138
Ki hasznalja mar, mire jutott vele, stb
  • antijedi
    #58
    igen
  • Torry
    #57
    Hi all!

    Legújabb Mozilla-t rá lehet bírni arra, hogy a Flashget legyen az alapértelmezett letöltőprogi?
  • Tuvok #56
    oprára, de még kérdéses marad-e ez is :)
  • joebacsi
    #55
    nagyon gagyiii??
    legalább ugye nem ie-re tértél vissza?
  • Tuvok #54
    Jáj, köszi, de már megszabadultam tőle, naon gagyi volt ;)
  • joebacsi
    #53
    1. firefoxot még nem néztem meg, nekem az alap mozilla(1.7)+sun java mindent normálisan jelenít meg. Sztem nálad a java-val lehet valami gond. Szedd le és tedd fel az 1.4.2-es sun félét
    2. ez azért van mert a mozillához a flashplayer nem a legtökéletesebb, csak akkor hajlandó lejátszani ha le van töltve az egész mozi (csak .swf kiterjesztésnél, ha htmlbe van beleépítve akkor semmi gond). Viszont alapból nem társítja magát az .swf kiterjesztésű fájlokhoz, ha ezt megteszed kézzel, akkor ezután letölti a tempbe, és megnyitja a saját ablakában
    3. Document and Settings\'FelhasznaloNeved'\Application Data\Mozilla\Profiles\default
    nincs rá opció hogy törölje automatikusan (nekem fél év után kb 32 megás, sztem nem olyan vészes), az előzményeket pedig a Szerkesztés > Beállítások > Böngésző > Előzményeknél tudod kordában tartani
  • joebacsi
    #52
    http://mozilla.fsf.hu/enigmail.html
    bár én nem próbáltam ki, de szerintem ez megoldja a problémádat
  • Tuvok #51
    hi
    /me kezdő mozilla firefox user
    0.9.3-am van, és lenne pár probléma, plz help :(
    1. a javas menük (mint pl a topiklist itt SG-n) félkövér betűs, ami rendkívül undorító, és nem találtam a beállítások közt erre vonatkozó opciót
    2. a flasheket külön felugró IE-s ablakban nyitja meg, hogyan lehetne megcsinálni, hogy ott legyen a helyén firefoxban ?
    3. hova menti a cache-t, és hogyan lehet automatikusan kitöröltetni vele ?
  • blassius theomo
    #50
    Hali Mindenkinek!
    Közel két hónapja használom az Outlook Express helyett a Mozilla Thunderbird levelezőjét. Nagyon szuper, csoda jól használható, egyet kivéve, nem tudok rájönni, hogy hogyan lehet aláírást a levél végére beilleszteni? Úgy mint az Outlooknál. A vcard-dal nem akarok tökölni. Képtelen vagyok rájönni.
  • OPM
    #49
    én nem szoktam ilyet használni
    de annyira megeröltető az az F9? :)
  • OPM
    #48
    fájl-új-böngészőalap
  • Kaszi46
    #47
    jaigen és olvastam hogy más böngészőknél lhet 1 lapon több oldalt nézni. ez mozillánál is igy van?
  • Kaszi46
    #46
    köszi sikerált!
    még1kérdés: az oldalsáv nak lehet valami gombot eszkábálni a felső menüsorban? csk hogy ne f9 el klljn előcsalni
  • OPM
    #45
    könyvjelzők néven van
  • Kaszi46
    #44
    hi
    most ismerkedem a progival,és nemtlálom a kedvenceket!
    nincs benne vagy csak én ulok?
  • galocza
    #43
    opm: nekem ugrál az az opm balra-jobbra 8)
    Tikal: próbáld meg a fresh dowloadert. nem fullextrás, de ált. használatra ok. és ingyenes.

    ja, a gondom megoldódott, nem tudom mi volt, de egy dolog változott: audiodriver. ezeket cserélgettem, mert a büdös alaplapi alc650hez nem nagyon van olyan driver ami mindenre jó: mp3 lejátszásnál fagyik VAGY cs közben VAGY xar a hang VAGY filmeknek nincs hangja. minden drivernél más. a 3.44gyel működik minden, az aktuális 3.58. LOL.
    gyanítom, vmelyik hírdetés akart csilingelni az sgn, és az okozta a gondot. sose találtam volna ki...
  • Tikal #42
    :)
    nekem a tűzfal blokkolta.

    tudtok vmi integrálhato letoltésvezérlőt mozillához? reget deluxe elméletileg jo, de nekem mégsem használja.
  • OPM
    #41
    újratettem a windowst+mozillát és mostmár nekem sem mennek a gif-ek :(
  • tenshin
    #40
    le
  • Tikal #39
    nektek lejátsza a logok animácioját?
  • tenshin
    #38
    "...a hangot felejti el lejátszani..."
    pluginek rendesen fel vannak pakolva? (flash, shockwave, mplayer, java)
  • OPM
    #37
    nekem tökéletesen müxik minden vele
  • galocza
    #36
    írtam sgéknek, a válasz villámgyors (le a kalappal!), de nem túl bíztató. más nem jelentkezett ilyen problémával. magyarán valszleg nálam van valami nagyon-nem-jó - dögöljek meg ha tudom mi...

    hüppp
  • Ryleh
    #35
    és most ok...
  • Ryleh
    #34
    aham,reméljük nem lesz tartos....most is a privimet megnéztem,ok...amikor pedig az elöbb ugyanezt irtam ide akkor kidobott...bejelenkeztem ujra...
  • galocza
    #33
    Tikal: szmájlikat nem néztem, logók nekem mozgolódnak.
    Ryleh: nálam a bejelentkezés mindig ok, a többit nem tudom - jah, 1.6 detto.

    amúgy a hiba reinstall után is fennáll... sehol máshol csak sg-n, és mint írtam, egyik napról a másikra.
    asszem elővadászom az impresszumot és megkérdezem a szerkesztőséget, gonoszkodtak-e vmit 2-3 hete.
  • Ryleh
    #32
    mozillánál nekem a köv.hibák vannak:itt az sg-n navigálva nem törli a privis bejegyzéseket,más lapokon a hangot felejti el lejátszani,loginos lapokon -itt is-a bejelentkezéseket hadja figyelmen kivűl.Emellett az Opera,IE
    -vel nem történnek ilyenek...pedig idáig szinte csak a mozillat használtam...virus?..vagy valami patch kellene?
    ver.:1.6
  • Tikal #31
    nem tudjátok miét lehet hogy pl itt sg-n nem animálja sem a logokat sem a smiley-kat?
  • galocza
    #30
    biztos vagyok benne, egész eddig minden ok volt (vagy másfél éve). inkább arra lennék kiváncsi. másnál is jelentkezik-e, ill. van-e vmi megoldás...
  • comet
    #29
    ezt nem a mozilla okozza abban biztos lehetsz :)
  • galocza
    #28
    sziasztok,
    van egy újkeletű (és meglehetősen misztikus) problémám. moz1.6ot használok, és az sg oldalaknál elfeketedik a monitor pár másodpercre majd visszajön (monitor nem kapcsol ki, csak sötét). se más oldalnál se más programnál nem jelentkezik. tegnap találkoztam vele először, és meglehetősen bosszantó.
    valakinek hasonló tapasztalata esetleg megoldása?
    vmi ötlet kellene, kár lenne lemondanom az sgről (NEM a mozilláról 8).
  • Tikal #27
    mindegy, ugyse használtam, meg utáltam hogy mindig felugrott a chatablakhoz mikor már görgettem lefelé az oldalt :)))
  • lck
    #26
    Se javával se nélküle nincs chat ablak. ( Legalábbis nekem ) OPERA alatt viszont van ! :)))
  • Tikal #25
    most szedtem le az 1.6-ot és nagyon jo, meg gyorsabb is mint az IE.... viszont sg-n nem jelenik meg a chat ablak, kéne vmi java alá gondolom ,de melyik és hogyan? :)
  • Yossi
    #24
    Nekem is tetszik, de idegesit, hogy a leveleket csak egyesevel lehet lementeni. A Netscape 4x meg tudott tobb levelet is menteni txt-be. Ez meg, mint az IE, nem : (((
  • lck
    #23
    Kb. 8 perce használok Mozillát ( egyenlőre kerály ) ezért jobbra még nem akadtam:
    Letöltendő objektum kiválaszt, majd jobb egér gomb > Hivatkozás címének másolása. Aztán Flashget megnyit, majd menüből: letöltések > új letöltés.
    És az új ablakban már látszik az URL cím. ( FlashGet vágólap figyelése be legyen kapcsolva! )
  • peTer
    #22
    Haló! Nem használ senki Mozilla + FlashGet párositást???
  • peTer
    #21
    Hogy lehetne beállitani, hogy a FlashGettel tudjak letölteni, és ne a Mozillaéval???
  • Rigley
    #20
    1.1 alpha
  • tomcs
    #19
    nekem is itt figyel mar par napja es bevalt rendesen, ezzel bongeszek mindent csak flash-eket nezek mskex-el mert nem vagyok hajlando ebbe azt a szar flash plugint belerakni :)