138
Ki hasznalja mar, mire jutott vele, stb
  • paynes
    #98
    Nekem is ilyen problémám van...
  • akyyy
    #97
    nem tud valaki segíteni? mit hol állítsak be?
  • flashX
    #96
    háááát
    érdekes
  • Vegas
    #95
    jah nekemis...
  • akyyy
    #94
    remélem ez jó lesz
  • akyyy
    #93
  • flashX
    #92
    régi logód jobb volt.
    de hogy jön be?
    egyáltalán behozza?
    Ki ír valamit?
  • akyyy
    #91
    valaki tudna segíteni, hogy az SG-s chat ablak látható legyen Moziullaban? nekem kéne és mivel nincs ezért nem örülök
  • horko
    #90
    Na szal fölraktam az Agent User Switchert még 1x. A kontext menüben az IE 6 mellett a pötty, Java-t is azt tettem föl, amit ideraktál (különben köszi), mégis... : " A csevegöszoba betöltése folyamatban..." ez aztán így marad. Lehet nincs ennek semmi jelentöség mégis zavar. Ha IE-vel probálom azonnal bejön, userekkel minden. Szal erre már nemtudok gombot varni. Nem is fontos tképpen ez a chat cucc, csak azt szerettem volna ha a Fox mindent megcsinál amit az IE...szal. Ez van na. Lehet a Norton tüzfala vagy SP2 nemtom, valami nem engedi betölteni.
    Mindenesetre köszi szápen!
  • Sil78
    #89
    Na most külön a te kedvedért fölraktam, és kipróbáltam. ;-) Szóval: fölrak, Firefoxot újraindít a telepítéshez, szokás szerint. Utána az Eszközök menüben lesz egy olyan, hogy User Agent Switcher. És ott bejelölöd az IE 6-ot. Ha meg már nincs rá szükséged, vissza default-ra. A chatet ugyan nem próbáltam ki vele (az itteni chatet nem ismerem), de a firefox.hu-n pl simán IE-nek lát így, szóval műxik. Ha nem megy a chat neked így átállítva se, nézd meg, van-e Java a gépeden (a Vezérlőpulton látszik-e a Java konzol), mert nyilván az is kell hozzá. (Java-ból a legújabbat, az 1.5.0-t tedd fel, )innen.
  • horko
    #88
    Szia SIL!
    Szoval: föltettem ezt a useragentet. A kiterjesztésekben meg is található. Állítgattam is már (lehet nem jól) a lényeg az: nem akarja IE-nek felísmerni a Foxomat. A faxom ki van (elnézést).
    Ha kicsikét még 1 mondat erejéig: hogyan is van ez az át-visszaállitás?
    Köszönöm a türelmed!
  • Sil78
    #87
    Nem, a leírás alapján a useragent-et kell meghamisítani,nézd meg a 77-es hozzászólást. Eszerint akkor enged be az SG chat, ha IE-nek látja a böngészőt. Az Avant Browsert simán IE-ként azonosítja, mert az IE alapú böngésző, a Firefoxnál, Mozillánál, stb viszont át kell állítani ahhoz, hogy annak lássa (utána meg visszaállítani az eredetit). Ezt a kiterjesztést rakd fel hozzá (az alsó linkről, hogy kompatibilis legyen az 1.0-val), ezzel lehet váltogatni.
  • horko
    #86
    Kösz még 1x Sil!
    Ez bejött ezerrel flashGot 0.5.2 volt tényleg a megoldás. Nagyon tetszik ez a Firefox 1.0 de 1,2 dolog még nem tiszta. Pl. pontosan az mint amit LCK írt a 72-es hozzászólásában azzal a külömbséggel, hogy nekem az Awant Browserrel bejön az SG chat, de a Firefoxal nem. Szal nemtom mi lehet, valami javás cucc kell neki esetleg?
    Ha van hozzávaló mütyür esetleg ...
    Elöre is köszönöm!
  • horko
    #85
    Kössz a gyors reagállást!
    Igazad van ezt a megoldást még nem probáltam. De most azonnal.
  • Sil78
    #84
    Uninstalláld a FlashGot-ot (a 0.5.0. volt az, gondolom), és próbáld meg felrakni ezt: FlashGot 0.5.2.
    (Lemented a gépre, utána kinyitod a Kiterjesztések panelt, és ráhúzod az egérrel a fájlt.)
  • horko
    #83
    Sziasztok!
    Gond a következö: a FlashGot kiterjesztést probálom már 1 napja sikertelenül hozzácsapni a Firefox 1.0-hoz. Minden alkalommal ha újraindítom a Foxt alul kb 4 cm vastag szürke csík jelenik meg, benne valami HTML szerü szöveg. Nem tudom mitévö legyek. Ha valakinek valami ötlete van légyszi segitsetek.
  • flashX
    #82
    már régen
    de inkább operával nyomom
    meg firefoxal amikó az opera szarakodik
  • lck
    #81
    Remélem Firefox 1.0-t már mindenki leszedte !!!!!
  • Sil78
    #80
    Ez milyen karakterkódolás? Állítsd be közép-európaira (ISO-8859-2).

    Egyébként hogyhogy nem kapcsoltad ki a reklámokat? Szerintem ez az egyik leghasznosabb funkciója a Firefoxnak... (Az AdBlock kiterjesztés kell hozzá.)
  • fluga
    #79
    sziasztok
    erre mi a megoldás? (nemcsak az indexen, jópár másik oldalon és előfordul, sg-n soha)
  • Sil78
    #78
    Na, akkor ezekszerint a Useragent-et kell meghamisítani, azt meg lehet Mozilla és Firefox alatt is...
  • Tuvok #77
    Opera alatt megy a chatablak, ha az "Identify az MSIE6.0" be van állítva .
  • lck
    #76
    SG-től kell kérdezni.
  • tomo
    #75
    biztos nem javas, mert nalam fenn van java firefoxhoz, es nem latszik akkor sem, ellenben chat.hu vagy bami mas javas cucc megy
  • Sil78
    #74
    Szerintem tedd fel a FlashGot kiterjesztést, azzal bármilyen külső letöltésvezérlőt lehet használni Firefox alól...
  • Sil78
    #73
    Mi az, hogy nem megy? Ha Java alapú, akkor csak telepíteni kell hozzá a Java-t... (A Mozilla és a Firefox nem használja a Microsoft réges-régi, elavult Virtual Machine-jét - aminek a támogatását mellesleg a Microsoft már pár éve megszüntette, de a gépeken még általában fent van alapból, és az IE működik is vele...)
  • lck
    #72
    A SG chat nem megy sem Mozillával sem Firefoxal sem Operával. Mondjuk tényleg nem hiányzik.
  • Tikal #71
    örülj neki :)
  • skristof
    #70
    használtam=használok
  • skristof
    #69
    hi
    én firefox-ot használtam
    pl a chat.hu-ra belépéshez szükséges a java letöltése....
  • skristof
    #68
    jah, h csak mozilla miatt nincs?
    aszittem beszüntették végre
    mind1, legalább nem látom azt a sok hümmögést
  • akyyy
    #67
    helo, vaalki segíystsne, mert ha ezt használom nincs a sgn chat :(
  • fanatifo
    #66
    csá!Hogyan lehet a mozillával chat oldalra felmenni mert nemtdom sajnos!pls help
  • OPM
    #65
    eddig 1.5-öt használtam és az volt a problémám, hogy egy bizonyos idő (kb 2 óra) után szétestek az oldalak mozillán keresztül. Ilyenkor újra kellett indítanom a gépet ha nem akartam explorert használni. Most tettem fel az 1.7-et, kiváncsi vagyok ebben is megvan-e ez a hiba...
  • OPM
    #64
    használtok valami Theme -t a Mozillához?
    én most tettem egy ilyen pinballt, szerintem elég jól néz ki


    innen lehet is egyből installálni
  • Tuvok #63
    Opera
  • Ettele
    #62
    Szerintetek melyik a legjobb alternatív böngésző, amire érdemes lecserélni az ie-t?
  • Tuvok #61
    Az fenn van nekem, de semmire se jó :P
  • lck
    #60
    Flashget Opera Plugin.
  • Torry
    #59
    :))

    És azt megmondanád, hogy hogyan?