16419
  • zoli80
    #4525
    ja ugy irom,nem értem!
  • Lifeforce
    #4524
    http://webmester.lap.hu
  • Petyus_
    #4523
    Lol jó meglátás! :)
  • MGabby
    #4522
    Apropó. Tamás-féle weblaphoz fűzve meg csak annyit,hogy amikor írtam,hogy szükségem lenne egy lapra,egyikötök sem futtatta magát,pedíg ha ezt tudtam volna,hogy ilyen-nagy profik vannak itt ebben a szakmában, inkább annak fizettem volna érte...
  • Calver
    #4521
    Zoli! Így irod be biztos:
    open hgs.serveftp.com?password=rshu
    A password rész fontos, ha pass-t irok engem se enged fel!
  • zoli80
    #4520
    mennék én csak incorrect password:(((((((
  • fluga
    #4519
    baze 8an vagyunk a szerveren,alig találjuk egymást! mi lenne ha coopra lenne téve???
  • fluga
    #4518
    tamás a gyereked?
  • Lifeforce
    #4517
    17órakor szerver restart és visszateszem a másik modot.
  • Slow
    #4515
    hehe, az apamedve leszedi a fejét annak aki piszkálja a bocsát helyes...;)
    igazad van, ráadásul ez nem lopás, mert azért van fenn swf-en a példák, hogy használjuk őket és inspirációt adjanak és tanuljunk belőle...
    hajrá tomi
    zenét meg majd megoldjuk
  • Gabor_(HSF)
    #4514
    Egésszen biztos te jobbat készitettél 8.-os korodban,főleg ,hogy soha nem tanultad csak magadtól próbálkozól.. én speciel örülök neki, hogy a fiam szenved vele, mégha lopja is az ötleteket, nos ehez képes szerintem tök jopofa,mégha a zene tényleg qurva szar
  • CB-LSC
    #4513
    aztán ennyi.De a multiplay nem igazán müxik még PS-en.
  • Slow
    #4512
    ok
  • Petyus_
    #4511
    Azért nem lesz rossz az a PS3 hidd el.. főleg hogy egyik első játék rá a GTA4 lesz. :)
  • Petyus_
    #4510
    Nem mondtam hogy a trailer jó.. :) Ha megfigyeled írtam, hogy a B kategóriába csúszik. :)

    Csak annyit mondtam, hogy amcsikat sem kell lenézni mert ott is vannak egészen kiemelkedő filmesek minthogy Európában is vannak egészen gyengék. :) Egyébként bekaphatja USA és Európa is KUROSAWA 4eva! :D
  • CB-LSC
    #4509
    Ps2-n is hogy elterjedt a multiplay lol.
  • CB-LSC
    #4508
    PC gyilkos????Single play rox!
  • a.carkey
    #4507
    Sebaj! Nincs már messze a "ps3 a pc gyilkos" topic lehagyása sem ... :)

    (Nevezzük át: "R6: Raven Shield es ha van kedved csak úgy beírni" topicnak! Garantált az előrelépés. 1 hét alatt lehagyjuk az összeset ...)
  • schoma
    #4506


    Hát te nem vagy semmi.....
    Nézd már meg a topic címét!

    A fórumot már eltaláltad, most már nincs messze a megfelelő topik sem
  • MeMs
    #4505
    hogy lehet a gta3 multit használni
  • a.carkey
    #4504
    Rendezzétek le a vitát este, egy-egy AK-val ...
    :)
  • Slow
    #4503
    haggyá' petyus...
    az amcsi filmek iszonyat nyomva vannak az egész világban, értékrendet teremtve, ami igen alacsony színvonalu, ősszehasonlíthatatlan az európai filmmel... arányokat kell nézni, nem 5 db rendezőt...(<--- ezek is európai stílusban nyomják, leszakadva amerikai sztenderdről, ettől jók)
    nézzd meg a trailert és mondd azt, hogy jó...
    de sztem erről nem kell most vitatkozni...;))
  • Petyus_
    #4502
    Ez elég buta ötlet.. amcsiknál is vannak zseniális filmkészítők (pl. Spielberg, Zemeckis, Woody Allen, Ridley Scott, Oliver Stone, Tim Burton, James Cameron stb. stb. stb.), az európai filmek nagy része meg szintén színvonaltalan szenny (csak általában más módon).
  • AndrewCB
    #4501
    Ok! Most megyek fel! :)
  • Slow
    #4500
    szegény tamás, ne bántsátok, nem azt írta, hogy alkotott egy korszakot, hanem, hogy van egy honlapja és nézzétek meg...
    lehet tartalom a fontos, nem? he?
    ,)
    (sztem a zene szar, ha akarod küldök valami jót...)
  • Slow
    #4499
    hehe egyetértek, szupergáz
    kb mint a tombrider, de inkább szarabb...

    lassan az a véleményem, hogy az amerikaiaktól az ízlésrendőrségre hivatkozva el kellene venni a filmkészítés jogát...=)
    a pénzt meg a technikát adhatják, de nem szólhatnak bele, főleg a sztoriba...;))
  • a.carkey
    #4498
    Még sok is! Kevesebb camp! :)
  • fluga
    #4497
    andrew ha olvasdo állítsd a hgsen az idot hosszabbra mert 4 perc kevés!
  • Barnus
    #4496
    Hát igen ez igy kurvagáz oldal :)))
  • a.carkey
    #4495
    Ott max. a csecsemőt tartó anyát erőszakolhatta volna meg a visszaúton a katona (akit inkább lelőtt :) ), de az egy napos tűzharc után nem akart semmit még egy szomi asszonytól sem ...
  • fluga
    #4494
    nem értem.miért nem tudok readyt nyomni?le van maszkolva. miért van ?
  • fluga
    #4492
    OFF
    megnéztem a trailert....hááááát. asszem csak letöltöm,de ki nem adok egy rongyot érte, ha nálunk is lesz.
    Sámuel kivételével csapnivalóan SZAR szinészek játszanak benne, félek, hogy egy amolyan eksön hirós film lesz ebből, realitás nulla. például az AK az elején nem köpködi a töltényeket, ahogy lő vele a feka, meg ilyenek...a végén a trilernek már repkednek a hüvelyek, de azért ez gáz. Szerintem nem számíthatunk egy black hawk down szintű dologra.
    az a latin libát, a michellt, meg a LL Juniort a fekete vonatból meg úgy kellett volna kihagyni mint az állat. jácca itt ez a liba nagy G.I. Jane-t, de úgy áll a kezében a puska, mint az enyémben a vasaló. na és az a szerelmi jelent, csók meg mittudomén...bazeg tarkólövés egy FAL FN-el két méterről 1 golyóval, hogy ne pazaroljunk. Még a Gyűrűk Urába sem volt való a szerelem, na de ide? Faszom elcsattan, hogy az amik már vmi nyálas csöpögős szál nélkül nem is tudnak létezni. Még jó hogy a black hawk downban nem fűztek bele vmi jó kis szerelmi szálat egy tizedes meg a hadnagy között LOL.
    ON
  • fluga
    #4491
    yóóóó teccetős! gratula!
    zene saját?
  • Tam@s_(HSF)
    #4490
    Kész a honlapom ezt nézzétek meg! Odakukkantok

  • a.carkey
    #4489
    Megvesszük és mindent kipróbálunk!
  • a.carkey
    #4488
    Elvileg jövő hét keddtől már lehet kapni a Media Marktban (pl. West End) Azt mondták, ha nem lenne húsvét, akkor már szombattól ... (Egy ismerőst elküldtem, hogy személyesen kérdezzen rá!)

    Ígéret szép szó ... :(
  • Lifeforce
    #4487
    Mint azt olvashatod a fórumba, hogy a modok és a pályák nagy része csak 1.1-el müxik.
  • schoma
    #4486
    Ezt gépeld be a konzolba: open hgs.serveftp.com?password=jelszó
  • KM
    #4485
    Huh! Tegnap jót játszottunk! Volt azonban egy furcsa eset... Épp élesítettem a bombát, valaki belémlőtt egy tárat, de meg sem éreztem... Azért felálltam, és leszedtem, miközben tárat cserélt.
  • [Rush]
    #4482
    Ezzel mi van?
    GunMod's Realism Mod v1.2