60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • szabi07
    #60250
    Előfordul néha ilyen de jellemzően kereső beállítása az ok.
    Ki kell venni a piákat meg berakni, sajnos most nincs előttem.
    De este biztosan segít valaki a haf ts en gyere fel segítünk.
  • Herold
    #60249
    Hali

    Nincs valami nagy élet itt, de az americasarmy.hu-n sem. Az lenne a kérdésem, hogy az ingame szerverkereső (Multiplayer menüpont) miért nem lát egy szervert sem?
  • szabi07
    #60248
    Nálam úgy megy.
  • V43 1105
    #60247
    Sziasztok.

    Ez valami vicc, hogy ez a szarkupac nem tud 1920x1080-as felbontást? :((
  • szabi07
    #60246
    Hivatalos megjelenési dátum augusztus 29.
    Gépigény
  • iRockYou
    #60245
    Akkor várok az AA4el. AA2 assist él még és ha igen azt egyszer próbáltam és azért hagytam abba mert nagyából mindig ugyan azzal a 10-15 játékossal találtam szembe magam minden pályán. Szóval ez változott?
  • szabi07
    #60244
    Nem!
    De az idő megszépít mindent :-)
    Igen STEAM de csak akkor,ha van beta kulcsod egyébként meg kell várni a megjelenést.
  • iRockYou
    #60243
    Köszönöm! Az oldalon már regisztráltam de a letöltést nem találtam, streamet fel kell rakni akkor ezek szerint és azon keresztűl. Nekem az army az örök kedvenc FPS pedig sok mást is próbáltam viszont ez a sok negatív kritika eléggé kétségbe ejt. Szerintetek lesz még valaha olyan armink mint az AA2?
  • szabi07
    #60242
    www.americasarmy.com :-)
    Itt kell regisztrálni! Jelenleg beta állapotban van, elméletileg a nyár végén adják ki a új verziót proving ground néven.
    Egyébként steam- en keresztül lehet letölteni illetve indítani a játékot.
    Vagyunk páran magyarok akik nyomjuk beta-val kb 10-15 ember.
    Van magyar szerver is.
    Illetve haf ts en szoktunk lenni páran. Meg máshol is de azt én nem tudom.
  • iRockYou
    #60241
    Sziasztok armisok! Régi AA2 játékos vagyok és érdekelne most akkor merre mit kell letölteni hol vagyunk mit játszunk melyik verzió? Van még ez a AA2 Assist vagy már más? Semmi infóm és higgyétek el nem a "nézz utána" duma miatt jöttem ide ha értitek :D
  • szabi07
    #60240
  • szabi07
    #60239
    Megy az első Magyar szerver is az új Armyba.
    Név: HUNGARIAN SERVER
    IP: 78.131.58.187
    De persze a keresőbe is megtaláljátok!
  • szabi07
    #60238
    Bocs már nem lehet
  • szabi07
    #60237
    igen
  • [Rush]
    #60236
    Háló, háló, hol lehet igényelni beta kulcsot?

    Vagy ha van valakine kfelesleges az is jöhet :P
  • szabi07
    #60235
    Beindult a beta kulcs osztogatás:-)
  • szabi07
    #60234
    Az első gémpléj video mert törölték a másikat
  • szabi07
    #60233

    Köszönjük Erik!
  • szabi07
    #60232
    Még nem adták ki! De a beta teszterek már kaptak kulcsokat.
    Anno a AA3 beta teszt után kb 4 hét múlva kiadták.
  • balazsgigi
    #60231
    Sokan játszanak vele?
  • szabi07
    #60230
    Bocs rossz linket másoltam be
  • szabi07
    #60229
    Azoknak akik esetleg még olvassák ezt a fórumot de még nem leátták ezeket az új army 4- videokat

  • Szapka99
    #60228
    Sziasztok!Én felraktam az Americas Army 3-mat és amikor a Multiplayer menübe lépek akkor semilyen szervert nem talál.
    Most mit csináljak?
  • HoReSz1975
    #60227
    sikerült
  • HoReSz1975
    #60226
    Gondoltam újra meglesném az Army 2.5, felraktam az Army 2.5 assist -ot, de nem bírok bemenni a régi accountommal, nem értem mi a franc van Most akkor mit akar itt az elején, hiába adom meg a Battletracker belépöt semmit se csinál, de a régi acc nevemmel sem
  • szabi07
    #60225
    Igen!
    Bár még van egy pár emberke főleg 2.5ön
    De a reménysugár felvillant!
  • Tikal #60224
    ez a játék ennyire meghalt? :)
  • blint63
    #60223
    Időközben megjelent a 3.2, hátha még jár erre valaki.
  • Malakai
    #60222
    Az a 4-5 is érdekelne melyikek. ^_^
  • Skynet85
    #60221
    Persze felmész és megnézed aktív vagy sem. :D

    Kb van 1000 aktív player akiket a ping elválaszt egymástól :D ezért az arány 80% üres szerver és kb 4-5 olyan ahol állandóan van 6+ játékos emiatt semmi értelem a szerver listának :d
  • Malakai
    #60220
    Van valami magyar aktív szerver lista?
  • noname23
    #60219
    Mondjuk az tényleg elég xar mikor betántorognak az ilyen disznók én se élből szoktam le csíterezni senkit de mikor már több kör után stabilan 15+ killjei vannak állandóan és 1st person-ból is látszik ahogy csal és pingem is jobb nála hát akkor már rúgnám is ki őket csak az a ciki hogy legtöbbször a saját szerveréről kellene
  • szabi07
    #60218
    A 3.1 verziót illetve patch-t kiadták!
    Mindenkit várunk szeretettel a Magyar szerveren!
    Hungarian Honor Server Ip:178.164.241.71
  • sorzo
    #60217
    Én a kezdettől játszottam vele, és kb. 4 év után hagytam abba. Most letöltöm, de ha ennyire használhatatlan a csíterek miatt nagyon csalódott leszek. Akkor is voltak, de az admin pár perc alatt kidobta őket.
  • Tikal #60216
  • Skynet85
    #60215
    Ez meg a másik, az összes updatet mármint ami a 3.0-át érinti, eltüntett 2-3 bugot, de ezzel együtt rontja az élményt is, emléxem régeben egy hawkeye megszerzése nem havi rendszerességű dolog volt... A fegyok érdekesen szórnak sőt megkockáztatom a találati rendszer is van oylan bugos mint a gém többi része :D
  • Strahd_
    #60214
    Nekem csak annyi bajom van vele hogy a jatek elmeny nem olyan mint regen :( nem tudom miert csinaltak ezt :(
  • mstummer
    #60213
    Régóta nem játszom az Armyval,még a 2-es valamelyik verziójánál hagytam abba,amikor bejött pár új nagy méretű pálya, az egyik valami arab/afgán városka volt. A gépem kevésbé bírta...meg akkor is kezdtek elszaporodni a csalók. Előtte is voltak mondjuk. Sokszor gondoltam rá hogy leszedem újra kis nosztalgiának, de az itt felvázolt helyzet miatt inkább eltekintek tőle. Vagy csak fel kéne éleszteni a Bauer klánt? :D
  • Strahd_
    #60212
    Regebben sokkal jobb volt vagy csak az ido megszepit mindent.
    De realisztikusabb volt es szebb volt :) es nem volt ilyen cheaterezes sem
  • Skynet85
    #60211
    Én 3.0-val kezdtem, régen nem volt rossz a bugok ellenére sem... Toltam 800 órát ami azért számottevőnek mondható, és nem untam nah ez az elmúlt félévben megváltozott, hülyék hülyék hátán a klánban is jött 1-2 új arc akiknek vmiért ki kéne nyalni a seggét, csak nem tom miért. Sok a talent akiknek bizonyos hányada tuti csaló, de ettől még vicces, hogy anno folyamatos szerver elsőként, manapság egy középmezőnybe kerülés is kihívás számomra...