60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Mighty
    #59609
    No, akkor Andr3j kolléga kapott tőlem rendesen :)
  • modellmaker
    #59608
    Andrew

    hol a söröm? :D
  • bmarko82
    #59607
    Ááá. Sör jár érte ha megfejted. :) Андрей
  • Gabe18
    #59606
    Most láttam a legjobbat...
    Pipeline,3-3,még egy kör.Addig védők voltunk,de akkor a plusz kör-re átkerült a csapatom támadónak.Erre megjelenünk ott a kapuba,a fele csapat amerikai,a másik fele meg terrorista öltözékben.Némi tiprodás...senki nem tudja mi legyen,aztán az első lövés eldördülésére kitört a káosz,aztán mindenki lőtt akit ért...
  • Mighty
    #59605
    No, akkor most valld be melyik név mögött bújkálsz? :P
  • Spészgószt
    #59604
    Nekem is alig bugzik! Nincs lőszer a fegyóhoz...ne legyél szerezzél (1 perc után van egy csomó fegyver a földön)!!! (sőt én egyszer még lesből anygonvertem egy arrafutó ellent és vittem is a fegyóját )
    Amúgymeg annak szar, aki állandóan állítgatja meg cserélgeti a csapatot meg a fegyvert!
    Beállsz és játszol, ennyi...minden megy rendben!

    u.i.: medic cetli alap...de már megjegyeztem
  • Metalmilitiakid
    #59603
    énse hiszem el hogy még mindig ez megy , pedig annyira egyszerű mint az 1x1 , mi lenne ha a kötözést is nekünk kéne csinálni :D, amugy ezt már én is vagy 2x beírtam
  • Doma #59602
    Volt időd gyakorolni tegnap este is bőven :P
  • Fenrir
    #59601
    :D
  • Sir IvanHoe
    #59600
    Zsír!Leirtam egy cetlire es kiraktam a monitorra.Köszi.
  • Mighty
    #59599
    De, ha vizuális típus vagy, akkor nézd meg újra a kiképzést.
  • Mighty
    #59598
    Pedig egyszerű:

    Shallow Breathing: bal oldali (OPA)
    Labored Movement: jobb oldali (Splint)
    Pale Skin: felső (Smelling Salts)
    Weak Pulse: alsó (Saline)
  • Sir IvanHoe
    #59597
    Meg mindig nemertem ezt a gyogyitast,beszarok!
  • Borg
    #59596
    Nekem is csak ritkán. Mondjuk gyakrabban, mint a 3.0.4 patch előtt :D
  • Mighty
    #59595
    Nem tudom mit csináltok, de nekem egész játszható. Elég ritkán bugzódik be a fegyverem.
  • Sadist
    #59594
    Hogyan kárpótol, ha a bug miatt nincs gameplay, mert pl. nem kapsz lőszert a fegyveredbe, vagy nem tudsz gránátot dobni? :)
  • modellmaker
    #59593
    az hol kárpótol, hogy kör elején dobnék egy granyót, de a bug miatt a kezemben marad, és magamon kívül még 2 csapattársat is leszed? ez nem kárpótol bassza meg...
  • Spészgószt
    #59592
    Nem tudom miért sír mindenki! Szerintem tök jó! A bugokat észre se veszem mert a gameplay kárpótol, majd kijavítják...türelem! Akinek nem tetszik le lehet törölni! Aki meg az 1.0tól ezen lóg azok tudják mi a dörgés és nem rinyálnak hogy milyen szar meg csúnya meg semmi nem jó!
    Ez az első szűrő hulljon a férgesse! vagyis az első a megjelenése volt, maga az az állapot... :D
  • solo
    #59591
    okkes.köszi.
  • Mighty
    #59590
    Nyomj kétszer F1-et pl. és újra működik. Vagy kétszer esc-et.
  • solo
    #59589
    Ők simán mozognak, én nem:C
  • Fenrir
    #59588
    Szidja mindenki a CoD sorozatot, de meg lehet nézni, hogy az utóbbi években szinte csak az Infinity Ward (1x még a Tetraych-nak is sikerült) hozta azt a minőséget amit eddig nyújtott, ha nem jobbat minden játéka után. Lehetne tőlük tanulni.
  • Sadist
    #59587
    Ja, hát igen. Mondjuk én annyira nem bízok abban, hogy egy új programozó csapat jobban meg tudná oldani. Én a vezetők helyében azt csinálnám, hogy odamennék már bizonyított programozó céghez, megmondanám hogy ezt meg ezt meg ezt szeretnénk látni a játékban, itt van minden koncepcióterv, háttéranyag, mennyi az annyi? Mondanak egy árat, ha megfelel akkor pacsi, ha nem, akkor nézni másik cég után.
    Ott van pl. az Ubisoft, rengeteg Unreal motoros játékot írtak már, elég nagy sikerekkel.
  • Gabe18
    #59586
    Tudom,de én arra értettem hogy egy csapat összerakta a 3.0-t,azokat megjelenés után kirúgták,és kerítettek egy újat,akik most próbálják összerakni ahogy lehet.
    Én arra gondoltam hogy akik most szenvednek a már meglévő javításával,lehet könnyebb dolguk lenne ha ők is nulláról indulhatnának a saját elképzeléseik alapján.
    Nyilván ez irreális,két héttel a megjelenés után nem fognak egy újat elkezdeni.De itt van a két nappal ez előtti patch,ami gyakorlatilag csak tovább rontott az egészen.Úgyhogy ezt a már meglévőt helyrepofozni se lesz egyszerű nagyon úgy tűnik.
  • Sadist
    #59585
    A 3.0-át nulláról kezdték. Pontosabban nem teljesen nulláról, mert mint írtam megkapták a grafmotort és a fejlesztőeszközöket, de nem úgy csinálták, hogy foltozgatták tovább a 2.0-t, és még kicserélték alatta a grafmotort.
  • Gabe18
    #59584
    Hát de valahol ez is gáz,hogy 3.0 verzió ha jól nézem 7-8 év után gyakorlatilag ugyanazt akarja ellőni mint az 1.0 csak aláerőszakoltak egy Unreal 3-at,de láthatóan azt is katasztrófális eredménnyel.
    Ráadásul a mostani 5 pályából kettő nem más mint a régiek feltupírozása.
    Ha így nézem,a minimum lett volna hogy akkor ez a "kevés" amit indításnak kínál,normálisan működjön.De sajnos úgy tűnik valami nagyon félre ment az alap programozói csapattal.
    És bár én nem értek a programozáshoz,de most az új csapat,ezt a rogyadozó egészet próbálják összefoltozni működőre.Pedig lehet egyszerűbb lenne nekik mindent a nulláról felépíteni,de hát persze ekkora blamát nem lehet megengedni,hogy most azt mondják az egész 3-as verzió kuka.
  • Sadist
    #59583
    És voltak még külön honor szerverek, de legalább a nem honor szerverek is rendesen számolták kör végén a pontokat :P
  • Mighty
    #59582
    Képzeld, anno az 1.0 sem több pályával jött ki. Nem volt mesterlövész puska, nem volt medic, nem volt M4A1 csak M16 és M249 illetve M203.

    Az első pályák: Bridge, HQ Raid, Insurgent Camp (még turbános ellenfelekkel!!!) MOUT McKenna, Pipeline, Tunnel.

    6 pálya. Ha ezeket nem ismernéd: egyik sem egy nagy pálya.
  • Mighty
    #59581
    Az a mesterlövész puska nem mesterlövész puska.
  • Sadist
    #59580
    Nem katonák készítik, csak átlagnál rosszabb programozók.
  • repvez
    #59579
    meg ugy alapjába véve elgondolkodtam azon, hogy egy katonák álltal készitett katonáknak szánt (toborzo jelleggel) játékot hogyan lehet egy zsebkendönyi pályára és 10 percnél nem hosszabb meccsekre elkésziteni.

    Ha valaki ebböl von le következtetést hogy ezt kell csinálni a hadseregben az csünyán pofára esik.
    Mi értelme van a mesterlövészpuskának ha nem lát vele tisztán 50m-nél távolabb.
    Az egész koncepcio ugy van elrontva ahogy van, a feladatát igy nem tölti be csak beáll a sorba a többi rohangálos deathmatches játékok közé.
  • Belton
    #59578
    De legalább jókat lehet nevetni rajta :D
    Mert azon a képen meg szakadtam amikor meg láttam
    Szerintem ez az ujj szabvány a hashoz van erősítve a fegyver
  • Sadist
    #59577
    Az igazi vicc az egészben az, hogy szinte nincs olyan animáció a játékban, ami rendesen működne. A fegyvert ilyen idiótán tartja, a tárazás gyakran kimarad vagy megszakad, géppuskába tárazáskor a heveder úgy áll mint valami merev fémdarab, robbanóról füstgránátra cseréléskor az előző gránát ottmarad a csőben és kicsit átlóg, futás helyett van hogy a katona guggolva csúszik végig a pályán, gránátvető irányzéka van hogy csak magától felhajtódik, mert nem látszik a katona keze, szóval én még szinte nem is láttam olyan mozgásformát, amiben ne lett volna legalább egyszer valami hiba :D
  • Fenrir
    #59576
    Ez a játék egy katasztrófa :D

    És ne jöjjön itt mindenki azzal, hogy más játéknak is vannak hibái. Lehet, hogy vannak, de ilyet még soha nem láttam eddig :D
  • Sadist
    #59575
    Így?
  • Fenrir
    #59574
    Nekem tegnap olyan volt, hogy Bridge-en kihajolva lövöldöztem az egyik fal mögül majd a fegyver modellje ebben a pozícióban maradt és lőni sem lehetett vele. Persze megpróbáltam előkapni egy gránátot, hogy hátha reseteli, de ugyanúgy a kezemben volt az M4-es oldalnézetben immáron egy gránáttal a kezemben. Amikor kipróbáltam, hogy elkezdek visszahajolni akkor sem történt semmi és lőni sem tudtam.

    Bár megnyertük a kört, de lőni csak az elején tudtam párat.
    A rohadt gránátvetős bug meg most már nagyon idegesítő, néha kilövöm az elsőt ami a csőben volt aztán többet nem lehet vele sem újat lőni, sem tárazni, sem átváltani füstgránátra.
  • repvez
    #59573
    nekem azt tetszet a bugok közül a legjobban mikor a csávo széttárt kezekkel futkározott a hasábol kinöve egy SAW249-essel .
  • Borg
    #59572
    Egyébként ma volt még egy érdekes bug amit eddig nem láttam: 1on1 harcoltam egy ellenséggel, mindketten utolsók voltunk az élők között. és akárhogy lőttük meg ütöttük egymást, egyikünk se halt meg :D Alley-en a fél mapon át verekedtünk, de semmi, az egész szerver ott röhögött már. Az összes ammot belelőttük közvetlen közelről a másikba, és semmi. Aztán a vége felé kínomban gyógyítani kezdtem egy fekvőbeteget, és ott valahogy megszűnt a bug, mert le tudott ütni a geci :/
    Az egyik srác vett fel videót is az egészről, azt mondta feltolja youtubera.
  • Borg
    #59571
    Hát ja, akárhonnan is nézzük a 3.0.4 patch visszalépés. A statokat teljesen összevissza számolja, és az állítólagosan kijavított bugok csak még gyakrabban fordulnak elő, mint előtte...
  • mascarun
    #59570
    most kezdek eljutni oda hogy törlöm a pi**ba az egészet azt majd előveszem ha már nincs benne ennyi hiba!
    hihetetlen hogy 10 próbálkozásból 10X visszadob a főmenübe!