22246
Hattrick
  • JimKirk
    #22046
    Eleg sokat ersodott a csoportom, a 179. Kb. 600 helyet erosodott. Nem orulok neki!:)
    Amugy sajnos csak egy X-re voltunk jok idegenben. Jovo heten nem sok eselyunk lesz.
  • Sysfox
    #22045
    Foxtrotty - SCB 3:0

    Nekem jól kezdődik a IV. osztály... :)
  • Matyko92
    #22044
    Csépa 0 - 4 Bazan

    Csúnyán nyitjuk a szezont. Számítottam a vereségre, de nem ennyire. A középpálya gyengítésével elgondolkoztam azon, hogy áttérek más taktikára, illetve edzésre - a középpályásokban már nincs üzlet -. Egy védő helyett vettem két védőt (nagyszerű/nagyszerű, illetve ragyogó/lenyűgöző védekezés/átadás értékekkel), illetve két középpályásom helyett egyelőre egy remek/kiemelkedő játékszervezés/átadás képességekkel rendelkező középpályás érkezett. (A csapat törzsét ezek, illetve egy majdnem maxolt középpályás alkotja)

    Ötletek? Esetleg milyen scripteket/programokat tudtok ajánlani (Foxtricket használtam nagyonnagyonrégen)? (Ha lehet Chrome-hoz).

    Előre is köszi, és bocsi a zsinórban 3 bejegyzésért
  • Matyko92
    #22043
    Egyébként 0-10re arattam a kupában. Ranglétrás meccsek esetén nem sérülhet a játékos, ugye?
  • Matyko92
    #22042
    Hát igazából... nem tudtam, hogy lehet. Sebaj, talán innen is össze tudom hozni.
  • JimKirk
    #22041
    Jol beszoptad! En a 1014.-bol mentem at a 8xx.-ba, most mar 433. de igy is siman jo. Valoban cserelhettel volna csoportot!
  • JimKirk
    #22040
    En lazazva hoztam a kotelezot, 0-6.
    Ugy tervezem, hogy az osszes bajnokin lazazni fogok es igy is meg lehet hazai palyan a megfelelo kp. Igy akar a bajnoki cim is befigyelhet a vegen, de a dobogo biztosan. Talan egy csapat kepes megfelelo kp.-ra a csoportombol. Izgalmas szezonnak nezek elebe.
  • Ingman12
    #22039
    Közben nézem, hogy az egyik bajnoki riválisom már most kiesett, igaz keményebb ellenfelet is kapott.

    Legalább nem lesz annyi bevétele.
  • Ingman12
    #22038
    A kupa első fordulójában ismét nem botot kaptam, immáron zsinórban talán a 3. szezonomban, szóval annyira nem tudtam tartalékolni, de így is simán megvolt a győzelem.

    Ráadásul hat gólt lőtt az egyik csatárom. :O Ilyen se volt még "szerény" hattrickes pályafutásom alatt.
  • Zenszkij
    #22037
    tudtál volna csoportot váltani
  • Matyko92
    #22036
    Sziasztok! Régebben voltam már itt, csak nem tudtam belépni. Csépa SE a csapatom (talán valaki emlékszik rám ). Sajnos kiestem az ötödosztályból (és néhány hétre ott is hagytam a csapatot, de sosem adjuk fel ).
    VI.533 a csoportom (Ez a csoport az értékelések alapján 1. helyen áll az osztály 1024 csoportja közül. )
    Az új szezonra költségcsökkentést terveztem, eladtam pár sztárjátékost, és szereztem másokat.
    Az elmúlt egy-két évben (nem szezon, év!) nem nagyon piacoltam. Ami viszont elszörnyülködtet, hogy többszörösére csökkentek a piaci árak az akkorihoz képest , vagy legalábbis én sokkal olcsóbban tudok eladni játékost, mint akkoriban... (és ez nem válik előnyömre, mert akit vennék, az mind qrvadrága WTF??)
  • JimKirk
    #22035
    Jesszusom! Most nezem, hogy mar most tele vannak kulfoldi edzokkel elobb emlitett alsobb osztalyok. Racuppantak rendesen!
  • JimKirk
    #22034
    Erdekes lehet egy masodik csapatot inditani valamelyik kozel-keleti bajnoksagban ahol csak par osztaly van. Ha innen kozelitem meg a dolgot, akkor az a havi masfel doboz cigi nem is olyan sok erte.
  • JimKirk
    #22033
    VI.836
  • JimKirk
    #22032
    Atrakattam magam ebbe a csoportba: VI.836
    Sokkam "foruamktivabbnak" tunik, ami szamomra fontos!:)
  • Tono34
    #22031
    Csoport: V.161

    Ez a csoport az értékelések alapján 84. helyen áll az osztály 256 csoportja közül.


    Idén még jobban erősödött a csoportunk. 4-5 csapat is esélyes a győzelemre.
  • Magic Boy
    #22030
    Semmi baj, de azt ugye tudod, hogy hamarosan indulnak a 2. számú csapatok és ha velük újra elindul a 8. osztály is akkor már nem válthatsz!
  • JimKirk
    #22029
    Most megjobban megnezve ez egy baromi eros csoport! Koszi a szives invitalast de ezt most (meg) ki kell hagynom. Nem tudok kinek szolni!:(
  • Magic Boy
    #22028
    Ahogy gondolod!

    Rynart a haverom és szerintem a 3. hely kinézne neked abban a csoportban is (én örülnék, ha te is abba a csoportban lennél), de ez a te döntésed.

    Ha te nem mész, akkor kérlek szólj olyannak aki váltana, mert örülnék, ha Rynart csoportjában nem lenne bot csapat!
  • JimKirk
    #22027
    Gondolkodtam. Maradok a seggemen, nem akarok szenvedni, a dobogoval a szurkolok is elegedettek lesznek. Kesobb is lesz lehetosegem valtani.
  • Magic Boy
    #22026
    Én a VI.322-es csoportba mennék a helyedben, de ez a te döntésed.
  • JimKirk
    #22025
    Arra varok en is.
  • Magic Boy
    #22024
    Ha a 6.-ban akarsz ragadni akkor miért nem keresel egy erős csoportot ahol van bot?
    Hiszen most csak 7 csoport van és az alsó kettőben holnaptól lehet bottal cserélni.
  • JimKirk
    #22023
    Masfel szezonnal ezelott nullarol kezdtem ujra.:)
    A vedoknek meg a 3 kapusnak akiknek szinten tolom a vedekezest kell meg vagy masfel-ket szezon, aztan atallok kp. edzesre az is bele fog telni par szezonba. Egy ideig elleszek itt!:)
  • Sysfox
    #22022
    "Nalam a 2-3 hely siman meg lehet"

    De a hatodban, "b*sz*d". Neked nem ott lenne a helyed!
  • Sysfox
    #22021
    Annyira azért engem sem zavar, rakhatott volna a legerősebb csoportba is. Az legalább kihívás! :)

    Anno egy erős hatodba kerültem, bennmaradtam, aztán 2-3 szezon múlva bajnok lettem. Aztán egy közepes ötödbe tett, egyből 3. hely, aztán 2., aztán bajnoki cím.

    Ebben a csoportban is megragadhatom, az 5-6. hely meglehet, mert elég egyforma erősségűek a csapatok.
  • Magic Boy
    #22020
    IV.54 az enyém csak elírtam.
  • JimKirk
    #22019
    Szivas!

    Nalam a 2-3 hely siman meg lehet, ez is a cel mert 3-4 szezont biztos el szeretnek tolteni itt.
  • Magic Boy
    #22018
    Szívesen átkerülnék hozzád, akkor is, ha a kiesés ellen kellene harcolnom, mert legalább reálisan mutatná a csapatom erejét a csoportban elfoglalt helyezés.
  • Magic Boy
    #22017
    IV.58.

    "Ez a csoport az értékelések alapján 31. helyen áll az osztály 64 csoportja közül."
  • Sysfox
    #22016
    IV. 29.

    "Ez a csoport az értékelések alapján 2. helyen áll az osztály 64 csoportja közül."

    Köszönöm, köszönöm... :(
  • JimKirk
    #22015
    "Ez a csoport az értékelések alapján 1003. helyen áll az osztály 1024 csoportja közül."

  • JimKirk
    #22014
    Na en ket szezon pihi utan most kezdem ujra komolyan venni a jatekot. Megerositem annyira a csapatot, hogy azert VI.-ban bentmaradjak, majd ha a vedok elerik a kivant szintet atallok kp. edzesre. Mondjuk a 6%-os eronlet edzes mellett nem lesz konnyu dolgom, de most elso a jatekosok fejlodese.
  • Ingman12
    #22013
    Megvan a második hely, végül 2 pontos előnyöm lett. A gólkirályi cím is zsebben, úgyhogy végre a fejlődés útjára léptem. Jövőre akár a bajnoki cím is meglehet, ha minden jól megy, mert ez a keret most egy darabig együtt marad.
  • Sysfox
    #22012
    Na már! :D

    Mivel támadásépítést edzek, hogy a hátvédek átadása is jobb legyen kicsit, ezért az egyik csatáromat védőként játszattam ma. 1,5 csillagot kapott, de 4 gólt rúgott a 7:1-es meccsen, és a végén:

    "ám Árpád Derdák teljesítménye finoman szólva is hagyott kívánnivalót maga után."

    Nem volt elég a 4 gól...

    :P
  • Ingman12
    #22011
    Botlott a riválisom, az utolsó forduló előtt gólkülönbséggel megvan a második hely. Az utolsó helyezettet fogadom majd otthon, míg a riválisom a már biztos feljutóval csap össze, szerintem meglehet az ezüst.
  • sajtburger
    #22010
    ezer köszönet! :) hiba orvosolva, böngésző nekem új verziót nem dobta ki, csak ha konkrétan rákerestem.
  • Magic Boy
    #22009
    Van újab verziója (0.12.0), nálam az volt a baj, hogy nem volt új.
  • sajtburger
    #22008
    Van akinél elszállt még a foxtrick? mozilla böngészőm alatt egyszer csak eltűnt, hiába rakom újra nem akar menni.. mit tegyek hogy újra üzemeljen jól? :/
  • Magic Boy
    #22007
    Mindenképpen csináld meg a tesztet, hogy teljes jogú managger legyél, na meg rengeteg pénzt (legalábbis kezdőknek az) ad.

    Stadiont semmiképpen se fejlessz, viszont, ha edzeni akarsz valamilyen posztot és abból pénzt szerezni, akkor egy jó edző nem árt.

    A maradék pénzből meg bogóért lehet olyan csapatot (pláne, ha vársz még kb 2 hattrick hetet) összerakni, ami egy osztállyal feljebb se esik ki.

    Ha megkeresel privátban Hattrick adatokkal akkor szívesen segítek neked és a Hattrickon belül folytatjuk.