3766
  • Blasta
    #919
    Jah.
    De tök dúva, hogy magyarul hablatyolnak a 22-23. részben... :-D
  • Punker
    #918
    jó lenne tudni mikor jelenik meg itthon
  • Blasta
    #917
    Az nincs meg, sztem nem is lesz.
  • bigapó
    #916
    DVD?
  • Kandurex
    #915
    Hardwired -en van egy csomó kép, köztük ez is. Érdemes elslattyogni (persze régi hír nem új)
  • Blasta
    #914
    Nekem meg 20. Eddig ennyi jelent meg.
    És most nézem a hivatalos oldalon a 21-22-23-24-25-öt, letölteni még nem tudom.
    Hatalmas :-D
  • Johnyy
    #913
    eből a rayzfilmből nekem megvan egy rész....
  • Blasta
    #912
    CLONE WARS Nyalánkságok
  • rezsofiz
    #911
  • flashX
    #910
  • Johnyy
    #909
    worship Lord Vader....
  • rezsofiz
    #908
    Na ez durva!
  • Punker
    #907
  • Blasta
    #906
    ...esetleges más, NEM STAR WARS filmek szinkronizálása végett
  • flashX
    #905
    "Csörögi ugyanazzal a stábbal dolgozik, akikkel már az első két részt, a Baljós árnyakat és a Klónok támadásá-t is felvették, hiszen az első jól sikerült megbízás után a Lucasfilm Ltd. 2008-ig kötött velük szerződést."

    2008?
  • Kandurex
    #904
    Inkább érdekesség, szinkron készül
  • rezsofiz
    #903
    sazl tég
  • flashX
    #902
    Mekkora ték! :O
  • Johnyy
    #901
    nemláthatyav :P :D ha nem vesz mozijegyet!
  • flashX
    #900
    [Meghal, ha nem láthatja.]
  • Johnyy
    #899
    vótmá! de aki akorsem olvasta el az mostsem fogja!!!
  • Blasta
    #898
    Jajó, most látom, mikori a hír, biztos vótmá
  • Blasta
    #897
    Nemtom vóte má, de ha nem akkó NESZTEK!

    SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!

    "Az Ain't It Cool News nevű filmes weboldalra beíró felhasználók jelezték a honlap szerkesztőinek, hogy a Lucasfilm munkatársai több nagyvállalat dolgozói számára levetítették a Revenge of the Sith címet viselő harmadik epizód első nyolc percét különböző üzleti prezentációk keretében. Egy Lark nevű olvasó elmondása szerint cége a Csillagok háborúja befejező epizódjához kapcsolódó termékek terjesztésével foglalkozik. A fiatalember sorokba rendezett bőrfoteleket és THX hangszórókat vett észre az egyik irodában, s tudta, hogy valami nagy dolog van készülőben.

    Rövid megbeszélés után lekapcsolták a villanyokat, és kezdetét vette a vetítés. A film kezdetén Palpatine szenátor elrablását mutatják be. Egy űrhajó úszik a galaktikus köztársaság székhelyéül szolgáló Coruscant bolygó felett, s semmi más nem hallatszik, csak a jármű hajtóművei. Ezután a kamera befordul a hajótest alá, s lassan ráközelít a bolygóra. Ekkor erősödik fel a zaj, s hamarosan a tomboló harc közepén találja magát a néző. A kamera Anakin és Obi-Wan vadászrepülőit követi, s itt már látható, hogy Anakin gépének ablakai már a birodalmi TIE-vadászokra emlékeztetnek. A következő öt percben a két Jedi kétségbeesetten igyekeznek eljutni a hajóig amelyen Palpatine-t tartják fogva.

    Lark szerint a harci jelenet felülmúlja az összes korábbi Csillagok háborúja-filmben látható összecsapásokat. A fiatalember a lélegzetét kapkodva állt fel a székből, miután végignézte, ahogyan számtalan harci repülő és harci robot repül rá a két Jedi hajójára, a háttérben pedig csillagromboló méretű hajók suhannak el. Obi-Wan hajóját számtalan droid támadja meg, s pillanatok alatt darabokra szedik Anakin mesterének hajóját.

    Az Ain't It Cool News honlapon olvasható beszámoló szerint a Revenge of the Sith első pár perce elsöprő élményt nyújt, így egyre kíváncsiabban várjuk a 2005 májusában esedékes bemutatót."

  • Kandurex
    #896
  • Johnyy
    #895
    hasonít a ruháyuk! :) van!
  • flashX
    #894
    A klónok és a rohamosztagosok között van valami kapcsolat?
  • Johnyy
    #893
    tudom! [tisztán emléxik]
  • Blasta
    #892
    Egész pontosan ;-)
    Feliratból kopipészteltem :-)
  • Johnyy
    #891
    valahogy így
  • Blasta
    #890
    Sorry. QUI Gon akart lenni
  • Blasta
    #889
    Jaja, rosszul emléxel.

    Quai Gon kérdi Shmi-től:
    -Ki az apja?
    -Nem volt apja. Kihordtam őt, megszültem, felneveltem. Nem tudom hogyan fogant.

    Vagy:
    Quai Gon a tanácsnak:

    -Sejtjeiben magasabb
    a midiklorián-koncentráció mint amit valaha láttam. Nem kizárt, hogy
    a midikloriánok nemzették.
  • Johnyy
    #888
    én tisztán emléxem, hogy amikor felhívja a hayót azt monda hogy "lehet a midik nemzeték" ...
  • Kandurex
    #887
    Hmm, emlékeim szerint ott csak az erőről beszélnek. szó sincs róla, hogy utódokat is nemzenek a midik, szal, majd megnézem :(
  • Blasta
    #886
    Sztem teljesen mindegy milyen hosszú, a lényeg a HATÁS!
    (persze azért a másfél óra legyen meg)
  • Johnyy
    #885
    félreértesz! de hagyjuk, a lényeg hogy remélem hogy igazán remélem hogy azért nem lesz túl rövöd.. és azért sztem ez azeseményektől is függ..
    pl lehet elég 2 óra is de lehet kevés 3 óra is....
  • Blasta
    #884
    Felőlem veheted beszólásnak, de nem annak szántam.
    De azért ez akkor is csak egy EMBER ELMÉJÉNEK A KITALÁCIÓJA, a jövőben nem tünnek fel hirtelen midi chlorianok, deha mégis akkor sem így fogják hívni őket és nem fognak újjal mutogatni Lucas bácsira, hogy "MÁRPEDIG Ő MEGMONDTA"

    Tudod: EZ CSAK EGY FILM
  • Johnyy
    #883
    most ez beszólás volt! ? vazz! csak tiztáztam hogy mivan... és sok ien részlet van ami alapján megértheted a SW világát,. és része lehecc a rendszernek....
  • Blasta
    #882
    "tudom lol egy kicsit, de hogyha mayd a jövőben jelennek meg azek a lények akor így sokal valószerűbbé teszi a filmeket ez a tényező..."

    nem, ez nagyon LOL. Gyere vissza a földre!
  • Johnyy
    #881
    (Méyentisztelt Gyurcsán Kormányzata alatt nem éllnek midik, tehát nem tudjuk használlni az erőt) gyakorlatilag ezeknek a létével magyarázza hogy hogyan is történi ez az egész, sokal beleélhetőbbé teszi az egészet.... mivel felmerül a kérdés hogy te miért nem tudsz használlni erőt... tudom lol egy kicsit, de hogyha mayd a jövőben jelennek meg azek a lények akor így sokal valószerűbbé teszi a filmeket ez a tényező...
  • Blasta
    #880
    Vaze, ezt mondják az Episode I-ben.