1495
  • zachi
    #815
    hello újra itt vagyok(sajnos)valaki küldjön már egy e-mailt a 17-dik pájáról(malrinor bányái\bukottak)(az e-mail cimemet tudjátok remélem)
  • zachi
    #814
    ajánlom mindenkinek a figyelmébe
  • zachi
    #813
    valaki ismeri az age of empires3-mat
  • lacó1
    #812
    KÉsőn vettem észra a privit!Kössz zachi az infó!
  • lacó1
    #811
    Hát arra rájöttem,hogy ÉNY felé csak mindenhol folyó meg víz van!Nah mindegy majd csak lesz valami átjáró!
  • abacs40
    #810
    cső!ha még nem jöttél rá,akkor ÉNY-felé!
  • hoditoka
    #809
    helló
    Valaki tudna küldeni egy crak-et(vagy elérhetőségi címet) mert volt egy frisités és így nem megy a game.
  • abacs40
    #808
    Bocsi zacsi!Későn észleltem a privátot!
  • abacs40
    #807
    hi!szerinted zachi foglalkozik mással is vagy csak szeret gépelni?211

  • Gipsz75
    #806
    Az melyik pálya, mit kell csinálni?
  • zachi
    #805

    olyan mentést csináltam de még mindíg nem tudom végigvinni a17-dik páját
  • zachi
    #804
  • zachi
    #803
    valaki segítene már végre a17-dik pajában
  • zachi
    #802
    véletlenül 2-ször írtam be
  • zachi
    #801
    szerintem az exigo egy k...va jó játék akármijen hüje akármit is mond.pedig én nagy játékelemző vagyok.szeretem kivesézni a grafikát(egy két barátom utál ezért mert ők a warcraft 1és kettővel játszanak).még a warcraft3 sem tetszik igazán.szerintem túl eröltetett és meseszerű
  • zachi
    #800
    szerintem az exigo egy k...va jó játék akármijen hüje akármit is mond.pedig én nagy játékelemző vagyok.szeretem kivesézni a grafikát(egy két barátom utál ezért mert ők a warcraft 1és kettővel játszanak).még a warcraft3 sem tetszik igazán.szerintem túl eröltetett és meseszerű
  • lacó1
    #799
    Juhuhh!Most már a 8.-dik pályán vok!Ja,lenne egy kérdésem(megint),hogy a 8.-dik pályán már mindenkit legyaláztam a térkép észak és észak-keleti részén méégis gyűnnek az ellenek és innen hova merre köll tovább menni?
  • abacs40
    #798
    hi!a 17.páLYa a bukottak 5.páLYája?ha igen mi a gáz,hol akadtál el?
  • zachi
    #797
    hello azt hiszem teljesen elakadtam a 17-dik páján. lécccccci segítsen valaki
  • Gipsz75
    #796
    Az melyik pálya?
    Nekem sajna csak az utolsó pálya mentése maradt meg:(
  • zachi
    #795
    nem tudnád elküldeni annak a pájának amelyikben csak a főhősöd maradt és 3egységed hogy hogy kell megnyerni(a [email protected])
  • zachi
    #794
    ha az előző e-mail cím nem működik akkor a [email protected] használjátok
  • zachi
    #793
    az e-mail címem [email protected]
  • zachi
    #792
    valaki nem tudna segíteni a 16-odik páján
  • zachi
    #791
    hello. én még új vagyok itt de az exigo-ban koránt sem(már a 16-odik küldetésnél járok)
  • lacó1
    #790
    Hát reméljük!Internet kapcsolat az van,csak még erősödök!Karácsonyi szünetig hard játékos leszek(remélem)!:D
  • abacs40
    #789
    20/
  • abacs40
    #788
    no ennek már örülök!(csak hát az időpont)bár ha belegondolok,addigra lacó1 is beszállhat! (főleg ha így folytatja)
  • Gipsz75
    #787
    Kedvem lassacskán lenne, csak időm nem:((
    Esetleg a karácsonyi pihenő idején, megbeszélhetjük:D
  • abacs40
    #786
    helá!még mindig nincs kedved EXIGO-zni a neten?
  • abacs40
    #785
    bizony,csak még töröld ki vagy ötször!nekem meg már egész jól megy a multi!
    lassan lassan már angolul is megtanulok!:D
  • Gipsz75
    #784
    Így van, mire a végére érsz, már rutinos játékos leszel :)
  • abacs40
    #783
    sose bánd,legalább belejössz!
  • lacó1
    #782
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Igaz tegnap de véletlenül kitöröltem a profilomat az armies-ban és most kezdhetem előről!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
  • abacs40
    #781
    Mi lesz,ha a szőkék megöregszenek?.........................................................(Marha jó anyós viccek!):D
  • abacs40
    #780
    Az az 5.amikor a lázadókat kell leverni és a 3 követtel találkozni kell.A köveknek semmi jelentősége.A 6.pályán elkapják Alric-ot és ki kell szabadítani.Az más kérdés,hogy nem sikerül,de nem lövöm le a poént!
  • Gipsz75
    #779
    Engem nem bántasz meg, emberek vagyunk, és különbözik az ízlésünk, ez így helyes, elvégre nem szereti mindenki a szőkéket sem :D
  • lacó1
    #778
    It vok épen és egészségesen csak nem nagyon játszottam most az armies-zal!De most bepótólom mert mingyá itt a HÉTVÉGE!!!!!!!!
  • lacó1
    #777
    Na,igaz már régen de tovább vittem a 4.-dik pályát és most ott tartok amikor elfogják alric de mit tudom én kit!Na és az ez előtti pályán (vagyis a 4.-dik pályán) amikor meggyün a harmadik követ az előtt mutat egy piros pontot és ott láttam három kékes színű ékkövet!És azt szerteném kérdezni,hogy azoknak mi jelentőségük van vagy teljesen jelentéktelen?
  • abacs40
    #776
    Nem szeretnék megsérteni senkit,de nemrég kipróbáltam aWR3-at+a herroes egyik részét+a settlers2-t,de nekem nem jött be egyik sem.Lehet,hogy az első szerelem a legemlékezetesebb?Most,hogy van 'net hozzáférésem és elkezdtem multiban is játszani újra ég a láng!Még jó,hogy itt a tél és nem hanyagolk el semmit(remélem).:))