60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • [negativ] Cirek
    #60130
    üdv, de régen jártam erre...
    vmelyik nap én is szétlövettem magam asszem Alley-n.
    ha időm engedi lehet leszek egy keveset én is esténként. TSen szokott még vki lenni?
  • Lebowski
    #60129
    arról lehet tudni valamit, hogy mikor lesznek elérhetők az újabb training-ek? egyáltalán dolgoznak velük?
  • Mighty
    #60128
    Biztos, hogy azonos verziójú a nálad lévő játék és a serveren lévő?
  • Lebowski
    #60127
    ha pedig konzolból próbálok kapcsolódni akkor nem csinál semmit...
  • Lebowski
    #60126
    miért van az, hogy game-monitor kidobja a magyar szervert, de ha steam-en keresztül nem tudom hozzáadni kedvenchez, sőt a játék meg nem is látja...
  • Tschaby
    #60125
    Kösz, hogy beraktad a facebookos cuccom Pata! Ha nem jelentkeznek be a többiek, de neked mégis kedved támadna játszani, akkor nézz majd fel TS-re szerintem olyan 19-20 körül már lesznek fent páran (szinte mindig vannak fent). Rasputyi, Zozowalker, Tuki, Fefe, nopara, Szabi és még sorolhatnám... Őket keresd ha engem nem látsz.
  • patacsi HUN
    #60124
    én is kiképződtem már kicsit, szerveződjünk... :D
    ui.:
    xsu.aao.hu
  • Mighty
    #60123
    Na, akkor majd valamikor felteszem újra a játékot. Megcsinálom a kiképzést, aztán majd csapathatjuk.
  • [Rush]
    #60122
    Hát akkor úgy néz ki igen

    #60115: Hát mostanában én se nagyon tudok a meló miatt, beindult a pörgés, de majd valamikor összekéne hozni megint valamit
  • Haffner
    #60121
    már megoldottam:)
  • Haffner
    #60120
    Sziasztok tudna nekem valaki valami segitséget adni hogyan lehet az antianalising-et bekapcsolni az aa3-ba mert olvastam hogy valami nHancer-el kell de nem nagyon tudom hogy kezdjek neki ja és jo lenne ha a hud is maradna elöre is köszönöm:)geforce a kártyám!
  • GaBenc
    #60119
    Hát tudod az hogy nem hasal csak úgy csinál mintha az elég nagy bugnak tünik. Persze lehet ,hogy csak nekem hiányzik. Na de a viccet félretéve. Kicsit csalódtam, többet vártam a 3-tól.
  • Tschaby
    #60118
    Nekem nem volt problémám a tréningekkel, nem tudom mi lehet akkor eget rengető bug. Ha megnézed az aao.hu facebook csoportban a videókat , láthatod, hogy simán végig vittem az összeset, gond nélkül.
    Igen , amúgy vannak bug-ok a játékban és igen, egyszer biztosan jobb lesz.
  • GaBenc
    #60117
    Srácok ezt sosem fogják rendbe tenni? Mondom ki próbálom újra, már a tréningnél bugos. Ez azért semmiben nem hasonlít a 2.x szériához. Ez kicsit szánalmas. Lesz még ebből rendes játék?
    Vagy felejtsem el a tréninget és csak nyomjam a nettet? Tanácsot kérek. A régi változatokat szerettem, na de ez kritikán aluli.
  • Tschaby
    #60116
    Bridge, Ranch. Mindkét pálya elég nagy és nem is annyira unalmas. Meg persze ha BF-el játszol, akkor nyilván klausztrofóbiát vált ki egy army-s pálya(arma 2 után is kicsit doboz hatása van ;) ).
    De ha jobban megnézzük, ezek szinte egy kaptafára mennek a 2-es verzió pályáival, szóval a méret úgymond szokásos. Talán az Alley kisebb, mint az SF Extraction volt, de pl a Impact , ami kicsit az Urban Assault-ra hajaz, biztosan nagyobb és komplexebb mint az "ős". Remélhetőleg a következő javító csomagban már lesz egy új pálya, mert paraszt lázadás lesz, ha nem tesznek bele valami újdonságot, az biztos.
  • [HUN]Crassus
    #60115
    hát most beúsztam nem voltam már vagy egy hete BF elni sem...:)
  • Mighty
    #60114
    Hiányolom a nagyobb, komplexebb pályákat. Amik most vannak, azok mind nagyon kicsik...
  • Tschaby
    #60113
    Rosszul gondolod. Már elég sokat javult. A mi kis "remnant" csapatunk , az az 5-8 ember , szinte csak army3. A HAF-osok szerverén, vagy egy hasonló alacsonyabb pingesen már szépen el lehet játszogatni. És szinte biztosra veszem, lesz ez még jobb is.
  • Mighty
    #60112
    Én már nagyon ritkán játszom. Azt sem tudom, mikor raktam fel utoljára játékot a gépemre...

    Öregszem? :)
  • [Rush]
    #60111
    Nem tudom, gondolom AA3 maradt olyan mint az elején, mostanában BC2-vel nyomom, Crass is szokott néha jönni velünk, ha van ideje
  • Sadist
    #60110
    A szelleme viszont igen, az meg bőven elég
  • Mighty
    #60109
    Kéne? :P
  • [Rush]
    #60108
    Hát Mighty se nagyon járkál erre ahogy látom
  • Matthew Baker
    #60107
    Isten vagy!!!
  • Tschaby
    #60106
    Konzolba beírod:
    votekick "név"(vagy a playerlist alapján a száma) "oka".
    A kirúgás oka nem szükséges.
    Tehát pl "votekick 13 2" 13 számú játékos kickelése ROE miatt.
  • ong
    #60105
    sziasztok 2.8.5 ben hogyan kell kiszavazni egy játékost!!Tudom lama kérdés de az angolt nem nagyon vágom!!!Köszi elére is
  • Sadist
    #60104
    A többi AAO admin nevében, akik tudják az accounthoz a jelszót ;)
  • Tschaby
    #60103
    JAJ!!! És csak most esik le :D :D "A többi AAO admin nevében..."
    (így ismét utálom hogy nem lehet szerkszteni... ) Az én nevemben nem kell ;) (Ha nem tűnt volna fel az egyezés Tschaby = -Chabee-
  • Tschaby
    #60102
    Utálom, hogy nem lehet szerkeszteni... :S Azt elfelejtettem, hogy ezért minimum a AAO.hu Facebook csoport is kikerül a banner-be! ;)
  • Tschaby
    #60101
    Spam :)
  • Sadist
    #60100
    A többi AAO admin nevében is köszi. Hogy sikerült?
  • Tschaby
    #60099
    Elintéztem.
  • Tschaby
    #60098
    Azért, mert egy ember úgy vélekedik, hogy a játék halott, még úgy gondolom nem kell eltemetni.
    Különben nem lenne annyi látogató a magyar oldalon amennyi, illetve nem gyarapodna napról-napra a facebook csoport. De van 1000 egyéb hely, többek közt a hivatalos oldal is,ahol érdekes módon foglalkoznak vele. Friss infókkal látnak el, ha éppen van, valami történés.
    Mivel az Army mindig is "türelem játék" volt. Ha öregesen is mozog, még közel sem halott. Nem olyanoknak való, akik egy-két kudarc után törlik.

    A topic moderációs jogról pedig ez a véleményem:
    "Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél..." (Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg)
  • Tschaby
    #60097
    Azért, mert egy ember úgy vélekedik, hogy a játék halott, még úgy gondolom nem kell eltemetni.
    Különben nem lenne annyi látogató a magyar oldalon amennyi, illetve nem gyarapodna napról-napra a facebook csoport. De van 1000 egyéb hely, többek közt a hivatalos oldal is,ahol érdekes módon foglalkoznak vele. Friss infókkal látnak el (ha éppen van, valami történés).
    Az Army mindig is "türelem játék" volt. Ha öregesen is mozog, még közel sem halott. Nem olyanoknak való, akik egy-két kudarc után törlik.

    A topic moderációs jogról pedig ez a véleményem:
    "Te egyszer s mindenkorra felelős lettél azért, amit megszelídítettél..." (Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg)

  • Matthew Baker
    #60096
    "Borg írta, 2010. 04. 04. 10:03

    Én már rég kiszálltam onnan, minekután a topik és a játék is halott..."

    Kell egy másik házigazda :/
  • Tschaby
    #60095
    Engem annyira ez a fórum nem érdekel, ha szabad így mondanom, főleg ha csak így, ennyi lenyúlni a moderációs jogot (majd szarban hagyni az egészet). Ott az aao.hu plusz a facebook-on is alapítottunk csoportot. Majd aki vinni szeretné ezt, próbálkozik.
    Ha nem, akkor így marad örökre...
  • Sadist
    #60094
    Ha gondolod próbálkozhatsz házigazda jogot kérni Mighty_ felhasználónévre (AAO-s csapat közös házigazda accountja). Én 3 emailt írtam nekik, basztak válaszolni.
  • Tschaby
    #60093
    Bocs...


    Ezt a hozzászólást
  • Tschaby
    #60092
    Hát nem hiszem, hogy mostanában kikerül. Ugyanis, aki nagy elánnal átvette a fórum karbantartását, az el is tűnt ugyanakkora lendülettel. (Lásd.: )ezt a hozzászólást
  • Matthew Baker
    #60091
    Bannerba valamelyiket