3766
  • Nyiri
    #2725
    Talan nem mondtak meg neki hogy orokbe lett fogadva (amit a biztonsag kedveert tettek) igy a neveloanyjara is mondhatta, hogy az anyja.
  • rezsofiz
    #2724
    Mert Organaék nevelték fel :)
  • Breki33
    #2723
    biztos látta hologrammon

    amúgy őt sztem Organa-ként nevelték fel

    egyébb kérdés? P
  • Csacsi
    #2722
    Egyébként...lehet én emlékszem rosszul, de mintha a VI-ik részben....mikor Luke, és Leia beszélgetnek...akkor ott Luke kérdezi, hogy emlékszik-e az igazi édesanyjára, és ott azt mondja....hogy van róla emléke. Na most ez hogy lehet...hiszen a születésénél meghalt.
  • bigapó
    #2721
    hát ha nem is AZ, de egy olyan típusú, igen:)) írjál Georgie-bátyónak és majd Ő megmondja, hogy ez AZ vagy nem AZ az űrhajó :)
  • magus
    #2720
    ezaz!

    akkor nem haluztam, tenyleg ott volt az ezereves solyom, amikor leszallnak a varosban:)))
  • Mihail
    #2719
    és a szerénység is erénye volt kenobinak
  • Mihail
    #2718
    a jedik erénye az alázatosság, már ettől is jobb volt kenobi. de talán az igazáság ott van, h nem lehet rangsort csínálni, egyszerüen másmilyenek voltak
  • bigapó
    #2717
    oh, kösz
  • Breki33
    #2716
    Kenobi mester Anakint jobbnak tekintette erre célzott is.
  • Breki33
    #2715
    énse, csak beírtam a keresőbe és megkerestem neked :-)

    gondoltam így mindenki jól jár
  • Nyiri
    #2714
    Windu-t sajnaltam, hogy hozza nem melto modon hal meg. De az igazi tortenelemben is nem egyszer halltak meg nagy harcosok hozzajuk nem melto modon. Windu arulas aldozata lett, ez van :(

    Amugy amikor Windu ugy dontott hogy kinyirja Palpatine-t, akkor totalisan igaza volt. Neha fel kell rugni a szabalyokat, ha jot akarunk cselekedni.

    Erdekes, hogy a Sith-k es a Jedik vegso celja ugyanugy a beke volt, csak mas uton :P
  • Breki33
    #2713
  • Breki33
    #2712
    és a Wallpaper-ok se semmik

    csaha ide beszúrnám két oldalt foglalna el egy P
  • Mihail
    #2711
    sztem windu megérdemelte volna sidius fejét trófeának az oldalára felkötve, hacsak sidius nem eljátszotta azt h windu sarokba szorítja
  • rezsofiz
    #2710
  • rezsofiz
    #2709
    Hát ez végülis igaz, a küzdési stílusuk is teljesen más volt.
  • Nyiri
    #2708
    A tanacs tagjai megerettek a kiirtasra. Amilyen maradi gyikok voltak nem is csodalom hogy elbuktak.
  • Mihail
    #2707
    végülis ezt nehéz eldöntetni, mert obiwant yoda is az egyik legkíválóbb jedi mesternek nevezi, anakint meg csak a harag élteti minden egyes pábajban, ezért aztán nem is tud annyira fókuszálni, mont obi
  • Mihail
    #2706
    tudom képregényben olvastam, de mégsem u.az mintha ő végzett volna a tanács összes tagjával >)
  • bigapó
    #2705
    na, ha nem haragszol odáig nem olvastam vissza:)) mivel tele volt spoiler-ral az egész május 19-től, ezért azóta csak egyszer néztem be, kb 6 hsz-t olvastam el, abból kettőben volt figyelmeztetés, a többiben viszont nem...szal inkább vártam máig
  • rezsofiz
    #2704
    Obi-Wannál azért sztem joval erősebb volt.
  • rezsofiz
    #2703
    Mondjatok oldalt ahol van jo sok sw3 wallpaper.
  • Nyiri
    #2702
    Vader akkor volt majer, mikor meg nem fembol allt a testenek nagy resze. Miutan beburkoltak mar kozel sem volt akkora ereje. Amugy a 3-4 kozotti reszben O kutatja fel a megmaradt Jediket es ki is irtja oket.

    Obi-wan elleni kuzdelemben azert veszitett mert elbizta magat :)
  • bigapó
    #2701
    na de a légzése... az rulz :DDD attól tojik be mindenki :))
  • Nyiri
    #2700
    A tabornok nem volt se Sith se Jedi. Csak kurva nagy stratega es nagyon jo reflexei voltak. A rajzfilmet megnezed, akkor kiderul, hogy mekkora istenseg a harcban. Azok a trofeak melyeket mutatott, igazi Jediktol szarmazik.
  • Mihail
    #2699
    a robot kezei miatt meg az erőt sem tudja kihasználni
  • Mihail
    #2698
    most már azt nem értem h mitőlm vader a jolly joker, ha szinte senkit sem tudott saját kezüleg legyőzni egy komoly csatában dokuun meg a sith assasinon kívül. obiwan lealéázta, windu nem tudott védekezni, a jedi templomban meg gynege jedik voltak, sidiustól a gatyájába csínál, yodának meg a közelébe sem ér.
  • Mihail
    #2697
    dúrva h vader nem tud sith villámot nyomatni..
  • Mihail
    #2696
    megnéztem a honlapon ezeket a képeket, elég jó kis infók vannak ott!
  • Blasta
    #2695
    Szvsz úgy értette, hogy a legjobban az ötödik tetszett neki, legkevésbé meg az első epizód.
  • MerlinW
    #2694
    simán:) 2.5 és egy 3.5 is elkelne:) legalább újabb 6 évig nem unatkoznának...:D
  • Bucser
    #2693
    csiálhattak volna belőle egy SW 2,5-t:D
  • Breki33
    #2692
    egyszer írta

    tessék

    #1520
  • rezsofiz
    #2691
    Ez csak 1. 2 széria nem? A 25 az a 2. széria utolsó része,nám?
  • Breki33
    #2690
    Ezek letölthetőek illetve megnézhetők



    Clone Wars: Chapter Twenty-Five (small)

    Clone Wars: Chapter Twenty-Four (small)

    Clone Wars: Chapter Twenty-Three (small)

    Clone Wars: Chapter Twenty-Two (small)

    Clone Wars: Chapter Twenty-One (small)

    Clone Wars: Chapter Twenty (small)

    Clone Wars: Chapter Nineteen (small)

    Clone Wars: Chapter Eighteen (small)

    Clone Wars: Chapter Seventeen (small)

    Clone Wars: Chapter Sixteen (small)

    Clone Wars: Chapter Fifteen (small)

    Clone Wars: Chapter Fourteen (small)

    Clone Wars: Chapter Thirteen (small)

    Clone Wars: Chapter Twelve (small)

    Clone Wars: Chapter Eleven (small)

    Clone Wars: Chapter Ten (small)

    Clone Wars: Chapter Nine (small)

    Clone Wars: Chapter Eight (small)

    Clone Wars: Chapter Seven (small)

    Clone Wars: Chapter Six (small)

    Clone Wars: Chapter Five (small)

    Clone Wars: Chapter Four (small)

    Clone Wars: Chapter Three (small)

    Clone Wars: Chapter Two (small)

    Clone Wars: Chapter One (small)

  • MerlinW
    #2689
    főleg hogy előtte verte a mellét hogy kitanulta a jedi harctechnikát... hááát pár tanfolyamot kihagyhatott...:)
  • rezsofiz
    #2688
    Hát pont ezért nem rakták bele ^^
  • Nyiri
    #2687
    A Clone Wars jopar esemenyeit berakhattak volna a filmbe :)
    Bar magaban kitett volna egy filmet :D
  • bigapó
    #2686
    ja, igen a szem is megvan, meg akkor ezek szerint valami tüdő féle. most néztem meg és tényleg Mace Windu megroppantotta ugyanott, ahol később Obi-Wan feszegette. Javításra akkor nem maradhatott ideje hiszen, a film innen kezdődik és már az elején mutatják ahogy köhög, meg a tüdejét nehéz lenne. Az a rész viszont tetszik mikor beindítja a "proppelert" Obi-Wan ellen:))