15192
  • robotnyk
    #2106
    írd megint plz, annyit még nem láttam tőled egyben :DDD
  • Dani20
    #2105
    a jobüdöséletmegbassza hát irtam ide 1 orája vagy 10 sort és sehol semmi :(((((((((
  • cSuwwi
    #2104
    előfordul...
  • OPM
    #2103
    most nézem hogy van új g&d remix! vami dido szám
    kiváncsi vagyok már nagyon :)
  • robotnyk
    #2102
    szpemmelsz?
  • cSuwwi
    #2101
    amúgy lényegtelen, mert ha átállítod CZDC emulációra, akkor sosem szúrják ki. (Kivéve, ha a csatin kérsz segítséget a beállításához, mint néhány nagyokos. Aztán meg csodálkoznak a banon...)
    Én már lassan 1 éve StrongDC-t használok, és eléggé bevált :)
    (A Kolin is, vagyok vele, de ezért még nem vágtak ki)
  • cSuwwi
    #2100
    ték :)
  • cSuwwi
    #2099
    99
  • OPM
    #2098
    kolira nem járok, tehát az nem baj
  • cSuwwi
    #2097
    Szedj le egy StrongDC-t. Nem fogsz rosszul járni. Szvsz, az a legjobb DC kliens jelenleg. (A DCPRO mellett, csak az nagyon instabil még mindig)

    A mátrixon engedik, és javasolják is, ezért a kolin tiltják :)
    A trancehubról eddig még 1x sem vágtak ki miatta.
    Mondjuk nem baj, ha CZDC emulálásra állítod, különben a verzió miatt kiszórhatnak...
  • OPM
    #2096
    trancemp3 hubra már bcdc-vel sem engednek fel :(((
    pedig eddig csak a nextDC miatt rúgtak ki, azt uninstalláltam, de úgy nézem megint új dc kell :(
  • Dani20
    #2095
    akkor énis lehuzom mer láttam ftpn.
  • Thrill
    #2094
    Nah kissé meglepődtem, hogy elmaradt a nagy szitokáradat, mivel úgy vettem észre, hogy manapság az is nagy trance-esnek vallja magát, aki Tiesto-n kívül senki mást nem ismer onnét.

    Természetesen nekem is vannk számai amik bejöttek és a többiekhez hasonlóan én is inkább a régi single-k között találtam jót, de az utóbbi időben akkora sztár lett, hogy teljesen elment az esze.

    A Suburban Train, az Obsession és az In my memory még ott volt, de amit azóta hallottunk tőle, az nagyon gyenge (szerintem).

    a Traffic és a Love comes Again (csak, hogy a legutóbb játszott "nagy dobásait" említsem) már igencsak gyengére sikeredett, ahogy a Just be c. album úgy egészében.
  • BADE
    #2093
    Tiestotól nekem mindössze 4 szám jön be:
    1.Lethal Industry
    2.Traffic
    3.Adagio for Strings
    4.Love Comes Again

    Ezek,így sorrendben!
  • Frank99
    #2092
    VA-Creamfields-Mixed_By_Paul_Oakenfold-2CD-2004-POW

    Király!
  • robotnyk
    #2091
    Deepsky - Talk Like a Stranger (Markus Schulz Remix)
    Anarcrusan - In My Mind (Christian Cambas Vocal Mix)
    Luke Wan - The Wish
  • Garfield
    #2090
    Én Astral Projection-nel kezdtem, aztán kissé finomítottam a zenén.
  • OPM
    #2089
    mintha a saját storymat olvastam volna :D
    csak nekem a search of sunrise 1 jelentette az áttörést
  • cSuwwi
    #2088
    OFF
    hehehe, én pont tiëstoval kezdtem trances betekintésemet (amikor anno leszoktam a szkúterról úgy '98-'99 körül)

    Kaptam egy havertól egy mp3 cd-t, azon volt rajta, az akkor még frissnek számító SubUrban Train (Original Mix). 12 perc. Meghallgattam egy jópárszor. Eleinte még nem tetszett, merőben más volt az addig hallgatott zenéimhez mérten. Végül csak bejött (ahogy a Dzsó is szokott :)
    Leszedtem még modemes nettel egy pár tiësto muzaxot a napsterről :)
    És tetszett a többi is. Majd lassan átszoktam a Szkúter, Marusha, etc. techno zenéről, a Tiësto, Armin, Oakey, Blank&Jones-os trancere ;)
  • OPM
    #2087
    wow
    kár hogy a motorcycle remixüket nem tették fel rá
  • OPM
    #2086
    én pedfig épp a csiszolatlan gyémántokban látok sokkal több fantáziát. az új album nem jön be, viszont a flight, suburban train, in my memory és a lethal industry is remekművek!
  • robotnyk
    #2085
    Demp Revils - Carly's Song
  • Garfield
    #2084
    És most képzeld el, hogy az első album nagyobb része ilyen. Fogd fel hosszú előjátéknak.

    Először én is hasonlóképp álltam a számaihoz, de aztán...
    Azóta itt a polcon mindkét albuma...
  • Alien
    #2083
    Meghallgattam ezt a Traffic c számot, hááát nem is tudom :)
    Az eleje elég nudli szerintem, a közepe felé kezd jobb lenni, de nem hinném, hogy a kedvenc számom lesz, sőt.. :)
  • Garfield
    #2082
    Pedig ez a második album szerintem igen kúúl. Az első albuma még olyan csiszolatlan, nyers gyémánt. A második albumról a Traffic az, ami hangulatilag az első albumra emlékeztet, a többi már valahogy "lágyabb".
  • Alien
    #2081
    Igazából Tiesto zenéje nekem sem jön be annyira, van egy-két jó száma (Pl Love Comes Again), de alapjában véve nekem nem nagyon tetszik, olyan semmilyen, lassú vagy én nem is tudom.
    De persze izlések és pofonok :)
  • Garfield
    #2080
    Annál a résznél én is elnyomtam magamban egy diszkrét baszdmeget...
  • Thrill
    #2079
    Persze azzal a kiegészítéssel, hogy a fent említett magyar dj már leállt a trance-szel és inkább csak azt játssza, ami épp divatos. Tiesto-val is ez a helyzet.
  • Thrill
    #2078
    Biztos sokak ellenszenvét fogom kivívni ezzel a hozzászólásommal, de szerintem szégyen, hogy Tiesto zenélt a megnyitón. Az az ember csak lejáratja a trance műfajt. Hihetetlen kommersz, talán DJ Sterbiszkyhez tudnám hasonlítani azt, amit művel.
  • robotnyk
    #2077
    kb 10 percenként mondta, hogy Tiesto zenéje tovább dübörög.
    meg beszélték csisztu "neménvagyokavideón" zsuzsival, hogy X zenész műve hangzik el a megnyitón, de nem értik hogy pl vangelis miért nem, erre cinikusan: mert biztos nem ütötte meg ezt a szintet.
  • cSuwwi
    #2076
    na ja :)
    látszik rajtuk. tipikus partyarcok :D
  • Garfield
    #2075
    Aki szereti az Above & Beyond zenéjét (és hozzán hasonlóan még nem jutott el hozzá), annak ajánlom nagyon a Anjunabeats Vol. 1-t, mely kvázi A&B album, hiszen vagy az ő remixei vagy a tagjai által alkotott egyéb formációk zenéi, remixei szerepelnek rajta.
  • OPM
    #2074
    mert? mit mondott?
  • BADE
    #2073
    Most épp az Adagio For Strings megy:)
  • Dani20
    #2072
    wehehe ricsi meg csisztu naon érthetnek az elektronikus zenékhez :)
  • robotnyk
    #2071
    gecc, most faragó ricsi elásta magát nálam...
  • Alien!
    #2070
    Tilt - The World Doesnt Know Oakenfold tolta a szigeten...nagyon jófajta....
  • BADE
    #2069
    Tiesto keveri a zenét az Olimpia megnyitó ünnepségén:)
  • Garfield
    #2068
    Fri Aug 13 19:42:37 2004 421 Home directory not available - aborting

    Hmmmm, gondolom, nem ez a standard üdvözlőüzenet.

    Majd később ránézek megint.
  • JAST
    #2067
    Nyana 2 is lesz október végén állítólag.
    Kyau vs Albert fenn van.