15192
  • Instict
    #2226
    erről jut eszembe! múltkor bemegyek egy közértbe, és valami kereskedelmi rádió szólt. és mi ment épp? Tiesto - Just be... Ez engem is felbosszantott, hogy már ilyen kommersz lett. :( Igazság szerint az új albumát, a Just be-t csak ilyen esti nyugi zenének hallgatom. Én arra a Tiesto-ra gondolok, mikor azt mondom, hogy szeretem, aki pl a Montreal-i szettjével szétcsavar több száz, vagy akár több ezer embert. Az meg, hogy elhívják az olimpiai megnyítóra, és azután azt mondják, hogy gyenge volt, nem csodálom. Szerintem ott eleve nem lenne sikere egy olyan összeállításnak mint egy kőkemény trance közönség elötti szettnek, másrészt ott nem cucozzhat be fellépés elött :)
  • JAST
    #2225
    hmm nem azért, de te nem inkább a partysabb témájú trance-t kedveled?
  • Alien
    #2224
    Én pl imádom a trance zenét (kedvenc stílusom), de hogy is mondjam csak.. Tiestot nem igazán kedvelem :) (csak egy-két számát) de azon kivül nagyon nem jön be a stílusa, na de ezt már mondtam itt párszor :)

    izlések és pofonok :)
  • JAST
    #2223
    Mióta betört a Traffic a Bank Dance Hall-ba (ismerősök mondták, mert én ilyen helyre nem járok :) azóta mindenki azt hiszi hogy hű de nagy trancer....
  • Instict
    #2222
    hát, én elfogadom az álláspontod, nekem tetszik amit csinál, ezért vagyunk emberek, mindenki mást szeret:)
    én Thrill hozzászólását nem értem, hogy pl azok vallják nagy trance-esnek magukat akik csak Tiestot ismerik "onnét". Hol van az?:)
  • JAST
    #2221
    legyen inkább 1998tól :)
  • JAST
    #2220
    Tiesto jó volt 1999-2001. Ma már nem nyerő. Ez az én álláspontom...
  • Instict
    #2219
    Dj_Tiesto-Live_at_Aria_Montreal_(11-06)-Live

    Thrill: erről mi a véleményed? ez is gyengére sikeredett?
  • JAST
    #2218
    Na akkor ismét Free Sector :)
    Airwave - Boredom
  • Instict
    #2217
    tiesto-pinkpop_landgraaf_(3fm)_live_30-05-2004

    Akkor is Tiesto mindörökké!!
  • JAST
    #2216
    Filo & Peri - C 1999
  • JAST
    #2215
    Tranquility Base - Razorfish (Aspekt's Chillout Mix)
  • OPM
    #2214
    wow, király! nagyon tetszik nekem is az 1
  • JAST
    #2213
    hát én nem láttam róla infót, de lehet hogy megjelenik :)
  • cSuwwi
    #2212
    + Tijs Verwest művészúr Nyana 2-je elvileg még az idén, ha jól tudom :)
  • JAST
    #2211
    Motorcycle - Imagination (Ez lesz a legközelebbi megjelenés G & D-től elvileg, persze a Silence remixük után :)
    Scot Project album október végén.
    Johan Gielen album októberben.
    Armin album 2005 elején.
  • JAST
    #2210
    Anjunabeats Volume 2 - Hivatalos megjelenés szeptemberben!
  • JAST
    #2209
    Members of Mayday - Sonic Empire (Bobina rmx)
  • JAST
    #2208
    Hja, hát akkor ismét 1 kis elemzés. Utánna nézegettem 1ik kedvenc csapatomnak: Above & Beyond. Szerintem aki szereti a trancet az biztosan belefutott már e 3 srác valamelyik szerzeményébe. Tudtam pár projectjükről na de nem mindről. Íme: Above & Beyond, Oceanlab, Tranquility Base, Tongue of God.
    És amit mások közreműködésével csinál az Above & Beyond valamelyik tagja/tagjai: Anjunabeats, Free State, P.O.S, Aalto, Dirt Devils, Nitromethane, Jono Grant vs Mike Koglin, Darren Tate vs. Jono Grant
  • JAST
    #2207
    hú télleg, ez is jó. Watergate rmx!!!
  • Dani20
    #2206
    helyesbitek:

    farewall to the moon..

    ezt akartam irni.. régen szeretem ezt a zenét piszkosul.
  • OPM
    #2205
    az én favoritom a reachers of civilisation és a cover me, amit ayla-val közösen készítettek
  • Dani20
    #2204
    york - awakening
  • JAST
    #2203
    nálam az On the Beach és az I Need You a nyerő.
    nameg: Greece 2000 (York rmx)
  • OPM
    #2202
    loál
    imádom a zenéjét, a gitárhangokat mindig nagyon eltalálja
    remélem lesz tőle egy 2. album!
  • JAST
    #2201
    Soliquid: na őróla is lehet vitázni. Én már azelőtt hallgattam a zenéit mielőtt a Náksi vs Brunner - Just One Day korongon megjelent a remixe. Kicsit partisabb témában mozog, de szerintem az utóbbi zenéi egyre jobbak. (Blank & Jones - Flowtation remixe) Felkerült az idei budapest parádé válogatásra is egy száma...
  • JAST
    #2200
    Scot Project - FM (Ultraform rmx)
  • JAST
    #2199
    nem. hehe. egyébként akkora Ibizai stúdiója van mint állat. Egyszer csak őróla szólt a club rotation. Daisy Dee vendégeskedett hehe.
  • cSuwwi
    #2198
    Király. Én végig abban a hitben voltam, hogy 2 tagú
  • JAST
    #2197
    zenéjét. Egyedül van. Egyébként fél éve jelent meg az I Need You száma ami original mixben fos, extended-ben viszont minőségi. Készült hozzá még Lost Brothers remix, de nem nagyszám.
  • cSuwwi
    #2196
    Azt hittem, hogy a York már lehúzta a rolót. Régen nagyon bírtam a zenéjüket :)
  • JAST
    #2195
    York :)
  • OPM
    #2194
    új? jó? dc-n senkinek sincs meg :(
  • JAST
    #2193
    York - Peace
  • JAST
    #2192
    na megjött a mester :)
  • Dani20
    #2191
    a sok szakértö
  • JAST
    #2190
    én Perry O'Neil -re szavazok :)
  • OPM
    #2189
    én kb 6-7 változatot hallottam belőle és szvsz az above and beyonds dynaglide mix a legjobb
  • JAST
    #2188
    hát engem főleg a remixek vonzanak. as the rush comes -ból van vagy 15, lehet válogatni :)
  • OPM
    #2187
    jaja, sajnos az új motorcycle számok (asszem 4db) csak november környékén várhatóak egyszerre