22246
Hattrick
  • Sysfox
    #22126
    4:0-ra nyertem, maradok a negyedosztályban. :)
  • JimKirk
    #22125
    Na?
  • Sysfox
    #22124
    IV. osztály, osztályozó, 12. perc:

    Foxtrotty (IV.) - Lamantinmenyét (V.) 1:0
  • JimKirk
    #22123
    Atadast mikor kezded tolni nekik?
  • Ingman12
    #22122
    Akikre én büszke vagyok - őt még anno 17 évesen vettem:

    22 éves és 24 napos, TSI = 93 750
    Formája gyenge, erőnléte remek.
    Tapasztalata gyenge, és csapnivaló vezetői képessége van.
    Hűsége isteni.

    Védés: katasztrofális
    Védekezés: pocsék
    Játékszervezés: földöntúli
    Szélsőjáték: gyenge
    Átadás: megfelelő
    Gólszerzés: csapnivaló
    Pontrúgás: katasztrofális

    A saját nevelésem:

    20 éves és 106 napos, TSI = 59 100
    Formája jó, erőnléte remek.
    Tapasztalata csapnivaló, és középszerű vezetői képessége van.
    Hűsége isteni. Védés: katasztrofális

    Védekezés: csapnivaló
    Játékszervezés: természetfeletti
    Szélsőjáték: pocsék
    Átadás: megfelelő
    Gólszerzés: csapnivaló
    Pontrúgás: csapnivaló

    Megmondom őszintén, én inkább csak a fő skilleket szoktam nézni, mint látható rajtuk, a többi képességük nem is nagyon van erősítve, de nem is érzem szükségét. Magasabb szinten talán változik a véleményem, de én ugye még mindig a hatodban vagyok, oda bőven elégnek hiszem.

    Egyébként az egyik kiöregedett játékosom eladtam 100 millió körüli összegért, a szezon közben még gyűjtögettem, az összeggel pedig erősítettem a szélem egy ragyogó játékszervezésű, természetfeletti szélsőjátékú és jó pontrúgású játékossal.

    Van még egy saját nevelésem, őt a szélen játszattam egészen az idei szezonig, ő lesz majd a "beugró" az eladott középpályás után. Természetfeletti játékszervezéssel el lesz ott középen, amúgy lassan már 28 éves ő is (17 évesen hoztam fel). Hogy telik az idő.
  • JimKirk
    #22121
    Tudja valaki, hogy mikortol lehet csoportot valtani?
  • JimKirk
    #22120
    Kettot 490-ert vettem, egyet pedig 580-ert.
  • Magic Boy
    #22119
    Mennyit adtál a termeszetfeletti kapusaidért?
  • Sysfox
    #22118
    1-2 hetente egy szintet. Elég gyorsan.
  • JimKirk
    #22117
    Ez nem rossz terv, en is "loptam" egy ex. ellenfelemtol!:)

    A vedoket szigoruan 17 evesen es par naposan vettem, minimum megfelelo vedekezessel, de inkabb jo. Szinten szigoruan(:) csak jol fejeloket igazoltam, van koztuk egy-ket megfelelo jatekszervezessel rendelkezo is, beloluk egyet lehet atkepezek majd kozeppalyasanak, de ez meg nem biztos!

    A kapusokat 19-20 evesen, termeszetfeletti vedessel igazoltam. Azt hiszem a vedekezes kepesseguk max kozepszeru lehetett, de inkabb alatta.

    Igen, tolni fogok majd a hatved edzes utan egy kis pontrugast is, a kapusaok miatt, kb. egy szezonon keresztul. Jelenleg gyenge, gyenge, kozepszeru pontrugassal rendelkezik a harom kapusom.
    Jol tudom, hogy hetente egy szintet emelkedik ez a kepesseguk?
  • Magic Boy
    #22116
    Ez a terv határozottan tetszik!
    Úgy is arra vágynék, (ha lehetne) hogy újrakezdjem a legalacsonyabb osztályból, de ez is valami olyasmi.

    A védőket és a kapust hány évesen vetted és milyen védekezéssel?

    A kapusoknak nem árt egy remek vagy magasabb pontrúgás se. Vagy már úgy vetted őket?
  • Sysfox
    #22115
    Most nálam is ez a helyzet, kezdenek kiöregedni a játékosaim, bár még csak 25-26 évesek, de a fő generációt 2-3 szezonon belül le kell cserélnem.
  • JimKirk
    #22114
    Azzal a csapattal megragadtam volna a IV. osztalyban, aztan szepen lassan kioregedetek volna a jatekosaim es zako vissza V.-be vagy meglejjebb. Szerintem jol dontottel, mert ha ugyesen csinalod, akkor a kapust, a vedelmet es a kozppalyat is, meg feligmeddig a csatarokat is magad fogod kinevelni, csak szelosket kell majd venned.
    Anno a kiarusitasbol osszejott 4 es fel milliard, elkoltottem belole masfelet, vettem 7 vedot, harom kapust es azota tolom nekik a vedekezest. A hatvedek most 19 evesen lenyugozo szintuek, vilagklasszis a cel aztan megy atadora a ket kapus es 3-4 hatved. Ez remenyeim szerint 2,5-3 milliard forintot fog hozni a konyhara.
    Ha ezzel megvoltunk, akkor veszek 6 multiskilles kozeppalyas palantat, szerintem 300 milla/fo koruli osszeget kell majd kiadnom ertuk. Tolom nekik par szezonon keresztul a jatekszervezest, aztan ha elertek a titani szintet, akkor mehet nekik az atadas is. Mielott elkezdenenk atadast edzeni veszek 2 termeszetfeletti/titani csatart minimalis atadassal es tolom nekik is ezerrel. Itt kb. 24-25 evesek lesznek a hatvedek, a bankszamlan pedig 4 milliard koruli osszeg var majd arra, hogy elkoltsem. Lesz 6-7 evem, hogy minnel magasabbra jussak.

    Ez a terv.:)
  • Magic Boy
    #22113
    Én nem akarom abbahagyni és az edzőmet se akarom eladni (bár ő is érne jó pár száz millát) csak úgy érzem nagyon megrekedt a csapat és én is szeretnék újra fiatalokat edzegetni.
  • dartonita
    #22112
    Ezt en is igy csinaltam,par szezonon keresztul csak belogoltam hogy ne szunjon meg a csapat,de eladtam mindenkit,edzoket kirugtam.Ez eleg volt ahhoz hogy szep kis penz jojjon ossze a bevetelekbol.
    Aztan par honap utan joval lelkesebben kezdtem ujra,most kenyelmesen elevickelunk a 6.ligaban es idovel remelem sajat ifiket tudok ujra edzeni.O az elso fecske:

    Kevin Lukács
    Hungary 18 éves és 95 napos, következő születésnap: 2013-09-08
    Formája középszerű, erőnléte megfelelő.
    Szimpatikus fickó, aki temperamentumos és becsületes.

    TSI: 11 970
    Fizetés: 338 eFt/hét
    Specialitása: Jól fejelő

    Jelenlegi képességek
    Játékszervezés: 4/20 gyenge
    Átadás: 4/20 gyenge
    Gólszerzés: 12/20 lenyűgöző


    Mar nem celom a fejetlen haszonszerzes,sem a feljutas.
    2.5milliardon uldogelek es nem igazan kell megerositenem sehol a gardat,a stadion is rendben van,szoval idovel nevelgethetem a sajat kolkeim ugy ahogyan szeretnem.Funolni teljesen jo igy.

    Machlik Arpadka szimpi bar nagyon monoskilles.Azert majd figyelgetem ha lesz idom.
  • Magic Boy
    #22111
    Te is úgy gondold?
    Szerintem is jó döntés, de érdekelne, hogy te miért tartod annak.

    Láttál nálam valakit, akire esetleg licitálsz?
  • JimKirk
    #22110
    Jo dontes!
  • Magic Boy
    #22109
    Ezennel a teljes csapatot átadóra raktam, mert úgy érzem megrekedt a csapat és nem tud megújulni (pláne, hogy a pénzem is mínusz 40 millióban van), így eladok mindenkit (lehet szemezgetni (főleg Árpád Machlik lesz nagy fogás valakinek ( mondjuk ő volt az egyetlen akit sajnálok, mert saját nevelésű játékosom))) és a befolyt összegből újjászervezem a csapatot fiatalokból, vállalva, hogy lehet, hogy a 6.-ig zuhanok vissza mire összeáll az új csapat.
  • Ingman12
    #22108
    A második helyen végeztem, két pontra voltam az elsőtől. Egész jó évet zártam, az eddigi mumusaimat többnyire simán vertem, egyedül a már korábban említett biztos kiesőtől való vereség szomorított el.

    Nagyon fiatal és erős a csapatom, főleg a középpályám. Eddig mindig eladtam az emberkéket egy bizonyos idő után, voltak jó bevételek is, de úgy döntöttem legutóbb (pár hónapja), hogy a jelenlegi középpályásaimat nem fogom és rájuk építem az egész csapatot. Meg is érte, meglátszik az eredményeken.

    Most az egyik kiöregedő kp-mat adnám el, a helyére pedig a lehető legerősebb szélsőt hoznám. Az egyik szélen sikerült egy jót kifognom a szezon elején, most a másikat is stabilizálnám. Nagyjából minden csapatrésszel elégedett vagyok, jók az opcióim, egyedül a kapusom még mindig csak jó védéssel rendelkezik. Ezt is majd jó lenne lassan fejleszteni, már évek óta ő van ott.
  • karajjj
    #22107
    nem szeretném elvállalni, mert sajna nincs rá időm...
  • gregor007
    #22106
    És hány játékost javasolnál edzeni? Kezdetnek 6 játékost vettem 3-5-2-ben a bajnokin, és a barátságoson mind a hat játékos játszik a középpályán, így megkapja a maxot. Gondolom többet nem is nagyon érdemes, mármint a szélsők 50%-ával "szenvedni", de érdekelne a véleményed/véleményetek. :)
  • JimKirk
    #22105
    A leheto legtobb ertelmet latom benne!:)
  • gregor007
    #22104
    Nem is fűzök nagy reményeket a VI.-os szezonhoz, nem is igazán akarok felkerülni, erősödni akarok VII-ben, edzeni a fiatalokat, csak jelenleg nincs más választásom. :) VI-ban minden fordulóban úgy lesz kiküldve a csapat, hogy minden játékosom megkapja az edzést, szóval valószínűleg tényleg zakózok vissza VII-be, de erre fel vagyok előre készülve, a hosszú távú tervet ettől még nem áldozom be. :)
    De rögtön kérdeznék is: Mennyi értelmét látjátok fiatal középpályások edzetésének?
  • Matyko92
    #22103
    Vége a szezonnak. A feljutás nem sikerült (hogy is sikerült volna, az a csapat egy külön univerzum volt a ligában), de összességében elégedett vagyok a produkált eredményekkel. Ha lezajlanak az osztályozók, kiderül, lenne-e értelme a feljutásért való küzdelemnek, vagy hagyjam a fenébe az egészet és lebzseljek még egy szezont a hatodban.
    A bajnokság végeredménye
  • JimKirk
    #22102
    Nem lesz egyszeru dolgod, valoszinuleg egybol zako lesz a VII.-be, de jobb is ott megerosodni!:)
  • JimKirk
    #22101
    Na az kiraly, ha el is valalnad, akkor vedd fel geo-val vedd fel a kapxcsolatot legyszi.
  • karajjj
    #22100
    én tudom
  • gregor007
    #22099
    Üdv mindenkinek!
    Pénteken megkaptam új csapatomat a VII. 400-ba. Sikerült egy olyan csapat helyét átvenni egy fordulóval a bajnokság vége előtt, amely biztos feljutó, és bajnok, így a következő szezont a VI.-ban kezdem. A csapatépítési terv már megvan, bevásároltam középpályásokból, játékszervezést fogok edzeni. Az egyik srác miatt már meg is találtak a trinidadi válogatott illetékesi, bár először a wing scout keresett, de nincs gondjuk abból, hogy játékszervezést kap a srác. :)
    Kezdésnek ennyi, mindenkinek sok sikert! :)
  • JimKirk
    #22098
    Kene egy uj hazigazda!

    Tudja valaki kozulunk, hogy hogyan kell berakni a fejlecbe a csapatok illetve a csoportok nevet?
  • JimKirk
    #22097
    Termeszetfeletti vedes, lenyugozo vedekezes, amit vilagklasszisig fogok tolni aztan antallok egy kis pontrugasra. Vedest nem edzettem nekik, ugy vettem oket 450 millio korul. Eddig csak vedekezest edzettem nekik.
  • Sysfox
    #22096
    Én egy fordulóval a vége előtte a 6. helyen állok a negyedosztályban, és már biztosan elkerülöm az egyenes kiesést. Bár matematikai esélyem van még a 4. helyre, de inkább beáldozom az utolsó fordulót az osztályozó miatt.
  • REALista
    #22095
    Az igen.Én most védekezést edzek de nemsoká eladok két védőt és fokozatosan átállok a kapusedzésre.Védekezés úgyis kell nekik is.Te mennyire edzetted már ki a kapusaidat milyen szinten vannak az értékeik hogy ennyit érnek?
  • JimKirk
    #22094
    Ahogy nezem a kapusaim mar most 800 korul atlagertek korul mozognak. Akkor remelhetoelg ennel tobbet fogok majd kapni ertuk, bar addigra minimum 24 evesek lesznek, ami ronthat az ertekukon. Majd meglatjuk.
  • JimKirk
    #22093
    A hatodik helyen fogom befejezeni az idei szezont, siman bent maradtam, ez volt a cel! Jovore csoportot valtok, megprobalok egy ennel konnyebbet kifogni illetve egy ennel forumaktivabbat is.:)
    Kov. szezonban meg tolni fogom a vedekezest, aztan atallok pontrugast edzeni a kapusok miatt. Harom kapusombol ketto majd megy atadora, remenyeim szerint fejenkent 800-900 millio korul fognak elmenni. Aztan indulhat a kozppalyas edzes!
  • WinG
    #22092
    Bocs, hülye vagyok, 3 lapot írnak wikin is, figyelmetlen voltam.
  • WinG
    #22091
    Ja, hogy nem két sárga, hanem három után van egy meccses eltiltás?
  • PiszkosFred
    #22090
    Mert attol, hogy nem rakod be a kezdobe, attol nem szunik meg a sarga/nem fogy el. Jatszasd oket, aztan majd a harmadik utan letoltik az egy meccses eltiltasukat.
  • WinG
    #22089
    Valaki tudja esetleg, hogy a sárga lapok miért nem tűnnek el? Van 3 játékosom is 2 sárgával, és már nem játszattam őket hetek óta, de még mindig nem akar eltűnni, mi lehet a gond?
  • Ingman12
    #22088
    Hú, de behaltunk. Ki hogy áll? Végre egy normális szezonom van, az utolsó forduló előtt 2 pontra vagyok a listavezetőtől.

    Igaz nemrég meg kikaptam az egyik biztos kiesőtől, nagyszerű volt.
  • Matyko92
    #22087
    Azt hiszem, attól hogy nem játszatod, nem fog esni a már megszerzett tapasztalat és vezetői képesség.