S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kicsirigo
#20801
Asszem 2005-ben voltak magyar kutatók a zónában, csináltak is belõle egy 45perces dokumentum fimet. Nincs ott semmi különös, se mutánsok se más anomália. A sugárzás magasabb a normálisnál de nem életveszélyes. Voltak a vörös erdõben is. Na az húzós hely még most is.

film itt->Csernobil_2005_MNT_45perc_512x384_hu.avi

wantonly
#20800
Patch fentvan? Talán segít.
#20799
Ok thx. Máris megyek és megkeresem 😛

wantonly
#20798
Az a Bár. A BarKeeper meg a pultos bácsi. <#wink>

A Garbage-tól kell továbmenni egyet, és a Duty-soknál átmész a másik pályarészre. Na ott fog egy rakás dög rohangászni, én ott találtam meg a a pseudodog farkincáját.

#20797
hello!
az lenne a problémám, hogy nekem ATI Radeon x1600 512 MB-os videókártyám, AMD Athlon 3000+ (1809Mhz)-s procim, 1 gigás memóriakártyám és ASUS A(N%X alaplapom van
ennek ellenére 800*600-as felbontáson, minedn levéve kb. a közepére, és kábé öt perc után a játék nemes egyszerûséggel lefagy... meg tudná valaki mondani az okát?

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

#20796
Valaki írta ezt errõl a mission-ról:
"Én már igen.Menj arra a pályára, ahol a Barkeeperrel kell beszélni.Van egy árok,amin egy palahíd fut át.Itt egy rakás kutya fog üldözni,szal nem árt sietni.Ha átmész a hídon,akkor ott találsz pár katonát.Az egyikkel beszélve(a nevére nem emlékszem)felveheted a küldetést,hogy az elõbb említett dögöket írtsd ki.Na én itt találtam meg az egyik dögben a pseudog tail-t.(amúgy egy nagy,szürke,farkasra emlékeztetõ dögben lesz)"

De merre van a Barkeeper? Melyik pálya rész?

#20795
hahó!!!STLAKER magyaosítás feltelepitjuk és áll ni fog a mentés vagy ujbol kell kezdeni??
berlinboy6329
#20794
Szerintetek be lehet menni Zónába?Vagy kell hozzá vmi speckó irat,amivel beengednek?

Kíváncsi lennék mi van ott,élõben megnézni a reaktort,meg minden.Vannak emberek a reaktoron belül?

És még 1 kérdés:Hogy tudták megépíteni a reaktort,ha egyszer hatalmas volt ott a sugárzás?

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

grebber
#20793
Én nemtudom meliyk az a pseudodog de akiket kinyirtam dögöket volt párnál "farok" meg disznónál láb.

Next PC upgrade: 2022

#20792
Hali!

Van egy mellékküldetés, amit nem bírok megcsinálni, mert nem tudom hol kell begyüjteni a pseudodog farkát.
A misson leírása:
Get a part of monster body
- bring over the tail of the pseudodog

A PDA-mon nem jelenik meg a terület, ahol ez volna. Merre kéne keresnem? Ugye én Cordon területén vagyok most, habár már elég messzire eljutottam a garbage és a kutató bázisra is. Ugye 1 nap van erre a küldire és lassan lejár és szeretném megcsinálni. Aki tud segítsen már.

Elõre is kössz.

DJ Skyline
#20791
😄D <#banplz>

#20790
http://pcgameshuns.hu/index.php?func=projektek&mode=projekt&id=3

wapolok

#20789
Semmi létrát nem láttam ott. Lehet hogy hülye vaygok de ahová a nyíl mutatot ott egy jókora épület van aminek nyitva az ajtaja odebent hátul meg van egy vasúti kocsi. Onann tovább semerre sem tudam menni.

#20788
hello!
a STALKER magyarosítás ha kész lex
ha feltelepitettem magyarositást akkor áll a mentések? vagy ujbol kell kezdeni??
és hány %-os maygarosítás? vagy teljesen magyar nyelvu lex?
#20787
sziasztok!
lehet h hülyét kérdezek, de megtudja mondani vki, milyen parancsot kell beírni ahhoz h kiírja az fps-eket? köcce
#20786
Ajánlom annak aki még nem látta.Döbbenetes képek és néhány ebbõl látható ajátékban is, vagy legalábbis valami nagyon hasonló.

http://www.kiddofspeed.com/chernobyl-revisited/chapter5.html
grebber
#20785
Én a game során egyszersem vettem semmit hisz minek mindig találni jó cuccokat amikért nem kell fizetni.Eladni viszont állandóan eladtam mindent artifaktokat legfõképp mert nemnagyon találtam 1-2 használhatón kivül többet!

Next PC upgrade: 2022

#20784
Egy kérdés:
Kinél lehet jó cuccokat vásárolni?
A bárban a csapos megvan, a tudós a laborban megvan, a ficko a Freedom Base-ben megvan.
Van még valaki?
#20783
1fps el ment par cucc eldobasa utan a jatek 8800gtx en
kep1
kep2
kep3

darki81
#20782
Jó lennne ha lenne magyarítás, mert már harmadszorra játszom végig, mert kimaradnak küldetések (STALKER fokozaton) xD.
Nektek amúgy nem szokott fagyni a game? Meg már vagy 5x kilépett a játék a
tudós körüli zombiírtásnál 😄, vannak bajai, de franko gém ^^
Bár a multi is ilyen lenne mint a küldetéses dolog, lehet még akkor eredetibe is megvenném 😉 Akinek eredeti, az írja már ide a telepitõ kódot lécci 😊😊😛😛

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

TSL16b
#20781
Bocsánat, félreérthetõen fogalmaztam. Hogy mûködik-e, azt már 1%-os elkészültségi fok mellett is tudni lehet, de a kiadható állapotig még hátravan sok-sok szép mondat lefordítása és az alapos tesztelés. A pontos állapotot Raptor 2 szokta közölni, amikor erre jár.

darki81
#20780
franc, aszitetm már van xD ,,O.o,,
De azért ksz 😉

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

darki81
#20779
A sikertelen küldetéseket hogy lehet ujrajátszani?

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

TSL16b
#20778
Egyelõre sehonnan, de ha készen lesz, ide minden bizonnyal felkerül majd a cím.

darki81
#20777
Hello!
írd már le légyszives, hogy honnan lehet leszedni a magyarositást.
thx

&#9733; d &#955; r k i Steam http://steamcommunity.com/id/darki81 &#9733;

TSL16b
#20776
A magyarítás mûködik a v1.0000 ("release") és a v1.0001 ("patchelt") változatokkal, mert csak szöveg- és fontfájlokból áll, túlélés szempontjából fontos dolgokhoz nem kellett hozzányúlni. A v1.0001 patch ugyan változtat néhány szövegen is, de még ha elmaradna is a változások követése a magyarításban, nem az lesz a legfeltûnõbb hiba.

Eddig úgy néz ki, hogy minden megjelenõ felirat a lefordítható szövegfájlokból jön, tehát magyarítható.

RatBaG
#20775
nem tudom ti mirõl beszélték. én bementem elõször az arénába, le is nyomtam az összes meccset, megnyertem a döntõt, csókolom. mindezt akkor amikor még szinte be se tettem a lábam dark valleybe. mondjuk lehet azért engedte mert már akkor is rank1 voltam, vmi 1300 killel <#hehe>

egyébként megtaláltam a gitárt, meg gordon bá'-t is <#idiota>

Per Aspera Ad Inferi.

svédcsepp
#20774
Egy olyanhoz nekem is volt szerencsém.Kés meg gránát.Csávó bekempelt egy helyre, mondom akkor dobok egy gránátot jobbról.Oké.Ezútán rögtön dobtam egyet balra
Arc a jobbos gránát útán szintén balra szaladt,úgyh csúnyán megfogta a földet 😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

scorpeeon
#20773
Én az összes arénásat kivittem, összesen 8 arénás pálya van, ezekbõl az elsp 3-at 1 adagban meg lehet csinálni, utána asszem x18 után 4-6 ig, az utolsó 2-t pedig x16 után. Az utolsó 2-nél 10000-et kapsz. Az utolsó elõttinél bicskával és gránáttal kell elintézni egy fullos katonát 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

scorpeeon
#20772
"Sajnáltam,hogy nem lehetett kicsit mászkálni az erõmû körûl :S"
De lehet mászkálni, csak nem a szar befejezésnél. Ha normálisan végigviszed akkor eleget mászkálhatsz (és öldökölhetsz) a környéken miután a titkos laborban elintézted a dolgokat. Nézd csak meg ezt a képet: #20407

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

#20771
Én csak egy kört nyomtam le, pisztollyal pulóverben párbaj hehe
Szaggatott mint a szar, éppen hogy csak túléltem 😛

svédcsepp
#20770
Van az aréna tábla úgye ,ott bemész.Áll ott 1 arc,azzal dumálsz nyomsz egy okét aztán már bent is vagy,ha nyersz ,megint beszélsz vele és mehetsz vissza.
Mindaddig nõ a pénz,amit nyerhetsz,amig nem töltöd fel az életerõd vagy veszel fel fegyvert a ládából,ami a csávó mellett van,akivel dumáltál.
Oda kerûlnek a cuccaid a menet ideje alatt..
Asszem úgy van a dijazás hogy:1000-3000-5000-6000-8000.Aztán egy ideig nem tudsz bemenni.
És arra is figyelni kell,hogy viszonylag hamar kicsináld az ellenfelet,mert ,ha nem ,akkor hiába nyersz "nem vagy elég tapasztalt"dumával" elhajt a csávó.Az uccsó menetben 1vs6 ... 😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#20769
Hol kell használni a decodert?

#20768
az arénába hogy lehet bemenni harcolni? 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

svédcsepp
#20767
2.4 ghz

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

svédcsepp
#20766
24.INTELEM VAN ,1giga ram fx5900 aránában szerintem olyan 3-4 fps 😄

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#20765
azon még elindul? 😄 én azt hittem kidobom a karit hogy enynire szaggat néha a 15 fps el ha villámlik 5 alá is lemegy :@

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

svédcsepp
#20764
Call of juarez szinte matrix modban futott nekem.Rainbox six meg vegas el sem indult ,mivel 5xxx káryán nem halad.Stalker is ippeghogy.Most kezdtem el komolyan gondolkozni,hogy nem ártana egy új gépet építeni<#vigyor5>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#20763
huhh a magyaritás felrakása után kiváncsi vagyok hogy a modositott kicsomagolt cuccok mennyire fognak müködni és miylen nyelven lesz

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

#20762
hmm elinditottam poénbol static linghtingal rögtön 80fps a karin 😄
plus egyeseken már nem fogok csodálkozni hogy lehordák a játékot ha a karijuk csak ezt birja mert igy tényleg ronda szoval dx9 király ezentul is 😄

g73jh, sapphire 6970, amd 1090t, crosshair 4 formula, vertex 2 120gb, 8gb corsair 1600mhz

svédcsepp
#20761
Szerintem ki lesz hirtelen egészítve a topic "kockulásért kick" <#vigyor>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

svédcsepp
#20760
Nem malajalam?<#idiota>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

DJ Skyline
#20759
nem, egy format c parancsot futtata paccs, magyarítás meg kamu, mongól nyelven csinálják! <#idiota>

mila69en
#20758
áhh nem hiszlek el baszki!!

éld úgy minden napod, mintha az lenne az utolsó! Azt egyszer úgyis bejön. HyperActive

DJ Skyline
#20757
1. Észak felé
2. nem kellett volna a mentéseken deletet nyomni
3. work in progress

<#idiota>

Fluff
#20756
Patch felrakása után a mentések mûködnek?
És készül már a magyarítás? Valaki válaszoljon már!

DJ Skyline
#20755
ez! valószínû a jövõhéten valamikor adják ki! legalábbis az uccsó infók szerint

grebber
#20754
http://www.pcgameshuns.hu/ és 70%.

Next PC upgrade: 2022

svédcsepp
#20753
Nem nem.Pár kérdésem lenne csak.Merre van az Mp/off/spam topic?
Miért nem mennek a mentéseim a patch felrakása után.
És hogy áll a honosítás?<#idiota><#idiota>

Atomvillanáskor ne álljunk tank mögé,mert ránkolvad :D Asus P5E3PRO,Gigabyte GTS250,Intel Core 2 Duo E8400

#20752
és mi az oldal neve ahol fordítják ,és hány %-nál tartanak?