16419
  • Slow
    #4481
    http://www.teamspeak.org
  • oneal1
    #4480
    egy kicsit pontosabbn lécci:))
  • guces
    #4479
    Még 1 pontositás véget amit küldtél exe-t azt a system-be kell bemásolni?
  • guces
    #4478
    Hello Lifeforce
    Tegnap adtál 1 pár tippet de sajna nem jött be továbra se indul a játék, irtad a uninstalt, megvan, van valami tipp az ujra telepités elött?Elöre köszi
  • radical
    #4477
    konzolba írd be: open hgs.serveftp.com így mennie kell.
  • Lifeforce
    #4475
    http://hunters.hu
  • a.carkey
    #4473
    NR=Nincs Reagálás ... :)
  • Tikal #4471
    TS2
    Roger Wilco
    és hasonlok...
  • Lifeforce
    #4470
    Semmit nem bénázol.
    Sajna pont erről beszéltünk, hogy a játék a kulcsellenörzéssel van elfoglalva és nem a játékkal. :(
  • oneal1
    #4468
    lehet a game közebn pofázni mint a counterben??
    aki tudja lécci irja le mit tegyek!
    kössz
  • Tikal #4467
    hát ebből sokat látok:))
    Az a legjobb kép amikor a trailerben éppen kilő valamit a kezéből de előtte sejtelmesen mosolyog:))
  • Petyus_
    #4466
    Ha már ilyen osztatlan népszerűségnek örvend..



  • Tikal #4465
    Hát LL rap zenében sem a kedvenc, de szinésznek meg pláne nem az, amugy mit keress egy nő a swat teamben? Ez annyira durva, fasz ki van már ezzel a női egyenjogusággal, meg szerelmi szálakkal:)))

    T3-mas csaj király:)
  • radical
    #4464
    mijaza NR?
  • a.carkey
    #4463
    Már van ... :)
  • a.carkey
    #4462
    Nincs server?
  • a.carkey
    #4461
    Mindent megválaszoltatok !

    Összegezve:
    1. NR!
    2. Counter Force (még régen, egy rossz TKs napomon vettem ki ...) grrrrr. Borzasztó volt, különösen, amikor nem tudták befejezni a filmet normális ötlettel, hanem egy ultra baromság befejezést írtak neki! :)
    3. NR!
    4. NR!
    :)

    Resident Evil. Minden itt volt a nyelvemen, de ma csak 45 percet aludtam ... :(
  • radical
    #4460
    T3as maca nekem bejön. Kár hogy az elején hosszú a haja.
    SWAT-ba meg a fegyverek lesznek jók.
    Finding Nemo mindent ÜT!
  • Petyus_
    #4459
    "Fast and Furious c. filmből jön a stáb pár tagja sok jót nem várok majd tőle ..."

    Szerintem az igenis király film. Fasza akciójelenetek, jó zene, egyszer szódával elmegy sztori, és Caparzo :).. nem rossz..

    A tripöleksz az tényleg egy rossz vicc viszont.. :(
  • Petyus_
    #4458
    T-1000-es csávó: Robert Patrick.. a film címe Counter Force asszem. És tényleg gógyi. :)
  • Petyus_
    #4457
    Az a csaj szörnyű.. pont ő meg LL bá miatt félő hogy esetleg a film a "B" kategória felé fog tendálni. :))

    Főleg Milla mindent elhomályosító árnyékában milyen béna volt már szegény.. a nagy agresszív kommandós. :)
  • ev1l FlOwEr
    #4456
    Michelle Rodriguez - naggggggyyyyyyyyonnnnnn fincsi....

    "köztük egy nő (a Milla Jovovichos filmből (?) - passz a címe)." -------> kaptár (resident evil) überszar

    Csak Michelle bébi miatt néztem meg...
  • a.carkey
    #4455
    Megnéztem!
    :)
    Pár emlék rémlett fel bennem ezután:

    1. Hill Street Blues sorozat, ahol először szerepeltek filmben SWAT-osok, sőt magánéletük is volt - asszen a tv2-n ment vmikor. Mintha az elevenedett volna újból fel.
    2. Volt egy film a T2-es "terminátorral" - passz a neve -, ultra gagyi volt - passz a címe -, de szinte ugyanez sugárzott abból is, mint ebből a trailerből.
    3. Urban Justice video a SWAT 4-ből :)
    4. Nincs Alku :) (Negotitator)

    - :

    Ismét a nigger a főnök, fehér guy a főhős és latin amerikaiak a csapattagok :) , köztük egy nő (a Milla Jovovichos filmből (?) - passz a címe).
    "Az egyik latin amerikai általában áruló" sémára fog épülni. Ettől még lehet yoo, de mivel a Fast and Furious c. filmből jön a stáb pár tagja, sok jót nem várok majd tőle ...

    :(

  • a.carkey
    #4454
    Akkor opennel kell indítani, megy ubiconnecről is, vagy abszolút nem megy?
  • Pet-R
    #4453
    Na, talán mostmár jácccható a pálya:
    Shop v0.75
    A BUGhegyeket és ötleteket mélben vagy itt a fórumban várom... (vagy a hunters.hu-n van külön fóruma)
  • zoli80
    #4452
    nem azért irtam be kétszer mert olyan viccesnek találtam,néha ezt csinálja!???
  • zoli80
    #4451
    Life valamit állit:) vissza valamire,de hogy mire azt ne kérdezd:)
  • zoli80
    #4450
    Life valamit állit:) vissza valamire,de hogy mire azt ne kérdezd:)
  • Petyus_
    #4448
    Kis filmajánló! :)
  • zoli80
    #4447
    Azok.Előfordult hogy kezdett vesztésre állni a gyökér és 10 perc után szo nélkül otthagyott.
  • Slow
    #4446
    lol az pech
    a németek köztudottan jó hangulatteremtőek=)
  • zoli80
    #4445
    Van valaki aki otthon van az itthoni játékok megjelenésében?Konkrétan Blitzkriegre vagyok kiváncsi,nyomom néha multiban és eddig csak nyelvet nemtudó,állandoan valami sájzét emlegető fritzekkel van tele:((
  • zoli80
    #4444
    vissza mire?
  • Slow
    #4443
    csakhogy a bevételbő a legnagyobb részt nem a fejlesztők kapják (pedig ők dolgoznak legtöbbet), hanem a kiadó, producer, tehát aki a lét belepakolja... a lét, ami főleg a reklámokra megy el, nem fejlesztésre... fel van spanolva és tele van a piac eladnivalóval, nem a minőség, hanem a csindadratta a menő (lásd utcazene a karneválos mapon... hangos és szar...)
  • zoli80
    #4442
    kisrokonnak leszedtem az xmen 2öt,nevetséges és biztos 10makesz folott lesz az ára,ahhoz képest télleg nem drága a raven shield.Grafika 0,sztori 0,multi 0,irányithatoság 0,kameramozgás=konzol(0).
  • Lifeforce
    #4441
    Sehányan mert most állítom vissza.
  • zoli80
    #4440
    amugy hányan férnek be coopba?
  • zoli80
    #4439
    Láttam spectrumon Afrikában hogy neteznek:) Fábol és levelekből kunyhó,dizel generátor(be kell rugni),"jo kis gép":) és ul elotte a fekacsávo és nézi!ja és baszott nagy antenna a kunyhón.környező törzsek mind odajártak netezni:))))) biztos megsegitette oket egy kis gázolajjal
  • [Rush]
    #4438
    Tikal gyere TS-re!!!!!
  • CB-LSC
    #4437
    hát igen kijött az eredmény.Nem a CD-k drágák hanem az átlag fizetések vannak a béka segge alatt.Addig nem is lessz másképp míg az informatikai mineszterasszony 6.5 millióért utazik afrikába egy hétre tárgyallásra az adózók pénzén.Csak tudnám mit tárgyal afrikában az internetről.