34578
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
  • zmok
    #34458
    Pontosabban a Bár épülete mögött lévő elzárt területen van.
    (Megpróbálok egy faládát odataszigálni, hátha át birok ugrani róla. )
  • mcmoha
    #34457
    Nem az Army Warehouses pályán van?
  • zmok
    #34456
    Sziasztok!
    A szolgálat vezetője adott egy feladatot: meg kellene szerezni egy módosított karabélyt, ami a Bár területén található.
    Egyszerűen nem tudok oda eljutni...
    (A régebbi végigjátszásokban ezt a részt kihagytam.)
  • ntex
    #34455
    Próbáld meg ezt: http://yadi.sk/d/nfkKi2xqNftua

    Egyébként van a játéknak saját topikja is: Lost Alpha topic
  • genndy
    #34454
    Lehet hogy 64 bites Windows a minimum?
  • fuszhi
    #34453
    Mit lehet ellene tenni ?
  • fuszhi
    #34452
    Köszi. Idessetek
  • mcmoha
    #34451
    Hát nem túl sokat, de megnézheted hogyan alakult a játék az évek során.
    Itt metalálod az összes build videóját.
  • fuszhi
    #34450
    Üdv a build ekkel mit kezdhet az ember?
  • Rony94
    #34449
    Új szál, rengeteg új helyszín, rengeteg új küldetés. Azt nem tudom hogy lesznek-e új fegyverek, nem túl valószínű, viszont a fegyverek kinézete az lehet hogy újak lesznek (legalább is a Lost Alpha videókban máshogy néztek ki).
  • mcmoha
    #34448
    Uj sztori (a főszál az kb ugyanaz), sok uj helyszin, a régi helyek is tök másképp néznek ki. Szóval egy uj játék ismerős szereplőkkel.
  • grebber
    #34447
    Azt tudom, de engem az érdekel hogy ez egy full más sztori lesz vagy csak turbózott grafika,más jobb több felszerelés esetleg másfajta helyszínek stb?
  • mcmoha
    #34446
    Úgy tudom készül a magyarítás. :)
  • Rony94
    #34445
    Hát egy rajongó majd csak csinál hozzá, de nem lenne világvége ha nem készülne el egy ideig. Nagy története nyilván nem lesz, az alapokat meg majd csak megérti mindenki.
  • grebber
    #34444
    Remélem valaki összedob majd hozzá valami magyar nyelvű szösszenetet,hogy mi is ez mivel több mint az alap Stalker!
  • Rony94
    #34443
    Ez a legnépszerűbb mod, nyilván nem volt felkészülve a ModDB-sek erre a nagy forgalomra. :D
  • mcmoha
    #34442
    Moddb megrogyott. :D Most torrentet csinálnak azt feltöltik. Éjfélre talán lesz valami. :)
  • Rony94
    #34441
    Érdemes figyelgetni a Mod DB oldalt. Hamarosan megjelenik a Lost Alpha. :)
  • Betonfal83
    #34440
    Köszönöm segítségetek!(elmerültem a játékban ezért ilyen későn)
    Ahogy átnéztem a Complex nem csak a grafikába nyúl bele... Végül is a simával kezdtem,majd ha végigtoltam jön a OL 2.2-ő és a LEGENDARY.
  • MiG man #34439
    Ne rakj magyarítást az OL 2.2-őn kívül másra. Pontosabban ahhoz is csak a rávalót. Én eléggé sokáig szop@tt@m magamat mire kiderült, hogy nem férnek össze a különböző modokkal a magyarítások. Az ilyesfajta keverés biztos CS halálhoz vezet.
  • Wreck86
    #34438
    Nem ismerem,nézz bele, hogy a szöveget módosítja-e.
  • Betonfal83
    #34437
    Értem köszi! Én eddig ugy tudtam a complex mod csak grafikán finomít stb..
  • Wreck86
    #34436
    Szia!
    Én arra tippelnék, hogy a magyarítás nem fér össze az egyik moddal. Nem ismerem a modokat, de a fegyvercuccos nem hiszem, inkább az a Comlex mod nem szereti.
  • Betonfal83
    #34435
    Hali! Ezt nem tudja vk mi okozza? Realisztikus fegyver és a complex mod van fent. http://imagerz.com/QBZAW0tvAwMDVFkeFwVR
  • Wreck86
    #34434
    Jaja!
  • Rony94
    #34433
    Ha meg persze Steam-es, akkor egyáltalán nem kell hozzányúlni mert alapból 1.0005-ös.
  • Wreck86
    #34432
    Kösz!
    Azt nem tudtam,h elég az utolsó.
  • ntex
    #34431
    Elég a legutolsót feltenni, azaz az 1.0005-öt.
  • Wreck86
    #34430
    No, stalker soc felpakol, felpatcheled a legújabbig (1.0001, 1.0003 és 1.0005 patch), majd utána letöltöd az Oblivion 2.2 -őt innen: http://privat.bahnhof.se/wb220832/FORUM/stalker/ceanos.download.html

    Leges legalul van a letöltő link "DOWNLOAD: for Stalker game version 1.0005".

    Az ol 2.2 telepítése vér egyszerű, mert csak a stalker gyökér mappába a bemásolja a benne lévő gamedata mappát és kész.
  • Hexex86 #34429
    Hú mennyire várom már!Nagyon kíváncsi leszek rá.Újra belevetem majd magam a Stalker világába!Régen sokat toltam a gamet.
  • Rony94
    #34428
    ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÚRISTEN, ÚRISTEN!!!!!!!!!!!

    Lost Alpha megjelenés: április 26. *.*
  • Wreck86
    #34427
    Hú, hirtelen nem találok,de amint lesz rakom befele ide! :D
  • Ikraja
    #34426
    tudsz nekem küldeni egy letöltő linket mert ránéznék erre a modra
  • Wreck86
    #34425
    Oblivion legújabb verziója szerintem.
  • Ikraja
    #34424
    szerintetek melyik a legjobb mod?
  • pajti
    #34423
    Pripyat
  • mcmoha
    #34422
    Off: Lost Alpha 2014-es video:

  • Rony94
    #34421
    Felőlem a 2. rész elkészülhetne az eddigi motorral is, csak csinálják meg. :)
  • Ikraja
    #34420
    Ooooh nagyon kár a S.T.A.L.K.E.R. 2 ért :( nagyon szeretem ezt a játékot és jó lenne egy új rész neki új grafikai motorral új cuccokkal új lehetőségekkel jó sok új pályával és mégis a régi nyomasztó lékkörrel! Szóval elméletileg a Survarium lesz a stalker 2. Ami nem néz mi olyan rossznak de mégiscsak egy ingyenes multiplayeres játék lesz és eltűnik az a hangulat amiért annyira szerettük a stalkert! :'(
  • Wreck86
    #34419
    Jogos a Nyomasztó légkör!