60290


A legfrissebb verzió: 3.0.8 (Verzió info) |
\"\"/ | aao.hu | Freeze Fix | PB frissítés | SG.HU AA3 SteamGroup | AA3 Hungary SteamGroup





A 3.0.7-el nem tűntek el az eddig gyűjtött pontok, csak a trainingeket kell újra végigcsinálni!
  • Doma #59649
    Kérdésemre a válasz #59647 nc, sorry
  • Doma #59648
    Hol van itt a primitívség? Azok az emberek szólaltak fel a házigizdaság ügyében akik 4-5 éven keresztül felelősek voltak ezért a topikért. Gondolom felvetted a kapcsolatot az aktuális házigazdával és megbeszélted vele hogy ezentúl te fogod ellátni ezt a posztot...
  • Borg
    #59647
    Ejha, az amerikai hadseregnek van hivatalos magyar oldala? :D Hol?
  • bmarko82
    #59646
    Mondjuk azért a hivatalos magyar oldalra egy linket kitehetnél. Szerintem illene... No meg létezik egy másik AAO3 Steam group is...
  • Borg
    #59645
    Én mondtam már, hogy engem hidegen hagynak a primitiv hatalmi játszmáik... ha akarják csinálják.
  • pipedog
    #59644
    köszi már töltöm
  • HarryDEC
    #59643
    Hali! Szerintem te az előző verzióval játszhattál régebben - ez most jelent meg. Letölteni steam-en keresztül vagy deployclient-el lehet. Mindkettőnek jó kiindulási alap az AA3hivatalos oldala.
  • pipedog
    #59642
    hali mindenkinek. én egy jó fél, háromnegyed éve játszottam ezzel a játékkal. most olvasgatom a fórumot. és két kérdésem lenne. 1.honnan lehet letölteni? 2. érdemes letölteni. ÉN kedveltem a játékot
  • spytime9
    #59641
    Nem tudom mért szálltatok rá szegény Borg-ra!
    Legalább van valami formája a fórumnak és nem hülyeségekkel van teli!
    Mellesleg szerintem ha van vagy lesz jobb kép esetleg 5let,szerintem probléma nélkül ki fogja tenni.

    "de egyik fél piszkálása sem a célom,csak vélemény!"
  • Sadist
    #59640
    Na meg az a házigazdaság nem Mightyé volt, hanem kb. az összes adminé AAO.hu-ról.
  • patacsi HUN
    #59639
    anno Netudd "kiírt egy pályázatot" az eddig kitett képre...
    + az aao ts sem haszontalan, AA2-ben nincs integrált ts ;)
    Mighty papa aktív játékos, a régi időkben is remek modi volt, nyugodtan ráruházhatod a tisztet... :D
  • patacsi HUN
    #59638
    a 2.8.5 lehet, hogy értelmetlen, de a jelenlegi egyetlen stabil verzió!
    az aa3 csak egy bosszantó, igen rossz reklám a játéknak :( ugyanis nem működik. ( szenvedni persze lehet vele, de egyenlőre csak elriasztja az újakat és a visszatérőket is )
    nem a Te személyed a probléma, csak az, hogy nem vagy tisztába azokkal a dolgokkal amire vállalkoztál. ( lásd torta hagyomány, lásd aa3 only )
  • Mighty
    #59637
    Na ja. Az még akkor került ide, mikor rengetegen játszottunk és hetente jöttek a boldog szülinapos jókívánságok.
  • Fenrir
    #59636
    Pedig egy jó tortánál nincs jobb :)
  • Borg
    #59635
    Én nem ragaszkodok hozzá, miattam az csinálja aki akarja. Csak a "boldog szülinapot kívánok" gombnál azért értelmesebb dolgok is mehetnének fentre...
  • Mighty
    #59634
    Senki nem jajgatott érte. Viszont meg lett volna csinálva. Mindegy, ha tudod csinálni, maradj csak házigazda. Elvileg túl sok meló ebben a topicban nem szokott lenni :)
  • Fenrir
    #59633
    Tény...
  • Borg
    #59632
    Nyilván ezért voltak egy héttel a megjelenés után is még értelmetlen ökörségek a fejlécben...
  • Mighty
    #59631
    Tudtommal egyik napról a másikra lett házigazda. Senki nem kérte. Az én második regem volt a házigazda joggal már nem is tudom hány éve. Ezt az reget a magyar AA közösségi oldalát készítő tagok használtak és moderáltak, ha kellett. Nem kellett sokszor...
  • Phoenix007
    #59630
    Visszanézek gyakran ebbe a topikba, hogy változik-e a helyzet, javítják-e a cuccot, de úgy látom, még várnom kell egy "kicsit" mert még most is csak felhúznám magam vele...

    A halandzsanyelvről jut eszembe: hány filmben hallottam már, hogy a magyart használják "halandzsanyelvnek" :) Játékban is volt már ilyen, azt hiszem a Grim Fandango-ban.
  • armageddon666
    #59629
    Önjelölt, de senkinek nem volt ellenvetése... még meg is kérdezte, hogy van-e gondja ezzel valakinek...
  • patacsi HUN
    #59628
    de szép az új banner....
    látom van új önjelölt házigazdánk is :P
    viszont jó látni, hogy az xSU lassan újra kezd szerveződni :D
  • Sadist
    #59627
    Haveroddal felmentek egy szerverre, ellenkező oldalra álltok és végigzongorázzátok.
  • Gabe18
    #59626
    Hát valahol a menüben elő lehet hozni egy részt,ahol a pályákról ír a játék,és ott egy ilyen térkép van a háttérben,ahol (gondolom szintén kitalált) helyek vannak kis pontokkal jelölve.Az 5 meglévő pálya is ilyenhez van társítva,némi leírással,ha minden kis ponthoz lenne pálya,akkor végül lenne vagy 30-40.De hogy mikor...
    Azt hiszem egyelőre nem az új pályák készítése a legfőbb feladat/gond...
  • La7low
    #59625
    Kösz a gyors válaszokat.
    Akkor minden rádiózós szövegnek megvan a halandzsa változata? Pl hooah-nak mi? Vagy go-go-go-nak? A gránát az megvan, azt is hallottam, télleg fragzúún.
    Ja és ha tudja valaki extraction mikor lesz, vagy lesz-e egyáltalán, az légyszi szóljon! Mert aa2-t csak azon nyomtam szinte és jó lenne aa3-ban is.
  • Metalmilitiakid
    #59624
    fragzúúúún a gránát erre még emlékszem
  • armageddon666
    #59623
    Jah... valami halandzsanyelvből "medic" :) meg van még valami blablabla szekúria... az a secure... meg van még 1-2 :D Enemy Spotted nem ugrik be mert egy ideje nem játszottam már...
  • Sadist
    #59622
    Gránátra egyszerűen ráfekszel. Az a kiabálást meg akkor hallod, ha kiabálva kér mediket. Ha futásról gyaloglásra váltott (jobb alsó sarokban a csak sziluett látszik), akkor csak halkan suttog, és csak közelről lehet hallani. Nem létező nyelven beszélnek, csak ilyen szlávos, oroszos hangzású kamunyelven, mint eddig is.
  • Mighty
    #59621
    Mikor a lekto szöveget tolják, akkor bőszen medicért kiáltoznak. Ez lehet mozgó ellenfél vagy mozgásában korlátozott.
  • Fenrir
    #59620
    A "lekto" az a "Medic" csak nem angolul. Ez valamilyen kitalált nyelv egy kitalált nemzetnek. Szóval ha ezt hallod akkor a szanitécet hívja az ellenség.
  • Metalmilitiakid
    #59619
    emlékezet és tapasztalat alapján MEDIC! / ME-ME-MEDIC ! (de lehet rosszul emlékszem )
  • La7low
    #59618
    Ja és még egy kérdés: amikor járkálok a pályán kör közben van amikor lehet hallani ilyesmi hangot: "lekto-lekto!!" vagy "le-le-lekto!!" Úgy vettem észre hogy ezt az ellenség adja ki és olyankor már elég közel vannak. Tudja valaki hogy ezt akkor adják ki ha rádióznak? Vagy egyáltalán mikor adják ki? Csak hogy tudjam. Vagy csak hülyeség az egész amit írok (bár nem hiszem). Mellesleg tudja valaki hogy milyen nyelven van és mit jelent az hogy lekto? (azt tudom: kto=ki oroszul)
  • La7low
    #59617
    Sziasztok! lenne két kérdésem: van egy karika (achievement) amit akkor lehet megkapni, ha lefojtasz egy gránátot a testeddel és biztos haláltól mentesz meg egy havert. Csinált már ilyet valaki? Hogy kellett?
    Másik: nem tudja valaki hogy az extraction benne lesz-e aa3-ban? Vagy hogy mi a helyzet a régi jó kis map-ekkel? Nem akarja akármelyik dev team belerakni aa3-ba?
    Egyébként azt se feledjétek, hogy vannak jó dolgok is aa3-ban: pl. sztem jópofa hogy lehet ütlegelni a másikat, de mondjuk kár hogy nem számolja statisztikában...
  • Spészgószt
    #59616
    csak belül is csekkolni kellett a PB-t! utána faszányosan ment! nekem semmi bug! na jó eccer nem láttam a granyót eldobta de nem robbant :DDD
    amúgy minden vagány! Hooah!
  • armageddon666
    #59615
    A gameplay kárpótol, majd kijavítják...
  • Spészgószt
    #59614
    MI az hogy verifájing Pánk Bászter klient????
    Simán végig csináltam azt amit kell frissítem, up to date, no new files!
    Mostmeg kibasz minden szerverről me a fent említett probléma áll fent!!!
  • modellmaker
    #59613
    melyik szobát?
  • Mighty
    #59612
    Mi az aao.hu-n lévő TS-t használjuk.
  • spytime9
    #59611
    Hi
    Srácok valaki van valami ts-en ami esetleg publikus is?

    Lehet el tudom intézni,hogy esetleg a mienkre is fel lehessen jönni érdekel valakit?
  • Mighty
    #59610
    A gond az volt, hogy egy csapatban voltunk.