5250
Xbox
  • toza #5090
    angolul..

    vagy

    magyarul utanna ulvashacc

    vagy ha nem akarsz pocsolni es sok pezed van

    erdemes utanna jarni annak is h biztossan a vvinyo halt e meg.. stb..
  • DJS8
    #5089
    Eladó egy Xbox Crystal flashelve tökéletes állapotban 100db írott játékkal,1db karral,tápkábelel és egy videó kábelel.
    A gép 1.6-os verziójú.Xbox Media Center telepítve (avi,vcd,mp3) és még sok más minden rátelepítve.

    árcsökkenés: 25.000Ft
  • Hydroceph
    #5088
    illetve mit kell feltenni v hogy megy ez?
  • Hydroceph
    #5087
    cső, érdeklődni szeretnék, hogy ha egy sima régi gané boxban szetmegy a winyo, lehet ezt vhogy hazilag cserelni?
  • toza #5086
    xbmc...mindent visz.. .. keress ra,masold fel ,futtasd.. stb
  • gaborf
    #5085
    Sziasztok!
    Érdekelne, hogy lehet-e divx filmeket nézni Xbox-szal? Ha igen, akkor tapasztalatokra, észrevételekre lennék kíváncsi.

    Köszi
  • The Protector
    #5084
    Köszönöm szépen toza.Vmi oldal nincs ahonnan le lehet ezeket szedni?Mert én sajna nem ismerek ilyet.
  • toza #5083
    meg volt egy masik regi nagy jatekbol is egy ijen 3 des valtozat... abban vmi nagy diszno meg egy csaj is vot asszem..az is alapbol kb kb kek rendor cucban lehet veluk nyomni,meg vannak kozos kombok... stb.
  • toza #5082
    de egyebkent a path of neo is egesz jo verekedos reszekkel ha gondolod..ott aztan lehet kombozni meg stb..
  • toza #5081
    ez is jo

    ez is .. az osregi final fight bol egy 3rd person maszkalos

    stb ..de ha nem ijesmire gondoltal bocs... a spikeout a legzuzosabb egyebkent..
  • toza #5080
    itt korul tudsz nezni... de ha gta 2-3-4 szerut keresel akkor
    The Warriors ucai verekedos maszkalos,feladat megoldos,(egyebkent egy film alapjan keszult) vagy Spikeout: Battle Street meg volt meg par hasonlo nem is oan rosszak..de elso linknal meg kell talalnod)


    ezek meg a 1vs 1 mint pl street fighter stb jajekok
  • KILLER2
    #5079
    Aha. Hát abból most nekem sem jut semmi eszembe XBOXra a Ninja Gaidenen kívül semmi. Van egy zombihentelős gém, a Hunter: The Reckoning Redeemer, de ott többen vagytok és elég monoton is.
  • The Protector
    #5078
    Az 1v1-eseket nagyjából ismerem.Nekem tobábbjutós kéne.De azért köszi.
  • KILLER2
    #5077
    Nekem most így kapásból mint verekedős játék, a Soul Calibur 2 jutott eszembe.
  • The Protector
    #5076
    Hali.Sima xboxom van.Nem ismerem annyira a játékokat ezért segítséget kérnék.OLyan játékokat kersek amiben bunyózni kell vagy fegyverrel vagy ököllel mind1.Keresem a tekken szerű 1v harcokat de az méglyobban érdekel amik a ninja Gaidenhez hasonlóak.Pl megyek szétverek mindenkit esetleg őúj dolgot tanulok és elképesztően jók a harcok.Van ilyen?Címeket szeretnék kérni meg kis vélemyényeket.MK-kat ismerem.

    Vmint tud vki oldalt ahonnan sok xbox gamet lehet tölteni.Nem baj ha fizetős.
  • Noémi86
    #5075
    Xbox1 eladó, eredeti játékokkal,150db filmmel,180GB-os winchesterrel.Ár:40.000 ft. Tel: 0670/214-2162 Békéscsabán
  • toza #5074
    bemasolod a ps1 emulatort az e/apps/emulatorok(vagy ahol eppen van,vagy ahova akarod),aztan bemasolod a kepfajlokat a megfelelo mappaba,ahol egy szoveges dokumentum van csak,aminek kb az a neve h "ide masold a jatekokat"... bin,iso meg stb formaban vannak..a kepfajlok amik a jatekot tartlmazzak..

    aztan xbe futtatas,vagy emulatoroknal megtalalod,aztan meg ki tallozod a jatekot meg stb..
  • Biriboy
    #5073
    Segítsetek! Hogy lehet a PS1 emulátor alatt játékot futtatni?
  • Biriboy
    #5072
    Úgy néz ki, hogy egy programmal mindent sikerült helyreállítanom a legfrissebb MDC-vel együtt!!!!
    Ha valakinek kell segítség akkor keressen meg és adok neki egy progit amivel minden nagyon egyszerű!
  • Biriboy
    #5071
    Üdv!
    Nincs meg az EVOX menü! Vettem egy X-et és amikor bekapcsolom egyből a mediacenter indul el. Nem tudom behozni még a alapmenüt sem! Mit tegyek ha változtatni akarok rajta? Szeretném összekötni a pc-vel, de így nem tudom. Segítsetek, hogy mit tegyek!!
  • toza #5070
    marmint hogy a dvdt olvasni fogja a pc is, nem csak az xbox...

    en egyebkent sokaig Record Now max al irtam,az ijen dvd ket,az bevalt...
    (menu is keszitheto,szoval kepet,zenet tudsz cserelgetni kedvedre)


    vagy pedig egyszeruen csak kitomoritgeted kulon mappakba xiso val es utanna felirod ezt a 3-4 mappat dvd re record now max al..aztan xbmc ben kitallozgatod,default.xbe t.. 100 bol kb 2 szer volt igy problemam..


    xbmc telepitesnal meg csinalni kell egy BIZTONSAGI MASOLAT XBMC MAPPAT pc re,aztan csak fell kell masolni ujabb verziot,felul irva regi fileokat,aztan ha megsem jo akkor lehet ujra probalkozni stb
  • toza #5069
    http://dwl.xbox-scene.com/~xbox/xbox-scene/tutorials/GodSins-Multi_Game_Xbox.pdf

    sok jatekos dvd keszitesehez..
    azert is elonyos,mert kesobb is el erheted a file okat pc rol is siman,nem kell xboxrol be ftpzni...


    itt meg minden mast is megtalhatol..
  • rooney8
    #5068
    Hát én elég régi nero-t használok. Még ezt adták a dvd írómhoz :)
  • Biriboy
    #5067
    Nekem csak annyi segítség kell, hogy a legfrissebb XMC rátudjam tenni a Xbox-omra illetve frissíteni akarom. Az tudom, hogyan kell összekötni a PC-vel csak azt nem, hogy miket kell törölni és miket bemásolni.
  • starfox
    #5066
    vki segiteni tudna hogy ekl több játékot 1 dvd-re irni ugyhogy le is játsza azt a box
  • Zozo76
    #5065
    csak egy ideje van benne ez a lehetoseg, persze nem ma kerult bele, ez nyilvanvalo :)
  • rooney8
    #5064
    Nekem nero-val sose sikerült. Lehet azért, mert nem találtam azt az xbox compatibility beállítást. Én imgburn-el írtam és azzal tökéletesen jó volt.
  • Zozo76
    #5063
    siman egy 4gb-os DVD-R kell. a neroval is kiirhatod. semmi extra. lehet van a neroban egy olyan kipipalhato beallitas hogy xbox compatibility vagy valami hasonlo, na, azt nyilvan be kell jelolni. nemtom mert olyan regen volt mar, meg amugy is en egy 40gb-os vinyot tettem bele, es egy csomo jatekot arra tettem fel FTPvel.
  • szakika
    #5062
    Sziasztok! A segitsége kellene olyan valakinek aki tudja hogy xbox játékot (asszem iso fájlban van) milyen programmal kell üres dvd-re irni, és ha letudná irni magát az irás folyamatát, amielött az üres dvd-t betenném dvd-iróba?! Milyen dvd lemezre lehet egyáltalán kiirni?! Előre is köszike. SÜRGÖS LENNE!!!!! Erre az e-mailre várom segitségeteket: [email protected]
  • KILLER2
    #5061
    Hát erre a kérdésre sajnos nem fogok tudni válaszolni, mert soha nem használtam :(
  • starfox
    #5060
    Na sikerült megoldanom ftp-t,de most egy olyan kérdésem lenne hogy a qwixxel hogyan kell olyan lemezd csinálni amin mondjuk 2-3 játék van
  • KILLER2
    #5059
    Hátőakkorőőő google :)
    Igazából már nem emlékszem rá, hogy pontosan hogy kellett, mert elég rég csináltam ilyet, de arra emlékszem, hogy én is valami fasza kis oldal alapján csináltam meg. Ha nem találsz semmit, körülnézek én is, ha valami nem megy szólj, megpróbálok segíteni :)
  • starfox
    #5058
    igen flashelve van és evox van rajta
  • KILLER2
    #5057
    Kezdjük ott, hogy fel van törve a gép? Evox menüje van?
  • starfox
    #5056
    Hy

    Tudna nekem valaki segiteni azzal kapcsolatban hogy ogyan kell rákötni boxot pc-re.Mivel most vettem a gépet semmit nemtudok rola szoval ha lehetne részletesen irjátok le hogy milyen kábel milyen progi meg mit hogyan kell köszi elöre is!
  • KILLER2
    #5055
    Köszi.
  • toza #5054
    prohardver.hu n.. 20 korul... 25 max..
  • rooney8
    #5053
    Sztem már senki se vesz ilyet :D Már használtan lehet venni 30 ér is xbox360-at...
  • KILLER2
    #5052
    Kéne kis "segítség". Szerintetek ezt mennyiért tudnám eladni?
    Jó állapotú xbox, chipelt, rajta slayer s evox menü (+ programok, pl MBMC, fájlkezelő), 2 joystickal + 19 írott játék.
  • gerg13
    #5051
    Ja és 2 kar van hozzá, és elviszi a DivX filmeket is.