1495
  • kHares
    #375
    Bár én is azt mondom ez egy igen jó próbálkozás, de van egy nagy gondom vele. A 3. missioban(katapultos) szépen törtnek rám az ellenfél hordái, a végén sokszázas bodycount. Viszont a többi missionben olyan mintha le lenne kapcsolva az ai, mert nem termel egységeket és ha jól láttam néhol még csak nyersanyagot sem gyűjt. Pályánként fél óra? Mi ez? Nektek ez nem tűnt föl?
  • Phoenix007
    #374
    Áhh ... jó'van ... akkor most a BFME-t szapulja mindenki? Azt lehet! De az Exigo egy igen jól sikerült játék - szerintem. Csak a hangokkal nem vagyok igazán kibékülve, de a többi nagyon össze van rakva.
  • 3P
    #373
    Elnéztem, hogy melyik játékra írta, természetesen nem a BFME-re céloztam... :)
  • 3P
    #372
    Megkövetlek! Bocsi.
    Csak meló helyen voltam azt épp picit fel voltam húzva, de ez nem mentség... :)

    Abban viszont egyetértünk, legalább is nekem sem jött be az a játék. Ez van...
  • Sephi
    #371
    Te el vagyol tajolodva baratom. En a BFME-rol mondtam hogy xszar es nem az Exigo-rol :D
  • [SiX] Boci
    #370
    BFME jobb mint a war3? Ezt most hallom eloszor:).
  • 3P
    #369
    Bocs elgépeltem a neved Sephi! Tényleg bocs!
  • 3P
    #368
    Spehi!

    Lehet, hogy neked nem tetszik a játék, de áruld már el, hogy mitől ilyen szar?
    Szerintem sok mindenben jobb a WarCraft 3-tól. Van amiben elmarad, de hogy ilyen kijelentést tegyek az azért több mint erős!
  • Sephi
    #367
    Pontosan.
  • [SiX] Boci
    #366
    En meg nem probaltam, de egyesek szerint a BFME-nel inkabb a promora koncentraltak mint magara a jatekra:).
  • Phoenix007
    #365
    Mármint hogy érted ezt? Annyira sz*r, hogy a Blizzard nem adna ki ilyet?
  • Sephi
    #364
    Hat a Blizzard az Blizzard es nem adna ki egy ilyen jatekot soha az eletben. De valo igaz hogy ha a Blizzard adta volna ki akkor jobban fogyott volna de igy is utogeti az alomhatart.
  • Chaos Mad
    #363
    tuti! 100%
  • Phoenix007
    #362
    Na ja, hát igen. Mondjuk ezt így ahogy van, kiadhatta volna a Blizzard is WarCraft 4 néven, akkor biztos ötször annyi fogyna belőle...
  • Chaos Mad
    #361
    a reklám
  • Phoenix007
    #360
    Milye nagyobb a BFME-nek???
  • TDC Geronimo
    #359
    hi
    a warez verzióval lehet neten játszani?
  • Sephi
    #358
    En sem. Egyaltalan nem ezt vartam. De nagyob hire hamva van a BFME-nek mint az Exigonak sajnos :(
  • Esrohnoil
    #357
    BFME sztem nagyon szar lett. Én nem ezt vártam.
  • Phoenix007
    #356
    Aha ... de utána több másik parasztnál megnéztem, azoknál is ugyanúgy villogott, de tuti nem nyomtam meg ennyiszer véletlenül a B-t.

    A várvédős küldetésnél mi a túrót kell csinálni az ork tornyokkal? Merthogy a katapultomnak sok értelmét nem láttam. Ugye rosszfelé van beállítva, meg rövid a hatótávja is... Szóval ott mi a túrót kell csinálni? Elég gennyes egy küldetés...
  • Sir IvanHoe
    #355
    jaj Bocikam,kugy man nekem egy tiszteletpeldanyt pls!

    keress ts-en
  • [SiX] Boci
    #354
    Akkor villog a keret, ha megnyomod a building elovalaszto gombot. Ha jol emlekszem alapbol a "B". Ezutan hotkey-el ki tudod valasztani az epitendo epuletet.
  • [SiX] Boci
    #353
    Valszeg be van nalad kapcsolva az attackmove jobb klikkre. Kapcsold ki es siman el lehet huzni az egysegeid.
  • Phoenix007
    #352
    Kettő kérdésem lenne:
    -Hogy tudok ScreenShot-ot csinálni? (És azt hova menti?)
    -Mit jelent az, amikor az ork Alattvalónál az építhető épületek ikonjai körül pirosan villog a keret?
  • maniac001
    #351
    Valakitényleg megírhatná hogyan lehet a harcbólvisszahívni az egységeket. Szerintem nem lehet. Ha már harcolnak akkorott maradnak.Ilyen buzi megoldást beletenni. Nemértemmiért kell elrontani ezzel egy jónak igérkező játékot.
    LOL
  • I.C.ram
    #350
    Volt a másik japán vagy valami távolkeleti szenny RTS is, abban votl elöször ilyen dungeon-rendszer szvsz. Mi is votl a neve? Abban is orkok meg emberek voltak.
  • Vorpal
    #349
    gagyi... meek lotr battlezni
  • Phoenix007
    #348
    Ja tényleg, igazad van ... csak a Generals egy "kicsit" frissebb élmény, azért jutott eszembe hamarabb.
  • Sephi
    #347
    Jo a de a Generalsba nem lattad ahogy mesz a foldallat ugyertem nem volt kulon rendszr. Starcraft-ba is volt ilyen a Zergeknek amirol te beszelsz :D
  • Phoenix007
    #346
    >áá semmi hárdkór starcraftos kifejezések...

    Jahh, mint az egybeember (archon), a pondró (reaver), az öregember (dark templar), csámpás rozi (goliath), a motoros (vulture), és a mamut (ultralisk)?
  • Lammer at Work
    #345
    áá semmi hárdkór starcraftos kifejezések...
  • antijedi
    #344
    van benne valami..., de ettől még csak egy sima wc3 klón szvsz ha nem egyszerre jönnek ki nekem akkor se teccet volna jobban...
  • Phoenix007
    #343
    Már csak megnézem magamnak ezt a BfME-t.

    >Generalsba lehetett fold ala menni ?!

    Nem a földalatti barlangrendszerre gondoltam, csak volt az araboknak ilyen lejáró, amiből bárhol a térképen feljöhettek.
  • Sephi
    #342
    Itt barataim az a legnagyobb baj hogy egyszere jott ki a LOTR:BFME -el es hat az utobbi learnyekolta 1000-el :(

    Generalsba lehetett fold ala menni ?!
  • Chaos Mad
    #341
    tök jó hogy szintet lépnek a katonák azt kapnak ilyen aurákat :)
  • 3P
    #340
    Komolyan nem értem, hogy miért ez a téma, hogy mit honnan loptak. Mint ahogy az előtem szóló is írta, ma nehéz eredeti játékot csinálni. Fantasy RTS-ben minden hasonlít egymásra. Vannak benne papok, ijjászok, lovagok, mágusok s ellenük vamlami szörny "hadtest", többnyire orkokkal, ogrekkal, trollokkal, sárkányokkal az élen. A fantasy alapjai már rég ki lettek találva, s a blizárd is abból merített, mind sok más játék. Természetes, hogy van hasonlság az EXIGO és a WC3 között, és? A műfajuk azonos, így nem kell csodálkozni. Sokmindenben több is tőle, és sok mindenbna kevesebb is, szóval másabb. Fantasy RTS esetén nem tudom, hogy ki mire számított, de ha géppisztollyal rohangáló farkasemberre és és lézerkarddal hadonászó grál lovagra, akkor az nagyon "elnézte a címet".
    Szóval ezért én nem kezdem ki, hogy mi mire hasonlít...
  • Phoenix007
    #339
    Na ja ... Totál WarCraft 3 , csak ez legalább szép. Viszont ha jobban belegondolunk, nem csak a WarCraftból loptak ötletet, van benne egy kis StarCraft is, némi Diablo, meg egy csipetnyi LotR. És az alagutas móka a Generals-ból... Szóval mondhatjuk, hogy összelopkodták az egészet, de ha más szemszögből nézzük: próbáljon ma még valaki újat kitalálni...
  • antijedi
    #338
    jah énis igy érzek... :/
  • I.C.ram
    #337
    Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de én csalódtam a játékban. Nem több ez a játék sem mint egy Warcraft koppintás, sajnos :(
  • I.C.ram
    #336
    Jaja. A törlés gombot egyszer én is Töltésnek néztem...