16419
  • h3nry
    #3344
    Nemfogja, azért nem szívtam annyira mellre a dolgot, csak úgy még egy félórácskát játszottam volna. Kezdtem néha ráérezni az igazi ízére. Van mit fejlődnöm ez kétségtelen, de teljesen más stilus szerint játszom. Ezt igazán rain és lsc tudná megmondani, hogy néha mennyire zavaró annak aki mondjuk a go-t szokta meg (nagyon) ;)
  • Crem
    #3342
    Testvírem!

    Miért nem regisztrálsz???

    A lusta mindened!:D:D:D:D:D
  • Crem
    #3341
    Hi!
    Ezen NE csodálkozz...

    Az emberek mindig érthetetlenűl állnak az elött, hogy valaki egy pisztollyal minden Map-on csinál 5-6 killt. Mindezt úgy, hogy 6-an vannak az ellen táborban.
    Mivel volt szerencsém sok mindenkivel megismerkedni a BF során, nagyságrendileg tudom ki mire képes...(jó értelemben)
    Szóval... Ha lesz patch a csítek ellen (mint a BF-ben) és akkor is hozod ezt a veterán tudást sok ember fog bocsánatkéréssel tartozni neked!
  • Lifeforce
    #3340
    Ez megalol. :)
    Megvegyük a koporsót?
    Csak hogy tisztába legyél a dolgokkal és beszélsz itt szépeket. :)
    Klánunk 30% annyi idős, hogy édesapád lehetne :)
    Beszélsz itt a korról :)
    50%-unk a igencsak a 30felé jár köztük én is, a maradék 20% tizenéves.
    Úgyhogy a kort és a tapasztalatot hagyjuk :)
    LSC: Mindig meggondolatlanul cselekszel.
    Soha nem tudhatod, hogy kit dobsz ki.
    Ha egyszer téged is kipenderítenek egy játékszerverről akkor ne csodálkozz.És ha támadás éri a szerveremet akkor majd én sem csodálkozom.
    És mielött megmagyaráznád leírom, hogy volt rá precedens.Még az a szerencsém, hogy mivel winfosos a szerver dupla védelem van rajta így azon kívűl, hogy letiltott az összes port más dolog nem történt.
  • Gabor_(HSF)
    #3338
    50k?na mire ezt elérjük,addigra már supergamez se lessz
  • Gabor_(HSF)
    #3337
    Ja .. igen korral jár:(
  • R@in
    #3336
    Szerény és visszafogott vagy.
  • Gabor_(HSF)
    #3335
    Bocs már nem fog a kis agyam..mire gondolsz?
  • R@in
    #3334
    Nem fájnak a bordáid a heves melldöngetéstől?
  • szucsati
    #3333
    Nah szólok itten..

    Nem szeretem, ha r6-esek tépik egymást! Ne csináljátok, mifelénk ez nem volt szokás! Persze ha az 50k a cél, akkor nyugodtan {8-)

    Volt itten szó a rohangászós, durrogtatós dologról. Hát ja, Gábor álmában is ezzel jáccik már 10 hónapos kora óta, ő bátran rohangászik {8-)
    Én pont azért kedvelem bomba, meg túsz játékokat, mert itt nem az a cél. Azt nem értem igazán, hogy mi baja volt az embereknek tegnap, vagy mikor azzal, hogy sokan kempelnek. Hát könyörgöm! Van két tárgy, amit meg kell védeni. Logikus, hogy nem úgy védem, hogy elrohanok a szélrózsa minden irányába, mert az ellen úgyis oda jön, ott kell maradni, és védeni. Túlélésnél meg nem láttam kempelést igazán. Oda nem is köll.

    Aztán "lekezdőzés": hát rám aztán nem mondhassa senki, hogy kezdő vagyok, mégis leszednek állandóan! Szóval nem helyénvaló ez a megkülönböztetés {8-)

    Petyus_: köszönöm az elismerést, nagyon jól esett. Nem az én oldalam, csak a domain az enyém, Izevel kettesben csináljuk, csak a kolléga úrnak meglehetősen rossz net elérése (9,5-ös modeme, vagy mi {8-) van, szóval sokat nem találkozhattok vele sajnos {8-( (egyelőre!).
  • R@in
    #3332
    Láttalak már letöltés közben játszani
  • Gabor_(HSF)
    #3331
    Amit Petya adott cimet neked ott kellene ,hogy találj 8.1b is, feltéve ha nem xp-ét használsz mert ahoz már nincs fenn
  • Gabor_(HSF)
    #3330
    Egyébbként milyen ravenod van?alapba kellene , hogy installalas közben felrakja a dx9 et is ,ha engedélyezed neki
  • Gabor_(HSF)
    #3329
    Ront a kartya teljesitményén a dx9,(persze ha nem ati 9500 vagy 9700 prod van) csak ennyi, és van pár játék ami nem szereti ezt
  • guces
    #3328
    Gábor azt irja jobban járok a 8.1/b-vel más a 9.0-ásal gondolom Gábor már tud valamit amit én még nem,vagy tökmindegy ha 9.0-ás az gondolom nem gond. De már mindegy 9-est már töltöm.
  • Gabor_(HSF)
    #3327
    Na ma már a cseh szerveren egy kedves magyar bajtárs,le is csiterezett,szépen angolosan ,hogy a legjobb magyar csiter lennék,hát kell még nekem valami mára? inkább megyek aludni..holnap mehetek motorozni,hogy kitisztuljon a fejem.....
  • CB-LSC
    #3326
    mér nem jó neked a 9?
  • guces
    #3325
    Gábor a szemem kiesik de nem találok DX8.1/b-t te tudsz valahol valami letölthetöt, köszi
  • guces
    #3324
    Igen legalábbis ezt irja 8.1/b vagy 9.0-ás kell, nekem ezekszerint sima 8.1 van (bár nem tudtam hogy van 8.1/b)köszi a segitséget üdv
  • Gabor_(HSF)
    #3323
    WoW ..Husi ezt magadnak irtad gyakorlásképpen?
    Azé ilyenek it nincsenek
  • Petyus_
    #3322
    http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=a19bed22-0b25-4e5d-a584-6389d8a3dad0&displaylang=en

    Innen letöltöd DX9-et és feltelepíted, utána a játékot. Kell egyáltalán hozzá a DX9?
  • Gabor_(HSF)
    #3321
    Ha nem DX9 es kartyad van akkor inkabb keress 8.1b_ét jobban jársz
  • guces
    #3320
    Nos a cd-t azért nyomtam végig a néron mert nem akarja telepiteni cd-röl a Directx9-et, ez miért van? Ha más 5-let nincs akkor net? Köszi
  • Gabor_(HSF)
    #3319
    Igérem utolso beszolásom lessz itt a topicban..
    NOS tény 2 gyári hibával születtem,az egyik hogy nagy a pofám, a másik tulságosan szerény vagyok...de..
    ha én tanácsot vagy tippet adok valakinek az nem azért van mert lenézem, csupán van pár dolog,szokás ebben a játékban ,(és itt természetesen az R6 os sorozatrol beszélek),amit illene betartani.
    valamikor 99 öszén mikor elkezdtünk Ocsivel Játszani az msn zonen,bár nem voltunk kezdök,(addigra a coopot csak pisztollyal lenyomtuk nap mint nap keresztbe hosszába)de mégis sok olyan klán volt akiktöl rengeteget tanultunk(pl volt egy olyan norvég klán Ocsi talan még emlékszik a nevükre, 3 man voltak és ugy fedezték egymast lehetettlen volt befogni öket.
    aztán eltelt kb fél év és Ocsivel 2 en már komoly ellenfelük voltunk.
    Aztán jöttek sorra a magyarok és tanultak tölünk játszani ez nem szégyen!sorolhatnék neveket de felesleges.
    Utánna 2000 -ben elkezdtünk warozni és szinte mindehol nyertünk klánba mindig,egyénibe az első 5 be mi 4 en mindig ot voltunk,ezt nem azert irom hogy futtassam magunkat ezek csupán tények,hanem mert csak ugy tanulsz meg játszani ha egy nálad jobb embertöl tanulsz.
    Szoval nem akarom a nagy veteránt eljatszani,csak arra akarok kilyukadni, hogy kurvára nem birom elviselni a sértegetést.
    Ocsinek is megvannak a maga hülyeségei én is elviselem már jo pár éve, meg ö is az enyémeket.
    Ez a game komoly odafigyelést követel, és higgyétek el komoly kihatással van az idegrenszerre is, 4 év kemény játék (mindennapos több orás) tapasztalat szol belölem....
  • Petyus_
    #3318
    Próbáld meg feltelepíteni külön a DirectX 9-et.
  • Petyus_
    #3317
    Lol talán ennyire azért nem súlyos a helyzet.

    Ez tényleg jó kis agymosás volt.
  • guces
    #3316
    Mellesleg a directx 8.1 9.0-rol van szo csak már tiszta ideg vagyok a telepités miatt.
  • guces
    #3315
    Helloka
    Lenne 1 kérdésem a játékot telepiteném de nem elég neki a 8.1-es, 9.0-ást nem akarja a cd-röl telepiteni, mi ez a sz..r? A Néro-n lenyomtam a cd-t de nincs iráshibája igy csak a letöltés marad? Elöre köszi a segitséget.
    Ja nem tud valaki egy jó modem tesztet? Köszi
  • Hustler_hu
    #3314
    huuu tele van helyesirasi hibaval :) nah nembaj :) AMEN :)
  • Hustler_hu
    #3313
    Nah irok 1 guidot a kezdoknek :) hogy ne erezzek magukat lamanak : Tehat ha BOMB a palya (kiirja a nevsoront fent jobboldalt) akkor ha voros vagy nezd meg a mappon (alapbol G-gomb) hogy hol vannak (ket nagy kek betu egy A meg egy B) es probald meg beidoziteni (odamesz ele es TARTOD az action gombot) , ha TUSZ (OLVASD: HOSTAGE) a palya ... akkor a vorosnek VEDENIE , a zoldnek pedig EL KELL VINNI a tuszt (a mappon egy nagy zold terulet , a tuszok zold pontok) , a tuszt ugy viszed el hogy odamesz ele es action gomb es akkor kovet, ha meg 1x action gomb akkor ottmarad), PILOT palyan a zold-nek el kell juttatni a a pilotat a kijelolt teruletre (mappon ZOLD) a pirosnak meg megakadalyozni (OLVASD : A PILOTA NE KOMMANDOZZON 1 DUL), Team Survivalban pedig az nyer aki tuleli (OLVASD : SOK HEADSHOTOT MEGUSZ :) asszem nem felejtettem el semmit. TEHAT MINDIG A PALYA ALAPJAN KELL JATSZANI ES NEM OSSZEVISSZA MASZKALNI (HA ELVESZTEL OTT A MAP ,alapbol G billentyu) SOK SIKERT A KEZDOKNEK !
  • Tikal #3312
    ja tényleg, miért vettétek le a passwordot, ma is bejöttek ilyen paul-ok meg jürgenek 400-as pinggel :))
  • Tikal #3311
    :)) csak pöppet türelmetlenek voltunk, de ez ne szegje kedved, gyere holnap is...
  • CB-LSC
    #3310
    NEM!
  • Taptarap
    #3309
    Kabbé itt várunk a ts-en vagy nem akarod hallani csodálatos orgánumomat???
  • CB-LSC
    #3308
    akkor meg várjál még mert kb 2 hete van kint.
  • CB-LSC
    #3307
    Megmondom a frankót imádok az ST-6 és a HSF ellen játszani még ha le is lőnek mert télleg összedolgoznak és ha magammal viszek egy párat az már jó érzés.
  • CB-LSC
    #3306
    most volt eksön a mediamarktban Diablo2+kieg=3000 kredit.
  • CB-LSC
    #3305
    Ha meg Life nem ért velem egyet elveszi a jogomat :)
  • CB-LSC
    #3304
    én igazat adok Gábornak akinek 500 a pingje huzzon a francba ne rontsa mások játékélményét azzal hogy nem bírod eltalálni és különben is neki megvan eredetiben mennyen sajáthoni szerverre.Én simán kibaszom akinek 500 a pingje.
  • h3nry
    #3303
    Hát ma sikerült majdnem boldogan befejezni a játékot akár tegnap... Az viszont kiderült, hogy nem tulzottan tolerans itt mindenki egy kezdővel. Mind1 legalább ezt is megtanultam. Csak egy kicsit furcsálom... de mind1 remelem ez volt az uccsó negatív tapasztalatom itt.