX-ben igen de most nem arról van szó)
  • Bucser
    #966
    De a rohamosztagosokat is klónozták.. (persze csak a legjobbakat..)
  • Punkerwork
    #965
    a IV-V-VI -ban a rohamosztagosok már sorozott emberek.....
  • deep
    #964
    Mi lesz a klónokkal?Kérdésedre a válasz a Clone Wars rajzfilmsorozatból tudhatod meg.Egyébként tudtommal a klasszikus trilógia beli rohamosztagosok közt is van még klónkatona.
  • Punkerwork
    #963
    kihalnak.....
  • Stark
    #962
    Szeva!
    A kép ami fenn van, abbol azt a következtetést vonom le hogy a klónokbol lesznek a rohamosztagosok(?)
    Ha nem igyvan mongyátok el mi lessz a klónokkal.
  • deep
    #961
    Május 1 előtt csak Lucas láthatja, meg a stáb:)A nagyobb városok hollywood multiplexeiben is lesz május 19-én 0:01kor vetítés szerintem.Érdeklődni kell.
  • Punkerwork
    #960
    sajna nem tudok fölmenni pestre ezért :(