60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • astrobal
    #60090
    na újra elkezdtem én is armyzni és a 3.07es egész játszható már.
    viszont kibaszott lagos tud lenni, a netkódon még mindig van mit javítani.
    a fanyalgóknak: csoda hogy egyáltalán még van ez a játék, miután kibaszták az egész DEV-et úgy ahogy van..és még mindig ingyenes, szóval lehet csöndben meghúzódni.
    SZVSZ mióta Abraxas elhagyta a dev-et nem úgy mennek a dolgok ahogy kéne, de reméljük, hogy az új garnitúra már fog alamit produkálni, mindenesetre úgy tűnik hogy a US Armynak megéri a játékot fejleszteni szerencsére.. úgyhogy go army!
    üdv:
    (ex-XSU) Fluga
  • Matthew Baker
    #60089
    ez a 3.0.7 ez egy csodapeccs (SzVSz)
  • Tschaby
    #60088
    Köszi! Jól! Én már megcsináltam mind, amit lehet. ;)
  • Matthew Baker
    #60087
    és hogy állunk a training-ekkel?
  • [Rush]
    #60086
    minden van...
  • Matthew Baker
    #60085
    Üdv emberek mi a helyzet a játékkal? van magyar szerver? esetleg klán? előre is köszönöm
  • Strahd_
    #60084
    Bauer csit nem is volt csit :) de jo is volt...
  • Tschaby
    #60083
    Helló!
    Ha regisztrálva vagy a Facebook-on és kedved tartja,csatlakozz te is az aao.hu által szervezett, magyar army-s közösség csoportjához.

    http://www.facebook.com/group.php?gid=362167827199&ref=mf

  • 4850 hd
    #60082
    Köszi a segítséget bevált
  • mascarun
    #60081
    Átállítottam New York ra a letöltési központot vagy mit!
    A letöltés már elindult! reggelre kiderül hogy frissíti is e.......

    Kösz a tippet ha nem is nekem adtad!
  • Debilon
    #60080
    szervert állítsd át new york-ra.. az segíthet, egy próbát megér
  • 4850 hd
    #60079
    hello all ez engem is érdekelne (Van más mód a frissítésre???) nekem se megy a updata de még letöltést se találok a deploy vagy mi fene az meg az egészet szedné
  • Doma #60078
    Deploy kliens, bővebben itt.
  • mascarun
    #60077
    Nekem a Steam a játékot sem akarja letölteni nemhogy frissíteni!
    kiírja hogy "letöltés előkészítése....." és meghal az egész!
  • Spészgószt
    #60076
    Nekem Steam nem akarja frissíteni! Download startingon van már egy hete! :P
    Van más mód a frissítésre???
  • Belton
    #60075
    Megoldva dx 11 kavart
  • Csenger19567
    #60074
    az én problémámon nem tud senki segíteni?:\
  • Palinko
    #60073
    nem hiszem hogy az op rendszer, mert nekem megy simán.
  • Belton
    #60072
    LE szedtem fel updateltem inditamnam es ezt irja

    (A program nem indult el mert wxmsw28u_core_vc_Custom.dll hianyzik a szamitogeprol.

    Win7 ultimate 64 bit van fent ez WTF lehet ?
  • Csenger19567
    #60071
    Punk bustert is felraktam , ettől se jó :( valaki help plz
  • Csenger19567
    #60070
    Sziasztok.
    Egy kérdésem lenne , leszedtem az új 3.0.7 -es full AA-t megcsináltam 4-5 traininget és mikor rámegyek a multiplayerre nem talál egy szervert se :(
    Valaki tudja milehet a baj? Esetleg portokat kéne megnyitni a játéknak vagy micsoda?
  • mascarun
    #60069
    ezt a Steam nem frissíti automatikusan?
  • Tschaby
    #60068
    Ha még nem tudnátok, tölthető a 3.0.7. Tréningek kinullázva, újra kell csinálni.
  • Mighty
    #60067
    Már régen nem játszok, de ha cheat gyanús volt az ellenfél, akkor kerestem másik servert. Vagy, bevetettem a Bauer csítet. TK-t egyik csíter sem szereti :)
  • Skynet85
    #60066
    Ok felejtsük el csak kicsit támadólag fogalmaztál, én meg nem voltam a legnyugodtabb pillanatomban, egyébként nem kill/death miatt játszok azonban ne mond nekem ha épp kikapcsolódásra vágysz akkor bemész aa3-ba, hogy az e0-ás vér pistike látótávolságon kivűről haza vágjon mert attól valszeg nem kapcsolódsz ki :D

    Mondjuk ma kivételesen tette a dolgát az ellen...meghalt:D... Azért még ma is voltak érdekes szituációk de azt a mákra fogom:)
  • Mighty
    #60065
    Ha félreértettem volna, akkor bocsánat.
    Játssz olyan szerveren, ami garantáltan csalómentes. Akkor nem fogsz idegeskedni. Ja, és ne a kill/death ratio miatt játssz, hanem mert jólseik :)
  • Skynet85
    #60064
    Lol most gondoltam egy szépet de nem írom le, vádolni vádold azt akire gondolok, ha akarnék csalni megvenném a heliost oszt jó napot, utálom az összes csalót, manapság hackert, bár ez az elnevezés kicsit durva egy olyan emberre aki eltud indítani egy dll injektáló vackot.

    Azért voltam kíváncsi mert volt hogy kihagytam 1-2 hónapot ugyanis egy kis nyomoréknak se adom meg azt az örömöt hogy az aim botja szívasson, de nem is fogok 20 féle key logger meg adathalász vacakkal megfűszerezett oldalon keresegélni hogy megtudjam van-e...
  • Mighty
    #60063
    Ha csalást akarsz tőlünk kérni, nagyon rossz helyen keresgélsz.

    Itt mindenki utálja a csalókat.
  • Skynet85
    #60062
    de free? mert helios frameworkről tudok, de az nem olcsó jános szórakozása hál isten elég húzós pénzért megy a havi díj, és azzal is repül a ban elég gyakran.

    Engem az érdekelne hogy van-e free ami megy mert egy időben volt ami az UT motort közvetlenül babrálta, de elég gyengécske volt emiatt kapták a kicket bant elég rendesen, de manapság megint van vmi szerintem, mert neve nincs hülye gyerek veri magát a 20/0 -ás kill/death átlaggal.

  • Tschaby
    #60061
    Sajnos van.
  • Skynet85
    #60060
    Üdv! bennfentesek akik járatosak ilyen fórumon vagy van haverjuk, írják már meg ha van valami használható hack, nem kell link csak, hogy van-e és működik-e még csak nevem se kell, mivel E8-as rangban x 100 óra játék óra után impackten van hogy hülyét kapok, hogy még csak nem is néz rám a fasz úgy szed le m249-el a pálya másik végéről zsinórban 6-szor máskor meg alap a 10+/1-2-es kill/death átlagom...
  • Tschaby
    #60059
    Kikerült a 3.0.7 sitrep az americasarmy.com-ra. Ez azt jelenti hamarosan tölthető a patch.
  • 4850 hd
    #60058
    hello nem tudom ki hogy járt de ez hihetetlen ma 3X kikeltek ki, bementem lőttem kick bementem egy másikra leszedtem 2 kick jött a harmadik szintén kick igaz itt továb birtam , ennyi elég lesz mára ebből mi a szar nem viselik itt se ha más lelövi őket beszarok faszom hihetetlen és még nem is vagyok jó most kezdtem beszarok míg valaki elkezd kombinálni nem vagyok ép mai gyerek kinőttem a faságokból . Egy német szero másik 2 nem emlékszem de nem is akkarok.
  • Spészgószt
    #60057
    Mindenre lőjél ami mozog....... és NINCS A RADARON!!!!
    Na ez AZ a játék ahol a radart igencsak használni kell és a kommunikáció sem árt, ki merre mozog!
  • Palinko
    #60056
    hűha mennyi minden megváltozott ahogy bekapcsoltam az élsimítást. tényleg jó game lesz ha kijavítják a hibákat! eddig a fegyver kezeléssel kapcsolatban volt a legtöbb amit észrevettem. de az élsimítást tényleg ki kell most mintha mások lennének a színek könnyebb észrevenni az ellent, a térkép hasznosságáról nem is beszélve :)
  • Palinko
    #60055
    #60050
    köszi az élsimítást megnézem

    #60051
    jó persze nem úgy értettem, de pl a 2 esben nem volt semmi gondom az ellenfél észrevételével, most meg elősször észreveszem hogy mozog valami aztán nézem hogy van rajta sapka, ha nincs lövök. azért sztem ez sem valósághű hogy alig lehet megkülönböztetni az ellenséget. most próbálkozok a hud előhozásával aztán lehet könnyebb lesz
  • Strahd_
    #60054
    jah nem latom ;) volt 1 loginom 2008.09.30 az meg lehetseges :D
  • Strahd_
    #60053
    igaz nem is jatszottam mar vagy 1,5 eve
  • Strahd_
    #60052
    Erdekes nekem a linked accountrol olyanokat hoz be eletembe nem lattam azokat a user neveket :)
  • Mighty
    #60051
    Az, hogy nem lehet észrevenni könnyen az ellenfélt: szép is lenne, ha egy háborúban, vagy csatatéren neonzöldbe öltözne mindenki, hogy egyből ki lehessen szúrni :)

    Ez így van jól. Tudnod kell, merre van a csapattársad.