22246
Hattrick
  • kamionosjoe
    #22166
    Egyébként aki be akar vásárolni az most nézegessen a piacon, mert nagyon le vannak esve az árak. Jön a szezon vége és akkor megint megemelkednek majd az árfolyamok. Esetleg trédelésre is remek alkalom ez.
  • kamionosjoe
    #22165
    Kicsit csökken a létszám, de attól még a játék megy tovább. Nem fognak csődbe menni. :)
  • Ingman12
    #22164
    Ennyire a végét járná a dolog? Az egyértelmű, hogy már nagyon messze van a régi "fényétől", de még jó pár év azért azt hittem benne lehet.
  • Ingman12
    #22163
    Jóságos ég, egy igazi vadállat lett az egyik ifimből. Még nagyon régen adtam el, csatáredzést kellett volna kapnia a felnőtteknél, de én játékszervezést edzek, úgyhogy továbbadtam. Úgy emlékszem nem volt rossz fiatalként, de semmi extra. Most kaptam részesedést abból, hogy eladta az exklubja, átlagban 9+ csillagokat hoz a meccseken és még csak most lesz 23 éves.

    Na erre sem gondoltam volna, hogy egyszer egy ifim ilyenné növi ki magát.
  • Zenszkij
    #22162
    Több, mint a duplájára emelik a támogatói összeget. Ezek nem normálisak. Még le akarnak nyúlni egy nagy adag pénzt, mielőtt kihal a játék.
  • Sysfox
    #22161
    De attól még lehet skandináv származású... :)
  • Zenszkij
    #22160
    "A skandináv származású Marco Gigante nem tudja megszokni a meleget, ilyen időben rendszerint képességei alatt teljesít."


    LOL, olasz a csávó!
  • sajtburger
    #22159
    Ez a szezon eddig hatalmas rulett.. vagy nyerünk jó játékkal, vagy 6-1 arányban leégünk.. szerencsére ma nyertünk elég magabiztos játékkal.
    Külön meglepetés a fiatal ifim, akit figyel a válogatott, 3 gólnál jár a szezonban, meccseket döntött el eddig a találataival, 17 éves 53 napos, ilyent még nem láttam. :)
  • Ingman12
    #22158
    Na végre, megtört az a jég! Sima 4-0-lal jutottam tovább otthon, a harmadik fordulóban eddig mindig szétvertek. :D Viszont a következőben már tényleg búcsúzni fogok, harmadosztályú ellenfél, kb. két és félszer jobb kerettel... Esélytelen.

    Viszont bevétel szempontjából nagyon jól jöttek ezek a szerdai kupameccsek, az elsőt kivéve mindegyiken otthon játszottam és most is otthon fogok majd búcsúzni, ráadásul most a bajnoki sorsolás miatt sorozatban háromszor fogok hazai pályán játszani.

    11 győzelmem volt zsinórban... Végre volt mire büszkének lennem. :D
  • Matyko92
    #22157
    Csépa 0-1 d'Azur
    Ismét kiestem a ligából. Ha a kapusom nem sérül le, talán tovább mehettünk volna. Na sebaj, innentől koncentrálhatunk a bajnokságra.
  • Ingman12
    #22156
    Könnyedén mentem tovább a kupában, közben pluszban is van a számlám. Két hét alatt dolgoztam le 90 milliós adósságot, meg is lepődtem rendesen.

    A kupára visszatérve, erős negyedosztályú ellenfelet kaptam, főleg a védelme brutálisan kemény. :O Viszont ahogy nézem, tulajdonos nélküli, akinek van tapasztalata ebben, ez mit jelent? Mennyire számít majd ez a meccsen, vajon van esélyem? :D
  • Magic Boy
    #22155
    Jimkirk, Ingman12: Köszönöm a szurkolást, de idén az is igazi bravúr lenne, ha nem én lennék a tök utolsó.
  • Ingman12
    #22154
    Szintén sok sikert kívánok! :) Nekem az utolsó pillanatokban eszembe jutott a játék, és hogy egy újonccal csapok össze otthon, úgyhogy gyorsan le is cseréltem a középpályásaimat a fiatalokra (plusz egy-két tartalék került még be), akiket edzek, a "nagyokat" pedig megtartottam szerdára.

    Így az edzés is megvolt és erős csapattal is tudok kiállni.
  • Ingman12
    #22153
    Az előző morfondírozásomat folytatva - ezúttal csak 60 milliót hozott a hazai meccs, de esős idő volt és ez még csak a szezon eleje. Most már csak 20 milliós az adósság, de szerdán otthon játszom a kupában, jövő héten és utána pedig kétszer egymás után hazai pályán a bajnokságban.

    Nem lesz ezzel gond szerintem.
  • JimKirk
    #22152
    Sok sikert!
  • Magic Boy
    #22151
    Most is továbbjutottam a kupában és a következő fordulóban is van némi esélyem, de csak ha a legjobbakkal állok ki!
  • Sysfox
    #22150
    Nem.
  • rvn
    #22149
    Sziasztok!

    Ha ma kupameccsen kiállítottak egy játékosom, akkor ő szerepelhet a hétvégi bajnokin?
  • Ingman12
    #22148
    3-1-re nyertem idegenben a tavalyi aranyérmes ellen, jó kezdés. Szerintem most tartok ott, hogy reálisan nézve meglehet az első hely.

    Viszont hogy ne menjen semmi sem simán, már 90 milliós adósságom van, igaz most a kupában és a bajnokin otthon játszom, de így sem fogok pluszba menni.

    A legjobb középpályásom 9 milliót keres, van egy olyan érzésem, hogy meg kell válnom tőle, innentől meg megint építkezhetek előről. Az a gond, hogy heti szinten most már 36 milliót visznek el, egyelőre még nem tudom, hogy hazai pályán, teljes nézősereggel mennyi jönne össze (a bevétel szerintem olyan 70-75 millió körül lesz).

    Most azt várom, hogy a hazai meccsemen hogy jövök ki pénzügyileg (jövő héten). Ha úgy látom, hogy biztonságos, akkor az egyik tartalék fiatalomat adom csak el, aki pluszba hoz, utána meg játszadozhatok addig, míg ki nem fejlődnek a maradékok és megfelelő pénzért eladhatóvá nem válnak. Egy bajnoki cím nagyon sokat jelentene most, ezt mindenképp célul tűztem ki idén.
  • JimKirk
    #22147
    Termeszetesen kikaptam.
  • Magic Boy
    #22146
    Én továbbmentem tartalékokkal lazázva, de ez annak köszönhető, hogy 4. osztályúként kaptam ellenfelet!

    A 4. osztályban nincs sok keresni valóm, de a mai igazolásommal teljessé vált a keret!
  • JimKirk
    #22145
    Sikerult egybol kiesnem a kupabol...:)
  • JimKirk
    #22144
    Ja ok!
  • JimKirk
    #22143
    Mar megkaptuk!
  • Magic Boy
    #22142
    Nem én próbálkoztam, hanem a pártfogoltam, de azt írta neki, hogy nem válthat, mert már csoportot váltott egyszer ebben a szezonban.

    De nemrég jelezte, hogy mégiscsak sikerült váltani oda ahova először akart.
  • rvn
    #22141
    Sziasztok!

    A bajnokságban a helyezésekért járó jutalmakat mikor kapják meg a csapatok?
  • JimKirk
    #22140
    Mas csapattal nem is probalkoztal?
  • Magic Boy
    #22139
    Közben rájöttem, de nem engedte váltani.
    Gondolom azért, mert extra feljutással került föl!
  • JimKirk
    #22138
    Yes!
  • Magic Boy
    #22137
    A bajnokságban a neve mellett?
  • JimKirk
    #22136
    Barmelyik bot csapattal cserelhetsz, csak lapozd vegig a bajnoksagokat, probalj az eroviszonyokat tekintve a 900. hely alatt keresni egy csoportot.

    A csapat neve mellett irni fogja, hogy ide johetsz, vagy vele cserelhetsz, valami hasonlo!:)
  • Magic Boy
    #22135
    Hogy kell csoportot váltani?

    Az egyik pártfogoltam, ki extra feljutással került a 6. osztályba (3. lett a csoportjában), szeretne csoportot váltani, mert túl erős csoportba került és sehogy se sikerül neki.

    Mit kell csinálni pontosan?
  • Tono34
    #22134
    Sajnos én is váltottam: VI.674
  • JimKirk
    #22133
    Csoportot valtottam: VI.884
  • Magic Boy
    #22132
    Először védőket fogok edzeni területvédekezéssel (2-3 szint erejéig) majd gólszerzés edzés lesz (szintén 2-3 szint erejéig) utána lehet jön egy kevés átadásedzés, de alaphelyzetben majd középpályásokat akarok edzeni újra.
  • JimKirk
    #22131
    Mar nem emlekszem ra, keveset az biztos:)

    A szezon elejen 300-400 millio korul koltottem egy korosodo kozeppalyara, most lazazva osszejon a "jo" kp. Viszont a tamadasaim nagyon gyengek.

    Viszont ha atallok kp. edzesre, akkor nehez idok ele nezek, meg az is lehet, hogy kipottuyanok VII.-be. Remelem nem igy lesz!:)

    Vegul mit fogsz edzeni?
  • Magic Boy
    #22130
    Jelenleg jó, ha 200-at tud a csapat, de legalább fiatalok.

    Még hiányzik kb. 5 ember a keretből, akiket holnap igyekszem megvenni.


    Neked mennyit teljesített a csapat, amikor újjászervezted?
  • JimKirk
    #22129
    Koszonom!
  • gregor007
    #22128
    08.29-30., csütörtök-péntek
    • Csoportcserélési lehetőség a VI. és VII. osztályban (és ahol van, lejjebb is). Csak botcsapattal lehet helyet cserélni, egy szezonban csak egyszer.
  • JimKirk
    #22127
    Csoportot mikortol lehet valtani?