2506
Mit tutdtok róla?
  • Shep
    #642
    Mi lenne? Ez a kártya bőven jó lesz még egy jó darabig, az ATI ára meg mikorra fog leesni ennyire mint amennyiért ezt vettük? Legalább 1 év /bár ki tudja/ a 8500as Radeon is mibe kerül még most is? Szóval én nem bánom, hogy megvettem ezt a kártyát mert atom gyors és viszonylag olcsó volt és szerintem nekem sokáig elég lesz/a sokáig alatt nem fél évet értek/
  • ThunderMaX
    #640
    Nem ér az semmit. Csak a szemed fog golyózni tőle.
  • Imremagdi
    #639
    óóóóó akkor el van felejtve a 3d...
  • Anee
    #638
    igen össze kell kötni....
    ez az opció asus döluksz kártyákon van
  • Imremagdi
    #637
    3d szemüveg hogy működik ? Össze kell kötni a szemüveget a kártyával, vagy elég ha szerzek egy 3d szemüveget az inno3d kártyámhoz ?
  • ThunderMaX
    #635
    Én amondó vagyok hogy a Gef5 lesz a nyerő a maga 112millió tranzisztorával brutális teljesítményt nyújt majd.:) Én egy ilyet nézek majd ki ha a Doom3 közeleg majd. :)))
  • Anee
    #634
    ausztiába kapható lesz hamar, s postán el tudják küldeni
    amúgy a LE olcsóbb lesz...
  • ThunderMaX
    #633
    Nah ja az kb. még 2hónap amíg Mo.-n kapható lesz elvétve és akkor sem filléreké hanem biztos 100rugó felett lesz.
  • Anee
    #632
    ha van píz várd meg a R9700-at
  • Imremagdi
    #631
    3d szemüveg hogy működik ? Össze kell kötni a szemüveget a kártyával, vagy elég ha szerzek egy 3d szemüveget az inno3d kártyámhoz ?
  • zero_cool51
    #628
    Atholn XP 2100-al, és 512 (768?) DDR 333mhz Rammal jobb egy Gef4 Ti4600 Ultra, vagy 1 R8500? 17" TFT monitoron milyen lehet a különbség?
  • ThunderMaX
    #624
    Vagy a másik megoldás veszel egy gef3 ti200-at és +különbségből veszel egy nagyobb procit. Viszont a gef4 időtállóbb így ha lesz később pénzed jobb procira akkor már nem annyira jó befektetés a gef3.
  • ThunderMaX
    #623
    Hát most erre mit lehet válaszolni???NEM. Mindeképp jól jársz a gef4-el, de annyi játék van és annyi grafikus motor hogy ezt csak akkor tudod meg amikor játszol velük de ha 3dMark2001-ben 5000pont körül produkál akkor simán fog menni a GTA3 is ami alá azért kell vas a konzolos átirata miatt. Akkor az összes többi mai játék menni fog persze nem 1600 felbontásban. Vedd meg!!!!Ne tegyél fel ilyen felesleges kérdést amire ugysem lehet normális választ adni így.
  • Xboxman
    #622
    Mondom!Semmi értelme ehhez a cerkához Geforce4-et venni!Semmivel sem fog többet teljesíteni ,mint egy Gef 3!
  • ThunderMaX
    #619
    Hát megnéztem az Inno3d ti4200 új 34-es biosát. Elég gyér!!!Lassabb lett a karesz vagy 50pontal 3dMark2001 SE, megnéztem a ref 30.30 det5 driverrel de ezzel méglassabb. Szóval minden marad a régiben.(29.42).
  • Moby
    #618
    Imremagdi tudnál nekem mailben küldeni,egy eredeti .28-as biost?
  • Shep
    #616
    Hol lehet megnézni hogy milyen konfigon hány pont?
  • Crokin
    #611
    Azt hogy tudom megcsinálni, hogy a játék ill. videó csak a TV-n jelenjen meg? mert az Nview progival csak a klónozás megy, azaz amit látok a moncsin az van a tv-n. Ugy sikerült, hogy kihúztam a monitort a kártyából elinditás előtt, de miután ujra monitort akartam használni egyszerűen nem kapott jelet! szoval maradt a csökkentett mód és reg. adatbázis visszaállítás.valami olyasmi volt, hogy a TV lett az elsődleges képernyő, és a monitort csak másodlagosként ment.
  • Crokin
    #610
    Én kiváncsi lennék az én elméleti maxomra :)
  • FL
    #607
    Ha látod a cimkét, az a szivó oldal.
  • FL
    #606
    most leszedve, 32C TitanD5 2730rpm, (más, csendessebb venyóval)TB1000/266, de ha felnyomom 320FSB re, akkor se melegebb +1-2 Cfoknál. Amugy ha fenn az oldal, és 22-24C a szoba, max 38-40C
  • Shep
    #605
    Ja és akkor így az oldalát rajtatartod vagy le van szedve?
  • Shep
    #604
    És a ventit hogy kell berakni melyik oldala nézzen befele amelyik oldala jobban fúj vagy amelyik kevésbé?
  • FL
    #603
    hello Shep
    a legjobb a talp lemezt kivágni, hogy a padló felől szivjon friss levegőt, vagy a ház baloldala pont a procival megeggyező helyen, papirhengert vezetve közvetlen a prociventiig. Ha kintről nyomod a friss levegőt, az jobb mint belül kavargatni. Tudom, nem egyszerú kivágni. Én 10cm átmérőben szarráfúrtam a padlólemezt, és 8cm 1600rpm es venyóval befele fújatok
  • ThunderMaX
    #602
    Ha nincs pénz akkor is gef4-et vegyél ugyanis jobban megy a kis procikon mint az R8500.
  • Shep
    #601
    Szerintem vegyél új procit is ha van pénz
  • Shep
    #600
    drivert innen a biost irta imremagdi de a vgabiost nem talalom ill talalok vmit de az szerintem nem az szoval ahhoz nekem is kene link
  • Shep
    #595
    Még hagyjad is havernak 900as TB és neki is 58 fokos de hogy miért nem értem mert nekem a duron húzva van és most hogy reggel óta megy 48 fokos szóval rejtély igaz hogy a TB jobban melegszik nade ennyivel?
  • Crokin
    #594
    Nem is, a Proci igy is 58,59 fok körül van bekapcs után, pedig a boltban mikor vettem a csákó azt mondta, hogy ez a legnagyobb hűtő amit rá lehet rakni :)
  • Shep
    #593
    Na akkor az általam írt érték körül próbálgass, de inkább azért jóval lentebb kezdd, de ebben a melegben szerintem inkább ne nagyon csináldd mert nem ér annyit az egész ha ......
  • Crokin
    #592
    Igen, Inno3D.
  • Shep
    #591
    Imremagdi már szombat este van mik a fejlemények? kiváncsian várjuk mert ugyan én is leszedtem a cuccokat de nem akarok restartolni a 150FTos miatt mert akkor már 300 lenne az meg sok.
  • Shep
    #590
    Hát ki kéne neki, a kártya ha inno akkor 320/500 on még stabil kéne hogy legyen de mint lentebb vki írta lassan kell lépegetni felfele és nézni hogy stabil e, de mivel ebben elvileg benne van a lightspeed memory architetcture így nagyobb húzás mellett is stabil fog maradni.
  • Crokin
    #589
    LOL
  • ThunderMaX
    #587
    Ez jó poén. Ez kb. olyan mintha azt kérdezted volna hogy egy TNT2-ből kihozza-e a max.-ot egy 1Ghz Tb proci.
  • Crokin
    #586
    Szerinted egy 1.8-as AMD Athlon kihozza a maxot egy GeForce4 MX 420 64MB DDR-es kártyából? Meddig tudom Húzni a kártyát kb?
  • mtubi
    #585
    Kiprobalta mar valaki az uj drivereket? 30.30
  • Ystee
    #583
    Hajrá X-boxman, kéne az info........ Az encoder chip típusát leírhatnád (SA......)
  • F3negyerek
    #582
    a 3d mark 2000 nem is ismeri a kártyádat!!még a 2001 sem,szerezd be a 2001 se-t és akkor jó lesz, de ne tuningold túl,erre vigyázz!meg inkább a procidat tunningold,mert az ha TUL GÁZOS sipol meg el sem indul ha tulhuznád, de ha a kártya órajelét húzód fel nagyon az szónélkül szétég, ezért veszélyes.
  • Falabu #580
    Lenne egy probléma a kártya húzásával!!
    Bármikor ha egy kicsit is fel van húzva a kártya akkor a teszt közben 3DMark 2000 semmi hibaüzenet nélkül kilép a windowsba és utána teljesen normálisan működik tovább!!!