326
Nesze nektek fejlesztés ! :)))
  • toarpad
    #326
    Köszönöm !
  • tenkenorman
    #325
    hali. Az hogy lehet hogy kozepso csomag eseten irrealisan gyars a torrentem? 3mb korul gyakorta.
  • Dj Faustus #324
    "A torrent nekem miért csak 1.7 MB-el tud letölteni"
    - Ha az általad leírt 1,7 MB 1,7 MByte/sec-ot jelöl, akkor az 13,6 Mbit/sec.
    - A Fiber Power 15-ös csomag garantált letöltési sebessége 5,12 Mbit/sec, ami 0,64 MByte/sec.
    - A maximum (megengedett) letöltési sebesség 15 Mbit/sec, ami 1,875 MByte/sec.

    Tehát mindezeket egybevetve a letöltési sebességed a minimum és a maximum sebesség között van.
  • toarpad
    #323
    A torrent nekem miért csak 1.7 MB-el tud letölteni, amikor nekem Fiber power 15-ös csomagom van ?
  • HeadHunter86
    #322
    Veszprémiek! Akinek chelloja van, annak hogy megy a torrent? Mert pár napja korlátozzák szerintem.
  • kiskeke
    #321
    Sziasztok!
    Odaadnám valakinek UPC Chello Extreme 10Mbit internet előfizetésemet,
    mert új albérletbe költöztem, és oda nem lehet bekötni!
    A havi ára 9400Ft és Október 31-ig tart az előfizetés!
    A költöztetés ingyenes, odaadom a modemet, kábelt mindent.

    Jelentkezni: [email protected]

    Üdvözlettel: Balázs
  • PíszLávJuniti
    #320
    torrent nekem is belassult mostanában
  • Lyan Kyj
    #319
    nekem egy hete teljesen megjavult a torrent.
    az már máskérdés, h a stream vmi elképesztően lassú lett:)
  • Szaruman
    #318
    Egyszerre többet kell tölteni. Nekem 2-400Kval jött a cucc.
  • Ronny
    #317
    viszont a torrentet keményen bekorlátozták. Felejtős...
  • Szaruman
    #316
    Tudom ajánlani az adslt, 4kb/sec uploaddal.
    Btw, chellonak 250gb a korlát.
  • kuks
    #315
    A Chello egy nagy szar! Mi az a 30 Gb?10 nap alatt töltök le 30Gb-t! MIért írja ki az adatforgalomméő alatt hogy usb porton is mér?
  • Gerygrey
    #314
    Érdekes módon nekem ma visszaállt a normál sávszélre magától...
  • karikusz
    #313
    Sziasztok!

    Valaki hallott róla, hogy a korlátozást, hogy lehet áthidalni?... Én most hallottam, hogy meg lehet oldani valahogy...
  • odex
    #312
    olyan szar geci fasz ez a net bazdmeg a classic 30 giga letöltés van annyit még akkor is letöltök ha nincs bekapcsolva a gép lol...
  • Vlala #311
    (öreg barátaim, ha nem teccik a chello, nem kell használni.)
  • levi1989
    #310
    hali! hogy tudok hálókártyát cserélni a chellonál? mit kel csinálni?
  • atwe
    #309
    Erre szokták mondani UPC SÖTÉT ÉS KORLÁTOLT :D
  • NFP
    #308
    isdn-szintű kapcsolaton vagy? :)
    válts adsl-re!
  • odex
    #307
    Hogy baszódjon meg a kibaszott chello korlátja!
  • orkenyid
    #306
    jolvan ha gondolod valts at inkabb adsl 384-re akkor majd jön 40-el, biztos az gyorsabb mint a 90. De azert 90-el jon mert a kimeno csomagok (hibajavitas, stb..) is foglaljak!!
  • :)
    #305
    Hát bakker ilyen nincs... az összes külföldi weblapról tökéletesen tölt a chellom..... A magyar oldalakról meg jön 50-l maximum.. mi a faszt csináltak már megint ezek a nyomik ?
  • :)
    #304
    hát a tököm kivan má ezekkel a chellosokkal..
    elvele 95-l kellene jönnie de csak 90-93 körül jött...
    Most meg kb 1 hete 80-86.. má kezdem unni hogy egyre lejjebb megy a sebesség:(
    én a 8.kerbe vagyok.. nálatok mi a helyzet ?
  • Cat #303
    akkor reklamálj
  • Jóska Kapitány
    #302
    Most fél hét van. :((((((((((((((((
  • Cat #301
    fél öt körül áll vissza, akkor frissülnek a terayonok
  • Jóska Kapitány
    #300
    Nekem is átlépett, nulla a számlálóm, de kurva lassu maradt!
    Valaki valami telefonszám vagy ilyesmi, ahol reklamálni lehet?
  • rushman
    #299
    ennyit a chellórul, meg a göthes úpécéről.
    Engem már hetek óta nyaggat egy ribanc, hogy váltsak csellóra (axelero ADSL-em van 384kbps), de olyan erőszakosan, hogy egyszer a hajánál fogva kib*sztam a lakásomból. Éppen bútort hordtuk fel amit akkor vettem, én lentről hoztam fel, addíg nyitva volt az ajtóm, és mire felértünk a bútorral, már bent volt a konyhába. Leb*sztam a bútort úgy, hogy kitörött az egyik lába, aztán kihajítottam.
    No ez nem vág ide, de énnekem már annyira tele a tököm az úpécével, hogy lemondtam a kábeltévét is.
  • :)
    #298
    na má a faszom kivan ám a csellóval! amint látom lassan 1 éve én irtam ide:DD na szóval lekorlátozni letudnak egyből amikor a 15 gigát elérjük... namármost a köv hónapra átlép az óra, akkor persze nem lép vissza a teljes sávszélesség....
    nem értem ezek hogy a faszba csinálják... biztos megvannak erre is az emberek... Ha gép csinálná a korlátozást, akkor autómatikusan feloldaná honap uccsó napján éjfélkor..... De én persze még mindig várok a genyókra hogy visszaállitsák.... lassan fél 3---
    rohadjanak meg....
  • :)
    #297
    nekem nem küldtek mailt... pedig igérték
  • Norbyte
    #296
    Emberek! Újra van 'nagy' sávszélességem!
  • :)
    #294
    na kiváncsi vagyok, hogy ma éjfél után egyből gyors lesz újra a chellom....
  • node
    #293
    Csello ellenreklámot...
  • Norbyte
    #291
    Megosztáson, ha mindketten töltünk, akkor 30-40k.
  • node
    #289
    Köszi Laalee & Alien! !!
  • Norbyte
    #288
    Bp, IV. ker.
  • Norbyte
    #287
    Szia Nép!

    A köcsög UPC ma küldött levelet (26-án), hogy a hónap végéig lekorlátoz 64kbps-ra. Az 5 kemény nap, de azért megteszi.




    Pedig alig mentem a kiba***tt határa fölé.
  • Alien!
    #286
    1131...Itt bekötötték,most is erről írok...
  • Laalee
    #285
    13 keruletben megy a chello hivd ki oket hogy merjek fel a terepet azt bekotik.
  • :)
    #284
    chelloooooooo huzzatok a picsába a korlátotokkal.. legalább vinnétek fel 30 gigára.. az már valami...... de még azis kevés szerintem.... menjenek a picsába ezek.. it xopok már 1 hete 6kb/s-l.....