15192
  • cSuwwi
    #4106
    hallgasd csütörtökönként az asotot, ami tetszik, dc-ről szedd le
    azok garantáltan friss zenék lesznek :)
  • Narcotic Syntax
    #4105
    dc++
  • AMD Norbee
    #4104
    Sziasztok!

    Bocsi tudom hogy kicsit OFF,de

    nem tudtok vmijo ftp-t amin jo trance progressive...stb zenék vannak???
  • cSuwwi
    #4103
    Egy régebbi gyöngyszem. (Van aki nem ismeri?) :)
    Insigma - Avalon (Midway Rmx) :)
  • OPM
    #4102
    agent smith - kosmos (bobina rocks dub)
  • Nh Shevits
    #4101
    wow. szerintem jelentősen csökkentik a bevételüket az ilyen programok, és elég naiv gondolat hogy nem jelentősen. 100 haveromból mondjuk 99 előbb tenné fel a DC-t minthogy megvegye a CD-t vagy mást. Persze ez olyanoknál akik komolyan foglalkoznak a zenével és pénzük is van rá nem vonatkozik.
  • OPM
    #4100
    A zenészeket nem zavarják az illegális letöltések

    Egy nemrég elkészült amerikai felmérés szerint az előadók nagy többsége szerint az illegális letöltések és a fájlcserélgető hálózatok alig érzékelhető veszteséget okoznak, és a világháló elterjedése inkább előnyökkel, mintsem hátrányokkal jár.

    A Pew Internet & American Life Project által elkészített felmérés kihangsúlyozza, hogy bár a megkérdezett előadók mintegy fele illegálisnak tartja az engedély nélküli letöltéseket, a nagy többség - a megkérdezettek kétharmada - úgy véli, hogy a fájlcserélgető hálózatok egyáltalán nem, vagy alig jelentenek veszélyt bevételeikre. "A legtöbb művész egyetért abban, hogy az internet révén még több bevételre tehetnek szert, és a világháló fokozott használata több előnnyel jár, mint hátránnyal" - áll a felmérésben, amely tegnap jelent meg a kutatócég weboldalán.

    A művészek 20%-a jogdíjat kérne, 19% büntetne, 15% elfogadja, 14% szerint egyáltalán nem probléma, 8% másolásvédelmet alkalmazna, 5% pedig nem mondott véleményt

    "Az amerikai szakemberek által elkészített felmérés azt sugallja, hogy az előadók nagy része nem ért egyet a kiadók szövetségének p2p-ellenes stratégiájával. Bár a legtöbben illegálisnak tartják a letöltéseket, mégis ellenzik a felhasználók ellen indított pereket. Még a sikeresebb művészek sem gondolják, hogy a bírósági eljárások az ágazat javát szolgálják" - jelentette ki Mary Madden, aki maga is részt vett a felmérés elkészítésében.

    Elmondása szerint a felmérésben 2004 márciusa és áprilisa között összesen 2755 előadót kérdeztek meg - zenészeket, énekeseket, szövegírókat, és kisebb kiadókat egyaránt. Egyéb szempontokat nem vettek figyelembe, így a sikeres és népszerű sztárok a legszegényebb, független zenészekkel együtt alkothattak véleményt.

    "A felmérés elkészítése során az a benyomás támadt bennünk, hogy a zenész-alkotói közösség valójában szélesebb látókörrel és nagyobb tapasztalatokkal rendelkezik, mint azt korábban gondoltuk" - jelentette ki Lee Rainie, a Pew Project igazgatója. "Nem tudjuk, hogy a felmérés mennyiben járul hozzá a szerzői jogi viták gyors lezárásához, de reméljük, hogy a szemben álló felek végül közös nevezőre jutnak."
  • robotnyk
    #4099
    Seb - Deep Trip
  • Narcotic Syntax
    #4098
    Miwon - Brother Mole (John Tejada remix)

    future music!
  • OPM
    #4097
    csak szólok, h az mp3 tunes-on is a fölső menüben top 25 2004 szavazás!
  • Narcotic Syntax
    #4096
    nekem mondhatod. én nem vaok tehetségkutato. ehe
  • JAST
    #4095
    a minardinak vazz :)

    Flare magyar trance csapat. Olyasmi mint pl a Soliquid:)
  • Narcotic Syntax
    #4094
    kinek kell szurkolni, neked???
  • JAST
    #4093
    Idéznék 1 Flare interjúból: "A cél nem titok, bekerülni egy ASOT mixbe!"
    nos én szurkolok, előre!
  • Narcotic Syntax
    #4092
    jolehetett:)
  • JAST
    #4091
    én 4:00-kor értem haza csak lusta voltam bekapcsolni gépet. szétröhögtem magam az este folyamán. természetesen újvárklubban voltunk haverral. Volt 1 aranyos, kb 150 kilós csaj aki elkezdett körbe körbe szaladgálni és lökdösni mindenkit. Na mondtam nem tudom mit evett de ilyen kell nekem is :) Aztán felállt az emelvényre ahol a táncoscsajok szoktak táncolni. a gatyája az kivolt gombolva mi meg haverral segg részegen ott tapsoltunk neki meg ordítottuk de ez az vetkőőőzz. Aztán 4(!) kidobó és 10 perc kellett h kivigyék. Na mondom nézzünk le alsó, funky szintre nőstényvadászatra. nah az se semmi volt. la bouche-ra fényruddal a kezében ropta 1 gyerek. sztem a hyperről botorkált be vagy nem tom... összeségében, jól éreztem magam, bár nem voltak sokan. jövőhéten szombaton megyünk, akkó teltház van. ;)
  • Narcotic Syntax
    #4090
    olvassátok el mer tölem ritka az ilyen szofosáés:D
  • Narcotic Syntax
    #4089
    nos most jöttem haza club play-böl ahol is volt szerencsém Shane 54 produkcioját meghallgatni. azaz még talán most is küldi a jonépnek,csak mi eljöttünk. jo zenéket rakosgatott elödke de azér én kicsit többet vártam töle. elég slágeresre vette a dolgot bár ebben talán a közönség is közrejátszott. néhány zene amik mentek az este folyamán:

    rakat tiesto: love comes again, lethal industry, meg talán még volt egy száma.
    aztán l.kravitz - believe in me ( saját remixében) igen csak ütött azér:))))

    aztán roc project - never (filterheadz rmx)
    delerium - silence ---> jo volt ujra hallani, még mindig beadja :D
    aztán volt egy két érdekes huzása., pl sub bass-nek a 4 ütemü zenéje vmi kegyetlen felturbozott változatba nagyon LOL volt.
    meg még csinalt elödke 1-2 érdekes dolgot pl tiesto zenére beny benassi vocalt rábaszott :OOO
    ja meg nem maradhatott ki a nagy sikerü 69 zene.. FORRO? NEDVESSSS IGEEN:)))

    szal nem volt rosssz buli de a biztos voltak még nála kevésbé populáris lemezek, csak nem volt eléggé bevállalos.

    kb ennyi.
  • OPM
    #4088
    Madonna vs. Thrillseekers - Synaesthesia Music - 0 csillag
    no comment...
  • OPM
    #4087
    :DDDD
    még mindig nem tok elsülni rajta :DDD
  • Phat Smoker
    #4086
    Hemstock and Jennings - Crimson Soil [H & J 2004 mix]
  • JAST
    #4085
    Jav D & Menno de Jong presents Halcyon. asszem elárultam mindent ;)
  • Alien!
    #4084
    szal,nem jutok szóhoz...:)
  • cSuwwi
    #4083
    Volt valami jó track a tegnapi asotban? [elfelejtette meghallgatni]
  • JAST
    #4082
    Halcyon-Watermark __Inner_and_Outer_Remix
    Halcyon-Watermark__Original
  • cSuwwi
    #4081
    bazz, lassú vok :/
  • cSuwwi
    #4080
    letelt... :P
  • JAST
    #4079
    kell rmx is?
  • JAST
    #4078
    pill
  • Alien!
    #4077
    jast!

    Halcyon - watermark nem leledzik még valami ftp-n????? nagyon kéne a teljes,szenzációs zene.
  • Alien!
    #4076
    enmass - cq_seek you(original mix) örömzene...óriási!!!
  • EOX
    #4075
    thx!
  • JAST
    #4074
    sajnos nem mert kitöröltem már :(
  • OPM
    #4073

    nem tudnád föltolni valahová úgy mint az előzőt?
  • JAST
    #4072
    tegnap esti zaj:
    >> 01. Blackwatch - North Sky (original mix) [Klasszik]
    >> 02. ZGR - Zero Hours (Perry O'Neil rmx)
    >> 03. Andrew Bennet - Ocean Drive (Probspot rmx)
    >> 04. Furry Nipples - Surroundings (original mix)
    >> 05. Delerium - Silence (Filterheadz rmx)
    >> 06. Subsonic - Stop (original mix)
    >> 07. Paul Oakenfold - Time of Your Life (Shane 54 rmx)
    >> 08. RPO & Thomas Penton - Perfect Storm (Part 2)
    >> 09. Tony Ullman - Chilliecon (original mix)
    >> 10. Energy 52 - Café del Mmar (Jast edit)
    >> 11. Evolve - Safe to Dram (The Thrillseekers edit)
    >> 12. Randy Katana - In Silence (Pierre Hiver rmx)
    >> 13. Pulser - Cloudwalking 2005 (original mix)
    >> 14. Serge Devant feat. Jan Johnston - Transparent (Outback rmx) [A hét felvétele]
    >> 15. Kuffdam & Plant - Summer Dream (Slusnik Luna rmx)
  • ALCATELGOD
    #4071
    Pont az van meg ._))
  • EOX
    #4070
    Jast, megadnád a tegnapi mix tracklistjét?
  • OPM
    #4069
    Andain - Here Is The House (Austin H's Extended Love remix)

    ő sem tudta kivárni a normális megjelenést, ezért kivágta a g&d-bloom 1. cdjéről és készített belőle egy extended verziót
  • OPM
    #4068
    lál
    ez nagyon jó, bejön nekem is!!
  • JAST
    #4067
    de csak azé tudtad mer megmondtam ;)