60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Frenky
    #60290
    Hi katonák! Akit érdekel csatlakozzon! BlackShot Hungary
    A BalckShot Hungary csoport célja, hogy olyan játékosokat gyűtjsön egy helyre, akik nem használnak semmiféle csalást vagy más egyéb segédprogramot, ami nem a saját tudását tükrözi, hanem a cheat program csinálja helyette. Nem értem azokat a játékosokat, akik önmagukat álltatják, hogy mennyire jó játékosok, miközben az AIM vagy más programot használják játék közben! Ne csatlakozz, ha csítelsz! Üdv, HUNter
    A hivatalos oldal: BlackShot regisztráció és letöltés itt!
  • szabi07
    #60289
    Igen egy újratelepítést megpróbálnék én is!
  • Palinko
    #60288
    ha egyáltalán az, végig kell követni a bejelentkezési procedúrát és ott parancsoknál ki lehet deríteni. én anno próbáltam mindent, adminisztrátor ként futtatni stb. aztán csak az újratelepítés segített. nem csak a punkbustert és újrahúztam az egész játékot.
  • Wanderer1961
    #60287
    Sajnos a helyzet nem javult. 50 alatti pingjeim vannak, mégis megszakad a kapcsolat.

    Hogyan tudnám a PunkBuster hibáját kijavítani ?
  • Wanderer1961
    #60286
    Köszi a tippeket !

    Próbálkozom.
  • szabi07
    #60285
    Esetleg magas ping miatt kidob a szerver? Próbálkozz a HUN game szerveren!
  • Palinko
    #60284
    nem a PunkBuster szórakozik? :D
  • Wanderer1961
    #60283
    Sziasztok !

    Segítséget szeretnék kérni az AA PG (már nem a Beta verzió) játékhoz. A játék megkezdése után 1-2 perccel a "connection lost" üzenetet kapom. 4 GB RAM-om van, a C-n pedig kb. 24 GB szabad terület.
    Mi lehet az oka annak, hogy a kapcsolat mégis megszakad ?

    Kérlek benneteket, ha tudtok segítsetek!

    Köszönöm !
  • Palinko
    #60282
    én is steames vagyok, régen volt külön kliens, most már nem látom a különt csak steam. lehet kifogtál egy server borulást, ezt olvasom ki a hozzászólásodból
  • Lebowski
    #60281
    Meghoztad a kedvem nekem is :)

    Még a bétával játszottam egy keveset. Viszont most beléptem, játszottam pár kört, majd a második pályaváltásnál kidobott, hogy nem vagyok belépve az aa acc-ba. Ha a az aa.com-on szeretnék belépni Http Request Failed-et nyom, ha forgot password-re megyek akkor is. Nem igazán értem miért csinálja ezt. A lövész trainingeknél észrevettem, hogy ha végigcsinálom, akkor megpróbálja feltölteni az eredményemet, de ott is timeoutol, illetve írja, hogy lehet, hogy a haveroknak nem fog megjelenni az eredménye, mert lehet nincs összekapcsolva a steam accountjuk az aa-val. ezt külön meg kell oldani valahol, vagy automatikusan megvan, mert steamen keresztül töltöttem le?
  • Palinko
    #60280
    PG úgy néz ki már játszható, még előző télen próbáltam punkbuster miatt kidobált, lassú volt a menü minden baja volt. most csak a gammát kell feltolni bár akkor is van sötét pálya, meg szokni kell. kettessel toltam sokat elején tudom ott is nehéz volt, de aztán belejöttem, mondjuk sokkal lassabb pályák voltak, itt már csak 4 percesek. optikák azok a 3 ashoz hasonlítanak, bár sztem jobban lehet itt lőni.

    mondjuk sok problémám van még, a semmiből lőnek néha, nem látom egyáltalán, csak a nyomjelző fényét :D ezt nem tudom hogy fogom kiküszöbölni, mert nem is camphelynek tűnnek. a másik, hogy még csinálok körbelövöldözéseket, furcsa évek óta nem armyztam, most lehet majd felveszem a fonalat.
  • Gerdzso
    #60279
    Köszi! Akkor kipróbálom a PG-t is. :)
  • szabi07
    #60278
    Nagyjából mindenki a PG vel játszik illetve vannak akik a 2.8.5 -vel.
    A 3 as verzió már nem frissűl. Érdemes megpróbálni a PG t. Ha lassan is de folyamatosan dolgoznsk rajta.
    Sokan összeszoktak jönni a HAF ts en hafclan.homeip.net:9888 illetve van facebook csoprt ott is lehet érdeklődni.
  • Gerdzso
    #60277
    Hali!
    Ti melyik résszel játszatok? Az AA3-al vagy a PG-al? Nekem az AA3 nagyon bejön, de ha jól tudom már régóta nem volt frissítés, ezt a játékot már teljesen elhagyták vagy mi a helyzet? A PG-ról néztem képeket, de valahogy nem jött be. :/
  • Mlecsi
    #60276
    Lenne egy problémám sajna nem tudom beállítani a fülesem és a mikrofont azt mondják nagyon búg vagy egyáltalán nem hallanak mit tudok csinálni vele ?
  • Mlecsi
    #60274
    Mikor szoktál fent lenni meg melyik pályán ?
  • CirekIelte
    #60274
    Omg ott vagyok :-)
  • Mlecsi
    #60273
    Sziasztok van aki még játszik America's Army: Proving Grounds Betaval ? kis segítség kellene
  • bosco05 #60272
    Simán tudsz menni játszani training nélkül is szerintem.
  • repvez
    #60271
    amugy itt is megva még az hogy végig kell a kiképzést tolni mint az alap AA-nál? Mert én feltoltam steamről végigrohantam a löpályán és menni akartam játszani, ha igy nem megy akkor valaki felvilágosithatna a menetről,mert nem valami világos a menü szerkezete.
  • bosco05 #60270
    PB lefrissített? Akkor szokott ilyet ha ott valami nem stimm. Tűzfal is tudja blokkolni és akkor kidob. Egyébként elég sok AAPG játékossal találkoztam Insurgencyben, pár klán is átment oda, többek között mi is ;)
  • Malakai
    #60269
    Jó kérdés, ilyennel nem találkoztam. Hiba üzenet semmi?
  • repvez
    #60268
    A Proving Grounds verzióval hogyan lehet csatlakozni egy játékhoz? Mert kiválasztom a szervert és hogy hova akarok állni ,de a betöltés után kidob a szerver.
  • DonPedro22
    #60267
    Vannak még játékosok vagy haldoklik ez a game?
  • szabi07
    #60266
    Van még hasonló:-P
  • Prank
    #60265
    régi szép idők:)
  • MarkBlade
    #60264
    Zombik már nem kihívás? :)
  • Susarc
    #60263
    miket találok:)))

  • Susarc
    #60262
    nah AA25 ben megvan a karim 84-es:P de ez a proving teljesen új? buktam minden kiképzésem,acsikat? statot?
  • Susarc
    #60261
    Sziasztok! leszedtem az új AA-t! és kérdezném,hogy a régi accountokat wipeolták? egyszerűen nem találja a rendszer a régi katonámat /78-as/
  • szabi07
    #60260
    Szívesen látunk bárkit!
    Ez nekünk saját ts-ünk, ha kell szobát is tudunk csinálni,biztosítani.
  • bosco05 #60259
    Vagyunk egy páran mi is, most kezdtük, 3-4 emberrel tolom, csak fura volt hogy kihalt a topik. Mi specialforce.hu ts-en szoktunk lenni, össze kéne rántani a két bandát :)
  • szabi07
    #60258
    Jellemzően akik aktívak azok valamelyik TS-en vannak a HAF TS tudom de a HNS is aktív de azt nem tudom.
    Meg vannak olyan magyar játékosok akik nem Ts eznek.
    hafclan.homeip.net:9888 ha van kedved gyere majd minden este van egy kis csoport.
    A hangulat jó szokott lenni,folyamatosan szívjuk egymás vérét,olykor túllövünk a célon vagy csak simán besértődik valaki mert pont nincs jó paszban.
  • bosco05 #60257
    Sziasztok! Ma töltöttem le a Proving Groundsot, kövezzetek meg, de szerintem eszméletlen hangulatos a játék remek játékmenettel és igazi csapatmunkával. Látom eléggé megvan halva a topik, nem értem az okát :S
  • Herold
    #60256
    Azért ez elég messzi van a játékbeli fahangú kopogástól!

  • gstup
    #60255
    Nézz meg 1-2 afganisztáni yt videót.Hidd el,nincs "szebb" hangja egy m4-nek.
  • szabi07
    #60254
    Az élet nem habostorta:-(
    Viccet félretéve a hangokat eredeti fegyverehasználat közben vették fel, tény nem hollywoodi hangzás.
    S valoban nem olyan mint a bf vagy cod itt érdemes kicsit taktikázni.
    De nem mindenkinek jön be :-(
  • Herold
    #60253
    Mindegy, már uninstall...
    Nekem nem jön be ez a pixelvadászat, a primitív fegyverhangok (az M4 hangja olyan, mintha egy deszkát ütögetnék kalapáccsal, ha engem lőnek, az meg mintha petárdadurrogás lenne.) Elég zavaró, hogy néha fogalmam sincs honnan lőttek le, csak azt a röhejes csattogást hallom közben. Aztán várhatok 4-5 percet a következő körre.
  • szabi07
    #60252
    Már nem :-(
  • Herold
    #60251
    AA 3-mal ti nem foglalkoztok?
    Voltam a TS-en, de nem láttam AA3 szobát.