60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Sadist
    #59569
    Ez nem fikázás, ezek tények. Gyakorlatilag egy modot nem képesek megírni U3 motorra, úgy hogy kapják hozzá a licenszelt grafikus motort, fizika motort, fejlesztőeszközöket. Nem is csoda hogy kirúgták az egész programozó bagázst.
  • Gabe18
    #59568
    Hát lehet nálam is,mert az egyik alacsony pingű szerveren örökké 9/20-an vannak...
  • [HUN]Crassus
    #59567
    nekem bele van fagyva a szerverkeresőbe a tegnapi állapot:S és szintén nemtudok csatlakozni...
  • Gabe18
    #59566
    Játszanék,ha lehetne...
    De úgy nézem ez a patch nálam kinyírta az egészet.A szerverkereső talál vagy 40 szervert,azokra teljesen rossz adatokat ír ki,5/20-asra beenged,de nincs ott senki,egy másik totál kifagy minden alkalommal,a többi visszadobál a menübe csatlakozásnál.

    Ez nem fikázás,ez helyzetjelentés...
  • HarryDEC
    #59565
    Írd te is azt, hogy ingyenes mit vártunk? De attól én még béta teszternek érzem magam, mert ez egy -finoman fogalmazva is- befejezetlen játék.
  • HTS s3rg1nh00
    #59564
    ja,ott az Insurgency,az is ingyenes,szimulátor...
  • Uvilmos
    #59563
    Nemtom, mékell ennyit fikázmi. Ha tetszik, játsz, ha nem, keres másikat....
    Enjoy..
    (fax egy népség, ez a fikázós aljanép)
  • Borg
    #59562
    Szerintem az is közrejátszhat, hogy a szervereket még nem frissítették mindet..
  • Gabe18
    #59561
    Hát most nekem is kevés szervert talál,és bemenni meg nem enged ahova próbáltam,mert visszadob a menübe.
  • Sadist
    #59560
    Használhatatlan szarhalmaz az egész. Szerverekre nem lehet csatlakozni, mert visszadob a főmenübe, egyszerűen eltűnik az internetes szerver lista, még kilépni sem képes, mert a logoutnál megakad.
    Hihetetlen dilettáns banda írja ezt a játékot. De hogy egy szoftverminőség-ellenőr nincs a fejlesztőbanda 500 km-es körzetében, az hótziher.
  • repvez
    #59559
    nekem viszont most talál 200 servert igaz hogy amire probáltam edig az nem engedett be vagy tele volt.
  • [HUN]Crassus
    #59558
    engem kibasz a főmenübe pályatöltés közben:S
  • Borg
    #59557
    Király ez a patch.
    Az eddigi 158 szerver helyett talál 16-ot.
    Annyi bugot láttam ma mint az eddigi pár hétben összesen nem.
    Ráadásul 50-60-ból lett 20-40 fps-em.
  • Sir IvanHoe
    #59556
    Na ma jelent meg hozza 1 gigas patch!
  • spytime9
    #59555
    Hi
    Nekem is sokxor előfordult az ilyen de ha nem tudtam mozogni nyomtam egy esc-et és magához tért!

    Aki leszedte az új patch-et mindenkinek eltűnt soldier-e?

    De jó lenne egy ts amin lehetne dumálni!
  • Belton
    #59554
    1gigz :O
    Nem mintha lassan jönne csak kicsit soknak találom
  • [HUN]Crassus
    #59553
    jól sikerűlt peccs.....1 táras BUG még mindíg benntvan:P:)
  • modellmaker
    #59552
    vmi van szerverrel. azt nem vetted észre, hogy a többiek se mozdulnak? :D
  • solo
    #59551
    Az milyen bug már, hogy game közbe állÍtok valamit options-ban, pl mouse sens et, okk, mennék vissza játszani, mert lelőnek ha nem mozgok, de a flash, az, hogy lövésen-zoom oláson-tárazáson kÍvűl szart se tudok csinálni xD
  • Sadist
    #59550
    Mert csak a sajátodat jelzi másképp. A többinek sima private.
  • Gabe18
    #59549
    Na a tökéletestől még messze vagyunk.Pl. nagy nehezen bejutottam egy szerverre,egyből olyan rangot rakott a nevem mellé ami 15 Honor-tól jár,pedig csak 13-as vagyok.
    Viszont mintha némileg simábban futna a játék mint eddig,persze nyilván ez szerver függő is,de kifejezetten jó volt.
  • Sadist
    #59548
    Mert csak 4-én jön ki.
  • Belton
    #59547
    Csak egy apro kerdes a deploy clientem miert nem erzekeli es kezdi el le szedni az uj pöcst ?
  • Spészgószt
    #59546
    ÓÓÓÓÓ jeah!
    Csak az update miatt nem láttam az accom....de a netes acc az gáz lett mert mindkét meglévő eltünt és helyette csak azt látom amit még a legelején kitöröltem... :)
    Viszont a legnagyobb jóhír hogy az achievements-ben végre bejegyezte az expert M16DMR-t és így squad designated marksman vok...
  • HTS s3rg1nh00
    #59545
    ja,vagy 5 óráig töltötte rohaggyon meg..
  • Spészgószt
    #59544
    Na végre! úgylátom mindenkinek megvana frissítés me kuss van...
    Go! Go! Go!
    Hooah!
    serverre! ti merre gameltok? ált...van kedven seró? A steam grupban én sehogy nem találom ki hol merre játszik...
  • Spészgószt
    #59543
    mekkora ez a retek patch??? rohadás lassan tölti...remélem utána meglesz a katonám....
  • Spészgószt
    #59542
    hááát én nem tudom te ezeket hogy csinálod de még ilyet sosem tapasztaltam!
    Az egyetlen szar, hogy ha swap-ra nyomsz és ő accepteli akkor a kör elején még a régi fegyó van a kezedben de az új poszton vagy! Ilyenkor nem tudsz lőni, mert nem az a tár van nálad ami a fegyóhoz jó!
    Ilyenkor jön az 1 perc kommandó aztán ez első hullától felveszel egy stukit és lehet gyalázni! :)
    Jók a hangok, bár még nem mindíg igazodom el hogy most a mellettem lévő szobában van vagy a házon kívül! De én személy szerint visszatenném a kézjeleket me kurvára messziről lehet hallani ha ellen vana közelben és "reportolnak".... :D
  • Gabe18
    #59541
    Ezek csak apró kis elemek amik színesítik a játékot hogy ne fulladjon unalomba.Lesz-e nálam lőszer?Azt a fegyvert kapom-e ami kell?Lesz-e nálam gránát?

    Még valami patch-be vaktöltény kéne,és akkor teljes a káosz...
  • modellmaker
    #59540
    ez fícsör. :D
  • Sadist
    #59539
    Vagy pl. nem enged fegyvert választani, mert a Role select tart 5 másodpercig, neked meg 8 secet kell várnod hogy választhass. Utána meg már nem lehet swappelni sem. Vagy Fireteam leaderként nem ad neked egy darab gránátot sem, vagy csak egyetlen tárral viccel meg. Aztán az első tárazásnál esik le, hogy nincs is több lőszered.
  • Sadist
    #59538
    És amit még mindig nem javítottak, pl. a gránátdobálós bug, vagy hogy ha az ember kimegy spectatorba akkor lehetetlen visszajoinolni valamelyik teambe, mert csak kör végén lehetséges, addigra meg úgyis bejön másik játékos a szerverre, aki viszont azonnal választhat csapatot...
  • stuka85
    #59537
    boldog július 4.-ét :D
  • Spészgószt
    #59536
    Na NEEEE!
    Eltünt a playerem az egész stattal együtt!!!!
  • amax
    #59535
    Sziasztok,ebben a pillanatban tölt valami frissítést
  • Gabe18
    #59534
    Van ilyen.
    Viszont ha mész a társaiddal akkor már eleve kapsz Team pontot,ha meggyógyítsz valakit,azzal tetemes pontszámokat lehet szerezni,szóval azért van lehetőség a pont szerzésre.
  • Borg
    #59533
    Happy Independence Day!

    Just in time for the July 4th weekend, we're rolling out another patch will solve some additional issues and improve certain functions, and is available through the Deploy Client and Steam. Here's what this patch contains:

    Patch Version 3.0.4

    * Improved console help
    * Added Clan support. Add clan tag in Account Settings. You must change information while in single player mode for now.
    * Admin VOIP Improvements
    * New "version" console command to see the current version
    * Server browser performance improvements
    * Fixes joining password protected servers so it no longer selects the server underneath the mouse cursor when clicking on the "Join" button in the password entry dialog.
    * Fix for settings menu improperly closing when ESC pressed and leaving the player stuck with no UI and limited control
    * Mission generation optimizations
    * Fixed issue with logging into game servers that sometimes used another player's soldier profile.
    * New TS3 SDK integrated
    * Improves how server manages authentication objects
    * Fixes issue with players being added to the scoring system not having all of their scoring data written.
    * Fixes issue where players not logged into MBS were being logged out if they left the server prior to authenticating
    * M320 grenade attaching issue resolved.
    * Dedicated server title bar now shows mission and player details
    * Fixes the "Waiting for other players" UI so it now appears again.
    * Removes some server logging
    * Increased communications handling to support when all players use heavy load outs. This may correct many instances where players didn't spawn correctly or get the correct load out.
    * Fixes the M320 getting an extra round of ammo
    * Fixes the Account Settings password changing not working properly
    * Fixes the IRC link not working
    * Fixes the displayed mission type (assault/defense/etc.) shown in the battle planner so it displays properly after side-swapping



    Enjoy the new patch and the holiday weekend!
  • Borg
    #59532
    Patch van!!
  • Borg
    #59531
    Nálam valamit updatel a cucc, méghozzá elég termetes dolgot tölt le...
  • Fenrir
    #59530
    Jah csak ha éppen előled mindenkit lelőnek, de te nem halsz meg a kör végén kapsz 0 pontot...

    Ez sajna pedig nem egyszer és nem kétszer történik meg...