1495
  • abacs40
    #855
    Szia!Ha igazán jót akarsz játszani, gyere a multiba!Ott taktikázik az ellen csak győzd visszaverni!Azért előtte szerezz 1 kis rutint!
  • abacs40
    #854
    Heló!Zachi-Zachi előbb ismerd meg ezt a játékot,csak utána nyilatkozz!Össze-vissza kevered a dolgokat,még a pályák számait sem tudod rendesen!Szerintem végig sem tudtad vinni!PL 1.5-ös patch nincs is
  • LegionarR
    #853
    Hello! Ne haragudj Zachi, de biztos erre gondoltál?: "Ha kevés hely van a gépeden akkor lehet hogy akadozni fog 1200 1600 vagy 1800-as felbontáson" ? Én úgy tudom a szaggatás a gép procijától és videókarijától függ (meg persze a töltés sebessége a memóriától), nem a szabad lemezterülettől. Vagy ennél a játéknál nem így van? Bocs a kötözködés miatt...
  • zachi
    #852
    hello!!!!
    Azt jelenti az 1200-as felbontás hogy ha belépsz a beállításokba (azon belül a grafikába) és ott beállítod a felbontást 1200-ra akkor jobb lesz a grafika (van amelyik játéknál 1600 akár 1800-as is lehet).Ha kevés hely van a gépeden akkor lehet hogy akadozni fog 1200 1600 vagy 1800-as felbontáson.De ha mégis úgy jérnál akkor állítsd be olyan számúra hogy ne akadozzon.Ha kell a legrosszabb minőségűre.Ha 1200-nál kisebb a felbontás akkor sokkal rosszabb és szemcsésebb grafikát kapsz.Tömören más felbontásban is jó csak nem olyan jó a grafika.
  • zizzenet
    #851
    Köszi a leírást.
    Mit értesz azalatt, hogy csak 1200-as felbontásban jó? Más felbontásban nem játszható vagy hibás?
    Olvastam olyat, hogy a gép eléggé buta. Ez tényleg igaz? Nem szeretem már a gagyi, ostoba MI-t alkalmazó hentelős játékokat. Ezért érdekel, hogy ez milyen, bízom a magyar fejlesztésekben, eddig többnyire bejöttek.
  • zachi
    #850
    csá!!!!
    Ha grafikáról van szó én bárkinek segítek!!!Nos a nagyobb összecsapások elég látványosak, de ha még látványosabb csatákra vágysz akkor vedd meg a ROME TOTAL WAR című játékot.Viszont ha szeretsz gondolkodni és már unod az össze vissza se füle se farka játékokat akkor ez a te játékod.Ha esetleg meg akarod szerezni akkor
    ügyelj arra hogy ez a játék csak 1200-as felbontásban jó.Igaz nekem az 1.5-patch van meg de nem sokkal jobb mint az 1.3-mas.Elég sok fajta ember van de te igaz a demóba csak 1 fajtát láthatsz.3 faj va az eggyik az emberek a másik a bukottak a harmadik pedig a bestiák.Zoomolni a delete gombal lehet vissza pedig az end gombal.Mindegyik fajnál vannak királyok.Általában 3.Ha szereted a várvédős csatákat akkor a birodalom (emberek) 3 pályája neked való lesz .
    Egyaránt vannak földalatti és szárazföldi pályák.Úgy tömören elmondtam mindent amit az exigo-ról tudni lehet.Üdvözletét küldi zachi .
  • zizzenet
    #849
    Köszi.
    Belenéztem a demóba egy kicsit. A zoomolásra nem jöttem rá, de a grafika tetszetős, ez tény, kérdés, nagyobb seregeknél mennyire szaggat be a játék.
    Ami azonnal feltűnt, az az, amiről már sokan írtak, vagyis, hogy eléggé hiányoznak a hangeffektek. Elkezdtek építeni egy épületet - néma csendben. Ez eléggé kiábrándító.
    Amúgy mennyire okos a gép? Taktikázik, okoz meglepéteseket, ki tudja használni a játék lehetőségeit?
  • abacs40
    #848
    Heló!
    Jó nehéz kérdéssort fogalmaztál!A legegyszerűbb válasz,hogy is is.Ha nyugira vágysz nem ez a te játékod!Viszont nem az az agyatlan klikkelgetős,a bázis építésre fokozattól és gyakorlattól függően van idő,sőt igen fontos szerepe van,a további fejlesztések szempontjából.Van single is és ajánlatos azzal kezdeni.A hadjáratok 36 pályája könnyebb,ha van egy kis rutin.Nagy előnye még,hogy magyarul írja ki a megoldandó problémákat.Szerintem érdemes elolvasni a játékhoz kapott leírást-(látványnak sem utolsó)-és néhány percet szánni a tanuló pályára is.
    Jó játékot,ha úgy döntesz,hogy kipróbálod!
  • zizzenet
    #847
    Érdeklődnék, hogy milyen ez a játék? Főleg a single player. Agyatlan klikkelgetős, tömeges egységgyártós és lerohanós, vagy van idő építkezni, bázist építeni, egyáltalán ez mennyire hangsúlyos benne?
    És csak kampány van, vagy van egyjátékos skirmish is?
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • zachi
    #846
    Csak az a baj hogy a battle of......-nél már az első pályán el akadtam (nagyon nagyon nehéz) legalább 5-ször olyan nehéz mint az exigo.
  • zachi
    #845
    Nagyon király!!!
  • zachi
    #844
    Szevasz!!!!! Meg van a gyűrűk urának a Return of the king és a Battle of Mddle Earth része(úgy értem PC-ben).
  • Gipsz75
    #843
    Sajna most úgy állok, hogy igen:(
    De ha minden jól megy a februári fizetésből meg tudom venni..
  • abacs40
    #842
    lacó! zachi!Veletek mi van?
  • abacs40
    #841
    Háát,4rugo mindössze arra csak nem kell gyüjtögetni!?Bár ne haragudj ha mégis!Kikerülni nem lehet.Azért bízom a közeli találkozásban.
  • Gipsz75
    #840
    Felraktam, elvileg működne, de nekem khmmmm a "biztonsági másolat" van csak meg, és ugye azt nem engedi regisztrálni:(
    Tervbe van véve a vásárlás, de sajna most nagy kiadások voltak...
    Ha van valakinek 5lete, hogyan lehet ezt addig is kikerülni, azt megköszönném...
    Addig is gyűjtögetünk rá...
  • Gipsz75
    #839
    Holnap felrakom a progit, és megpróbálom, hogy műxik vagy sem...
    Amúgy jó étvágyat az ünnepi menühöz mindenkinek:D
    Remélem holnap találkozunk a neten:))
  • abacs40
    #838
    A mikrós nethez nemtudok szólni,nekem ISDN,TDSL-em van.Egyébiránt BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK!Gyertek már a netre!!Kevesen vagyunk!
  • abacs40
    #837
    Heló! Én semmi különöset nem tapasztaltam (a csatlakozás szempontjából).A multi viszont egy egészen más világ!Nagyon frankó!
  • Gipsz75
    #836
    Ja, elvileg okés, csak nekem mikrós netem van, ki kell majd próbálni, mert most akartam az NHL-el is nyomulni, és az a rohadt router nem enged ki:((

    Itt is lesz valami trükk?

    Mert akkor sovány:(
  • zachi
    #835
    csá na hagyom már egy kicsit az exigot és zúzok már egy kis multit a DELTA FORCE-
    al
  • grebber
    #834
    bazz kurva hosszu ez a game.
  • zachi
    #833
    na mindeggy akkor tovább próbálkozom.ha meg nem megy akkor jó lessz az egyszemélyes küldi is.ja és kezdem kapisgálni a 17-dik pályát.
  • abacs40
    #832
    Szia Gipsz!lassacskán itt a karácsony!mi újs a multi ügyben?
  • abacs40
    #831
    Heló!megerősödtél már?
  • zachi
    #830
    Mit tegyek ha regisztáltam magam de nem fogadja el az ea azonosítómat?
  • zachi
    #829
    a francba!!!!!!!!!!elfelejtettem az-ea azonosítómat
  • zachi
    #828
    köszi lacó1 jó lesz az is
  • Gipsz75
    #827
    passsz, én csak a 3d max-ot ismerem, de az nem animációd:)
    nemtom, talán jobban jársz, ha nem itt teszed fel ezt a kérdést, mert itt minimális az esély, hogy olvassák a hozzáértők:))
  • zachi
    #826
    valaki nem tud valamit animációs film készítő programról amit esetleg valahonnan le lehetne tölteni
  • zachi
    #825
    bocs elírtam
  • zachi
    #824
    valaki nem tud valami animációs filf készítő programról
  • zachi
    #823
    üdv
  • Gipsz75
    #822
    Még mindíg nem írtad meg, hogy pontosan melyik pálya az, hogy néz ki, és mi a cél:D
  • zachi
    #821
    valaki játszik a neten
  • zachi
    #820
    ja és azért kérek segítséget mert meg van(letöltöttem)csak nincs hozzá cd-kódom(amit elfogad)és ha esetleg valakinek véletlenül lenne akkor lécci küldje már el nekem az e-mail címemre
  • zachi
    #819
    ha valaki ismeri a guild wars-t akkor ajánlom figyelmébe csak egy baja van hogy nekem nics meg
  • zachi
    #818
    [IMG]http://armies of exigo[/IMG]
  • zachi
    #817
  • zachi
    #816
    na csá