16419
  • Gabor_(HSF)
    #3384
    nem neked céloztam azoknak akik csiternek neveztek de zárjuk le szerintem
  • Gabor_(HSF)
    #3383
    Egyébbként nem tudom ki mennyit játszott külföldi szervereken, de az tény nem csak akkor rugnak ki ha magas a pinged,akkir is ha sokáig cempelsz,vagy sokat bakizol..sajna de ez van
  • CB-LSC
    #3382
    hát én megláttam és meghallottam azt a játékot nem hittem a szememnek hogy ilyet kiadnak a XXI században.Akkor már inkább postal 2 lol.
  • KM
    #3381
    Kösz az infót! Már nagyon várom!
  • CB-LSC
    #3380
    Ja,és Gábor,amikor azt írtad hogy tanuljunk meg lőni meg stb akkor az jutott az eszembe amikor indulás után 3-szor ugyanott robbantottak fel téged én meg csak néztem ahogy elrepültél mellettem a fedezékből.
  • Petyus_
    #3379
    Nem tom PS2-n lehet vele írtani. :)
  • R@in
    #3378
    Ez egy public szerver mindenkinek megvan a saját elképzelése a játékról, senkinek sem kéne arra hajtani hogy más is az ő stílusában játszon. Mindenki csinálhat klánt, vagy beléphet 1be aztán ott vezényelhet.
  • Gabor_(HSF)
    #3377
    THX:)))
  • CB-LSC
    #3376
    szemüveges sniper
  • Gabor_(HSF)
    #3375
    automex.hu ök a hivatalos forgalmazok de még 1 hét mire lessz náluk
  • CB-LSC
    #3374
    nagy rakás FOS!
  • Gabor_(HSF)
    #3373
    Ismeri valaki a Red Faction nevü gamét? jó? megjelent a II. érdemes letölteni?
  • KM
    #3372
    Ez engem is érdekel! Mármint a Raven Shield. Hol lehet kapni?
  • Tikal #3371
    kérd el mamókátol :))
  • Petyus_
    #3370
    Hajhálót?
  • a.carkey
    #3369
    Lehet már vhol Magyarországon kapni?
  • a.carkey
    #3368
    Most már értem, hogy az izraeli katona anyósa miért keresi otthon hiába a hajhálóját ...
    Ez a lüke nem elvitte! :)
    Hiába, a DWT után nem árt egy kis hajháló, hogy a haj tényleg olyan dús, és stabil maradjon.
    (Mellesleg úgy néz ki, mint egy középkori festő egy időutazás után. Tiszta "Captain Power and the Soldiers of the Future" Style :)
  • KM
    #3367
    Kegyetlen! Nekem is kell ilyen hajháló!!!!!!!!
  • Tikal #3366

  • Tikal #3365
  • KM
    #3364
    Ha nem csal az emlékezetem, akkor ezt szépen be is bizonyítottam tegnap. Gábort is nyugodtan le lehet aprítani, mint bárki mást.
    Játszani kellene, és nem ész nélkül kritizálni más stílusát. Sok barátságos emberrel futottam össze ezen a szerveren, de azt nem szeretem, ha valakit kioktatnak, csupán azért, mert kezdő vagy épp nem jött össze neki az adott szitu. Ne rontsuk el egymás szórakozását!
    -=JTB=-
  • Gabor_(HSF)
    #3363
    Na tessék ez itt tökön zürja magát ,engem meg ,ha valaki még nem átkozott volna el a CB sek ,az maj akkor most megteszi.. bocsi fiuk de nemtehetek róla nem tudok uralkodni az indulataimon.
    az egéssz azzal kezdödött ,hogy FLug le "parasztozott" nem gondoltam volna ,hogy idáig fajul a dolog
  • Gabor_(HSF)
    #3362
    Áhhh.. igen Petya én valóban szivesen látok LAN ra mindenkit jo pár éve tartok party-kat, régebben minden honapban volt most kicsit ritkábban, de szinte bármelyik hétvégére bárki előrukkol vele állok elébe...
  • Lifeforce
    #3361
    Hát ha tiszta 100mbit/s-t belaggoltat akkor tökönszúrom magam :)
    Amikor csurig van a szerve akkor az adatok a következők: Proceszorhasználat 60% memóriakihasználtság 50%
    Hálózati kihasználtság 2%
    Őhm.A számok magáért beszélnek
    Így azon kívül, hogy nehezen tudjátok leölni azon kívül semmi hátulütője nincs a dolognak.
    Azért az emberek töbségét sem értem.
    Ti bementek a külföldi szerverekre játszani fogaljátok az ő helyüket és utánna sírtok, hogy mit keres a Magyar szerveren külföldi.
    Nem tudom, hogyan képzelitek ezt.
    Na téma lezárva a pw visszatéve és az adminpw is megváltoztatva.
  • a.carkey
    #3360
    Most, hogy hazaértem az egyetemről - bár májusban én is 28 leszek - végigolvastam a hétfőtől-csütörtökig beírt "napirend előtti beszólásokat", és mint már korábban is jeleztem, nincs olyan, hogy vkit meg ne lehetne ölni.
    Aki korábban jutott nethez, korábban lanozott, korábban kezdte, így többet játszott, fejlődött, hisz egyesek 99 - vagy tán már korábbi időpont - óta használják játékra (is) az Internetet, játsznak a Rainbow vmelyik részével. Ezek nyilván tapasztaltabbak, ügyesebbek. Mások később kezdték. De lelámázni, ledegradálni a másikat, illetve kijelenteni, hogy abbahagyom, mert itt sok a láma és a camp, az SZERINTEM kicsit erős. Egy bombás mapet bevédeni, illetve egy hostage pályát megoldani nem igazán lehet, hogy vki ne campeljen. Ez nem az OpFlash, amiben egy hatalmas szigetet be lehet járni, és ott vsz kisebb a valószínűsége, hogy valaki campel. Ezek apró pályák, főként singlire írták őket, nem 16 kommandósra. Jópár pálya van, ahol bárki lehet ász, de ha a red bevédi min 3 emberrel a 8-ból a "svájci falus map" utolsó túszát az egyik faházban, és a "menőmanóvérprofik" greenként indulnak, nem redként, kevés sikerélményt jósolok nekik. Ha az a map ismétlődne többször, az kb. olyan frusztráló lenne, mint az alagutas hostage rescue ...
    Szóval mindenki jó bizonyos pályákon, de bármikor simán túl lehet járni a másik eszén. Felesleges az észosztás.
    Elrohanás külön utakon a kezdetekkor? Ez azért is lehet, mert nem mindenkinek tetszik, ha az egész banda ua úton indul el. John Rambot nem lövik le, csak a vele ua úton menő többieket. Az illető hullajelöltek megunhatják. Ráadásul ált. úgy néz ki a game, hogy ha kevesebb van az egyik csapatban és jóval több a másikban, akkor vki mindig átmegy. Így ne várjatok csodát, hogy egy taktika valaha is kiforrhat, mert mindenki sűrűn válthat teamet. Láttam olyat is, hogy vki greenben kezd, frageket gyűjt, öl és nyer, kiismeri a green merre megy, mit hogyan csinál, majd átmegy a redbe és felhasználja a tapasztalatokat, ezzel együtt további killjei vannak. Olykor néha 25 feletti.Aztán jön ászkodni, hogy mekkora hatalmas spíler ...
    Szóval, SZERINTEM minden játszma csak attól lehet jó, hogy kik a partnerek a csapatban és mennyire képesek nem csak saját dicsőségre menni, hanem csapatként együtt dolgozni. Az, hogy vkikben esetleg Rambo szintű képességek lapulnak - mint vki írta, hogy az ismerős ha első mindenkit ledarál majd pisztollyal akkora ász - az egy dolog, de SZERINTEM inkább az ilyen felfogás öli meg néha a játékot, nem is annyira a camp, különösen, hogy ez pont egy védekező stílusú játék, affajta CATTANAGIO, csak itt főleg nem olasz stílusban nyomjuk.
    Szóval érdemes lenne leállni, hogy én mekkora ász vagyok, a többi + mekkora lame, hiszen:
    MINDENKIT LE LEHET LŐNI, tehát az ászság is múlandó ... SZERINTEM.
  • KM
    #3359
    Egyetértek! Játszunk!
  • Gabor_(HSF)
    #3358
    Milött baromságokat irnál gondold át.. akinek szar a pingje nem csak warpol ,de belagositja a szervert ,és valoban eltalálni sem lehet.
    aztán természetesen az internet es oldalárol beszélek a játéknak, nem pedig arrol ,hogy othon vakarozol3-4 haveroddal együtt
  • Gabor_(HSF)
    #3357
    Még 1 .. semmi probléma nem volt amig volt pw a szerveren , az indulatok is WC -én maradtak
  • Lifeforce
    #3356
    A 2. azér nincs mert ahoz nem volt kedvem :)
  • Lifeforce
    #3355
    Az a köze, hogy játék. :)
    Ja és azért mert magas valakinek a pingje azért nem lehet kidobni.Miért?Mert nem tudjátok lelőni?
    Ez egy vicc.
    Az ügyességet és azt, hogy kik játszottak leg régebben ezt inkább hagyjuk.De mielött baromságot le írsz ide gondolkozz egy kicsit.Kevés Magyar játszotta?Ezt ugye nem mondod komolyan.Én inkább úgy mondanám, hogy interneten kevés Magyar nyomta.Merthogy lanon gyepáltuk mi is.
    Na jó én befejeztem mert én a bibibíí korszakomat már vagy hoszon valahány éve kinőttem.Én csak egy tanácsot tudok adni.
    1., Addig míg valaki nem kér tanácsot addig ne okítsd ki.
    3., Amiről nem vagy megbizonyosodva arról ne állítsál semmit.
    4., Ha ilyen öreg vagy akkor bizonyára tudod, hogy mi a packetrádió.
  • Petyus_
    #3354
    Engem nem is írsz? Teganp is lekaszáltam 3 emberkét az Ingrammel muhahahahhaahhaha. Dragunovval meg 6 próbálkozásból van egy heccsátom átlagban nem olyan rossz azír.
  • Petyus_
    #3353
    Ha megfigyeled Gabor már elég sokszor fealjánlotta hogy lehet menni hozzá LANozni, ott megnézheted cheatel-e mielőtt (bár burkoltan :))gyanuítod.

    Ne flémeljétek már egymást könyörgöm! Én leszarom ki a n00b ki a skilles ki az ősrénbószixes ki a tizenhárom éves csak normális játék legyen (félreértések elkerülések végett normális játék=no dtk, no anyázás a szerveren, no cheat.. semmi több nem kell).

    STOP THE FLAME! Peace!
  • Gabor_(HSF)
    #3352
    Ja igen és persze a csit.. nos a véleményem erre elég tömör ..tanuljatok meg elöször is "lőni"
    Én nem kritizállak benetteket ,mint ti engem ,de az tény hogy 3 embert láttam idáig a szerveren aki tudja használni is a fegyverét,(itt Slow Ray es Rush ra gondolok)és ezzel nem akarok megbántani senkit sem mert majd belejön mindenki.
    Itvan pl Hoz.. öt 4 éve ismerem Öcsi személyesen is,neki sem megy igazán még ez a game ugy látom ,pedig RS ben igen csak spiccen volt,és ha jolesik nektek , hát akkor legyek"csiter" nekem is megvan a véleményem a fent emlitettek szerint
  • Gabor_(HSF)
    #3351
    Miért hasolitod össze a BF et ezzel a gaméval?mi köze a kettönek egymáshoz? mert ha esetleg a mohaa-ról beszélnél azt megérteném,mert aki azRS ben jo volt az általában a mohaa ban is az volt ,de a BF?hmm....
  • Gabor_(HSF)
    #3350
    Nem akarok újabb vitába kezdeni veled.. én az R6 sorozatrol beszélek nem másrol,de amit én leitram az ugy igaz ahogy van,és ezt ellenőrizni is tudod a .battlestats.com on vagy a clanladder.com...on
    Lehet hogy öreg klánotok van,de hogy az interneten nem jácottatok rs 99 töl az biztos,mivel akkor még olyan kevés magyar volt ,hogy szinte elkerülhetettlen lett volna, hogy ne találkozzunk.
    Ja igen beszélek a koromrol..
    Hát ez csak azért van mert ha teis meéred ezt a kort te sem fogod szivesen venni, hogy a 20 évesek kioktassanak.
    másik Ocsi nálam is jobb mindig jobb is volt, ö egy szál pisztillyal 8 atokat is kiirtaná,pedig joval fiatalabb mint én ,tehát nem a kor számit elsősorban..
    Aztán pl Wasek.. ö is Tölünk tanult jáccani ,fele annyi idős mint én,mégis mondhatom egyszinten van velem ,bár a rvs 2-3 napja jacca .
    És ha tényleg ilyen öreg az a klán, akkor ismerhetnéd a szokásokat,értelmes ember besem jön olyan serverre ahol tuti magas a pingje,mivel ez már bejovetel elött látszik az ubin,egy normális admin ugyis rögtön kibassza.
    Na nem ekarom tovább részletezni, aki érti ugyis érti...


  • schoma
    #3349

    Csak nézek, hogy mi folyik itt! Ezt szvsz abba kellene hagyni, nem használ senkinek ez a sárdobálás!
    Kezdők mindig is voltak, vannak, és lesznek is. Ez szerintem nem gond. Mindenki kezdte valahol.
    Akinek meg gondja van, az oldja meg a szerveren!
  • Tikal #3348
    Egyébként kérdezz nyugodtan, bárki szivesen segit szerintem...
  • Tikal #3347
    Gábor: És szerinted az emberek honnan tudják te hány éves vagy? Nincs a neved mellé irva. Értem mi a gondod de pont ezért nem kéne ezen annyit gondolkodnod mivel már tapasztaltabb vagy, rájuk kell hagyni, aki gyerek az gyerek és 25 évesen is lehet valaki idiota nem csak 16 évesen. A tanácsokat meg lökheted, én jonéven veszem :)))
  • Forrest Tomee
    #3346
    Hát ebben sajna van valami. Én is közöttük leszek


    Még egy-két dolgog témáról:

    Mint Lifeforce mondta vagyunk egy jó páran akik már a 30-at tapossuk vagy kezdjük taposni ( + gyerek + feleség) és nem most kezdünk el játszani a neten sem. / ugye Rephyx? :o) /
    Való igaz észre kell venni, hogy a fiatalabbak gyakran ügyesebbek, jobbak a reflexeik, de azért a megfontoltság és tolerancia sem semmi :o)

    Azzal kapcsolatban amit sötétLó barátunk írt ( lámák játszanak a szerevren) :
    1. ez egy játék. Az ember az egész napos munka, rohanás ( gyereknevelés) után kicsit szórakozni akar, szerintem ne várj többet egy netes játéktól.
    2. ha viszont neked több kell jelentkezz a hadseregbe
  • h3nry
    #3345
    Ez egy igen hasznos, info számomra. Bevallom még nem olvastam utána, hogy mi is a feladat. Abból éltem, amit még valaha a swat3-ban láttam, de az már régen volt... thx.