S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#20851
lécci segitsen valaki!Amikor elinditom a játékot akkor kijön az a kis fekete hátterü táblázat és akkor nekem befagy...Kiirja hogy load dll nem tom mi és befagy..ötletek?
#20850
Sziasztok! Valaki segitene akinek jo a memoriája? Az elején ottfelejtettem egy küldetést pedig ugy emlékszem megcsináltam. A vasuti töltés elött van még a Kill the bandits at the car park küldetés Cordon-ban. Pedig ugy rémlik hogy lementem a stalkerekkel és lezuztuk az ellent beszéltem a fickoval is söt vissza is mentem a kereskedöhöz de semmi sem történt. A mostani küldetésben miután megszereztem a doksikat az x18 labbol akkor is ott kötöttem ki a Cordonnál és megint voltak ott ellenfelek ugy öten viszont hiába daráltam le öket a zöld karika akkor is ott van. valamit nem jol csinálok tuti 😞 Valaki ha tud segitsen légyszi!
Köszi a válaszokat! <#awink>

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Voltan
#20849
Talán próbáld újra rakni. Más tippem sajna nincs...

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#20848
Hi.
Kellene egy kis help. Tudom olvassak vissza meg ilyesmi, de hogy pontosan hol találom meg a nekem kellõ infót elég nehéz lenne kimazsolázni.
Szóval, feltettem a game-et, és pár óráig gond nélkül futott, tudtam menteni, meg minden. Aztán amikor legközelebb próbáltam elindítani, a menüt még betöltötte, aztán amikor a Load game re mentem, nem töltött be semmilyen képet a zajos tv-re, és ha megnyitom a mentést, egyszerûen kilép a windowsba. Ezt az utóbbit random módon variálja, néha csak kilép, néha dob egy hibaüzenetet az indítóexével kapcsolatban, néha meg simán befagy, és nyomnom kell valamit hogy kilépjen.
Biztos találkozott már más is ilyesmi problémával. A pagefile ra gyanakodtam, azt tanácsolták hogy két giga kell neki. Megemeltem, úgyhogy már elégnek kéne lennie, de így is ugyanazt a hibát csinálja. A windows partíción, és a játék partícióján is beállítottam 2 gigát de nem segített. Patch nincs felrakva, frissítettem a videókártya drivert, az se segített. Valami tipp?
Elõre is thx.
#20847
lécci segitsen valaki!Amikor elinditom a játékot akkor kijön az a kis fekete hátterü táblázat és akkor nekem befagy...Kiirja hogy load dll nem tom mi és befagy..ötletek?
#20846
hello
wesker24
#20845
A franc essen bele ez sem jó elvittem még egyszer a játékot most nem fogadtam el a tesztet ki is engedett csernobilba volt rengeteg medkitem és injekciom is de megint csak nagy fehérség és rohadt nagy sugárzás hiába volt egy csomó sárga medkit a hatalmas sugárzás miatt hamar el kellett öket használni !!! Sajnos az utolsó mentés Pripyatnál volt de ez sem jó !!! <#falbav><#falbav><#falbav>

Elmondaná valaki hogy mit kell csinálni ahhoz hogy ne legyen ez a rohadt nagy sugárzás !!!

Vagy valaki küldhetne egy mentést akinek már megvan a dekodolója !!!
<#worship><#worship>

Ahogy a videóban láttam hogy az istenbe lehet feljutni a tetõre !!!
Yan
#20844
meg zabáltuk a jódozott sót 😊

&#165; xfire: kistekila

kolbi870315
#20843
egy kérdés.
már végigvittem 1x.
feltettem a patchet, és megint viszem.
most az x18 laborban vagyok. megvan a dokumentum és most szét kéne lõni azokata tüzes geciket.
patch után 2 helyett most van vagy öt és nem lehet szétlõni õkat.
találkozott már valaki ezzel a problémával?

BF2142:kolbi, kolbi01

wesker24
#20842
Tulajdonképpen mi kell ahhoz hogy jó befejezést kapjunk !!!!

Mert van egy régebbi mentésem Pripyatban amikor megszereztem a dekodolót !!! Onnan már jó lenne ??

De nem értem ahogy elnéztem a Youtubeon az egyik One of Good ending videót oda hogyan kell eljutni ?? Ott hogy hogy nem fehéredik el semmi ???

Lehet valamit rosszul csináltam , és ha megint elvinném a régebbi mentésemet lehet hogy a végén megint nagy fehérség lenne habár ki tudja ?? Ezt csak akkor tudom meg amikor ismét elviszem !!!

Meg aztán amikor ki is jutok csernobilba ott van egy nagy lépcsõ ami az épület tetejére vezet !!! Gondolom ott kéne felmenni de amint megpróbálok felmenni a lépcsõn azonnal visszarak arra a helyre ahol a tudós volt !!!
#20841
Én 16 éves voltam, mikor a csernobili katasztrófa történt. Sosem felejtem el, hogy csak hetek múlva tudta meg hazánk az igazság egy részét. Addig ettük a sugárszennyezett zöldséget pl...Vazz!!! Öregszem! 😞 Ebben a topicban vannak olyanok, úgy látom...akik azt sem tudják mi volt ott (percrõl-percre). Van róla egy nagyon jó könyv is, ami 90-ben jelent meg asszem. Na sebaj!

ON:

Brolly28
#20840
be szeretnék lépni 1 frakcióba pl a Dutysokhoz hol és miként lehet?

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

scorpeeon
#20839
Most már buktad, onnan nincs visszaút. Keress egy mentést rögtön x16 után...

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

Vinsanity15
#20838
Szasztok,vki tudna nekem egy mentést küldeni ?nagyon fontos lenne,ahhoz a részhez kéne mikor még a game eleje felé ,az elsõ csatornás rész,egy bázis megtisztitása után kell lemenni.

Vinsanity is back!!

svédcsepp
#20837
Azt látom,hogy nem vágod mirõl beszélünk.Hülyeségeket írsz,ami baromira nem tartozik a beszélgetés tárgyához.Mi csak arról beszéltünk,hogy van ,amikor te késsel gránáttal küzdesz egy izomstalker ellen.Azonkivûl az aréna nem egyszeri dolog.Több× felkinálja,mint lehetõséget.
Mi köze ennek a ranghoz meg ahhoz ,hogy hány embert nyírtál ki?Semmi?!
De veregesd csak a melled ,legalább nõ az egód...

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

wesker24
#20836
és meg visszamenni se tudok hogy valahonnét összeszedjem !!!

meg ha ki is rak csernobilba teljesen elfehéredik minden és mozogni is alig tudok olyan gyorsan lemegy az életem hogy mire beadnám az injekciót már meg is haltam sajna az erõmû belsejében nem találtam meg az exoskeleton páncélt 😞 hanem most csak a Duty-soktól kapott fekete páncélzat van meg !!

És ha már kint vagyok csernobilban egyáltalán merre kell menni ???
wesker24
#20835
Igen ám de azt is megpróbáltam ki is rak csernobilba hogy lehetne menni de olyan nagy a sugárzás hogy vészesen megy le az életem nekem meg már nincs se sárga medkit és abból az injekcióból is nagyon kevés van !!
#20834
Na ha kész lesz a magyarítás akkor elkezdem újra remélem addigra kiadnak 1 olyan patch-et amitõl nem csak rosszab lesz az egész.
scorpeeon
#20833
A tudós a végén feltesz egy kérdést, és attól függ a befejezés, rosszat választottál. Viszont ha a másikat választod, még lövöldözni kell kicsikét kint h megkapd a made it befejezést.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

wesker24
#20832
és azt mégis hogyan sikerült ???
wesker24
#20831
Na végre én is végigvittem a játékot !!!

Mivel arra törekedtem hogy jó befejezést kapjak ,erre megkapom ezt a Consciousness befejezést <#gun><#gun> !! Miért pont ez ???

Mit kell csinálni ahhoz hogy a legjobb befejezést kapjam !!!!

Amugy megnéztem a Wish grantert is odamentem hozzá és a rossz végek közül pont a Blind befejezést kaptam !!!!

Szerintem a Blind rossz vég jobb mint az a Consciousness befejezés azt se tudom annak mi értelme ???
#20830
keygen van hozzá, vagy multiba hamachin hogy lehetne tolni?

#20829
Na végigvittem i made it befejezéssel.<#violent>
#20828

Freedomék is a Stalkert nyomják.
bakvarnyu
#20827
ebbe csak egy jó videokari kéne

Törölt felhasználó
#20826
Az elején a telepítéskor mutatta a tasztben (gondolom pirossal sávozta a page file-t) -ez a virtuál memó .mondjuk a minimumod 1686 MB biztos elég leszHasonló configgal nekem elég.
Törölt felhasználó
#20825
Elérési út:vezérlõpult-rendszer-speciális-teljesítmény-beállítások-speciális-virtuális memória-módosítás-(neked kb. min.1532 max 2512 jó lesz)beállítás- és végül ok. Remélem segítettem
darki81
#20824
nekem is lefagy, de olyankor ne csinálj semmit, és elmulik.
Meg csak 1-2 maprészen szokott fagyni

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

Törölt felhasználó
#20823
Bocs,én fogalmaztam rosszul,tehát ez a Yantar küldi,feladat:beszélj Sakharov proffal.Az üvegfalon keresztül nem leht vele. Látszik,hogy van egy bejárat mögötte,mintha valami földalatti alagútbejárórol beszélne.Kettõt találtam,egy bekerített lejáró(nagy sugárzásszint) és egy indulhat 1 üzembõl nem messze,Na ott van magas PSI szint. Köszi
#20822
😄DD
direkt csináltad igy hogy rímeljen? 😄

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

DupleX
#20821
Nézd meg ezeket a videókat.Videók

berlinboy6329
#20820
Érdekes.Felraktam a 7.2 es óCatalsyt drivert,elk*rta az összes játéknak az irányíthatóságát,és Crack nélkül metn a patcolt STALKER.Most a 7.3-sal meg nem.Fura.De ha ezzel se lesz jó,felrakom valamelyik 6-osat.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

_Atti_
#20819
volt zsákodban minden jó.. egy teheratuón nem fér el ennyi cumó😊

RIP www.memod.co.uk RIP || Darkmod http://www.thedarkmod.com/

DJ Skyline
#20818
durva! megnéztem ennek az Elena Filatovának az oldalát, vannak rajta érdekességek!

Brolly28
#20817
hi
figy h lehet belépni a frakciókba?
és most a duty-okhoz akarok belépnni és az a feladat h nyírjunki ki 1 egész freedomos bázis de a munkáltató meghal mert annyian vannak a freedomosk?
ienkor mit kell tenni?

Az élet semmi, csak egy árnykép, a gyengék menedéke, ami persze nem védheti meg őket. \"Az ember nem hal meg olyas valamiért,amiben ő maga nem hisz\" - A.H. Heil Sogron! &#3663;&#815;&#865;&#3663;)

svédcsepp
#20816
A freedom tanyán van az egyik legjobb fegyver szvsz.A bejáratnál a soromponál áll 3 stalker.És amelyik a tuning otthonkában van,annál van egy nem 1×û távcsõves golyoszórós ötvözet 😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

grebber
#20815
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Te is megtaláltad mint mindenki csak te nem tudsz róla mert nem olvastál itt Spoilereket

Next PC upgrade: 2022

berlinboy6329
#20813
Én nem,de most tolom 2.-jára! 😊

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

grebber
#20812
Ha érdekelne a game akkor már rég rákereshettél volna alúl.
Amúgy mindeki megtalálta!

Next PC upgrade: 2022

#20811
valamit rosszul csinálhattam, mert még mindig lefagy... ha valakinek van hozzá ideje, elmagyarázná nekem részletesen, hogy lehet jól beállítani ezt a virtuális memóriát?

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

#20810
Jónapot! Megtalálta már valaki ezt a strelok nevezetüt????

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#20809
jaa
ott nem voltam

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

Voltan
#20808
Miért lennének emberek a reaktoron belül??

"Hogy tudták megépíteni a reaktort,ha egyszer hatalmas volt ott a sugárzás? "

Ööö... Ezt ugye nem kérdezted komolyan?!

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#20807
Menj be a nagy zöld területre, ne az úton kóricálj. Akkor majd találkozol egy falkájukkal. Ott ahol a bódé áll fenn a dombon, na ott tudsz átmenni a "zöld" területre.
Nem lesz egy kellemes élmény és iszonyat nehéz kinyírni õket, mert mindig elteleportálnak ha találatot kapnak.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#20806
én a red forestben nem találkoztam olyan teleportálú mutánssal
csak ilyen szellemszerü lények voltak

&#9644;~&#2972;&#1769;&#1758;&#1769;&#2972;~&#9644;

pubiloál
#20805
Én is megnéztem a múltkor, mert pont kb. 2 hete akadtam rá a neten... Mert hogy ez a S.T.A.L.K.E.R. annyira jó, hogy kicsit elkezdtem kutakodni a neten az ilyen dolgok után. Amúgy a film tényleg jó, csak nekem olyan kéne, amiben azt mutatják be, amit a likvidátorok csináltak, szóval régi, eredeti felvételeket. De azért ez is jó!

#20804
Két féle kutya van. Az egyik a blind dog. Ez a gyakoribb. Amolyan tojájszerû feje van, szeme nincs, sok rohangál belõlük mindenfelé, a színe is változatos.

A másik a pseudodog, ami ritka ronda, lapos pofával rendelkezik és vannak szemei, plusz olyan mintha púpos lenne.
Ennek az utóbbianak van egy nagyon szemét változata is, ami Red Forestben tanyázik, na az annyiban tér el a sima változattól, hogy teleportál.

Farkinca meg nagyjából minden 10-15. ilyen dögnél lesz található ha egyáltalán lesz nála. Emellett baromi sötét színe van a farkának, így a fekete inventoryban nehéz észrevenni hogy van vagy nincs belõle az adott állaton mikor odamész "kifosztani".

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#20803
Adj a játéknak vagy 2-3 giga virtuális memóriát. Akkor valószínüleg megszûnnek a kifagyogatások.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

wantonly
#20802
Na ezt megnézem, kösz. <#vigyor4>