22246
Hattrick
  • Sysfox
    #22206
    Én a negyedosztályban vagyok, de nagyjából ez a véleményem.
  • Zenszkij
    #22205
    Nem vagy egyedül, én már ráhagytam. Gondolj bele 5 év alatt sikerült bejutnod az ötödbe, micsoda előrelépés. Hát nem (nekem se volt jobb eredményem). A játék szinte alig változott, van a középpálya meg az összes többi. Adták, vették a játékot, de semmi változás nem volt. Szerintem a végét rúgja.
  • Ingman12
    #22204
    Már nagyon unom ezt a játékot. Ötödben vagyok, elvagyok a középmezőnyben, de nem érzek semmi élvezetet, az a régi hozzáállásom, érdeklődésem már egy jó ideje elveszett.

    Csak én is úgy vagyok vele, hogy sok mindent megéltem már az évek alatt, 5. éve nyúzom. Nem tudom...
  • WinG
    #22203
    Bocs, 77%-os labdabirtoklás és 0 helyzet. Röhej ez a játék.
  • WinG
    #22202
    Na, részemről most van vége a Hattricknek. Egészen elképesztő, hogy ez a játék ilyen sikeres, amikor az egész abból áll, hogy random sorsol két számot a két csapatnak, és ennyi az eredmény, függetlenül a két csapat erejétől, hozzáállásától vagy taktikájától.

    A liga messze leggyengébb csapatával sikerült 0-0-át játszanom úgy, hogy 70%-os labdabirtoklással EGY darab helyzetem sem volt. Nagyon életszerű...

    Valaki tud valami normális focimenedzser játékot, ahol a csapatok teljesítménye is beleszámít az eredmény szimulálásakor?
  • Sysfox
    #22201
    Ez reális!

    43:12 Megvan az újabb Hétfő-gól! 2 - 0! Rostislav Kloubek a jobb szélen egy gyönyörű egyéni akció végén állva hagyta az ellenfél védelmét, és a kapuba emelt.

    43:04 A meccs 43. percében Les Lees tört előre a jobb szélen, majd góllal fejezte be a támadást: 1 - 0, ezzel Hétfő megszerezte a vezetést.

    És hmm... Les Lees nem lesen volt véletlenül? :D :D
  • PiszkosFred
    #22200
    Megszokásból, poénból, bármiféle logika vagy ésszerűség igénye nélkül heti fél óra kattingatást (szigorúan a munkahelyen :)) még megér a dolog.

    2003-02-02 Megkaptad az itt látható csapatot. :)
  • Tono34
    #22199
    Már gondoltam rá én is, hogy abbahagyom, de annyira nincs szívem magára hagyni őket.. lassan 10 éve már.

    A csatlakozás dátuma: 2004-03-17
  • Zenszkij
    #22198
    Én is abbahagytam. A sok ígérgetés után nagy csalódás lett a játék. Sokkal jobb gamek vannak a piacon, mint ez.
  • karajjj
    #22197
    én meg pont most kezdtem el foglalkozni a csapattal, kb 2 évig jegeltem, most meg bevásároltam a felgyülemlett pénzből, csak azt nem értem, hogy hová tűnt az általános edzés, amivel a formát lehetett növelni
  • Jakuza1
    #22196
    En mar reg igy tettem, mert ami a megvaltoztatott merkozes motorral zajlott az mar a nevetseg kategoriaba tartozott.
  • Zenszkij
    #22195
    szerintem jól döntöttél, én is ezen agyalok, a megemelkedett támogatói díj is gusztustalan
  • Magic Boy
    #22194
    Átadólistára raktam az összes játékosomat és ezzel számomra vége a Hatricknak.
    Ez a játék már régen nem az a játék, amivel anno elkezdtem játszani és a fejlesztések is rossz irányba viszik azb én megítélésem szerint!
  • alyr2
    #22193
    azert arra kivancsi lennek, hogy van az hogy harmad osztalybol levo ellenfelemet elverem 3-0ra...aztan az en csoportombol 1 felido alatt a mogottem levo csapat lo 4 golt nekem gond nelkul.....
  • kamionosjoe
    #22192
    Múlt héten nem tudtam eladni egy játékos 20000-ért, most kiraktam 0-ra és erre feltornászták az árát 61000-re. :D
    387018962
  • alyr2
    #22191
    Balaton Cup Hungary (465924) kov ifi szezontre gyertek..unalmasak az ellenfelek..
  • DarkHorSe
    #22190
    Ez nem egy foci manager jatek, ez kb csak arrol szol hogy vegyel egy csomo jatekost aztan edzed oket hogy utana el tudd adni, gyujtogesd a penzt jo sokaig hogy aztan vegre elkezdhess jatszani :D

    Ha foci managert akarsz, sztem keress mast
  • Zenszkij
    #22189
    megmondom én, csalással
  • Sysfox
    #22188
    4 forduló után 10 ponttal vezetem a csoportot a IV. osztályban.

    Kezd kicsit unalmas lenni ez a Hattrick, aki kicsit is érti ezt a játékot, és foglalkozik vele valamennyit, simán eljuthat idáig. Szépen, fokozatosan építettem fel ezt a csapatot, és folyamatosan fejlődve jutottunk el idáig.

    Hogyan tovább? Ezt viszont nem igazán látom, mert ezen a szinten már annyira kiegyenlítettek az erőviszonyok, hogy sokszor inkább a szerencse dönt, mint a csapatok közti különbségek.
  • Zenszkij
    #22187
    Az enyém Bunda László, mivel jobb? :D
  • Ingman12
    #22186
    Az új ifim neve Üres Lajos. Zseniális. :D
  • dartonite
    #22185
    Tovabbra sem ertem hogy ez a jatek mi alapjan hozza ki a gyoztest.Szelsojatekot jatszottunk egy 2! kozephatveddel felallo ellenfellel szemben es igy is kikaptunk.WTF,2 vedovel milyen csapat jatszik egyaltalan?Hol lehet sikeres barki a vilag akarmelyik bajnoksagaban 2 db hatveddel?
    Ennel komolyan meg a zmanager vagy sokker is realisabb eredmenyeket hoz ki.
  • sajtburger
    #22184
    Valaki nem tud egy jó ifi ligát? Próbálkozok most egy magyar 16-os létszámmal, de előbb lesz a válogatott vb szereplő mint ez betelik.. :)

    Elmúlt szezon sikertelensége után, 2 győzelemmel nyitottuk a szezont, viszont 2 kulcs emberünk lesérült az előző diadal alkalmával, ezért is szeretem ezt a game-t. :)
  • Zenszkij
    #22183
    Ez a játék egyvalamire azért jó. Orrvérzésig csalni, mivel torkon xarják, csak azzal vannak elfoglalva, hogy fizess :D :D.
  • kamionosjoe
    #22182
    Sziasztok!

    Harcba szálltam a válogatott vezetésért folyó csatában! Szeretném a Magyar válogatottat csatába vezetni. Azt szeretném kérni, hogy szavazatok rám, hogy legyen esélyem a nyerésre.
    Szavazni a Magyarország/Választások menüpont alatt tudtok.

    Kellemes karácsonyi ünnepeket mindenkinek!
    Köszönettel kamionosjoe! :)
  • Ingman12
    #22181
    Wow, megnyertem az osztályozót is idegenben, feljutottam az ötödbe. Erre nem számítottam.
  • JimKirk
    #22180
    Pontrugas nem atadas! Szoval pontrugast edzenek meg nekik.
  • JimKirk
    #22179
    Grat minden gyozetesnek! 8-)

    Van 3 majdnem 24 eves kapusom, egyikuk mar at is lepte a 24. eletevet Erdekelne, hogy termeszetfeletti vedess es vilagklasszis vedekezes melle erdemese-e meg nyomni nekik mondjuk egy szezon atadast is. Elosorban a nyereseg vezerel. Attol tartok, hogy 25 evesen mar nem kapnek ertuk annyit amennyit most( 800 millio-1 milliard). Szerintetek?
  • Ingman12
    #22178
    Megnyertem a bajnokságot! :) Ennyire izgalmas szezon még sosem volt, az utolsó fordulóban dőlt el minden. Pont a listavezetővel találkoztam, 2-1-re sikerült behúzni.
  • Ingman12
    #22177
    Kifogtam egy 16 éves, remek játékszervezést elérhető ifit. Lehetett volna 15, de így sem panaszkodom, megpróbálom feltolni a képességét addig amíg csak lehet.

    Jelenleg nem tudom milyen szinten áll, de gondolom gyenge környékén.
  • JimKirk
    #22176
    Ennyi eronlet max akkor kellene, ha tele lennel 35 ev koruli jatekosokkal.:)
  • Sysfox
    #22175
    Szerintem ez nagyon sok, nálam 13% már szezonok óta.
  • alyr2
    #22174
    25% az eronlet, de az osszes jatekosom formaja jo ez az egy kivetel..
  • Sysfox
    #22173
    Hány százalék az erőnléti edzésed?

    A forma változása meglehetősen random dolog, de az erőnléti edzés befolyásolja valamilyen szinten. A túl magas erőnléti edzés gyengíti a formákat.

    Mindig mozog valamerre, vagy felfelé, vagy lefelé. De biztasson a tudat, hogy ennél nincs már kisebb érték :)
  • alyr2
    #22172
    Jah es valamikor nyaron vasaroltam..azota alap jatekos..
  • alyr2
    #22171
    Lenne egy kerdesem hozzatok. Van egy vedo jatekosom, egesz jo 3000 TSivel vettem, most vanneki 1020 es 2 het alatt esett a formaja remekrol katasztrofalisra..miert van ez? eddig 5 csillagos kozephatved volt, a legutolso meccsen 1 csillagos lett..
  • karajjj
    #22170
    már vagy 2 éve nem játszok, csak be szoktam lépni, hogy ne vesszem el a csapatom, de azért ez meglepő :D

  • Ingman12
    #22169
    Fontos rangadón nyertem szombaton. Nem akármilyen szezonzáró vár rám, a következő fordulót bot ellen játszom, szóval biztosan nyerek, az utolsóban viszont otthon fogadom a jelenlegi listavezetőt, akitől 2 pontra vagyok.

    Nagyon jó szezont tudok a hátam mögött, nemrég írtak az U20-soktól is, hogy az egyik ifimet figyelik és nagy esélye van bekerülni, úgyhogy végre elindultam a jó irányba. Szerintem úgy 4-5 szezonon át csak stagnáltam, próbáltam edzeni a fiatalokat és jó áron eladni, közben meg nem annyira fordítottam vissza a csapatba.

    A két új szélsőm mondhatni meghozta az áttörést, idén már tényleg elég stabil vagyok egy-két rosszabb eredményt leszámítva. Jó lenne egy osztályozó, nekem speciel még sosem volt rá lehetőségem, de már feljebb is akarok lépni (ami még esélytelen jelenleg).

    A keretemmel nagyjából elégedett vagyok, most jön az a pont, hogy először a játék során 'jónál' jobb képességű kapus után nézek a szezon végeztével, remélem erősíti majd a védekezést.
  • Sysfox
    #22168
    Eldőlt, hogy osztályozó nélkül bennmaradok a IV. osztályos csoportomban. Jelenleg a 3. helyen állok.
  • JimKirk
    #22167
    Mar nem normalisak.