15192
  • Garfield
    #4146
    Modulation: Sky (maxi CD) erős
  • Garfield
    #4145
    Hemstock & Jennings present H2J: Santiago (Jorn van Deynhoven Remix)

    Lost Dream: Processed (akinek bejönnek Alex M.O.R.P.H. zenéi, annak valószínűleg tetszeni fog, ugyanaz a "zakatolós-pattogós" stílus)

    Roland Klinkenberg: Monday Groove (Perry O'Neil Remix)

    Vadim Zhukov: The stranger

    Starr: Summer queen

    Espume: Inside your dreams (original mix)

    OFFTOPIC ajánlat:

    Depeche Mode: Enjoy the silence (Reinterpreted by Mike Shinoda)
  • JAST
    #4144
    Ma este nagyon jó ASOT! pillanatokon belül Adam White - Ballerina (Matt Darey rmx)
  • Carti19
    #4143
    Utca emberét megkérdeznéd...hallod...nem is rossz ötlet! :) Születne annyi beszólás hogy napokig röhögnénk rajtuk! :)))
  • Narcotic Syntax
    #4142
    amugy azt akartam kifejezni h vannak ám értelmes emberek akik nem angolt tanulnak hanem németet mer mittomen az tetszik nekik. szal megkérdeznéd magyar átlagembereket h mi az a faq max a fuck-ra gondolnának:D
  • Carti19
    #4141
    LOL
  • Narcotic Syntax
    #4140
    jokérdés
  • Carti19
    #4139
    Gondolom igazad van...de ez hogy jön ide?
  • Narcotic Syntax
    #4138
    vannak a 21.században internettel rendelkezö németet tanulo emberek.
  • Carti19
    #4137
    Elég szomorú ha valaki a 21. században nem tud angolul de van nete meg gépe...na az az Elsö osztályú analfabéta!!!
  • JAST
    #4136
    Idézek: Carti19 msn-en:
    még szerencse hogy a nagyon balfaszok még a fórumra sem tudnak feljönni

    :DDDD
  • JAST
    #4135
    <[HUN]Dj.Julius> van egy szám amit keresek! a pontos cim kéne! valami calomy szerü a cime!!a videoklibbe erobikos lányok táncolnak! mi a pontos cim???
    <[HUN][ADSL]assassin> call on me

    <[HUN]vonatkerék> tiesto-nál nincs szarabb az a világ legszarabb dj-je nemelég hogy szar zenét nyom még ráadásul egy nagy fasz is
    <[HUN]vonatkerék> baasszameg tiestooooo
    <[HUN]vonatkerék> nah nézd má még nem bannoltak asztakurva
    <[HUN]vonatkerék> tiesto-nál nincs szarabb az a világ legszarabb dj-je nemelég hogy szar zenét nyom még ráadásul egy nagy fasz is
    <[HUN]vonatkerék> tiesto-nál nincs szarabb az a világ legszarabb dj-je nemelég hogy szar zenét nyom még ráadásul egy nagy fasz is
    <[HUN]vonatkerék> tiesto-nál nincs szarabb az a világ legszarabb dj-je nemelég hogy szar zenét nyom még ráadásul egy nagy fasz is
    <[HUN]vonatkerék> tiesto-nál nincs szarabb az a világ legszarabb dj-je nemelég hogy szar zenét nyom még ráadásul egy nagy fasz is
    <[HUN]vonatkerék> tiesto-nál nincs szarabb az a világ legszarabb dj-je nemelég hogy szar zenét nyom még ráadásul egy nagy fasz is
    <[HUN]vonatkerék> nah nézd má még nem bannoltak asztakurva
    <[HUN]vonatkerék> nah nézd má még nem bannoltak asztakurva
    <[HUN]vonatkerék> nah nézd má még nem bannoltak asztakurva
    <[HUN]vonatkerék> nah nézd má még nem bannoltak asztakurva
    <[HUN]vonatkerék> nah nézd má még nem bannoltak asztakurva
  • Garfield
    #4134
    <[HUN]Imhotep007> Hali! Segitsen nekem valaki, van a fájlistámban egy szám, aminek nem tudom a címét
  • JAST
    #4133
    nekem annyira nem teccik, amúgy valszeg rajta lesz a communication 3.0 na az se akkora durranás...
  • Garfield
    #4132
    Aki esetleg még nem tudná:

    [URL=http://www.geocities.com/madfor24/SOUNDTRACKNEWS.html]"24" c. sorozat filmzenéje[/URL]

    Idézet innen:

    "24"Theme- The Longest Day (Armin Van Buuren Remix - Album Edit)

    24 = AvB

    Nagyon kíváncsi leszek az AvB albumra, ha ilyen stílusú lesz, mint ez a szám.
  • JAST
    #4131
    így van, meg is van az egész EP :)
  • Garfield
    #4130
    Perry O'Neil: Wave force (Özgur vs Yilmaz remix) kijött a Reworks EP-n.
  • JAST
    #4129
    én olyan jókat röhögök néha, megint csak DC:

    <[HUN]angel112> Kérlek, segítsetek ! Miért szakítja meg a kiszilgáló gakran a kapcsolatot, Ti tudjátok !?
    <[HUN]angel112> Ki K .. anyja szakítja me állandóan a kapcsolatot ???
    <[OP]mona> angel: a kiszolgáló

    remekül elemezhetjük h első kérdésben még tudja a választ a másodikban nem. a kérdésre adott válaszra nem reagálok, én is ezt mondat vóna :P
  • JAST
    #4128
    Várólistán: Nu-NRG - Dreamland (Gareth Emery vs Brisky rmx)
  • Narcotic Syntax
    #4127
    legyen idöd!
  • zotyo
    #4126
  • JAST
    #4125
    Tilt - 12 (original mix)

    ha lesz időm akkó remixeket is feltolom.
  • Garfield
    #4124
    OFF:

    Értem én, hogy nem mindenki születik UTP-vel a fenekében, de sajna sokuknak oltásuk is van internet ellen.

    Múltkor összefutottam DC-n egy iyen, hogy is mondjam, "nem internettudósnak született" emberrel.

    Nézem, hogy az UHU Linux ISO-it tölti 10-14 kbyte-tal. Ráprivizek, hogy izé, hót ingyenesen-legálisan le lehet tölteni az UHU Linux weboldaláról, valszeg gyorsabban tudná leszedni onnan letöltésvezérlővel x+1 szálon töltve.

    Visszaírt, hogy ő már nézte ott, de csak valami live kiadást tudott letölteni onnan, az ISO-kat nem.

    Erre most mit lehet mondani??? Hogy egy magyar nyelvű honlap címoldalán levő "letöltés" linket nem sikerült megtalálni?
  • cSuwwi
    #4123
    nem mindenki születik internettudósnak. a FAQ meg angol rövidítés, aki nem tud angolul, honnan tudja?
  • Carti19
    #4122
    OFF

    Azzal nincs bajom hogy vesznek netet meg használják is...csak az a bajom hogy sok tajtékparasztállat használja a netet, vagyis csak ugy tesz mintha értene hozzá, közben bekérdez olyanokat mint amit Jast írt!
    Söt, sok netezös ember még olvasni sem tud...ezt onnan veszem hogy mondják emberkének hogy olvassa el a Faq-ot azmeg rinyál mert nem találja pedig 128-as betümérettel oda van írva hogy Faq!!!

    ON
  • Narcotic Syntax
    #4121
    3. labdarugás :D
  • Garfield
    #4120
    Magyarországon két dolog mágikusan vonzza a hülyéket és sajna ki is hozza belőlük a legrosszabbat:

    1. autóvezetés
    2. internet (azon belül is a DC-chat, IRC-ről nincsenek és nem is lesznek tapasztalataim, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni)
  • Carti19
    #4119
    khm...hát igen, éljenek a lámák!!! Teli van Koli hub is, karácsonykor sok marha vesz internetet merhát 'ócsó'!
  • Elusive
    #4118
    Tiesto.In.Concert.Arnhem.Gelredome.2004.2DISC.PAL.DVDr
  • JAST
    #4117
    DC++, hub-on mainbe: <[HUN]szazdi> sziasztok! beéptem a searchba és beirtam azt hogy mp3 és nem ad ki semmit, ez miért van????
  • JAST
    #4116
    hehe, a napokban raktam fel smsweb-re. most szerváltam be a Wave Force-ot Özgür Can & Y. A. rmxben, ha lesz időm uploadolok!
  • zotyo
    #4115
    Hello Jast!
    Hálás lennék, ha közkinccsé tennéd Armin és / vagy Tilt új számát ill. a mixekkel rátennéd a habot a tortára...
    Kösssszzzzz
    (Remélem sikerült elég szépen kérnem...)
  • JAST
    #4114
    jó az a zene! a dob alap Özgür Can Tilt -hez készített rmx-ét juttatja eszembe.
  • robotnyk
    #4113
    az original volt az, köszi
  • JAST
    #4112
    Üdv! hát biztos meg van 1-2 szám :)
  • AMD Norbee
    #4111
    Hello Jast!!

    Tiesto in concert 2 dvd hanganyagának darabolt válozata nincs meg?
    (a daraboltat ugy értem hogy külön single-ben)
  • robotnyk
    #4110
    köszi, de az valszeg az eredeti, amit én keresek
  • JAST
    #4109
    Furry Nipples
  • JAST
    #4108
    Üdv, Furry-t nyomtam múlt szerdán. :)
  • robotnyk
    #4107
    Jast, vagy valaki:

    Ozgür Can - Morning Glory
    Furry Nipples - Surroundings (ez nagyon kéne)
    Ozgür Can - Reclaim

    ezek singleben?