60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Tschaby
    #60050
    Palinko : kapcsold ki az élsimítást és máris lesz HUD. Vagy (geforce kártyánál) nHancer , ott nekem sikerült elérnem, hogy van HUD és élsimítás is (Multisampling 8xQ).
    A másik, hogy kifizetődő lehet a türelem, ugyanis rebesgetni lehet, hogy február elején várható a következő javítás, ami remélhetőleg gyökeres változásokat hoz a játékban.
    Borg:
    Úgy tűnik rövid életű volt a játék iránti érdeklődésed... Akkor most a topic-ot is "magára hagyod"?
  • Palinko
    #60049
    nem tudom én tegnap raktam fel, és hát eléggé csalódás. az elleneket már kezdem felismerni, de a régi jobb volt, hogy full fekete ruhában voltak. a fegyverek azért valósághűen húznak ez talán az egyetlen pozitívum.a grafika nem tetszik, túl egybefolyt az egész elég nehéz kivenni az ellent, de lehet csak nállam van rosszul beállítva... hud sincs :(
  • Borg
    #60048
    Nemtom, de tegnap beléptem egy 5 percre, mondom kipróbálom... aztán mérgembe be is nyomtam neki a delete local content-et... ennyit erről a játékról.
  • Lebowski
    #60047
    mitől ennyire bugos és lagos ez a játék? amíg nem frissítették olyan jó volt.
  • HoReSz1975
    #60046
    America's Army 2 max felbontása 1680x1050

    America's Army 3 -nál meg 1920x1080 -on levágja a két oldalát a monitoron



  • Palinko
    #60045
    a deploy clientek nem dolgoznak nekem most. ahogy indítom töltenek valami fájlt, ami időközben eltűnt a szerverről. a steames fajta mennyiben jobb, rosszabb mint a deploy?
  • Borg
    #60044
    Ez is része az experiencenek tudod. Realisztikusabb.
    Mint az is, hogy néha nincs ammod, vagy rossz ammod van, vagy nincs fegyvered, stb stb.
    Kész vicc, hogy 3.0.6 óta semmi javítás nem jött még...
  • 4850 hd
    #60043
    hello all volna egy költői kérdésem mi a szar köze van a elsimításnak a hud hoz ha van elsimítás nincs hud mi mez a faság ????????????????????? amugyként nem rossz játék de ez egy kicsit idegesít kicsit jobb graf és nem látom nitt csinálok ejjjjjjj. vagy ez lenne a hc mod ?
  • Tschaby
    #60042
    Nem akarok "fikázódni", de gondolom nem véletlenül ban-oltak a szerverről, ha "csak" erre alapoznak is teljesen jogos:

    account history

    Amúgy ha van routered és alkalmas rá, akkor egészen egyszerűen ott van egy lehetőség (általában a WAN beállítások közt), hogy Clone MAC. De ezzel nem csak a saját géped címét tudod másolni, hanem egy teljesen más MAC címet is be tudsz állítani szimplán a mezők kitöltésével. A játék onnantól kezdve azon regisztrál. De esélyes, hogy a neted nem fog működni, ha a fizikai cím alapján kapod az IP-t.
    Ekkor van az,hogy felhívod az ügyfélszolgálatot és azt mondod "tönkre ment a régi hálókártya" kérsz egy "reset"-et.
  • Mighty
    #60041
    Próbáld ki ezt: http://devices.natetrue.com/macshift/
  • GaBenc
    #60040
    Egyébként MAC alapján csak a hálózati kártyádat banolták :D Elég értelmetlen dolog.
  • GaBenc
    #60039
    Amit a chello első bekötésénél kaptál MAC címet (rajta van a szerződésen) ha te nem változtattad meg akkor az marad.
    Illetve az új 120/10 már nem kér MAC címet. Alapból 3 IP-t oszt ki.
  • Béla9248
    #60038
    Nem IP alapján hanem MAC alapján! :)
    Próbáltam az SMAC nevü progival de semmi, nem szuperál! Na de már most a macemet se látják szal kick! Hacker cheater meg hasonlók! Előbb nézné meg a trackerem a barom mielőtt magyaráz!

    GaBenc: Azt mondod hogy a chello adot külön macet? Gondolom a szerződésen rajta van vhol na de már próbáltam azt a részét amit írtál bla-bla számokkal de nem vált be! De ha beírom azt a macet megmarad benne szted?
  • Mighty
    #60037
    Mi van, banoltak IP alapján? :P
  • GaBenc
    #60036
    Mert a chello MAC címmel adja a nettet.

    Eszközkezelő/Hálózati kártyák/A te kártyád jobb klikk/Tulajdonságok/Speciális fül és ott a MAC címre azt írd be amivel szerepelsz a UPC-nél.
  • XenHai
    #60035
    A mac címet nem lehet át írni mert a háló kariba bele van sütve .Vannak programok amikkel le lehet szimulálni más mac címet de még nem láttam működés közben 1-et sem.
  • Tschaby
    #60034
    Miért kell átírnod a MAC címet?
  • Béla9248
    #60033
    Sziasztok!
    Kis segítségre lenne szükségem MAC átírásához! Próbálkoztam már sok féle képpen de sajna nem sikerült! Laptopom van chello net router és wifi!

    Előre is köszönök mindent!
  • Tschaby
    #60032


    Ugyan kicsit késve, de hozzánk is beköszönt a Mikulás. Ha már fényesek a bakancsok, akkor fel a patákra és nyomás a bevetésre, mert a vén szakállas
    parancsot hozott a zsákjában!
    Bevetések adatai:

    Szerver 1 IP: 157.181.180.24:1720
    Szerver 2 IP: 157.181.180.24:1724
    A jelszó mindkettőre " aaohu "lesz.

    További eligazítás a lövészárokban:.
    Teamspeak szerver IP: 88.151.103.30:8778 "Közös Játék / Vendégeknek" csatornáiban

    09/12/12
    1800 - 2100
    Szerver 1: SF Hospital

    Szerver 2: Steamroller

    2100 - 0000
    Szerver 1: Urban assault

    Szerver 2: FLS Assault

    09/12/13
    1600 – 2200
    Szerver 1: SF CSAR

    Szerver 2: SF Courtyard

    A megjelenés kötelező! Hirdessétek az igét mindenkinek, aki él és mozog! Felmentés: Csak halotti bizonyítvány, vagy igazolás elvesztett felső végtagról (mindkettőről).
    Ha megtagadod a megjelenést… Magadra vess!
    A pályák az előre rögzítetthez képest közkívánatra változhatnak.
  • HUmanHunter
    #60031
    up, 3 al játszik mindenki?
  • modellmaker
    #60030
    Igen, leszeded az alapot, oszt cső. A steam majd úgy frissíti. Mivel az összes training meg van nyitva, nem kell semmit sem csinálnod, egyből tudsz csatlakozni multi játékokhoz.
  • steweee
    #60029
    na én ezt annak idején azért hagytam abba, amert a trainingben vhol elakadtam és így a szerverekre se engedett fel merthogy nem estem át az alapkiképzésen....

    most látom hogy nem is lehet csinálni. kérdésem az lenne, hogy ha szeretném újra felfedezni a játkot, akkor elég vhonnan leszenem az alapot meg az utolsó peccset, és csatizhatok multi szerverekhez?

    harci tapasztalatom már a quake+ut+opflash+bf stb. óta állandó csiszolásban van :):):)
  • astrobal
    #60028
    nem, de azért már korábban is előfordult (1.0 óta játszom) hogy hónapokig kuss volt. főleg így, hogy a régi dev csapatot kibaszták. remélem csak arról van szó, hogy a köv patch javítja a training hibákat, meg a többi major bugot. csak nem hagyják veszni ha már beleöltek ennyit, legalábbis remélem.
  • Borg
    #60027
    Miért, látsz új patchet valahol?
  • astrobal
    #60026
    mi? lemaradtam valamiről? mi az hogy leálltak a fejlesztésről?
  • Borg
    #60025
    Leálltak a fejlesztéséről, mi meg leálltunk a játszásáról..
  • astrobal
    #60024
    na mi van? mindenki leállt már az armyról??
  • [Rush]
    #60023
    UP!

  • Ben007
    #60022
    na végre van isten
  • Ben007
    #60021
    Mi a jó büdös francért nem tudom leszedni deploy client-tel az Army2-őt?
  • Spészgószt
    #60020
    Valszeg nem stimmel a verziód!!!!!
    Akkor nem talál egy szervert se, mert a szervereknek már új verziószáma van!
    Frissítve van????
  • GaBenc
    #60019
    További DEV információig senki se csináljon traininget!! (3.0.6-tal se)
    (felesleges terhelést rónak az AUTH szerverekre, és ezért a multi is bugos lesz tőle)
  • DarkRopEE
    #60018
    bocsi a hülye kérdésért de ahoz, hogy multy-ban játszhassak meg kell csinálni az összes kiképzést? vagy csak nekem nem talál szervert?
  • HoReSz1975
    #60017
    a DT proffesional nekem fel sem települt, az nekem is szar volt, de ez a verzió nem rossz, legalább is nálam...
  • Mighty
    #60016
    Hülyeség, nem hülyeség, nekem DT lite, majd a Batman: AA telepítése után kék halál volt, majd elindult a win7, aztán azóta nem. Mást nem telepítettem.

    Ez van.
  • HarryDEC
    #60015
    Nekem is a DAEMON Tools Lite v4.30.40027 SPTD 1.58 van fent. A win7 nálam hivatalos prof verzió magyarítva, de nem hiszem, hogy a tört és a hivatalos között ebben különbség lenne. Eddig egy program kivételével mindet működésre tudtam bírni alatta: Army és a többi game szépen muzsikál, a felhasználói programokkal sincs semmi gondom.
    Az NTC programok nem szeretik csak a gépemet :S de azok xp alatt sem szerették....... c'est la vie
  • HoReSz1975
    #60014
    hülyeség, a daemontools nem fekteti ki a WIN 7 -et, legalább is nálam nem, az van fent, semmi gond nincs vele: DAEMON Tools Lite v4.30.4 (with SPTD 1.58)
  • Mighty
    #60013
    Lehet, nem az rontotta el, de az volt az utolsó, amit telepítettem (Batman előtt), szóval nagyon esélyes.

    win7-et megrendeltem UK-ból. Ha megjön, újra felteszem. Addig elleszek winxp-vel is.
  • Spészgószt
    #60012
    Win7 jóság de én nem mertem felrakni a Daemon-t...sehol nem ajánlották hozzá....azóta nem tom, lehet kijött valami kompatibilis verzió...de én inkább raktam egy friss PowerIso-t abból van fasza win7 kompatibilis!
  • HarryDEC
    #60011
    Nálam bevált a win7, a Daemon is jól megvan vele...