661
M*str*l Szamtech szakuzlet
  • t. Füly
    #429
    Mellesleg nem én hanem egy SZAKSZERELŐ rakta össze és ő télleg nem bassza el.Direkt meg is néztem.
  • t. Füly
    #428
    Hát bazd csak az a gáz lajos111 hogy nem basztam el a procit mert más gépben se működött, és ahogy már mondtam nem volt lesarkazva amikor odavittem.A csávó se látott rajta semmit, csak érdekes módon 6 perccel később miután vissza jött onnan hátulról...jaj de rohadt érdekes, nem????Nme vagyok olyan hülye,se béna hogy lesarkazok egy procit...
  • izb
    #427
    Tanulság!!!
    Ha veszel valamit,akkor ott nézd meg,hogy azt adták amiért fizettél!!
    Ha zöldségesnél is megnézed,hogy krumplit vettél,vagy almát nem??
  • Laalee
    #423
    "egy mistral szervizes..." :D
  • Laalee
    #418
    pont az ilyenek miatt nem ertelmes a szervizuk...
  • mtubi
    #417
    Bar hozzateszem,hogy altalaban a Bluefishnel vasarolok,ott is korrektek :-).
  • mtubi
    #416
    Szerintem is korrektek az Aquaban.Mikor gond volt a VGA-mal (Gef4Ti4200) ,siman kicsereltek,nem problemaztak.Amugy tenyleg rossz volt a kartya,nem en csesztem el.
  • t. Füly
    #415
    ma voltam az Aquában..hát tök rendesek. öregem a szervizes iszonyat jo fej,megnézte a gépemet minden, berakta az uj procit , dumáltunk, nem akart érte zsét se kérni.jo lenne ha más helyeken is ilyenek lennének az emberek...
  • t. Füly
    #414
    nem is rossz ötlet:))
  • izb
    #413
    Animácio a boltosok segnyalására vonatkozott!!:)
    Isten ments,de ha az lennék,belülröl bomlasztanám:))
  • t. Füly
    #412
    wazz csak nem mistrálos vagy:)
  • izb
    #411
  • t. Füly
    #410
    Mármint "kemény"?Hát nem igy mondtam nekik hogy a jo kurva anyád hanem finomabban..azon kivül hogy telirod a panasz könyvet sok mindent nem tudsz csinálni..Azért irtam le hogy ne nagyon vásároljatok a Mistrálnál mert igy jártok, nem azt mondom hogy minden árujuk szar de nagyrésze igen.A boltban kinyalják a seggedet a szervizben meg előadják hogy te egy elemi csapás vagy..
  • izb
    #409
    Az voltál??
  • t. Füly
    #408
    Most frankón sokat értem vele....
  • izb
    #407
    Ahogy olvasom a hozzászolásaidat,talán a boltban kellet volna ilyen keménynek lenned nem??
  • t. Füly
    #406
    És mégis hogy a p... tudok elbaszni egy procit ha még nincs is lesarkazva????Erre mert nem akarják kicserélni direkt lesarkazzák.Hát bekap....ják
  • t. Füly
    #404
    Ja csak az a baj hogy előbb ők szivatják meg az embert..akkor meg szivjanak csak nyugottan ők is, basszák a jó...
  • t. Füly
    #402
    D@we jóó fej!!:)Megérdemelték:))))
  • t. Füly
    #401
    Nem volt semmi baja amikor bevittem..Amikor a kis BUZI jött vissza hogy levan sarkazva kurva ideges lettem..a jo k. anyját...akkora egy köcsög banda..A pultot nem tudtuk rájuk boritani mert levan csavarozzva:)
  • savafan
    #398
    Na én is póruljártam (hülye vagyok, hogy ott vásároltam)!
    Múlt hét kedden vettünk egy Toshiba SD-M1612-es DVD romot. Legalábbis azt hittük, de amikor beraktuk a gépbe az XP 1712-nek ismerte fel. Kiszedtem és akkor láttam, hogy az eredeti cimke az 1712. A Mistral matrica viszont mindenhol 1612-ről szólt. Egyből visszatelefonáltunk mire mondták, hogy a másik náluk lévő is el van cimkézve. Vissza kell vinni a szervízbe majd ott kicserélik, mondták. Pénteken vissza a Váci útra be a szervízbe. Elötte felhívtuk az összes Mistralt és azt mondták, hogy tényleg párat hibásan cimkézték fel de péntekre már kijavítottak mindent és van 1612-es. Ezek után másfél órát szaroztam a boltban mire kiderítették, hogy azokat is elcimkézték. Akartak ráfizetéssal adni valami mást de nem kellett. Mondtam nekik, hogy akkor vissza a pénzt mert a három napban benne vagyok és nem azt kaptam amiért fizettem. Ők nem ADHATNAK VISSZA PÉNZT! A jó k...... annyukat! Csak levásárlással. Kinek kell egy másik szar, pláne ezektől. Esküszöm többet feléjük se megyek és nem küldök senkit. Már a főnökkel is beszéltünk és ő is csak azt hajtogatja "levásárlás, levásárlás". Most ott tartunk, hogy nálunk a rom és nincs ötletünk mihez kezdjünk. A felügyelettel érdemes fenyegetőzni? Van valakinek valami ötlete mit lehet ezzel a helyzettel kezdeni?
    Segítségeteket előre is köszi
  • Faki
    #397
    Kisétáltál? Hát én rájukborítottam vola a pultot :)
  • [Walaki]D`Lair
    #396
    A krva anyjukat! Ezért egy genny az egész banda!!!
    Amúgy nekem is le volt sarkazva az Athlonom. Az egyik széléről egész hosszában hiányzott a széle, de ment, sőt még tuninngoltam is :)) Azóta a havernál meg és ő is tunningolja (monnyuk csak 50MHz-et lehet)
  • izb
    #395
    Mikor bevitted,és átvette az ürge,volt rajta külsérelmi nyom??
  • t. Füly
    #394
    Boccs hogy hülyén irtam le csak ideges vagyok :)
  • t. Füly
    #393
    Ja ezt lefelejtettem...
  • t. Füly
    #392
    Szóval igy jártam ezzel a KURVA [email protected] ajánlom senkinek hogy ott vásároljon...
  • t. Füly
    #391
    Adalék a Mistr@lhoz:
    A JO KURV@ ANNYUKÁT. Vettem ma délután egy 1200es Duron-t és nem kapcsolt be vele a gépem...Vissza vittem, mondom nem működik..Erre egy buzi ürge elkezdi nézegetni meg motyog vmit.Azt mondja leprobálja egy gépben..Vissza jön 5-6 perc mulva hogy le van sarkazodva...Mondom a jo [email protected] odajön egy másik buzi és elkezdi mondani hogy milyen fasza emberek vannak hogy ők ezt nem csinálták, meg amugy is ők a legjobbak...Mondjuk hogy cseréljék ki mert nem mi sarkaztuk le és eleve selejt volt.Mondják nem mert egy elemi csapás vagyunk és mi basztuk.De azért mondtuk hogy szakszerelő csinálta, de nem baj ő is béna...
  • Dikkma
    #389
    Kicserélték egy Barracudára, a 4112 ft ráfizetés abszolút reális.
    Egyszer már cserélve volt, így elvileg nem is kellett volna, meg gari utolsó napja, szal kurva rendesek voltak. Igaz, hogy a csávó mintha a saját fizetésétől adott volna nekem vinyót, olyan fájdalmas arccal csinálta, igaz hogy nem lehetett vele beszélgetni, igaz hogy nagy tapló volt, de mégis rendes.
    Átmentem Karinthy úti boltba, ott viszont egy tök normális eladóval beszéltem, nem játszott mikor vmi kérdésemre válaszolt a gépen, segített meg minden, ilyenkor az ember hajlandó megvenni vmi márkásabb és drágább cuccot, mintha paraszt módon alig várják, hogy elhúzzon végre.
    Szal megmenekültem, kiszolgálás terén a szervíz még mindig "nagyon ott van", de hatalmasat csalódtam bennük, pozitívan. nem piszkálom őket többet, inkább elfelejtem, hogy léteznek.
    De ha veszek egyszer egy gépet, nem kizárt, náluk fogom, csak éppen lezáratom a házat.
  • Laalee
    #388
    megveret a battyaval... :D
  • Mike
    #386
    ügyes vagy ha utálod az amd-t.
    Hogy lehet egy processzort utálni? ...
  • [Walaki]D`Lair
    #385
    ki fognak. :))))))))


    De miért nem vásároltok egy normális helyen? Monnyuk Aqua? :)))) Vagy Mikland? :)))))))))))
  • dikki*yysw
    #384
    Mivel a tavaly nov. 21-én vett quantum ugye egy hónap után behalt, és szó nélkül cserélték erre januárban, a vinyó még csak 10 és fél hónap körül jár, így talán nem basznak ki velem, valami ürügyet lobogtatva?
  • dikki*yysw
    #383
    Öhm. Nem is nagyobbra szeretném. Csak cseréljék ki, ugyanakkora-olyan 40-esre, és többet nem látnak, ígérem.
    Egyébként nincs... 5400-as vinyó. Meg nincs is túl sokat használva, napi pár óra.
  • bolic
    #382
    Nem cserél nagyobbra, ha jól tudom. ;-) Csak ugyanolyan a típusra, amúgy hűtve van a winyód? :)
  • [Walaki]D`Lair
    #379
    :DDDDDDDDDDDD
  • Laalee
    #378
    azkellhozza hogy tudjon nyelvet es szeressen terdelni...
  • K.András
    #377
    Soha nem irtam ilyet!!!P4-est használok utálom az amd-t, szoval ezt biztos elnézted.
  • mikike
    #376
    te az a kandrás vagy aki azt írta valamelyik covba, hogy a pentiumnak nincs jövője?
  • K.András
    #375
    Ne bántsatok egy Siket embert, mert csunya dolog.
    Na azért nem kell sajnálni, csak nem kell kritizálni a helyesirás miatt.