34578
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl
  • mcmoha
    #34418
    Persze túlzás STALKER 2-nek nevezni de a következő 5-6 évre ez lesz az eggyetlen "új" STALKER játék. A GSC konkrétan nem a Dezowave-nek adta oda a buildeket, te is letöltheted mindet innét. Az tény, hogy kaptak olyan anyagot is amit más nem. :)
  • Rony94
    #34417
    A STALKER-ben szerintem pont a magadra utaltság az egyik legjobban dolog a játékban. Sok helyen már-már nyomasztó az egész. És erről jegyezte meg mindenki ezt a játékot. A hangulatáért. A coop lehet hogy poén lett volna, de számomra kiölte volna a játék lényegét.
  • Wreck86
    #34416
    A Survarium szerintem nagyon érdekes lesz!
    Amúgy is jó lett volna ha van a Stalker-ben coop mod, mert az alap story végigjátszása is poén lett volna haverokkal! :D
  • Rony94
    #34415
    Nem. Az csak az IGAZI első rész lesz. A GSC odaadta a Dezowave csapatnak az összes builed-et amik eredetileg is benne lettek volna a SoC-ban.
  • mcmoha
    #34414
    GSC = Grigorovich Sergey Constantinovich. Nem csoda, hogy nála vannak a jogok hiszen ő maga a GSC. A STALKER Lost Alpha-t aktívan támogatja, szóval egyelőre az lesz a STALKER 2.
  • Rony94
    #34413
    A játék jogai egy Sergei Grigorovich nevezetű embernél van (asszem ő volt a GSC Game World feje). Tehát rajta múlik hogy mit csinál ezekkel a jogokkal. Sokan azt mondják hogy el kéne adnia a jogokat a Bethesda-nak. Én ezt nem nagyon akarom, már csak azért sem, mert az eddigi részek pont azért voltak olyan hangulatosak, mert helyi ukránok csinálták. Ha amerikaiak csinálnák meg a 2. részt, nem azt mondom hogy rossz játékot csinálnának, de az 100% hogy más hangulata lenne neki. Valahogy a régi csapatnak kéne megszerezni a jogokat, de hát ők meg már csinálják a saját kis új játékukat, a Survarium-ot, ami egy ingyenes MMO-FPS lesz.
  • mcmoha
    #34412
    Abbahagyták. :(
  • Ikraja
    #34411
    Sziasztok stalkerek! Ti mit tudtok a S.T.A.L.K.E.R. 2-ről?? végül folytatják a játék készítését vagy teljesen abba hagyták az egészet??
  • MiG man #34410
    Megjelent a CoP Misery 2.1 Beta!
  • Wreck86
    #34409
    Köszönöm!
  • TSL16b
    #34408
    Konzolba: demo_record demofile
    Ezzel lehet repkedni, és még egy demó fájlt is létrehoz a mentések közé.
  • Wreck86
    #34407
    Hali!
    Egy kérdés: van e olyan parancs/kód a stalker-soc-hoz, hogy madártávlatból tudnám körbenézni a térképet? Mert szeretném egy másik játékban létrehozni, s ehhez jól jönne, hogy fentről látnám pl a kezdő falu összes házát, vagy a katonák erődjét stb...
  • Zozo0122 #34406
    Sziasztok, úgy döntöttem újra végigviszem a Stalker részeket. A Clear Sky végénél vagyok már szóval esedékes összekalapálni ezt a részt :D Na tehát most nincs időm visszaolvasni, de az Oblivion Lost valamelyik verzióját szeretném feltenni, fontos, hogy kellene hozzá működő magyarítás is. (öcsém is játszani akar vele) Régebben a 2.0 volt meg, de nem találom sehol sem. Úgy tudom van még 2.2 és 2010es verzió is. Melyik a legjobb és miért? Melyikhez van működő magyarítás? Köszi előre is :)
  • MiG man #34405
    BÚÉK minden STALKER fannak!!!
  • genndy
    #34404
    Minden, ami S.T.A.L.K.E.R. mod: MEGA
  • MiG man #34403
    Kell hozzá az 1.0005 patch. Melyik OL modot szeretnéd? ModDb-n megtalálod a legújabbakat is. Én jelenleg a ShoC 2013 modpac-al tolom. Nagyon szép és gazdag lett vele az alapjáték.
  • Ikraja
    #34402
    Sziasztok! Valaki tudja hogy kéne feltelepíteni az Oblivion Lost modot? És megvan adva hogy milyen patch kell hozzá?
  • Wreck86
    #34401
    Köszi!
    Akkor 1.0005 lesz! :)
  • genndy
    #34400
    Elég az utolsót.
  • Wreck86
    #34399
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy a s-soc-hoz az összes patchet (1.0001-1.0005-ig)fel kell telepíteni, vagy elég az 1.0005-öt?

    Köszönöm!
  • mester1987
    #34398
    Hi S.T.A.L.K.E.R. fanok; kész a HD Project

    4 GB
  • genndy
    #34397
  • mcmoha
    #34396
    Oblivion Lost 3 mod from 2009, finished by Kanyhalos in 2013, maps by RobberBaron/Bangalore:

    http://www.mediafire.com/download/rqi33p411hl3u9d/Oblivion%20Lost%203.7z.001
    http://www.mediafire.com/download/ui5k59dato9ak56/Oblivion%20Lost%203.7z.002
    http://www.mediafire.com/download/4u9m1nka16iak7f/Oblivion%20Lost%203.7z.003
    http://www.mediafire.com/download/686zsqrzaa05e4l/Oblivion%20Lost%203.7z.004
    http://www.mediafire.com/download/08ekecm4oxcvhuv/Oblivion%20Lost%203.7z.005

    7 new maps, extended main story, some new features i don't remember.
  • mcmoha
    #34395
    Tűzfal vagy víruskereső nem zavar be? Én nem szoktam játékot a "Proram Files" mappába telepíteni. (Win7) Lehet ez is baj.
  • Yoki
    #34394
    eredeti a játék milyen driver-re gondolsz mert régebben játszottam vele de akkor nem emlékszem hogy mindig kidobott volna
  • ntex
    #34393
    Nem buzdításképp, csak halkan jegyzem meg hogy ha tört is van neki attól nem kéne ilyen problémáknak jelentkeznie, szóval ez hülyeség szvsz hogy az lehet gond. :)
  • gerey
    #34392
    Eredeti? Mert ha nem lehet az a gond. Driver-ek frissek, stb?
  • Yoki
    #34391
    helló
    volna nekem egy olyan problémám hogy fel van telepítve a stalker shadow of chernobyl játék és a patch 1.0006 ig de minden betöltésnél vagy ha átmegyek egy másik területre akkor is kilép a játék mit lehet tenni ellene
    a választ előre is köszönöm
  • mester1987
    #34390
    STALKER HD Project készülőben...
  • awacs111
    #34389
    Mégsem letöltöm.(meg sem találtam)Inkább kölcsönkérem egy havertól,ha lehet olyat :) .
  • awacs111
    #34388
    Akkor biztos hogy a modom a rossz.Leírom én is még egyszer.Olyanom van amit Te írtál(gamedata/textures/ui)de ennyi.Ott nincs ami kellene.Se cursor,se cross,semmi ami kéne.Azért nagyon köszönöm hogy próbáltatok segíteni.Amúgy most töltöm a supermod packot.Majd azt meglátjuk.
  • genndy
    #34387
    Pedig a #34368 -ban írt jó, csak törölnöd kell még ezeket: "cursor" és "cursor_blank" a gamedata/textures/ui könyvtárból.
    via
  • awacs111
    #34386
    Azta.Király Vagy :) .Köszönöm szépen.Sajnos célkeresztem most sincs.Hellen sem.De lehet hogy az én modom a rossz.
  • genndy
    #34385
    Itt még fönt van az OL 2.2-höz tartozó.
  • awacs111
    #34384
    Köszönöm szépen a segítségeteket!Azt esetleg még megmutatnátok,hol találom kifejezetten azt a magyarítást?Mert sehol nincs meg,csak az eredeti játéké van.
  • awacs111
    #34383
    Köszönöm szépen a segítségeteket!Azt esetleg még megmutatnátok,hol találom kifejezetten azt a magyarítást?Mert sehol nincs meg,csak az eredeti játéké van.
  • mcmoha
    #34382
  • kastil
    #34381
    ja de ugye ol2.2-re nem a magyarítások.hu-s magyarítást, hanem a kifejezetten ol2.2 magyarítást, nem mindegy
  • kastil
    #34380
    magyarítás nem kavar be, szerintem neked vmi elcseszett változatod van és vagy más mod is van rajta/alatta, szerintem töröld gamedata mappát rakd fel ol2.2 majd a magyarítást, jónak kell lennie
  • kastil
    #34379
    Ol2.2-ben hell(?) nehézségen is van célkereszt, azt a modot mindig legnehezebben játszom