2506
Mit tutdtok róla?
  • Shep
    #579
    Valaki írja már le pls, hogy openGL beállításoknál mi az optimális mert a jedi 2 ben az fps elég instabilan viselkedik általában 85/v-sync on/ de van hogy hirtelen leesik 20-30ra.
  • Shep
    #578
    Srácok vettem egy plusz ventit a házba, de még nem találtam meg az optimális helyet neki, mert ha előre rakom ahova elvileg kéne akkor a sok kábel miatt nem igazán van hatása, szóval kellene néhány ötlet meg ilysmi. Előre is kösz.
  • Shep
    #577
    Attól függ, hogy a proci visszafogja e a kártyát, mert ha visszafogja akkor húzhatod világba nem lesz nagy a különbség, viszont ha a proci nem fogja vissza akkor húzhatod és elég nagy lesz a különbség. Amúgy nekem is MX400 volt a gef4 előtt és abból az én 1000es duronom kihozta a maxot, a mostani kártyából viszont el nem tudom képzelni mi hozná ki a maxot. talán az új amd procik????
  • Falabu #576
    Kössz! Ey mennyivel növelheti meg a tesztek eredményét?
  • Ystee
    #575
    X-boxman! A macrovison kód kikapcsolási lehetőség megvan az Abit kártyánál?
  • Falabu #573
    Hi all!!
    Nekem van egy Innovision Tornado GeForce 2 MX 400 van és szeretném felhúzni egy kicsit. Honnan tudom megállaítani, hogy már nem annyira stabil a kártya? Honnan látom? És hogyan kell elkezdeni a tuningot? Már van egy GeForce Tweakerem. Sikerült is beaállítani, hogy tudjam az órajelét változtatni, de nem merem mert nem akarom kisütni a kártyát. Előre is kössz
  • Imremagdi
    #571
    zavaró ? De Feltünü ! Oké akkor szerkeztek egy másik logót .....
  • Pheel
    #570
    Mellesleg tényleg elég zavaró a logód, de én egy elegáns STOP nyomással megállítom és akkor nem animál. :-PPPPP
  • Imremagdi
    #569
    BIOS frissíteni? Mi van ha fekete kép vagy lassú, mint GF3Ti200? :??????????????????????????????? Nem értem...

    A lógót meg nem fogom kicserélni...
    Ha zavar nem kell nézni

    Nem tudom mi az újítás, de elöször ne rakd fel, hanem a vgabios nevű progival emulált, mert nem árt elötte letesztelni hogy jó e ! Én ez szombat napközben leelenörzöm a 30:30 driverrel eggyütt
  • ThunderMaX
    #567
    De engem mit ujítottak benne? Érdemes felpakolni?
  • Imremagdi
    #566
    senkiet se érdekli az új bios ?
  • Imremagdi
    #565
    megjelent egy új Bios az inno3d geforce4-hez

    Geforce4 TI4200 128MB BOOT DVI BIOS : ftp://ftp.inno3d.com/legacy/t42128dv.rom

    Geforce4 TI4200 64MB BOOT DVI BIOS : ftp://ftp.inno3d.com/legacy/t4264dv.rom

    (nem tudom hogy kell linket berakni )
  • Crokin
    #564
    Nelem a régi K6-2 450-es procim tulélte a 97 celsius fokot is :)
  • narumon
    #563
    Egyébként AMDnél nem gáz elméletileg a halálozások 85+ fok után jönnek elő.
  • narumon
    #562
    Nekem sincs rajta oldala a proci 55-59 fok között mászkál. A legjobb hogy mikor kiveszem a vinyómat a mobil rackből akkor nem lehet megfogni olyan meleg. :)
  • F3negyerek
    #561
    nekem,abit st6 os alaplap és p3 as procim van 1 ghz es és velvan huzva 1110 mHz ra és a proci 37 C° általában az alaplapot nemtudom,nincs plusz hűtés és a ház is rajta van az ablak alatt vana gép háttal...
  • ThunderMaX
    #560
    Heh, az semmi!!!Az én 1,4Tb-m WBK68-al nyitott házzal(semmi más hűtő sincsen pluszban a gépházban) a proci hőm 63 alap pl. most netezés közben a belső hőm 36fok. A havernál voltam a múltkor Lanban pont amikor a legmelegebb volt(padlástér ráadásul) ott zárt házban a proci 76fokot produkált és a belő hőm 42fok. De nem fagyott és normálisan ment minden(játékok után mérve ennyi volt).
  • Shep
    #559
    Nállatok a dög hány Celsius foknak felel meg bár írhatod Fharenheitben is. Mert nekem múködés közben terhelten van 40pár fok a proci 1-2 fokkal melegebb de persze az oldala nincs rajta.
  • narumon
    #558
    "Nektek ebben a melegben nem melegszenek elég erőteljesen a kártyán a ramok? Nem kell rá plusz hűtés?"

    Megnéztem olyan meleg van bent a házamban mint a dög (Athlon XP 1800+, Gef4, 3db vinyó 7200 :))
    Ennek ellenére nem hibáznak és semmi bajom semmivel úgyhogy ezekszerint csak nem annyira meleg :)
  • Shep
    #554
    Akinek annyi pénze van hogy nem tudja mire költeni kuldhet belőle nekem 2 őt is, hidd el nem azért vettük ezt a kártyát mert azt hittük jobb mint a 4400 hanem azért mert halandó embernek ez még megfizethető.

    Valaki reakció a #552 -re?
  • F3negyerek
    #553
    a Geforce 4 Ti 4400 sokal jobb!!hátmég a 46ooos!
  • Shep
    #552
    Nektek ebben a melegben nem melegszenek elég erőteljesen a kártyán a ramok? Nem kell rá plusz hűtés?
  • Shep
    #551
    OK de a winben jó meg minden szóval, nem kell kicserélnem a monitort ugye?/most úgysincs rá pénz/
  • bolic
    #550
    Monitorod nem tud koncentrálni pontosan a frekvenciát, valószínűleg öreg a moncsid. Ennyit tudok. :P
  • Ystee
    #549
    Inkább azt írja meg valaki, hogy az Abit 64M-s vagy az Inno 64M-s a jobb választás? Akinek van személyes tapasztalata, nyugodtan vésse ide.
  • Shep
    #548
    Miért van az? /mióta ez a kártya van a gépben/, hogy a boot képernyő, a windows logo meg ha driver cserekor standard VGA van, akkor a kép ugrál vagyis inkább összhúzódik meg kitágul úgy 1-2 mm -en belűl végezve ezt a mozgást.
  • Mihail
    #547
    Hol érdemes venni egy GF4 ti4200-as kártyát?
  • Falabu #543
    ohh
    Mostmár értem!!
  • Borg
    #542
    #518
  • Falabu #541
    Valaki elmondaná nekem, hogy mi ez az "nekem 4 ns, nekem 3,6ns". Mit jelent?
  • Spenser
    #540
    Egyérelműűen a GF4 -et.......
    Nehogy Gf 3 mat vegyél a ram miattt!!!!!!!!!!
  • Imremagdi
    #538
    ez nem igaz,mert a 128Mb is 4 Ns ram van ,és ezek csak 530 Mhz mennek !!
  • Mihail
    #537
    Hol lehet olcsón GF4-et kapni???????????
  • Falabu #536
    Hi all!!
    Lenne egy kérdésem melyik kártyát érdemesebb megvenni ár/teljesítmény arányában. ABIT GEFORCE-4 TI4200 64MB DDR AGP + TV OUT vagy Abit GEForce 3 Ti 200 128 MB RAm!!!
    Előre is kössz
  • direwolf
    #533
    a TVTool egy egész jó kompromisszum, ha le tudsz mondani az "egyszerre bámulom a monitort, és a tv-t" effektről :) ráadásul ki lehet kapcsolni a macrovision kódot, így felvehetsz videora is.

    régen (6.xx- es detonátorig) működött a TwinView-nak egy olyan szolgáltatása, hogy az overlay képet (videolejátszás) overscanben kitette a tv-re, de ez nálam azóta nem akar felröfögni... (lásd #200)
  • direwolf
    #532
    a TVTool egyik verziója sem támogatja az nView állítgatását, mindegyik egy spéci módot hív meg a Conexant csipben
  • Shep
    #527
    ja és default a mérés
  • Shep
    #526
    3dmark 2001 ben nem az SE csak a sima 7700 pont körül jó az alábbi configra? Duron 1100, 256 DDR, win98 SE, gef4 Ti4200 alap órajellel.
  • Shep
    #525
    Hogy lenne már gáz? Nem akkora a különbség hogy kútba vessem magam, majd mikor mar csontra ki lesz hasznalva a kártya akkor tok 8 lesz hogy 25 vagy 27 fpst nézel e. A másik meg az hogy itt szerintem pár embert kivéve pl én addigra mire ez bekovetkezne új kártyát vesz. Szóval ez nem gáz mert a gáz az vmi más nem jártál kémia órára? :)
  • Shep
    #524
    OK, kösz közben már rájöttem hogy nem itt volt a gond hanem a tvn nem allítottam a/v re/fogalmam nincs mi az/ es azert nem lattam semmit de mostmár jó.