661
M*str*l Szamtech szakuzlet
  • Gerry
    #479
    Én a helyedben máshol vennék, pl Aqua Computer, Bluefish, stb...
  • magyar ember 2
    #478
    Csak nehogy a fenyegetozo mistralost latogassak meg a lakasan...
  • Deathcourier
    #477
    Na akkor ne vagyek itt winyót?inkább máshol??!!
  • Deathcourier
    #476
    Na akkor ne vagyek itt winyót?inkább máshol??!!
  • Gerry
    #475
    Kíváncsian várjuk a fejleményeket (Én legalábbis tényleg kíváncsian)!!!
  • RelakS
    #474
    Mindenki utálja a M|str@lt, velem eddig még korrektek voltak. Ma lesz egy durvább vizsgáztatásom (lásd: Tönkrement merevlemezek) náluk, kiváncsi vagyok az eredményre...
  • Deathcourier
    #473
    A kurva annyukat iylen cigány banda hát küldöm elfele az embereket onnan!!hát basszák meg az annyikat!!#435 "szopjátok a faszt lá-lá-lá-lá
    Mindenkit átkúrunk" a kurva anyádra arra a csültöngőre vezeese a bikát a marha állat! amúgy a Debreceni üzletről is szó van?áá durvák a hozzászólások
  • Deathcourier
    #472
    Na emberek láttam a hozzászólásokat mi a baj a MIstral-al?miért olcsó?átvernek?mert most akarok tőlük egy Western Digital winyót venni!!mi a baj?
  • t. Füly
    #471
    Ba te is tudod hogy hogy értem ,amikor oda vittük még nem voltak ott az emlitett feszegetés nyomok....
  • TheZsenyka
    #470
    "vissza jön hogy itt hátul a hubon feszegetés nyomai láthatok..na elmehetnek a pics..."

    Miért nem voltak feszegetés nyomok??? [buck]

    Az más kérdés, hogyan kerültek oda...

    Ez van
  • t. Füly
    #469
    Nos ha vissza olvasol akkor rájössz hogy ez a proci dolog hozzám fűzödik....
  • Mike
    #468
    tanulópénz
    miért nem vagy körültekintőbb
  • Mike
    #467
    Ugyan miért lenne jó ha megszűnne? A tulaj indítana egy másik céget, az ott dolgozok mehetnének munkanélkülinek. Ha vmi nem tetszik máris be kell tiltani. Ésszel, elővigyázatosan kell ott vásárolni, ha már odamész, és legalább pontosan tudod mire számíthatsz.
  • t. Füly
    #465
    Na remélem rontott a forgalmukon a sok hozzászolás és ezért zárták be...Jo lenne ha megszüne a Mistszar computer.
    Durva most meg a hubunkat nem vették vissza:Szitu majdnem ugyan az, vissza vittük merthogy nem világitanak a ledek meg nem azigazi,hol müxik hol nem.Nézegetik elmegy oda hátra a kis lyukba és virulva vissza jön hogy itt hátul a hubon feszegetés nyomai láthatok..na elmehetnek a pics...
  • Mike
    #463
    azért normális helyen ez nem így van. de akkora a forgalmuk, hogyha egy-két átlag ordibálós ügyfél nem jön vissza, akkor sem dől össze a világ. Gondolom a nagyfelhasználókkal (ha vannak ilyenek) más a helyzet. Ugyanakkor nem hiszem, hogy mondjuk egy bank mondjuk náluk vásárolna (de ettől még lehet).
  • Mike
    #462
    szvzs hiába olcsó a Mistrál, supportot nem igazán nyújtanak., talán pontosan azért, mert annyira olcsóak. Mondjuk ahonnan indultak, ahhoz képest hatalmasat léptek előre
  • JHetfield
    #459
    miert ne lehetne kapni... 3-4ropi a 256mb-s...
  • TheZsenyka
    #457
    Meg a tök hobbiból épített MP3 lejátszó sem volt rossz :) főleg azok a 16 négyzetméteres kapcsolási rajzok amik beterítették a nagykert.
  • TheZsenyka
    #456
    BOOT, neked mi a véleményed a szakértelmünkről? :) Én egyedül Csucsu esetében láttam olyat, hogy valaki pákával leforraszt egy GeForce2 processzort, visszaforrasztja és működik a cumó :)
  • TheZsenyka
    #455
    Vigyázz, mert téged is lecsekkelnek és kiderül hogy AQUA-s vagy... :)
  • BOOT
    #454
    Amit Zsenyka elmondott (#438)az bizony igaz és nem fikázás.Ha látnád amikor fikázik.
  • TheZsenyka
    #452
    Egyébként szerintem ez a vita nem lenne, ha a Mistralnak lenne egy teljesen különálló szervizépülete, sok szervizstanddal, több szervizessel, önálló raktárral.

    Érzésem szerint a legnagyobb feszültséget a várakozási idő okozza. Máshogy reagálod le egy ember (szervizes) rossz hangulatát 1 óra sorbanállás után és máshogyan 2 perces sorbanállás után.
  • TheZsenyka
    #451
    Toti, Tulajdonképpen egy fura szituáció áll fenn (Mistral kedvéért ez magánvélemény):

    - A Mistral boltjaiban óriási a választék, lényegében mindent lehet kapni
    - Csomó boltjuk van (könnyen elérhetőek)
    - Az eladók (szerintem) ellátják a szerepüket
    - Nagyon jók az áraik

    Ami miatt itt a "vita" megy, az nem más, mint a szerviztapasztalatok. Mivel hihetetlen mértékű forgalmat bonyolítanak le, arányosan megnő a garanciális problémák száma. Tehát a vita nem arról megy, hogy "milyen sok szart visznek vissza", mert ez érthető, statisztikai alapon teljesen rendben van. A vita arról szól, hogy egyes esetekben a szervizszemélyzet EGYES tagjai (nem általánosságban beszélek róluk) nem állnak a helyzet magaslatán. Szakmai ismeretek, illetve ezek alkalmazása, valamint az ügyfelekkel való kommunikáció.

    A helyzet az, hogy minél nagyobb egy bolt(hálózat) annál személytelenebbé válik az ügyfélkapcsolat. Egy kis boltban, ami esetleg a sajátod, nyílván törekszel arra, hogy végtelen hosszúságú nyelvvel nyald tisztára a vevő seggét. A Mistral-nál én személy szerint lekezelő bánásmódban részesültem. Nem azt várom, hogy kinyalják a kinyalnivalómat, hanem azt, hogy LEGALÁBB semlegesen kezeljenek. Szarul esik, amikor jogosan viszek vissza valamit és lekezelnek, mintha hülyegyerek lennék.

    Mégegyszer: a történet NEM a Mistrálról, hanem az ott dolgozó szervizszemélyzet EGYES tagjairól szól.
  • TheZsenyka
    #449
    Egyébként sohasem mondtam, hogy:

    "ne menjetek vásárolni a Mistralba, vagy hogy a Mistral hülyék gyülekezete lenne."

    Mistral! Lehet nálatok kapni Slot1-FCPGA2 konvertert? Ha igen, mennyiért?
  • TheZsenyka
    #448
    Hogy a Mistral nevü fórumozó véleményére adott reagálásom teljes legyen, a következőket mondanám még el:

    1., Mistrálnak igaza van, vannak kis boltjaink isa Dohány utcában és a Podmaniczky utcában. Ezek valóban kisebb alapterületű kereskedelmi egységek.

    2., Véleményem szerint nem érdemes összehasonlítani a két kereskedelmi csoportosulást (Mistral és Osiris) mert a Mistral egy nagy arányú vállalkozás és új berebdezések értékesítésével foglalkozik. A cég képviseletében annyit jelenthetek ki, hogy a velük való kapcsolatunk semleges, hiszen nem állunk kereskedelmi kapcsolatban. A magánvéleményemet fenntartom.

    3., Az Osiris használt számítástechnikai berendezések értékesítésvel foglalkozik és jóval kisebb terjedelmű mind keredkedelmi egységeinek mennyiségét mind pedig személyzetének számát tekintve.

    4., Mistral: ha mondanivalóddal az votl a célod hogy tudasd az emberekkel hogy a Mistral Computerworld egy jóval nagyobb vállalkozás mint az Osiris, ezt készséggel elismerem; igazad van.
  • TheZsenyka
    #447
    :)

    1., "Te nem vagy véletlenül számtech boltban eladó?"

    De igen.

    2., "mert én úgy tudom, hogy a szuper 6,4 nm -es osiris szakértő csapatát erősíted."

    - Ha az a hangár amiben az Osiris Nagyker elhelyezkedik 6.4 nm, akkor én 12cm magas vagyok (állva)...

    - A nálunk jelenlévő szakértelemről nem nyilatkozom: nem szeretnék szerénytelennek tűnni...

    3., Akkor meg miért fikázol?

    Olvasd el mégegyszer mit írtam:

    "Na hát ilyen szakemberek (is) dolgoznak a Mistralnal... Nem kételkedem abban, hogy profik is előfordulnak"

    Ez nem fikázás, hanem objektív vélemény: a leírt esetek valósak, azokhoz nem tettem hozzá és nem is vettem el belőlük.
  • Supergamer_real
    #446
    Egy kedves ismerősömmel leszek kénytelen az üzletetekben vásárolni hamarosan.Mivel sok jót nem hallott rólatok, kérte, hogy menjek el vele, nehogy úgy járjon mint...

    A jövőhéten megyünk, a tapasztalatom itt lesz olvasható, függetlenül attól, hogy pozitív-e vagy negatív.... kiváncsian várom mi változott, ill. hogy megpróbáltok-e lehúzni.
  • [Walaki]D`Lair
    #445
    Mert az Osiris egy 10000000% jobb üzlet.....a maga 6.4nm-ével is!


    5.Dimenzió POWAH!!!!!!
  • mistral
    #444
    the zsenyka,

    Te nem vagy véletlenül számtech boltban eladó? mert én úgy tudom, hogy a szuper 6,4 nm -es osiris szakértő csapatát erősíted.

    Akkor meg miért fikázol?
  • JHetfield
    #443
    Lehet ez a megoldas...:]
  • TheZsenyka
    #442
    "A lényeg, hogy képzeld azt, hogy a szervízes előzőleg megerőszakolta a kishugodat :)"

    Tarkólövés...
  • RelakSfromhome
    #439

    Bazki, ennél a legkevésbé informatikus tankörtársaim is jobban értenek a gépekhez, pedig azok télleg lámák. Hála istennek, ilyenekkel még nem találkoztam

  • TheZsenyka
    #438
    A cég egyik winyóját vittük vissza a Váci úti Mistralba. A Nyugati Pályaudvaron beálltunk a szervízbe vezető sor végére és "türelmesen" vártunk. Sorra kerülve a szervizes arc átvette a winyát, felcsattintotta egy tesztgépre és közölte hogy mindjárt eltünteti a bad sector-okat a cuccról, csekély fél óra a zero fill. Közöltük vele hogy hasztalan, hiszen mi is ezzel foglalkozunk, leszart minket. Ezt mondjuk még elfogadom, mert meg van mondva: ELLENŐRIZD GECÓ! Lement a zero fill, a cucc továbbra is bad sectoros. "-Nem ejtettétek le?" Dehogynem bazdmeg. Szóval közöltük hogy nem. Erre a csávó elkezdi ütögetni a winyót az asztal sarkához, mondván ez módszer már többször bejött... ekkor tudattuk vele hogy nem formálunk további igényt a cumóra, virítson egy újat. KEREK 1 ÓRÁBA TELT mire kihozták a másikat.

    Volt más esetünk is (SCSI CD-ROM) de már kedvem sincs elmesélni. Azért az alap poént elmondom: csávó nézi az egy napja vásárolt Plextort és ilyet szól: "-Ezt nem lehet feldugni az IDE kábelre..."

    Na hát ilyen szakemberek (is) dolgoznak a Mistralnal... Nem kételkedem abban, hogy profik is előfordulnak, de szerintem videora kéne rögzíteni mindent ami ott folyik, és megmutatni egy szakmai bizottságnak...
  • Biker
    #437
    neked sem, nekem sem...
    amilyen a színvonal, nem is bánom
  • RelakS
    #436
    Krhmmm!! Jelentkeztem hozzátok dógozni, azt se montátok, húzdmegatököm!!!
  • RelakS
    #434
    Montak nekem itt olyat, hogy az 1.4-es cerkához valsz BIOS frissítés kell. Ezzel szemben otthon olyat montak, hogy a speckóban említett procihoz képest kb kétszer akkora alapfrekiű proci is ment alaplapban. Na most akkor kinek van igaza?
  • t. Füly
    #433
    D@WE vagyok es nem hülye!
    bazz. a pultnal még TNT 2est attak de ök szereltake összze getz!
  • Mike at home
    #432
    Masik eset, amikor a Varrera szivatott meg Lakatos Szvetozar altal egy SCSI-s Sony CD olvasoval (ez sem ma volt, jo draga is volt a szerkentyu). Visszavittem, nem jo, megnezzuk, jojjek egy het mulva, nem neztuk meg meg, egy het mulva, adtak vmit, aminek ugyanaz volt a baja, adtak olyat is, ami egyaltalan nem adott eletjelet. Ezt huztuk masfel honapig, amikor is eladtam, kemeny 5e-ert a drive-t egyik haveromnak, hogyha akarja verje ki a Carrerabol a penzt, mert en akkor mar szivem szerint bevagtam volna a cd olvasot a kirakaton at, most aztan kvittek vagyunk felkialtassal. Szoval, ahol Lakatos Ur a szervizes, en ott alapbol nem veszek semmit.
  • Mike at home
    #431
    Meselek egy ellenpeldat a multbol.
    PixelG* - Gerenyi fele buli, remelem van aki tudja mirol beszelek

    vmi gaz volt az eppen aktualis Gravis hangkartyammal - ok voltak a Gravis disztributorok - naluk vettem, szoval visszavittem, hogy - mar nem emlekszem mi - baja van. Csoka mondta ok, megnezzuk, majd felrakta a polcra. Erdeklodjek egy het mulva. Erdeklodtem, meg nem neztek meg. Par nap mulva erdeklodjek ujra. Jo. (akkor ehhez voltunk szocializalva) Par nap mulva bementem a boltba, a gyerek felnyult ugyanoda! ahova tette amikor beadtam, hm... meg most sem neztuk meg, jott a felismres, de tudod mit, es adott egy vadi ujat. Bontatlan csomagolasban.

    (mondjuk nem is tudom, mi lett veluk)
  • t. Füly
    #430
    Ja és azért raktam össze az Aquaban hogy ne tudjanak ugy szivatni mint a Mistralosok..A kis buzik kértek volna egy ezrest azért hogy berakják a procit..hát azért ez röhej, nem?