22246
Hattrick
  • kamionosjoe
    #22246
    Már előző vasárnap állítottam csapatot a kupameccsre, szóval nekem nem volt probléma ebből szerencsére. Most néztem a rendszerinformációkat, azt írják a hétvégén még ki kell cserélni valamilyen alkatrészeket, ezért most lassabban működik a szerver a szokásosnál.
  • PiszkosFred
    #22245
    Mar most megy, a kupameccsek csutre tolodtak, gyors allitsd be ha esetleg elmaradt volna!
  • kamionosjoe
    #22244
    Hűha, jó nagy leállás van, már több, mint 24 órája nem elérhető a weboldal...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hattrick is down since yesterday due to a failure in our network equipment. Since you are reading this, it means that the network problem has now been fixed. We are now working on verifying data and preparing for the opening of the site.

    Transfers were stopped around the time of the network going down yesterday morning. All transfers with deadline after 10.43 yesterday will be postponed, probably by 48 hours or more.

    The simulation of matches is also stopped, and have been since 18.45 yesterday evening. For matches scheduled after this time, we will give all users the chance to set or edit their lineups before the matches are finally simulated. For matches before this hour we still are not sure what we can do. We hope to also be able to give these leagues (HTI, HTAL, Apache and Germany) a chance to set new lineups and rerun the matches.

    Hattrick Team
  • kamionosjoe
    #22243
    Ja, nagyjából minden ugyanaz, a mobil változat sokkal jobb lett, bár még azon is van hová csiszolni.
  • PiszkosFred
    #22242
    Nagyjabol valtozatlan, esetleg jott extra felberelheto szemelyzet, uj lett a merkozes/felallas felulete, de a lenyeg ugyanaz, rng rng rng :)
  • Láma!
    #22241
    változott azóta valami a játékban? ugy értem az utobbi években
  • kamionosjoe
    #22240
    Én kezdtem egy új csapatot nemrég unalmamban. A magyar hattrick válogatott pedig vasárnap VB döntőt játszik, hátha érdekel valakit. :)
  • Láma!
    #22239
    én is vagy 10 évig nyomtam, de tavaly előtt kolléga megunta, és gondoltuk átveszem a pénzét...:D
    nyilván hülyén csináltuk, zároltak mindkettőnket... nem is erőltettem a dolgot, megváltás volt.
  • kamionosjoe
    #22238
    Már én is rég kiszálltam, így múlik el a világ dicsösége.... :)
  • Sysfox
    #22237
    Bár engem nem kérdeztél, de én is abbahagytam már vagy 2 éve. :)

    A Hattrick fejlesztőit is elkapta ez a mostanában divatos "megalománia", az állandó változtatási kényszer. Volt egy remek játék, amit sikerült totál elrontani a sok új funkcióval és változtatással.

    A IV. osztály első helyén álltam anno, volt egy remek csapatom (ja, itt az nem nagy szám, tehát inkább "világklasszis"), majd valami frissítés után egyik napról a másikra elkezdett csökkenni a tőkém, de olyan ütemben, hogy pár hét múlva a csőd veszélyeztetett, holott én nem változtattam semmit. Érthetetlen! Emiatt el kellett adnom a három legértékesebb játékosomat, ami miatt kiestünk az V. osztályba.

    Ezen annyira felháborodtam, hogy többet nem léptem be a játékba.

    Mert essen ki a csapatom, ha jobb az ellenfél, ha legyőznek vagy én vagyok béna. De így... köszi.
  • JimKirk
    #22236
    Nem csodálom, nagyon lemaradt a konkurenciához képest, a heti egy meccs pedig nagyon kevés.

    Rajtam kívül játszik még valaki a Trophy Manager-rel?
  • Tono34
    #22235
    Már régen abbahagytam én is.
  • JimKirk
    #22234
    Karajjj, MagicBoy, Tono34, Dartonita stb. még ránéztek néha erre a topicra?

    Én még 14-ben hagytam ott végleg a csapatoman az NBIV-ben, azóta Trophy Manager-rel játszom, sokkal élvezetesebb mint a HT.
  • Casillas
    #22233
    2016-04-27 (11/61)
    A csapat 10 éves fennállását ünnepelte ugyanazzal a tulajdonossal.

    yay
  • Rudee
    #22232
    20. Ton Kuilman (411328694)
    Hollandia 19 éves és 79 napos, következő születésnap: 28-04-2016

    Formája katasztrofális, erőnléte jó.
    Szimpatikus fickó, aki kiegyensúlyozott és becsületes.
    Tapasztalata katasztrofális, és jó vezetői képessége van.
    Hűsége földöntúli.
    Tulajdonos:
    Taxandria-Oisterwijk
    (19-08-2015 óta)
    TSI: 2 030
    Fizetés: 510 €/hét
    Lapok: 0
    Sérülések: Egészséges

    Jelenlegi képességek

    Védés: katasztrofális
    Védekezés: nagyszerű
    Játékszervezés: pocsék
    Szélsőjáték: jó
    Átadás: gyenge
    Gólszerzés: gyenge
    Pontrúgás: középszerű

    ÁTADÓLISTÁRA TÉVE Frissítés
    Határidő: 26-03-2016 15:14
    Kikiáltási ár: 265 000 €
    Legmagasabb licit: 372 000 € Casius (licitarchívum)
    A licitnek vége!
  • Rudee
    #22231
    Valaki játszik még?
  • guti100
    #22230
    sziasztok.
    elég kihalt lett ez a fórum, de azért gondoltam megpróbálok írni.
    van olyan aki átadná a csapatát mert már megunta? mert én átvenném szívesen!
    emailben: [email protected]
    elküldhetné a bejelentkezési adatokat, ha van ilyen itt aki nem akarja hogy botolódjon a csapata és inkább átadná.
    előre is köszönöm és a figyelmet is!
    üdv. guti100
  • kamionosjoe
    #22229
    Sajnos úgy ahogy mondod.
  • rvn
    #22228
    Ha valaki a kupában pirosat kap, az a bajnokin sem játszhat a következő meccsen?
  • dartonite
    #22227
    Marcell Tóth (372316471)
    Magyarország 25 éves és 4 napos, következő születésnap: 2015-01-10
    Formája megfelelő, erőnléte jó.
    Szimpatikus fickó, aki lobbanékony és egyenes.
    Tapasztalata csapnivaló, és gyenge vezetői képessége van.
    Hűsége isteni.
    Anyaegyesületi bónusz (2013-01-17 óta)
    TSI: 91 890
    Fizetés: 6 074 eFt/hét
    Lapok: 1
    Sérülések: Egészséges
    Specialitása: Kiszámíthatatlan

    Jelenlegi képességek
    Védés: 1/20 katasztrofális
    Védekezés: 4/20 gyenge
    Játékszervezés: 4/20 gyenge
    Szélsőjáték: 3/20 csapnivaló
    Átadás: 8/20 remek
    Gólszerzés: 15/20 titáni
    Pontrúgás: 10/20 kiemelkedő

    Eladtál egy játékost, és kaptál 206 340 eFt-ot.
    Ennyit ert ez a srac?!Miota felhuztam azota kapta az edzest :((
  • rvn
    #22226
    Hello!
    Hogy tudok hétvégére lekötni barátságos meccset?
  • rvn
    #22225
    Hello!
    Hogy tudok hétvégére lekötni barátságos meccset?
  • sajtburger
    #22224
    Ezer éve jelentkeztem már, hát írok néktek egy kicsit drága csapatomról. V.91 csoportban második helyen vagyunk, mindössze 2 pont a lemaradásunk, utolsó előtti fordulóban látogatunk a listavezetőhöz, ahol vélhetőleg eldől ki lesz a végső győztes és fog feljutni. Beérni látszott a sok munka, amikor is középpályásokra fektettük a hangsúlyt, leginkább az ifiknél, mert most 22-23 éves titánok osztogatják a lasztit. nekem az új rendszer is bevált, talán előnyünkre is vált, fene tudja. Hajrá mindenkinek! :)
  • Ingman12
    #22223
    Na már megint ez a hülyeség, hogy egyszerre sérül le mindkét kapusom. Elsőre is érdekes, de a hetvenezredik alkalomra már nem lehet mit mondani az ilyenekre. Szánalmas.
  • Tomika100
    #22222
    Hat nekem hazai meccs az plussz 50000et hoz az idegenbeli fordulok meg minusz 45000et szoval sehogy se joo.... pedig most V. Osztalyban eddig 7/7 meccset nyertem de a sajat nevelesu kozeppalyasaim meccsenkenti 8000et tesznek zsebre amit sokallok...://
  • dartonite
    #22221
    En sem tudom fedezni,40.000-es stadionnal:
    Kétheti mérleg
    Mérleg: -28 295 eFt

    A szokasos modszerek johetnek szoba gondolom:Olcsobb jatekosok,kevesebb edzo,jatekoseladas,jobb bajnoki/kupaszereples.
  • Tomika100
    #22220
    Hali. Lenne egy olyan kerdesem, hogy V. osztalyban vagyok es szerintem cseppet sok a jatokosok fizetese mert a szpozori penzbol boven nem tudom fedezni a fizeteseket, es az lenne a kerdesem hogy tudom valahogy novelni a szponzori bevetelt vagy csokkenteni a jatekosok fizeteset??
  • dartonite
    #22219
    En csatarokat edzek egy ideje,csak azert volt fura.Sosem lattam meg ennyiert elmenni fiatalokat,pedig most mar en is a gyors specet keresem.Megsem lepte at a 200e-t a beszerzese eddig a 17 eveseknel sem.
    Mindegy,o dolguk :)
    Probalunk sajat ifiket nevelni inkabb,az nagyobb fun.
  • Sysfox
    #22218
    Gyerekek, ez egy 17 év 3 napos remek csatár, aki gyors speciális képzettséggel van megáldva.

    Egy ilyenért egyesek vagyonokat fizetnek.
  • dartonite
    #22217
    Azota mar 630-nal jar,licitalt mas is.Valamit ezek szerint en nem ertek,vagy Berlusconi is kiszabadult :)
  • PiszkosFred
    #22216
    Lehet kiengedték Bernard Tapiet, és kezdi elölről a "játékait" :)
  • dartonite
    #22215
    Jelenlegi képességek
    Védés: 1/20 katasztrofális
    Védekezés: 2/20 pocsék
    Játékszervezés: 4/20 gyenge
    Szélsőjáték: 5/20 középszerű
    Átadás: 5/20 középszerű
    Gólszerzés: 8/20 remek
    Pontrúgás: 4/20 gyenge


    Legmagasabb licit: 607 400 eFt Olympique de Wil
    Nem tulzas egy kicsit?
    Kor:17 ev 3 nap
    Spec:gyors.

    De baszki akkor is...
  • Sysfox
    #22214
    Ide is eljutottunk... A 24 tagú csapatomban kizárólag 100%-ig magyar játékosok vannak.

    És a IV. osztály első helyén állok...
  • JimKirk
    #22213
  • Ingman12
    #22212
    2-1-el kiestem a kupából az első fordulóban. Zseniális ez a játék.
  • Ingman12
    #22211
    Két legjobbam lesérült pont az osztályozó meccs előtti bajnokin. Mindketten kulcsfigurák voltak. Már ezt nevetségesnek tartottam, erre a mérkőzésen négy sérültem lett, mind a négy kulcsember, abból három fél órán belül dőlt ki, a negyediket nyilván váltani se tudta senki.

    Természetesen ki is kaptam. Köszönöm ezt az undormányt hattrick, nagyon szuperek vagytok.
  • Sysfox
    #22210
    Úgy látom, HT-ben is április 1 van... :)

    "Új erőnlétrendszer

    A következő szezon kezdetén bevezetünk egy új erőnlétrendszert, amely igazán egyedi lesz az online játékok világában. Ahelyett, hogy kizárólag a játékon belüli tényezőkre támaszkodnánk, kitágítjuk az erőnlét határait a Hattrickben, hogy a menedzser aktuális fizikai aktivitása is szerepet játsszon.

    Ezt egy új hordozható szerkezet segítségével fogjuk elérni, mely kompatibilis minden szokványos fitnesz követővel. Ha edzeni mész vagy sétálsz egy nagyot, azzal erőnlét pontokat gyűjtesz, amitől a csapatod erőnléte is javul. Ha megrögzött otthonülő vagy, természetesen akkor is lehetsz eredményes, de egy kicsit nehezebb lesz – úgy gondoltuk, hogy ez így tisztességes, figyelembe véve a számítógép előtt töltött plusz időt.

    Célunk ezzel a változtatással nem csak az, hogy a Hattricket közelebb hozzuk a való élethez, fokozzuk az elkötelezettségedet a játékban – az egészséged megőrzéséhez is hozzá szeretnénk járulni. A célunk, hogy a Hattrick közösség tagjai 1 millió kilogrammot dobjanak le összesen a 2014-es évben. A szükséges fitneszkövetőt természetesen a boltban találod. Jó szórakozást!"
  • dartonite
    #22209
    Grat!
    Talan valami kiindulopontot jelenthet hogy ez az utolso bajnokim volt,es igy lettunk negyedik helyezettek egy kozepesen eros 5.ligaban:
    Szinkopa

  • Matyko92
    #22208
    Fölényesen, végig dominálva nyertem a VI.533 ligát. Igazából nincs motivációm arra, hogy csináljam ezt az egészet, belépegetek, vagy azt sem.
    Hol van szükség szerintetek erősítésre az ötödosztályba? Szerintem szükség lenne egy új kapusra, illetve a szélek erősítésére (védelem elég?). Csatárposztra van egy jobb játékosom annál, akit jelenleg játszattam, de eltiltását töltötte.
  • REALista
    #22207
    Nem tudja valaki hogy milyen változások lesznek a pénzügyeknél?