2506
Mit tutdtok róla?
  • Sir Quno Jedi
    #1122
    Namost én CSAK az nVidia site-ján, a saját maguk által ajánlott detonator-okat használom (most éppen 40.72-t) és abszolúte elégedett vagyok/voltam velük. Egyre gyorsabbak. Nem mondom biztos van amikor valami nem klappol, de nekem valahogy mostanság nem sikerült ilyesmibe futnom...
  • izb
    #1121
    Áljunk meg egy szóra!!!
    Senki nem mondta,hogy nálad éppen ez a jó!!
    Ami ok azt használd,ugyanis tapasztalatom szerint a játékok elhanyagolható szinten gyorsulnak,nincs olyan nagy "pont,teljesitmény" külömbség,mint a 3d markban!!
  • radical
    #1120
    Pont hogy nem fáj a WHQL minősítés. A sok kiszivárgott bétás Detonátor verzió viszont kurvára fáj, hogy felrakom és mindenféle megjelenítési probléma előjön, meg kijelentik a játékgyártók hogy a 40-es detonátortól óvakodjak, stb.
  • Mnemomic
    #1118
    Tegnap leszedtem a 40.71-es drivert a Termináltól és kicsomagoláskor kiírja, hogy hibás az exe fájl azt annyiban is marad...

    Isdn-el meg most nem állok neki letölteni újra a "kedvezményes" percdíjak miatt...
  • Sir Quno Jedi
    #1112
    Leírtam "mien" oprendszerem van :-))) Persze van még egypár, de az "csak" munka...

    Attól, hogy KGST autóban ültél, gondolom a KGST-t azért nem kellett szeretni ?!! Nem kell elájulni a multiktól ! Te hat évet kapsz, ha csak fingassz, ők elbaszhatják több évi munkádat és utána széttárt karral, diszréten vigyorognak hozzá ! Fejlesztőként term. én is Mfos bérenc vagyok, mint lassan mindenki, de azért a gyerekemet nem keresztelném emiatt Gates-re :-)))

    De inkább ne (itt) feszegessük ezt a témát, mert ma rossz napom van, eleget dolgoztam ma bent MS fosokkal (is), úgyhogy haller !
  • Dodi
    #1109
    A RefreshForce tényleg jó, az összes eddigi driverrel működik és utána nem kell, hogy fusson.
  • DeXoSZ
    #1108
    Én meg a refreshlokal nyomom,szintén freeware és szintén műxik :)
  • radical
    #1107
    Természetesen a 40-es detonátorokra gondoltam...
  • radical
    #1106
    Az összes detonátort visszaminősítették bétába, azokkal meg nem foglalkozom. A powerstrip meg rezidens. De utána jártam a dolognak és találtam egy olyan progit amit kerestem. A neve Refreshforce!!!!
    RefreshForce universally and permanently fixes the Windows 2000/XP refresh rate problem on ANY variation of graphics cards, monitors, or drivers!!! No messing around, no hassle, it WORKS and it's SIMPLE!


    Completely fixes the Windows 2000/XP refresh rate problem
    Functions regardless of graphics card, and driver versions
    One-time execute, no reboot required, and no background program
    Ability to push Plug & Play monitor drivers over 85Hz
    Support for systems with multiple display adapters
    Automatic backup facility
    Sophisticated and unique display optimization technology
    Ability to actually lower refresh rates as well as increase them, if software causes display corruption

    and...


    It's freeware!

    http://www.pagehosting.co.uk/rf/

    Használjátok egészséggel. Most a WHQL minűsítésű 30.82-est használom és szuper.
  • Spenser
    #1105
    Jo lenne mellé írni hogy magyar vagy feliratosss ......
  • Spenser
    #1104
    PowerSritp
  • radical
    #1101
    Sziasztok, GF3ti200-am van, XP alatt használom. Mivel az XP képtelen D3D és Opengl alatt 60Hz-nél nagyobb frissítést beállítani, ezért egy külön progit az Nvreffixet használom, ez editálja az nvidia drivereket és ezután a monitor max frissítési frekién mennek a gamek. Az egyetlen problémája, hogy csak a 28.32-es detonátorral megy. Van-e más hasonló program ami ezt megcsinálja? Olyan progit ami rezidensen fut a memóriában nem szívesen használok, de legvégső esetben ráfanyalodok arra is. A másik kérdésem hogy GF3hoz melyik detonátort érdemes most használni?
  • mtubi
    #1100
    Hi Deril!
    Szerintem jo eredmeny!!!
  • izb
    #1098
    Ez csak a 4200 vonalnál van igy!!!
  • izb
    #1097
    64 MB 500MHZ fut
    128MB pedig 440-450MHZ ezt pontosan nem tudom,de lassab!
    MOndjuk ezt egy sima tweak progival korrigálhatod!
    Nem a rajta lévö ram a lényeg,64MB tök elég!
  • norblyn
    #1091
    lahat=lehet :)
  • norblyn
    #1090
    Nekem is ilyen,(Ti-4200) de VIVO (s-video in/out) kártyesz van,de a TV képet nem tudom a moncsimra kirakni.
    Moncsiról TV-re kiváló. Tehát hogyan lahat beélesíteni a s-vid inputot? PowerDirector sem kínálja fel,csak az usb web kamerámat mint videó input jelforrást.Mit tegyek? 40.72 detonátor van fennt.

    pls!
  • Sir Quno Jedi
    #1086
    Jah és term. XP prof...
  • Sir Quno Jedi
    #1085
    4218 3DMark2001 1024*768/32bit

    Kevésnek tűnik, de ezt egy Epox-BX3-as slot1-es alplapban, régi 660@750-re húzott celával és SDRAM-mal művelte ! A Car Chase High Detail 7-12 FPS-t ment, mert nagyon procafüggő, minden más 100FPS körül, a Nature 40FPS-sel.

    40.72 nvidia.drv
  • Sir Quno Jedi
    #1080
    term. Inno3D Ti4200 64MB :-)))
  • Sir Quno Jedi
    #1079
    Nnna, itt figyel az Inno3d dobozos, bundle, szupi gyári hűtő, DVI, stb... Nyammm
  • atee
    #1072
    Persze mivel olcsibb mint a tobbi!
    Es nem rosszabb!
    En sepc UTalom ,hogy kek!
    Jobba tetszene ha piros lenne MSI pl. csak az nagyon hangos!
  • norblyn
    #1071
    Sziasztok!
    Gyeguszabb gépbe Cel 1120Mhz ( 8*140 fsb ) 512 SDRAM melyik videokártyát lehet a legjobban kihasználni szerintetek? Gf4 Ti-4200 DDR (3.6ns) vagy ATI 8500 Radeon. Holnap venném meg valamelyiket Ti melyiket javasolnátok.

    Előre is kösz!
  • CSOCSO
    #1070
    érdemes venni 4400 et és 4600 ra tuningolni?
  • l3alF1aKe
    #1069
    nem-)
    abit fuj...nvidia fuj-)
    mondjuk a szine az irigylésre méltó...menne rendesen a lapomhoz, de sztem kicsit húzós hogy egy 500 fős lanpartin a körülöttem ülő 12 emberből 11 nek kék abit siluro ti 4200 ese van nem?-)
    lol
  • atee
    #1068
    Abit OTES ez milyen?
    Van ertelme ? Megeri?
  • Blasta
    #1063
    És küldöd postán??? :-DDD
  • Ams
    #1062
    ez + az én nker áram
    ABIT Gef4. 4200 64MB TV DDR AGP 29 700ft

    [TŐLEM VEDD :DDD]
  • Blasta
    #1061
    Hát nézd:
    (ezek netto nagyker árak)
    ABIT GEFORCE4 TI4200 64MB TV-OUT 30500,-
    INNO GEFORCE4 Ti4200 64MB DDR TV-OUT 28900,-
    INNO GEFORCE4 Ti4200 64MB DDR VIVO 31700,-

    Én ABIT-ot vennék, bár az INNO kártyákra 2 év gari van, de ezt a kiskerek úgysem árulják neked el....
  • TheZsenyka
    #1060
    Lököttek elírták. :) Nyugi, DDR-es.
  • Air
    #1059
    Bocs, azt meg elfelejtettem ideirni, hogy most egy Inno3D Gf2Ti 64MB DDR TVout-os kartyam van.
  • Blasta
    #1058
    szerintem cserélgesd a detonatorokat, sokat szoktak segíteni...
    Ha nem jön össze, akkor esetleg próbáld ki egy másik gépben, ami tuti nem fagy! Ha itt is produkálja a hibát, akkor majdnem biztos, hogy szar a kártya. Ha nem, akkor sem biztos, hogy szar, hanem elképzelhető, hogy a géped valamelyik alkatrészével nem kompatibilis (lap, ram).
    Nem árt agy win reinstall inlyenkor, hátha....
    De ez legyen az uccsó dolog....
  • Air
    #1057
    Mi igaz abbol, hogy az inno3d ti4200-as kartyaja nem ddr-es? Egyik 4200-as sem ddr-es vagy csak az inno?? (forras:http://www.inno3d.com/product_geforce4_ti_4400.html)
    A masik kerdes, hogy ti melyiket valasztanatok a ketto kozul:
    INNOVISION GEFORCE4 Ti4200 64MB TV OUT AGP 30.1+fa vagy
    ATI RADEON 8500LE 128MB TV OUT DDR AGP 29.5+fa?
    (forras:http://www.e-connect.hu)
  • zordon
    #1056
    Tegnap vettem egy inno3D Ti4200-at. Először játékokkal néztem, tetszett. Futott mint a kisangyal. Aztán 3dMark2001se következett és itt jöttek a problémák:
    Az első kör gond nélkül lement, másodjára azonban a 11. teszt környékén - nem bent a tesztben hanem mikor írja hogy jön a következő teszt - a gépem lefagyott. Újra próbáltam a tesztet és már a 4. teszt előtt kifagyott, csak a reset segített. A kártya nem volt húzva, a default frekin megy.
    Ami érdekes hogy játék alatt még nem fagyott és a 3dMark-ban is akkor amikor nem grafikát hanem csak a két teszt közötti info képernyőt teszi ki. Mi lehet a probléma?
    Van még 2 napom hogy visszacseréljem. :-(
  • Breki33
    #1055
    nem egyenlő és máskor gondolkozzál.......
  • Atus01
    #1054
    Bizonyos progikat 3D-ben lehet látni.
  • Imremagdi
    #1053
    Breki33=Anti_imrwmagdival ??????
  • [Walaki]D`Lair
    #1052
    Mit tud az a VR-szemüveg amit az Asus Ti4200ViVo-Deluxe-hoz adnak?
  • Atus01
    #1051
    Nem svhs, hanem S-video.
  • norblyn
    #1050
    Láttam ATI kártyát is G-force-t is,19" flatronon,és mindenhol azt olvasom ennyivel meg annyival jobb a képe az ATI-nak, de én ha megfeszülök sem láttam semmi diferenciát,ugyan azon beállításokkal egyik javára sem.
    ATI Radeon, melyik szériája egy kategória a Ti-4200 illetve a Ti-4400 hez viszonyítva?
    Tudásban egyformák?