1495
  • Gipsz75
    #775
    Hát igen, azért első stratégiának kicsit húzós:))
    Én nagy stratéga vagyok, általában az összes 2. vil. játékot végigviszem, +warcraft +heroes sorozatok, igaz ez ek mellett nem is sok idő jut másra:)
  • abacs40
    #774
    LACÓ!Mi van veled?
  • abacs40
    #773
    Háát az sem gyenge!Nekem ráment vagy egy hónapom,de inkább kettő.Igaz,hogy nekem ez volt az első stratégiám.Az első 11 pálya kb 2hét,a 12.egy hét,a bukottak 1.2.3.pálya elsőre egyhuzamban,a 4.-nél majdnem feladtam,(amikor azt a rúsnya rifkát kell vezetgetni) és elkezdtem egyedizni,végül sikerült túljutnom azon is:)) A még hátra levő 20 pályát már csont nélkül letudtam.Az az mégsem,mert volt egy amin átvertek!Naná,hogy annak a rifkának megint benne kellett lennie.Igaz,hogy ráment az idei szőlő termés,de megérte!!
  • Gipsz75
    #772
    :)
    Nem 1 hétvége volt, hanem 2 :))
    Igaz akkor egész nap toltam...
    Asszem 3 pálya volt amit nem tudtam megcsinálni elsőre. Az utolsó meg nekem nagyon könnyű volt...
  • abacs40
    #771
    Azthiszem rájöttem!
  • abacs40
    #770
    Bocsi de nem tudom hogyan kell utalni az üzenetekre.Esetleg elárulhatnád!
  • abacs40
    #769
    Neked csak egy hétvégédbe tellett amig végig játszottad?Akkor már nem is mernélek kihívni!
  • Gipsz75
    #768
    Ha tőlem kérded, nem sajna melózom, és 19 körül érek haza minden nap...
    Így mire elolvasom este a híreket, már 20 körül járok, és akkor már nem sok kedvem van sokat játszani, és ez mikor nekiálltam, a teljes hétvégémet elvitte:))
    Szal qrva jó kis játék, de nagyon időigényes, mert, na még 1 pályát feelinges :D
  • abacs40
    #767
    Már csak 2-en maradtunk?Egy exigos meg egy nem igazán exigos.Szabin vagy?
  • Gipsz75
    #766
    Akkor tényleg passz...val'szeg akkor Netgond van, de, hogy mi?????
  • abacs40
    #765
    1 személyesben úgy megy mint a karikacsapás!(a hadjáratban)Az egyediben van 1 pálya,ami 12személyes és ott,ha már mindenki fullon van,akor akadozik néha egy kicsit,de nem veszélyes!Lehet,hogy a szerverrel van a baj,de erre csak az tudna válaszolni,aki már multizott.Alegújabb 1.4-es patch van fenn,egyébként az EA-tól jött már valami más frissítés is.A VGA-m 128mb-os és még nem is olyan régi.Azért köszi!
  • Gipsz75
    #764
    Már rég játszottam vele, de nem kicsi a VGA-d? 1 személyes módban nem akadozott néha? Legújabb patch fenn van? Nem volt lassú a net akkor? Hirtelen ennyi:))
  • abacs40
    #763
    Hi! Játszottam a neten,4-en voltunk 2v2-ben.Ki tudná megmondani miért akadt annyira,hogy szinte élvezhetetlen volt az ütközet?(A gépem:Celeron 2,7; 768mbDDR ram;Geforce5700LE video.)


  • abacs40
    #762
    Gratulálok!Szerintem innentől már könnyebb a 12.-ig.(Azért ne bízdd el magad)
  • lacó1
    #761
    Juhuhh,tovább vittem a 4.-dik pályát!Köszi abacs40!
    Ez télleg jó taktika,nem vott eséjük,igaz a keleti kapunál megpusztult az összes katonám,de azok a gorillák szerűségek meg az őrtornyaimra dobálták a motyojukat de MEGNYERTEM!Ja a másik nagy kedvenc(a családban is) a Settlers!
  • abacs40
    #760
    Hi! Játszottam a neten,4-en voltunk 2v2-ben.Ki tudná megmondani miért akadt annyira,hogy szinte élvezhetetlen volt az ütközet?(A gépem:Celeron 2,7; 768mbDDR ram;Geforce5700LE video.)
  • abacs40
    #759
    NNNa már megijedtem!Akkor kombináld nagy tapasztalatú és (általam igen naggyra tartott)régi topikos barátunk hasznos információival"Jah a 4. pályáról annyit, 30 percig kell tartani a kastélyt, használjátok ki az ostromgépet. Az elején építsetek egy templomot a déli kapu-hoz közvetlenül a feljáró után, és oda vezényeljétek a katonákat. Védjék a pozíciójukat, tehát ne mozogjanak és állják el a feljáról! A fenti ostromgépet állítsátok be hogy a déli feljáró alá löjjön a bal szélére, akik jönni fognak mind meghalnak és az egész bevan védve médium szinten kb. 6 alapkatonával és 3 ijjásszal és 2 pappal. Az erőket keletre kell irányítani komolyabban, ott is templom. Pár torony és barakkok és gyártás! Ennyivel meglehet nyerni a mapot. Bár én hardon elkúrtam, sajnos az utolsó fél percben bejutottak de úgy is megnyertem, tehát elméletileg ennek minden nehézségen mennie kellene ha jól csináljátok. :) Sok sikert!"Még annyit hozzá,ha tényleg ennyire "gyenge"vagy,(?)egyedizz,egyedizz,egyedizz...!!!!Ott még nehézségi fokozatot is lehet állítani!Baráti Üdvözlettel Csaba.

  • lacó1
    #758
    Dehogynem!Most eljutottam 3 percig abban a küldiben,ahol nem tudok tuovábbjutni!De akkora sereggel gyűnnek,hogy lehetetlen!Meg elfogy a nyersanyagom is!
  • abacs40
    #757
    Hi!Mi történt?Már senki sem exigózik?
  • abacs40
    #756
    Ja,és ne várd meg míg lőnek a katapultok,mindjárt az elején csináld ki őket,így megúszod 2-3 becsapódással!
  • abacs40
    #755
    A papok nagyon hasznosak kb.10-12-emberenként 1,+feltámasztás.kardf.-ból kapunként elég 3-4,a többi nyílpuskás(ami kifér)+katapult easy-n úgy meg lehet csinálni,hogy fullon maradsz emberekkel.
  • lacó1
    #754
    Köszi abacs40,de ezeket már megcsináltam!Amikor elpusztítottam a katapultokat akkor mindkét oldalról megtámadtak és sajna vesztettem,pedig még easy-n játszok!Mondjuk a harcra azt lehet mondani(még az elején,mert majd biztos erősebbel leszünk),hogy 1 ork=2 ember(kardos);' troll=két-három-négy pikáns
    és még lehetne folytatni sokáig!
  • abacs40
    #753
    Ezt bizony sajnálom! De talán más!?
  • Gipsz75
    #752
    áhh, nekem sajna nincs időm, az FM2006, és a Starship Troopers között, ugyanis akkor melózok:D
  • abacs40
    #751
    Jut eszembe!Többszemélyest nincs kedvetek játszani?Mert magyarul senki sem tud a neten én meg sajnos máshogy nem tudok.
  • abacs40
    #750
    Sziasztok!Tegnap is írtam,oszt elveszett,ezért kellett a próba.Szóval az alagút ott van a nyersanyagok és az épületek között.Az"imádkozó srác"(Alric)mögött,egy kis fészer van,ott arra kattintva,azonnal tudsz nyílpuskásokat csinálni!Nagyon hatékonyak!A katapultod csak a zöld sávba tud lőni,de javaslom,hogy az ellen mögé közvetlen,mert a sajátjaid is odavesznek!Ha nem kell,állítsd le!Minden parasztot a nyersanyagba+2őt.Azalagútban is találsz aranyat+drágakövet.Ha a bányászok végeztek,és végre a katapultoknál vagy,a lőporos hordókat támadd!Egyelőre ennyi. Jó játékot! "lacó1"-nek
  • abacs40
    #749
    Sziasztok Mindenki!próba
  • Gipsz75
    #748
    A pince asszem ott van, ahol a srác imádkozik, van egy nagy torony, oda küld be az emberkét, és lám meg is lesz az átjáró:))
    Még a legelején, mikor elkezdenek lőni küld át a hőst+2-3 kisérőt...
    ha nem vered szét a katapultokat, jóhogy kikapsz...
    és kösd fel a gatyát, ez még könnyű pályának számít
  • lacó1
    #747
    Igen én is azt hiszem,hogy ez az a pálya!!!DE NEM TUDOM TOBÁBB VINNI!Építem az őrtornyokat,amennyire engedi a nyersanyag csinálok katonát,elfet,pikánst meg mindent,fejleszetk is !De annyiar sokan vannak,meg ugye közben lőnek a katapultok,hogy egyszerűen képtelenség felfejleődin!Pincét meg nem találtam,ahova be tudnék menni!Azt is tudom hogy honna támadnak,de akár melyiket támadom is meg nem tudok győzni!De gondolom nem ez lesz a legnehezebb pálya!Help me!!!!!
  • Gipsz75
    #746
    Asszem ez az a pálya, mikor le kell menni a vár alatti folyosóba. Ne küldj sok embert, a hőst +2-3 kisérőt, simán lenyomják a katapultokat. Rakj mindenhova őrtornyot, termeld folyamatosan az embereket, és fokozatosan húzódj egyre feljebb..nem könnyű pálya, ha jól csinálod, akkor elfogy az idő az ellennek, nem érnek időben oda a varázslat megakadályozásához (már ha ez az a pálya:) )
  • lacó1
    #745
    Nem még nem!Egy nagyobb sereggel útnak indúltam a katapultokhoz de akkora ork sereg jött szembe hogy GAME OVER!!!!!Az lenne a jó ha már lenne hozzá végigjátszás!Könyi valaki segítsen!!!!!!!!
  • bazsi123
    #744
    emlékeim szerint ezen a pályán a bal felső sarokban van vmi, amit meg kell látogatni, asszem a várban lévő alagúton keresztül lehet odajutni. ezt csináltad már?
  • lacó1
    #743
    Na véletlenűl elkültem!Ott tartottam hogy gyűnnek az ellenek nekem meg fogynak a készleteim és ráadásul ellenséges katapultok lőnek rám!Szóval aki végig vitte ezt a játékot vagy ezem a küldetésen tovább jutott az írjon létszí egy-két jó taktikát vagy valamit amivel tobább tudom vinni!!Előre is köszi!
  • lacó1
    #742
    Ja,most vagyok a negyedik pályán és egy kis segítséget szeretnék kérni!Ugye kapok egy katapultot de azt nem tudom forgatni!Az ellenek meg özönlenek!!!
  • Gipsz75
    #741
    Sok sikert, engem annó nagyon lekötött a játék mikor játszottam...
    Remélem lesz 2. rész is valamikor:)
  • lacó1
    #740
    Na tegnap tovább vittem közös erővel mert itt volt a haverom és ő járatos az ilyen játékokban!Most egy havas pályán vagyok asszem ez a 4-dik pálya!!!
  • Gipsz75
    #739
    Sűrűn ments, és ha nem boldogulsz, a gyűjtött tapasztalatokkal, kezd újra a pályát, nem szégyen az... Így már tudod, mit kell csinálni, mit érdemes gyártani stb.
  • lacó1
    #738
    Gyártom én a katonákat ezerrel(Főleg amikor alig van nyesanyag)és mire elkészül egy katona addigra meg meghal egy,hála azoknak a ronda orkoknak!!!Chat-et megnem nagyon akarok!!!Én amúgy inkább az iyen settlers szerűségekkel szoktam játszani!Na mindegy majd csak egyszer sikerűl!!
  • Esrohnoil
    #737
    Gyárts katonákat...
    Ha már itt elakadsz, később csak a hajad fogod tépni. Inkább játssz olyannal ami neked való.
  • lacó1
    #736
    Hi mindenkinek!
    Nekem is megvan az armies of exigo.Az lenne a kérdésem,hogy asszem az első birodalmi hadjárátnál hogyan lehet továbbjutni/leverni azt az undrath törzset?(ugye amikor azt az öszvért kell a ...vmilyen útra kisérni)Nagyon ideg vok már,nem is tudom hányszoz mentem neki!PLEASE HELP!!!!!