1495
  • SiSkO
    #415
    Üdv.

    Annyi lenne a kérdésem ,hogy miért nem tudok 200 egységnél többet képezni?Én rontok el vmit, vagy ez nehezités akar lenni?A 9.pályán vagyok, de a 8.pályán szivtam egy kicsit.Eddig jó a játék..
  • Phoenix007
    #414
    Screenshotot hogy kell csinálni?
  • Mat
    #413
    Nagyon szépen köszönöm!!!
  • aiguo
    #412
    "rld-aoea.r26"

    rld-aoea.r26

    Explorelben nyisd meg a linket...

    jo jatekot
    udv!
  • Mat
    #411
    Valaki tudna nekem segíteni? A RELOADED-os verzió egyes cdb-jéből kéne a 26-os file! Nem tudtam letölteni mert lejárt a regem. Légysz valaki ha tudna segíteni megköszönném!
  • Phoenix007
    #410
    Az miért lehet, hogy a Scenario/custom-ban van 5 pálya, de a játékon belül már csak egyet látok?
  • Tepet
    #409
    akkor lehet nálad lesz a gond mer én alliance vége fele járok és még nem volt semmi iesféle bug
  • Phoenix007
    #408
    Single playerben előfordulnak olyan varázslatok, amik multiban nem elérhetően? (A doboz hátulján van egy szkrínsot, ahol öt mágus nyomat valami hatalmas bogárirtó szupernovát, de én olyan multiban nem találtam...)
  • kHares
    #407
    Milyen címre küldjem?
  • kHares
    #406
    Mint mondottam volt a pályák nagyobb felénél nem volt ai. Pl. nekem az a level, ahol egy várat kellett védeni míg egy nagy varázslatot elsüt a varázsló ott nem jöttek ellenfelek. Az emberek uccsó 4 pályája szintén. A következő a Fallen már jobb volt, de a 4. után szintén no ai. Szóval fél óra/level
  • Phoenix007
    #405
    Khares tudnál küdeni nekem egy mentést onnan, ahol éppen jársz? Videók milyenek Faszányosak, mi?
  • Tepet
    #404
    bazz már ott jársz? mennyit aludtál te az elmult héten ? :)
  • kHares
    #403
    Valaki meg tudna dobni egy mentéssel a fallen 10. pálya elejéről? Sajnos nem megy át a 9. pályán. Mindenkit kiírtok, de semmi reakció. A quest ráadásul tök üres, nem írja mit kell csinálni. Az ai sem működik, nem termel egységeket és a nyersanyagot se gyűjti. Ez jellemző volt más pályára is. Ekkora bugot bennhagyni
  • Sephi
    #402
    Hat a panzersel tenyleg nemigen szoktam lanozni :D

  • Phoenix007
    #401
    Namármost te mivel LANozol? Mert én nem az Exigo-ra, WarCraft-ra, StarCraftra és társaira gondolok itt, hanem vannak ilyen játékok, hogy ha nem tudsz pauzolni, és akár minden egységednek egyszerre külön-külön parancsokat adni, akkor elvesztél. Például Panzers. Azzal nemigen szoktál lanozni. Vagy ha igen, akkor meg mazochista vagy...
  • Sephi
    #400
    En meg mindig arra gondolok hogy minek ez a "pause" tema mert en a bides eletben nem figyeltem meg hogy egy LAN jateknak valaki pauzolt e vagy sem :D Es en soktan LAN-ozok :D
  • Phoenix007
    #399
    >nincs mert ált multiba ki van kapcsolva a pausa lehetőség :)

    Na de akkor meg totál káoszba fullad az egész. Ezeknek pont az a lényegük, hogy mindenhova oda kell figyelned. Ha nem tudsz pauzolni, semmi értelme. Ha meg mindenki pauzolgat, akkor meg azért nincs értelme...
  • Tepet
    #398
    hát nekem nem ment ugyhogy védtem mind a 2 helyet, ugyhogy felépitekztem mindent a varázsló közelébe és ott a feljárót védtem, vettem a sok nyilpuskást meg mellé közelharcba a lándzsásokat, csak majd figyelj mer jönnek a szikla dobáló aranyosok akik lentről megdobják, pl nekem pont a küldi elvégzése után halt meg :) igy nem kellet ujra csinálnom
  • Esrohnoil
    #397
    Hmm... 4. küldetésre - amikor a várost ill. a varázslót kell védeni 30 percig - van vkinek tuti módszere? :)
  • antijedi
    #396
    nincs mert ált multiba ki van kapcsolva a pausa lehetőség :)
  • Phoenix007
    #395
    Hja, amúgy meg az a probléma ezekkel a pauzolgatós stratégiákkal, hogy ezzel a multiplayer lehetőség agyon is van csapva...
  • Phoenix007
    #394
    Mondjuk kóstold meg a Panzers-t, az is nagyon príma, lehet benne pauzolni, és még ráadásul RTS is. Túl sok ilyet nem ismerek, mondjuk az X-com sorozat, de az már azért más tészta.
  • antijedi
    #393
    akkor inkább ne standard rtsel probálkozz hanem inkább valami hardcoreabb stratégiával, esetleg egy körökreosztottal...
    amugy ebben énis egyetértek hogy jó ha hagyák az embert gondolkozni hagyni..., az má más kérdés hogy pont ez a két game az amihez gondolkozni azt nem kell csak point and click az egész :/
  • Tepet
    #392
    ceas sztm akkor neked nem valók az rts gamek, mer eza lényeg bennük
  • ceas
    #391
    Hát szvsz se egy nagy durranás, habár mindenki oda volt meg vissza töle, fel is raktam, erre meg semmi különös. A LotR:BfME-nél valóban jobb egy paraszthajszálnyival. Egyébként mindkét game legnagyobb hibája az a rohadt pause gomb, ebben funkciótlan, a BfME-ben meg nincs is semmilyen. Utálom, ha nem hagynak gondolkodni és csak ide-oda kapkodás van az egészböl. Erre mondhatnánk azt, hogy a valóságban sincs pause gomb, de erre meg azt mondom, hogy a valóságban nem kell 20 helyen lenni egyszerre.
  • Esrohnoil
    #390
    Singleben azért sztem kevés h. csak 4 szintet léphetnek a katonák.
    Na meg a főhősök is léphetnének.
    A lovag a 3. küldetésben nálam több mint 200 orkot nyírt ki egyedül...
  • dnsi
    #389
    Én sem értem, hogy miért kell fikázni a játékot. Sztem a LOTR játéknál sokkal jobb(csak meg kell nézni az Nforce szavazatokat), élvezhető, jól kidolgozott. Eredeti ötlet nincs sok benne, de nagyon jól lopkodtak mindenhonnan.a hőst azért sajnálom hogy kihagyták, meg az üres rublikákat a varázslatoknál, fejlesztéseknél kitölthették, volna, de gondolom majd egy kiegészítőben....moneymoney
  • Phoenix007
    #388
    Na ja, tényleg. A hősök! Mondjuk nem volt az annyira rossz War3-ban, de nekem se hányoznak :) Azzal nekem az volt inkább a bajon, hogy grafikailag már akkor is lemaradott volt, minkor kiadták. Az exigo viszont űűűűber!

    Megkérdezném mégegyszer: egy állásmentést a végéről küldene nekem valaki?
  • [SiX] Boci
    #387
    Igen, tenyleg nincsenek hosok multiban:).
  • Methylisocloro
    #386
    Lehet hogy az utobbi évek legjobb RTS-e? Csak azért mondom mert nem töröltem le 10 perc után a gépemről
    Még a WarcraftIII-t is üti mert itt nincsenek azok a hüje hősők. Legalábbis még nem láttam egyet sem - ez tényleg igy van?
    Videók tényleg szuperek.
  • Phoenix007
    #385
    >igazat szólsz! télleg jó lett. a videói pedig számomra minden eddigit ütenek.

    Na hát erről van szó! Hát qrva jó a game, stratégiailag is rendben van! A Generals-t is imádtam, de multiban elég mókás volt. Ez viszont - úgy tűnik egyelőre - teljesen jól össze van rakva.

    Egy állásmentést tud valaki küldeni nekem? Nincs most időm végignyomni, de a videókat nagyon megnézném.

    Meg még mindig nem tudom, hogy screenshotot hogy kell csinálni. Azt elárulja nekem valaki?

    Thx!
  • Demeter
    #384
    Nagyon köszönöm nekem is bevált ez a aserial!
  • izem
    #383
    nekem ezzel ment...
  • izem
    #382
    hi
    HBNN-WGET-QTB6-RLKB-GRLD
  • Demeter
    #381
    Hali skacok!

    Nem tudna valaki dobni egy serialt a hun változathoz?

    Thx!
  • Sephi
    #380
    Ezt alairom!
  • Chaos Mad
    #379
    -e
    (már fárad az ember :D )
  • Chaos Mad
    #378

    igazat szólsz! télleg jó lett. a videói pedig számomra minden eddigit ütenek.
  • Tepet
    #377
    hát srácok nem tom, tudnak itt az emberek mást csinálni mint fikázni a gamet mer ezvan kb bfme forumon is miközbe sztm mind2 nagyon kewl lett. bfme inkább hangulat és látvány játék (mint kb generals is volt) mig aox stratégiai lett. inkább dicsérnünk kéne hogy magyarok megin mekkorát alkottak amcsi szarokhoz képest.
  • Chaos Mad
    #376
    hangok - nahát igen.. ezek a fegyvercsattogások nagyon gagyik